O webu

Milí čtenáři Křesadla,

na většině webů najdete informace O nás, O webu, bývají tam kompletní kontakty na autory a každý web to tam má od svého vzniku. Křesadlo je web ve všech směrech netradiční, a proto tyto informace uvádím až dodatečně.

Server Křesadlo vznikl v listopadu 2020 jako důsledek mého zděšení z celkové geopolitické situace. Když to řeknu úplně naplno, tak jsem se tehdy vůbec nedokázal vyrovnat s tím, jak je možné, že na tak primitivní podvod jako je „virová pandemie“, naletělo tak obrovské množství lidí. V té době už jsem nedokázal dál mlčet a muselo to ven za každou cenu. Musel jsem si virtuálně vyřídit účty se všemi těmi viníky jako jsou felčaři, novinářské prostitutky, pa-vědci, pseudo-učitelé a poblitici. Ohromně se mi při psaní článků ulevilo a v té době mi bylo úplně jedno, jestli to bude někdo číst nebo ne. Proto jsem neměl žádný důvod, abych dělal tomuto webu jakoukoliv reklamu. Nechal jsem to jít vlastní cestou a čekal jsem, co z toho bude. Během krátké doby začaly chodit zpětné reakce od čtenářů a byly k mému velkému překvapení z 99,9 % pozitivní až nadšené. Za celou dobu jsem dostal jen 5 záporných reakcí, což je pro mě nepochopitelné. Dnes, po sedmi měsících provozu webu, si moje články přečetlo více než 100.000 čtenářů a dostal jsem spousty nadšených reakcí. Všem čtenářům nedokážu na jejich maily z časových důvodů odpovědět, tak aspoň touto cestou vyslovuji své Díky všem, kteří mi napsali. Děkuji vám, opravdu si toho moc vážím.

Proč zrovna Křesadlo? Přesně jak je to napsané v horním banneru, Křesadlo zažehne jiskru poznání a udržuje plamen naděje. Styl psaní, který používám, je někdy drsnější, někdy i sarkastický, až jiskry létají, ale píšu to přesně tak, jak to cítím. Kdyby to tak dělali všichni, tak by svět vypadal zcela jinak. Články jsou v naprosté většině původní autorské a píšu je nepravidelně. Když mám co říct a mám na to čas, tak napíšu. Když ne, mlčím.

Kdo je autor? Doba je stále ještě zlá a je potřeba se chránit před spoustou zlých lidí. Zůstávám proto ještě v anonymitě a nepovolil jsem žádnou diskuzi. Kdo chce, napíše mi mail. Jakmile se situace zlepší a dojde k velkému odhalení, napíšu o sobě víc.

M (autor)

Červen 2021