Doporučená literatura

Milí čtenáři, v dnešní době je to se čtením opravdu svízel! Lidé se zajímají o dění mnohem méně než dřív a když někomu něco velmi dobrého doporučím nebo dokonce dám do ruky, řekne mi, že tak tlustou knihu nepřečte ani za rok! Tak já už fakt nevím, co s nimi!

Tento seznam je tedy pro toho, kdo CHCE vědět, MÁ zájem a NEBOJÍ se číst.

Vladimír Megre – Zvonící cedry Ruska

Jedná se o soubor 10ti knih, celkově přes 1000 stránek.

Knihy lze koupit např. https://www.anastasia.cz/knihy , https://www.slovanskakultura.cz/Vladimir-Megre-Anastasia-Kompletni-serie-knih-d1907.htm

Při troše hledání je lze i stáhnout, sám Vladimír Megre to dovoluje. Přeloženo do 27 jazyků! Podle mého názoru je to základní literatura každého Slovana. Nemá smysl číst nic dalšího, dokud si to nepřečtete!

G.A. Sidorov – Chronologicko-ezoterická analýza vývoje současné civilizace

Tak tohle je literatura pouze pro vyspělé čtenáře. Analýza má 6 dílů, jen díl 2 je přeložen do češtiny. Ostatní díly jsou k dispozici pouze v originální ruštině. Kdo umí rusky a dokáže to zvládnout, dostane obrovské množství perfektních a unikátních informací.

Slovansko-arijské Védy

Slovensky. V Čechách to zatím nikdo nevydal. Bratři Slováci jsou v některých oblastech napřed.

Soubor 4 knih. Důležité, platí totéž, co v předchozím případě, Slovan bez toho nemůže být!

Svetozár Krno – Bystvor – Kniha 1, 2, 3

Opět slovensky. Nemám nic proti slovenštině, ale to by to někdo u nás nedokázal vydat? Je to do třetice základní výbava každého Slovana!

Pavol Peter Kysucký – Obroda Slovanov

Slovensky. Autor napsal celkem 4 knihy, tuto poslední považuji za nejlepší. Autor je zvláštní člověk. Jeho názory na geopolitiku, náboženství, filosofii považuji za perfektní, za jeho názory na ženy bych ho zase nechal přivázat ke stromu a poslal na něj 100 žen, které si přečetly jeho knihu. Myslím si, že by se postaraly, aby už nikdy nic nenapsal. Ale jinak dobrý!

Arthur Firstenberg – Neviditelná duha

Kniha je po troše pátrání dostupná na uložto.cz v češtině, ZDE je možné stáhnout upravenou a trochu zredukovanou verzi.

Autor je lékař a biolog. Mapuje dějiny rozvoje civilizace s rozvojem zcela nových civilizačních chorob. Dává do souvislosti vznik celé řady nemocí se stupněm elektrifikace planety.  

Měla by to být povinná četba na základních školách nebo nový předmět. V dnešní přetechnizované době by to mohla klidně být příručka na přežití.

Jan van Helsing

Vynikající německý autor, znalec tajných okultních společností a tajných služeb. Skvělé čtení!

Kdo se bojí smrti?

Tajné společnosti

Ruce pryč od této knihy!

Kniha za milion

Knihy a video o vodě

V článku – Věda a vědci – je odkaz na dílo Viktora Schaubergera. Tento génius byl universálním vynálezcem, který tak předběhl dobu, že teprve dnes ho začínají lidé chápat. Dokázal aspoň z části pochopit, co všechno skrývá voda, kterou považujeme za jednoduchou chemickou sloučeninu. Zabýval se posvátnou geometrií v přírodě a objevil, že příroda funguje na principu imploze. Ke stažení zde najdete 2 knihy a jedno video, které s problematikou vody úzce souvisí.

Viktor Schauberger – Tajuplná a léčivá síla vody – kniha .pdf ke stažení ZDE

Olof Alexandersson – Živá voda – Objevy a vynálezy Viktora Schaubergera – Cesta pochopení a záchrany přírody – kniha .pdf ke stažení ZDE

Julia Perkul – Voda – Velká záhada – video ke stažení

Jiří Šifrín – Bůh synergie (česky)

Ze všech knih, které jsem o Stalinovi četl, považuji tuto knihu za nejzdařilejší dílo. Jiří Šifrín je mimořádný člověk a podle mého názoru napsal velké dílo. Podle mých informací nebylo napsáno nic lepšího a možná to časem ocení i v Rusku.

Michail Ošlakov – Génius Stalin (slovensky)

Výborná kniha, společně s předchozím Bohem synergie lze snadno a rychle získat ucelený obraz o Stalinovi, o Rusku té doby a zbavit se nesmyslů ze své hlavy.

Zelená kniha – Muammar Kaddáfí

Lybijský vůdce sepsal Zelenou knihu jako kritiku tehdejší západní demokracie a zároveň tím dal návod na vytvoření geniálně jednoduchého a funkčního politického a sociálního systému v zemi. Za svůj ušlechtilý humanizmus bohužel zaplatil životem. Doporučuji přečíst! Ke stažení zde.

Závadná literatura

Chtěl jsem mít v seznamu doporučené literatury jen samá hodnotná díla, ale asi to nepůjde udržet. Je nutné si přečíst občas i něco od autorů z druhé strany barikády.

Protokoly sionských mudrců

Odporné dílo! Bohužel ti šmejdi podle toho opravdu jedou už mnoho století a doposud jim to vycházelo… Existuje spousta variant, ale je to asi jedno, je to všechno stejný hnus! Ke stažení zde.

Konec závadné literatury!