Geopolitika

8. 9. 2022 – konec starého systému

Aneb
Co vlastně znamená oznámená „smrt královny Běty“

Dne 8. 9. 2022 se stala velmi důležitá událost. Přestože nikdo neumřel, byla oficiálně oznámena smrt britské královny Elizabeth II. Skutečná královna je pochopitelně mrtvá už dávno; spekuluje se, že byla zlikvidována před více než čtyřmi roky. Můj osobní odhad je, že vzhledem k její obrovské moci a nebezpečnosti musela být zabita současně s představiteli všech 13 pokrevních satanských rodin již v prosinci 2016. Byla součástí nejvyššího vedení Deep State a nebylo možné ji nechat jen tak bez dozoru. Deep State se likviduje od nejvyšších představitelů k nejnižším, ale veřejnosti se to oznamuje přesně naopak. Na její pozici, stejně jako na pozice dalších popravených zločinců, byly nasazeni dvojníci a klony, pro videa se využívalo CGI, na živá vystoupení hologramy a živí herci v maskách. Představa „vládnoucí monarchie“ se musela udržet pro ovce při životě tak dlouho, jak to Aliance pro postupné odhalování potřebovala.

Nejdříve si ve stručnosti zopakujeme, čeho byla královna na naší planetě představitelem. Nejen královnu, ale i celou královskou rodinu s celým jejich odporným a košatým rodokmenem, je klidně možné označit za ztělesnění toho největšího ZLA na Zemi. Bez uzardění lze prohlásit, že královna je největším masovým vrahem všech dob, a to nejen ona fyzicky, ale i prostřednictvím své aplikované moci. Sama královna nebyla vůbec člověk, byl to reptilián, který dokázal měnit svou podobu. Ve vypjatých chvílích tato schopnost reptíkům nefunguje úplně dokonale, a tak se občas stane, že některá část těla nebo tváře přeblikne do ještěří podoby. Před mnoha lety to předvedla záměrně i při setkání s Putinem, když ho chtěla zastrašit. Ten to ovšem o ní věděl už dávno předtím a spíš si od té doby na tu potvoru dával velký pozor a držel se od ní co nejdál. Jako každý reptilián neměla královna žádné city ani emoce a k lidem měla vztah asi jako máme my k rohlíku. Jsme pro reptiliány pouze potrava a pracovní hmyz. Koneckonců dějiny lidstva taky podle toho vypadají. Odhaduje se, že sama královna zkonzumovala za svůj život desetitisíce dětí. Doslova je všechny sežrala, a ještě to zapíjela krví s adrenochromem. Když si k tomu připočteme oběti z období kolonizace, oběti všech válek, které vždy zorganizovala britská koruna, tak to jsou miliardy mrtvých napříč dějinami. V tomto kontextu je velmi vtipné, že se na nejedné české škole za ni držela na příkaz ředitele minuta ticha.

Když se podíváme trochu do dějin, tak celá britská královská rodina je německého původu a můžeme najít předky jmen Sachsen, Coburg a Gotha. Aby zametly své německé stopy, přejmenovali se v roce 1917 na Windsor. Královská rodina je čistě satanistickým spolkem, sloužícím jako spojovací článek mezi vládnoucími mimozemskými reptiliány a celou řadou satanských rodin, institucí a spolků, jako jsou Rothschildové, Rockefellerové, Scull&Bones, Bohemian Grove, Maltézští rytíři, Římský klub, Světové ekonomické fórum, Rada pro mezinárodní vztahy (CFR), OSN, UNESCO, EU, NATO, CIA, NASA a desítky dalších.

Královská rodina řídila svět přes tři větve – finanční větev (London City), ideologickou a náboženskou větev (Vatikán) a mocenskou větev (Washington DC). Na těchto 3 místech stojí i stejné obelisky:

Dva z nich už byly prý demontovány. Nevím, nejel jsem se tam podívat, navíc v Římě je jich asi 13. Ale to je jedno, protože už víme, že starý finanční systém padl, zároveň kapituloval Vatikán. Teď už se jen čeká na oficiální likvidaci papeže. Jakmile padne hrstka posledních gangsterů ve Washingtonu, tj. bude Biden oficiálně sesazen a zatčen, padne i poslední větev DS. Jestli budou podle toho pořadí padat i obelisky, uvidíme. Pochopitelně, že se bavíme čistě hypoteticky a hovoříme o posloupnostech, jak jdou za sebou ve filmu, na který se právě díváme, a ne jak byly za sebou ve skutečnosti.

Tím jsme si ujasnili základní fakta o královské rodině a o královně samotné a teď se pojďme podívat, co nám chce Aliance sdělit tím, že nechala oficiálně královnu umřít.

Smrt byla oznámena 8. 9. 2022, což je 1776 dní od prvního uveřejněného Q-dropu ze dne 28. 10. 2017. Četl jsem desítky numerologických rozborů a ty se předháněly v geniálních objevech. To je všechno hezké, vůbec nechci rozporovat dalších 100 významů tohoto data, ale naprosto nejsilnější signál je právě číslo 1776 – rok vyhlášení Deklarace nezávislosti a první a poslední svobodná Ústava Spojených států. Jestli by se chtěl někdo pokusit tento vzkaz Aliance jakkoliv rozporovat, tak je to idiot! Pro Deep State jsou symboly tak neskutečně důležité, že kdyby do tohoto procesu mohli jakkoliv zasáhnout, tak můžete vzít jed na to, že by nikdy nedovolili, aby umřela právě v tento den. Prostě za žádnou cenu ne! Umřela by třeba o den později, kdy bylo
9. 9. 2022, což je v té jejich satanistické numerologii 666.

Tak to prostě je. A kdože má takovou moc, aby mohl rozhodovat o tom, kdy umře jeden z nejvyšších představitelů Deep State na planetě? Jedině Aliance. Nikdo jiný neměl a nemá takovou moc, aby dokázal porazit DS.

Britská koruna byla současně i kolébkou vzniku „námořního práva“, vytvořila místo suverénních států firmy a korporace a vytvořila ze svobodných lidských bytostí zaměstnance těchto firem a korporací čili takzvané „občany“. Británie se tak stala centrem obchodování s lidmi přes systém rodných listů. Existuje server, kde se po zadání svého rodného čísla dozvíte, kolik jste svému zaměstnavateli, tedy DS, vydělali za celý svůj život peněz a jakou cenu pro ně máte jako otrok. Adresu na tuto databázi jsem už někde potratil, ale když jsem se tam asi před dvěma lety díval, tak jsem měl hodnotu okolo 15 mil. dolarů a můj syn 60 milionů. Zajímalo by mě, podle čeho k těm číslům došli! 😊 Smrtí královny byla tudíž oficiálně uzavřena i tato temná kapitola lidských dějin. Je to konec monarchie a konec námořního práva.

V dějepise jsme se učili, že otrokářský řád byl především v Egyptě a u Římanů. Už nám bohužel zapomněli sdělit, že ten nejhorší otrokářský systém všech dob, probíhá právě teď a tady. Rozdíl oproti dnešku byl ten, že tehdy otrok aspoň věděl, že je otrokem a choval se podle toho jak otrok, tak všichni ostatní. Dnešní otroci si svůj stav vůbec neuvědomují, a navíc své otroctví nazývají „demokracií“ s „lidskými právy“ a za tyto „hodnoty“ jsou ochotni i bojovat do roztrhání těla právě proti těm, kteří se jim snaží sdělit, že jsou nesvobodnými otroky. To je neskutečný blázinec!

Aliance nám dává nepřetržitě signály o své existenci a o své činnosti. Nedělá to proto, aby se chlubila svými úspěchy, ale aby dala probuzeným lidem aspoň nějaké informace, co se v zákulisí děje. Nemůže to udělat přímo a veřejně a bez šifrování. Úkolem probuzených lidí je pak tato data zpracovat a předávat je ve srozumitelnější podobě dál. Tito lidé jsou permanentně zesměšňováni, dehonestováni, uráženi, nazýváni konspirátory, blázny a magory. Poslední dobou dokonce přibývá takových podobných i v alternativě, takže se vede válka nejen mainstreamu proti alternativě, ale vnitřní boj v alternativě samotné. Vítejte v celoplanetárním šíleném a psychopatickém koncentráku!

Ale zpět ke královně. Asi to všichni vědí, ale pro úplnost uvedu, že na smrt panovníka, jako na velmi významnou událost, je pamatováno po celou dobu, co monarchie existuje. Existuje protokol, kterým se musí řídit celý britský koloniální svět, pakliže panovník natáhne brka. Je to forma marketingu a demonstrace síly a moci, aby všechny kolonie věděly, kdo jim vládnul a kdo to po něm převezme. Tato operace se jmenuje „London Bridge“ a je to velmi zábavné čtení. Všem doporučuji! Například se tam řeší, že si prime ministři jednotlivých zemí volají na zabezpečených linkách a oznamují si smrt panovníka pod krycím názvem „London Bridge is down“. Všechny televizní kanály musí zahájit okamžitě vysílání podle protokolu a řeší se tam i oblečení a kravaty hlasatelů. Pak se tisknou nové peníze, zastaví se obchodování na burzách, je zakázáno vysílat zábavné pořady, pořádat koncerty, divadla apod. Probíhá pohřeb a korunovace a celá tahle šaškárna běží dokolečka asi 3 týdny a stojí desítky miliard liber.

To ale pořád nevysvětluje to hlavní: co nám tím Aliance právě teď chtěla sdělit?

Jak už jsem napsal, zatýkání a likvidace DS probíhala ve skutečnosti se shora dolů a ve filmu nám to pouštějí obráceně. To znamená, že už jsme se v posledních letech dozvěděli o likvidaci tisíců zločinců, politiků, vědců a umělců, kteří byli na oko buď odvoláni z funkcí, nebo spáchali jako sebevraždu, nebo dostali Covid apod., a to mělo za cíl postupně lidi připravit na skutečnost, že je úplně běžné, aby „významné“ osobnosti mizely beze stopy a přicházely a odcházely jak apoštolové na orloji. Teď tedy došlo i na nejvyšší patra DS a „smrt královny“ měla ohlásit zahájení poslední fáze osvobození z otrokářského systému. Z nejvyššího patra jsou nejdůležitější 3 zločinci, kteří musí oficiálně zdechnout: ještěrka Běta za London City, pedofil Franta za Vatikán a Sleepy Joe – slizký peďák Bidet za Washington. Tím budou pro veřejnost nastaveny kulisy na závěrečnou oponu a děkovačku. Jak Aliance dávno oznámila, počítá se s tím, že využije operaci London Bridge právě k těmto cílům.

Běta to má tedy za sebou, hologram Franta se už prý také chystá a nejvyšší soud prohlásil volby 2020 za neplatné, čímž se z Bideta stává automaticky zločinec první kategorie.

I chronickým skeptikům asi musí být jasné, že jestliže je hra už takhle daleko, tak nepřipadá v úvahu, že by se to teď ještě mohlo nějak významně protáhnout o nějaké roky, či měsíce. To už ani není možné zastavit. Mladý Kennedy o sobě dává dost hlasitě vědět již několik měsíců a Diana začala od
8. 9. také dost aktivně připravovat veřejnost na svůj návrat. Žádné datumy, ani časové odhady psát nebudu, to je velmi ošemetné, ale je jasné, že jsme hodně, hodně blízko.

Ještě bych se chtěl trochu dotknout událostí u nás. Jeden ze dvou důvodů, proč jsem nenapsal už dlouho žádný článek, bylo kromě toho, že jsem opravdu neměl vůbec žádný čas, znechucení z chování našeho debilního národa. Celý svět je na nohou, milióny lidí demonstrují, zapalují politikům auta, baráky, hází na ně Molotovky, vypískávají je na každém veřejném vystoupení, jenom u nás se stále zatýkají stateční vlasteneční hrdinové, jako je pan Tušl a Čermák!!! Přesto, že vím, že ti, kterým toto vzkážu, to číst určitě nebudou, přesto si ulevím a vzkazuju vám všem líným, tupým a hloupým Čechům: jste národ tupých prasat, když dovolíte, aby nějaká arogantní tlupa zločinců, kteří se už dávno měli houpat na pouličním osvětlení, mohla terorizovat ty nejodvážnější jedince z našeho národa, kteří bojují za naši svobodu! Národe styď se, že nejsi schopen zorganizovat tisícihlavý dav, který by ve dne v noci hulákal před celou za okamžité propuštění těchto dvou hrdinů. Jsem maximálně zhnusen z národa švejků a sráčů a chce se mi z toho zvracet!

Teprve 135 tisíc lidí na Václaváku mi zvedlo náladu a začal jsem zase uvažovat o comebacku. Vidím to asi tak, že celá fialová mafiánská smečka je parta nedobrovolných ochotníků, s velmi pohnutou minulostí. Koneckonců Svetr Adam Pekař, Rakouský vlastizrádce a celá řada dalších jsou součástí ASPEN institutu, líhně šmejdů, dealerů a mafiánů. Uvažujte se mnou: Kdybych byl Aliance a dostal bych za úkol zvednout švejkův ignorantský národ z gaučů, co bych udělal? Covid tady s nikým nehnul, náhubky jsou super, vaxxíny si všichni šlehli rádi, a ještě si šli 3x pro nášup a ukrajinské vlajky visí na každém rohu!

Tak co s tím „materiálem“ chcete dělat, abyste ho dostali do ulic? Já bych na to šel tak, že bych si vytipoval několik gaunerů z Aspenu, vzal bych si na ně složku důkazů z NSA a oznámil bych jim, že všichni dostanou provaz za vlastizradu. Zmírnit trest si mohou jen tak, že dokáží vytvořit naprosto protinárodní cynickou debilní vládu, složenou z šílených a zfetovaných hovad a sérií zničujících opatření a prohlášení nakonec zlikvidují úplně všechno, co tady do teď ještě zbylo: ekonomiku, kulturu, mezinárodní vztahy… Zkrátka zrychlená demolice národa! Jedině ožebračení národa, kdy už nemá co ztratit, konečně zvedne lidi z těch jejich gaučů, vyžene z hospod a od televizí a donutí je konečně jít na ten Václavák. I ti nejvypatlanější nakonec pochopí, že je to poslední možnost, jestli si ještě někdy chtějí dát pivo. (Nic proti pivu, mám ho taky rád, ale všichni určitě vědí, o kom píšu a jak to myslím – je to obrazně napsáno).

A stalo se neuvěřitelné! Ono se to tomu Fialovi fakt podařilo! Když odečtu nemluvňata, tak si myslím, že ho určitě aspoň 5 miliónů nenávidí, o Adamovi Pekařovi jsou tisíce vtipů a všechny se točí okolo pohlavních orgánů a skotu. Tak fajn, národ se snad už probudil, kvantový počítač Aliance to vzal na vědomí a dal pokyn k zahájení závěrečné fáze. Asi se opravdu čekalo na nás, protože línější, pohodlnější a debilnější národ na světě už asi není.

Jestli máte nějaké jiné vysvětlení tohoto úkazu, kdy se v jedné malinkaté zemi, v jedné bezvýznamné vládě, dokáže sejít na stejném místě a ve stejnou dobu takový počet vlastizrádců a debilů, tak mi určitě napište, ale já jsem si jist, že to nemůže mít přirozený původ.

Jestli nevezmou události v následujících dnech rychlý spád, mám v plánu zase brzo něco napsat. Když to nestihnu, tak nashledanou ve svobodném světě!

Radostné zviřátko na závěr:

Milí čtenáři,
píšete mi krásné maily, za které vám moc děkuji, i když na většinu už nestíhám odpovídat. Jestliže moje články považujete za přínos jak pro sebe, tak pro ostatní nebo se vám prostě líbí styl, jakým píšu a chtěli byste mě v této činnosti podpořit třeba i malým finančním darem, budu rád.

Přispět můžete libovolnou částkou na korunový účet číslo:
2436417017/3030.

Pro platby ze zahraničí:
IBAN: CZ09 3030 0000 0024 3641 7025
BIC/SWIFT: AIRACZPP   

Do zprávy pro příjemce napište prosím DAR, abych věděl, o co jde.

Za vaši štědrost vám předem děkuji!
m.