Geopolitika

Anatomie konfliktu

Na úvod se omlouvám všem svým čtenářům za dlouhý výpadek. Byl způsoben pracovním vytížením, až přetížením, které jsem s velkou radostí využil až do dna. Po dvou letech, kdy mě naše bezvláda postupně připravovala o všechny možné zdroje obživy, to byla velmi příjemná vzpruha.

Několik článků jsem dokonce rozepsal, ale nedokončil, protože na to zkrátka nebyl klid a se stresem za zády se to dělat fakt nedá. Děkuji všem, kteří mi napsali v mezičase krásné a povzbuzující maily. Potěšilo mě, že někteří o mě měli dokonce i strach! Někteří zase naopak spekulovali, že mi zřejmě došla inspirace nebo že se stydím za to, že mi nevyšly některé časové předpovědi. Tak těmto čtenářům bych chtěl sdělit, že inspirace a témata mi nemůžou dojít, protože sami ovčané poskytují svým debilním počínáním nekonečnou studnici inspirace, viz. Ukrajina. A co se týká termínů? Že jsem udělal nějaké odhady a ony se ještě nevyplnily? Tak s tím nemám vůbec žádný problém a vůbec se za to nestydím! Není to ani moje chyba, ani chyba mé intuice. Nacházíme se v době, kdy se přehazují za jízdy časové osy jak výhybky na nádraží a možná jen 3 lidé na světě mají tušení, co bude příští týden. A to jenom do chvíle, než jim umělá inteligence vypočítá, že je potřeba ještě v příštím týdnu probudit šokem dalších 355 miliónů lidí, jinak že se to nesmí spustit. Vše, co jsem tvrdil, se dříve či později stane, to je jisté a dané a nemůže to být jinak. Jen to třeba bude o něco déle. No a co? Důležité je, že se to vůbec stane. A jestli to bude o týden nebo měsíc později? Nejdůležitější snad je, že naše děti a vnoučata budou žít ve svobodném světě, a proto je nutné udělat očistu důkladně, ne? Podívejte se na ten chlív, co mají lidi v hlavách! Vy všichni, co se vám pořád něco nelíbí a co to pro vás jde moc pomalu, si uvědomte, že je to především váš bordel, co jste tady našim nastupujícím generacím chtěli zanechat! Jedná se o osvobození lidstva z otroctví trvajícího tisíce let a teď někomu bude záležet na nějakém tom týdnu? Všichni informátoři nemohou vycházet z žádných konkrétních údajů, protože žádné k dispozici nejsou. Jde o utajenou vojenskou operaci a všichni mlčí jako zařezaní, včetně Trumpa. Takže jsou všichni odkázáni jen na svou intuici. A i intuice, aby mohla správně fungovat, musí z něčeho vycházet a může se dívat jen po nějaké časové ose dopředu. Jestliže se osa změní, všechno předpovězené je v mžiku na smetišti dějin. Kdo tyto věci nedokáže pochopit, a přesto pořád něco kritizuje, je trouba a nevidí si ani na špičku svého nosu.

Tak, a začneme hned pěkně zostra! Možná si všimnete jedné změny, ke které u mě došlo za ty poslední 2 měsíce. Nebudu změkčovat výrazy a psát uhlazeně, aby to někoho nepohoršilo. To, co se děje kolem, je totiž tak šílené, že už ani neznám adekvátní slova, která by k tomu pasovala. Komu jeho jemnocit nedovoluje číst takové výrazy, tak ať jde jinam.

Jestliže jsem si u Covidu myslel, že lidi v průběhu 2 let stihli vyčerpat všechny odstíny debility, a bylo jich určitě víc než padesát, tak to jsem se šeredně přepočítal. Teprve teď, když začaly řinčet zbraně, vynesli lidé-nelidé své trumfy na stůl. Chvílemi jen zírám a nejsem schopen vůbec některé věci pobrat! Neskutečné! Absurdita stíhá absurditu! Myslel jsem si, že dno může být jen jedno, ale tohle je už několikáté dno a pořád to nebere konce!

Kořeny

Konflikt na Ukrajině má velmi hluboké kořeny. Nechce se mi v celé záležitosti šťourat příliš do hloubky, ale je velmi zajímavé, podívat se alespoň na základní fakta. Bez těchto znalostí je totiž těžké některé procesy správně pochopit.

Území dnešní Ukrajiny se částečně překrývá s územím Chazárie, domovem Chazarů nebo také chazarských Židů. Chazaři jsou čiré zlo. Původem jsou ze Summeru, odkud se přesunuli na sever. Vždy to byl zvláštní druh zlodějů, podvodníků a vrahů, kteří se vyznačovali neobyčejnou krutostí a sexuálními úchylkami. Nikdy nerespektovali žádné zákony a byli to mistři podvodů. Přes toto území procházela hedvábná stezka z Číny a Chazaři vybírali mýtné, vraždili kupce a přivlastňovali si jejich identity. Všechny okolní národy je nesnášely, protože uctívali Baala (Molocha), kterému přinášeli dětské oběti. Zkrátka házeli děti do plamenů a za to očekávali od Baala věčné bohatství. Ruský vládce Sviatoslav I. se na to už nemohl dál dívat, a tak se rozhodl roku 965 n.l., že chazarskou svoloč vyhladí. Bohužel se mu to nepodařilo, protože mistři podvodů měli své špiony všude a o plánované akci se dozvěděli včas. Stihli utéct, s celými rodinami a s majetkem a vydali se západním směrem do Evropy. Jejich vlastnostmi jsou msta a neschopnost odpouštět. Přísahali, že se jednoho dne na své území vrátí a Rusům se pomstí. Někdo by mohl namítnout, že se jedná o pouhou mytologii, ale když vidíme, jak se jejich plány málem naplnily, tak z toho jde děs. Z líhně chazarských Židů, nebo také jinak Aškenázy Židů, pochází celá horní struktura Deep State, čili Rothschildové, Rockefellerové a jim podobní šmejdi. Rozprchli se po světě, a protože měl každý z nich nahrabaný obrovský majetek, bylo pro ně snadné etablovat se v nejvyšších vládnoucích kruzích tehdejších panovníků. Když to zkrátíme, tak se stali nejmocnějšími lidmi na planetě a v posledních 50 letech ovládali prakticky každý aspekt lidského bytí přes všeobjímající peníze. Své zvyky vraždit, krást, podvádět, provádět satanistické rituály, zabíjet a mučit děti, pít jejich krev a oddávat se nepředstavitelným sexuálním úchylnostem, si zachovali dodnes.

Chronologie

Když si teď dáme do souvislostí události 20. století, tak zjistíme, že šlo v zásadě vždy jen o to, jak zničit Rusko!

1. světová válka byla rozpoutána jen a jen s konečným cílem zničit Rusko. Že se to všechno prezentuje nějak jinak, aby ten hlavní motiv nebyl tak patrný, to je jen součástí manipulace dějin. Díky Leninovi se to nepovedlo, a tak musela přijít

2. světová válka, která měla stejný cíl. Opět se to nepovedlo, a to zase jen díky největšímu géniovi 20. století – Stalinovi. My Slované žijeme jen díky tomuto velikánovi a každý by měl mít doma jeho podobiznu jako připomínku, komu vděčíme za existenci. (Zajímalo by mě, kolik lidí na tomto bodě přestane Křesadlo číst? Jó, Pravda někdy bolí!)

Nacisti se po válce přeskupili, přejmenovali a přemalovali. Dnes se jmenují a skrývají pod různými krycími názvy: EU, NATO, OSN, CFR, WEF, WHO, CDC, Pfizer, Bayer, Moderna, Monsanto, Unesco, Červený kříž, CNN, ČT a tisíce a tisíce dalších. Cíle zůstaly stejné.

Pak přišla studená válka, která měla za úkol pomocí závodů ve zbrojení ekonomicky zničit Sovětský Svaz. Museli nejdřív Stalina zabít, aby mohli začít do čela obrovského Sovětského Svazu postupně dosazovat to nejhorší, co lze ještě nazvat člověkem čili samé vlastizrádné hajzly, kteří, stejně jako dnešní politici, prodávají svoje národy nastojato za třicet stříbrných a za poplácání po zádech od nějakého západního satanisty. Chruščov byl západem řízená karikatura, stejně jako celá řada idiotů jdoucích po něm a Gorbačov tomu na závěr zasadil poslední ránu z milosti. V roce 1991 byl Sovětský Svaz západem téměř zničen a vypadalo to, že DS dosáhl svého cíle. Následovalo už jen postupné porcování polomrtvého medvěda a blížící se zkáza Ruska a tím pádem i Slovanského světa obecně byla na dosah. Opět už jsme tu nemuseli být!

V roce 2000 ale přišel Putin. Když se začátkem devadesátých let mohlo zdát, že je ruský medvěd definitivně na lopatkách a není cesty, jak původní sílu Sovětského Svazu vrátit zpět, tak po několika letech působení Putina v čele Ruska už to tak zřetelné nebylo. Nechme teď stranou, proč musel přijít, kdo ho sem dostal, nechme stranou i záměnu osob nebo lépe řečeno duší, ke které u něj došlo. Ten Putin, který dovedl Rusko až do současného stavu, není ten Putin, který byl kdysi šéfem KGB a byl znám svou krutostí k nepřátelům. Podívejte se na fotky z různých období a každému musí být jasné, že se jedná o jiné lidi. Současný Putin není z našeho světa, stejně jako Trump, což vysvětluje jejich bezchybné politické tahy. Normální smrtelník by totiž nikdy nikdy nikdy nikdy nikdy nikdy nedokázal porazit Deep State! Díky Putinovi chytil Méďa naštěstí nový dech, ruský lid pochopil, že má před sebou někoho naprosto výjimečného; vůdce podobného formátu, jako byl kdysi Stalin, který to s lidem myslí skutečně upřímně a do hloubky dobře. Proto za Putinem stojí celé Rusko a problém s ním mají jen vlastizrádci placení západem a oligarchové.

Nejprve Slovany zachránil Stalin a Sovětský Svaz a teď je opět zachraňuje Rusko a Putin. S jedním jediným rozdílem oproti dnešku: ve 40. letech za 2. světové války si všichni uvědomovali, že jsou v hajzlu a byli neskonale vděční za záchranu Rudou armádou, tedy Sovětským Svazem v čele se Stalinem. Všichni vítali rudoarmějce šeříky a oslavovali Sovětský Svaz a Stalina. Všichni ho milovali ještě dlouho po válce. V Rusku ho milují dodnes.

A situace v dnešním světě a v Evropě zejména? Lidi jsou tak nekonečně tupí, že ani neví, že tady právě teď mělo proběhnout nastolení NWO; neví, že oni měli být těmi otroky určenými k vyhlazení; neví ani, kdo tady proti komu bojuje a nepříteli, který je chce vyvraždit, lezou do prdele a na svého osvoboditele a zachránce, který s nasazením lidských životů bojuje i za ně, blijí špínu a hází mu klacky pod nohy. Fuj! Jsem tím hnusem nekonečně zhnusen!

Západ, aby se zachránil přes jistým zánikem, musí neustále kořistit a drancovat. To je filozofie kapitalizmu. Něco jako kobylky. Jakmile přestanou mít možnost plenit, krást a loupit, tak chcípnou. Západ potřebuje Rusko pouze jako surovinovou základnu pro své vlastní drancování, a tudíž zajištění přežití o pár let déle, ale současně trvale usiluje o likvidaci největšího slovanského národa, který jako jediný na planetě dokáže zabránit nastolení NWO, a tudíž zavedení ZLA.

Cíle západu

Proto zvolil západ jednoduchou strategii – bude srát toho ruského medvěda tak dlouho, až se ruský medvěd neudrží a udělá chybu. Vyleze z lesa a tam na něj bude čekat celý zkurvený a prohnilý západní svět a bude se konat velká nechutná a oplzlá hostina! Jo, tůdle!

Aby dosáhl západ tohoto svého cíle, co pro to musel udělat?

Především musel porušit všechny smlouvy, dohody a pakty o nerozšiřování NATO na východ. Od roku 1991 se NATO neustále posouvá na východ. Putin, celou dobu, co je funkci prezidenta, tj. od roku 2000, NATO neustále varuje, ale marně.

Tohle má být dodržování dohod? Takhle vypadá závazek západu, že se nepohne ani o milimetr na východ? Je to satanistická prolhaná verbež a už je nutné tomu zlu uříznout palici!

Když už mělo NATO svoje základny ve střední, východní Evropě a na Balkáně, potřebovalo už jen poslední Ukrajinu jako strategické území k zahájení války proti Rusku a Bělorusku. Lukašenko a Putin jsou vykreslováni jako největší zločinci na planetě právě proto, aby až se jednou západ rozhodne napadnout tyto země, bylo veřejné mínění na jeho straně. Do roku 2014 se dařilo Putinovi udržet klid, pracovat jen diplomatickými prostředky a nenechat se vyprovokovat k nějakému neuváženému kroku. Koneckonců on má zbraně, kterými dokáže protivníka eliminovat kdekoli na Zemi i ve vzduchu za 3 minuty. To se ovšem v roce 2014 změnilo, když tajné služby DS zorganizovaly na Ukrajině majdan – převrat – vojenský puč – barevnou revoluci – a svrhly legálně zvoleného prezidenta Janukoviče. Dosadily si tam fašistického šmejda podobného typu jako byl kdysi Chruščov, úplně vypatlaného kokota Porošenka. Hlavně, aby dělal jen to, co mu západ nařídí. A závěrečná provokace Ruska mohla začít. V tomto okamžiku začalo jít do tuhého a pro Putina to musela být obrovská zkouška pevných nervů.

Ukrajina byla vždy tak trochu problematická. Možná je to způsobeno i dějinnou příslušností k Chazarům, ale v každém případě jsou tam určitá specifika, která lze snadno využít k rozpoutání etnických vášní. To také pochopitelně CIA udělala a využila těchto slabin k rozpoutání nenávisti mezi ukrajinsky a rusky mluvícími částmi Ukrajiny. Střední a Východní Ukrajina je totiž z 80 % proruská, na rozdíl od západní Ukrajiny, kde je to naopak. Krym je z 95 % ruský. Jinak řečeno, Ukrajinci jsou mírumilovný národ a nebýt ultrafašistických, extrémistických a militantních skupin jako je Azov a Pravý sektor, válka by se nekonala. Jenže západ a CIA jsou mistři v psychologii a dokázali zabrnkat na nacionalistické struny tak dobře, že se jejich záměr zfašizovat Ukrajinu povedl asi i lépe, než čekali. Nikdy bych nevěřil, že uvidím renezanci fašismu ve 21. století 1000 km od baráku a s klidným přihlížením celého světa!!!

Tak tohle podporuje naše vláda? Už teď by měli všichni sedět na lavici obžalovaných!

Prvním krokem, který nastartoval bratrovražednou válku, bylo prohlášení ukrajinštiny za jediný úřední jazyk na celé Ukrajině. Rusky mluvící obyvatelstvo se postupně dostávalo do role vězňů ve své vlastní zemi, kde začala perzekuce a otevřená nenávist ze strany jak úřadů, tak i běžných občanů. Útlak začal být zvláště na východě Ukrajiny už tak nesnesitelný, že ruské obyvatelstvo se muselo začít bránit se zbraní v ruce. Týká se to především průmyslové oblasti Donbasu, která přibližně koresponduje s Luhanskou a Doněckou lidovou republikou.

Právní statut Ukrajiny

Tady ještě udělám malou vsuvku. Ukrajina nemá oficiálně uznané hranice. Po rozpadu Sovětského Svazu měla každá republika možnost stanovit svoji autonomii, a k tomu je potřeba dbát mezinárodních konvencí pro vznik nových států. Ruská federace to má v pořádku a je definována jako nástupnický stát po Sovětském Svazu. V roce 1991, kdy se rozpadl Sovětský Svaz, nikdo nezaregistroval hranice Ukrajiny, a tudíž z hlediska mezinárodního práva Ukrajina neexistuje. A jestliže je Rusko nástupnickým státem po Sovětském Svazu, pak poslední zaregistrované území Ukrajiny je součástí Sovětského Svazu. To znamená, že vojska Ruské federace nevjela na území cizího suverénního státu, ale pohybují se stále na svém vlastním dvorku!!!

Když to napíšeme úplně po lopatě, tak Ruská armáda čistí svoje vlastní území od fašistické lůzy, kterou tam zavedl západ čili jmenovitě USA, EU a NATO. Jestliže jsme my, Česká republika, členem NATO a EU, tak jsme se podíleli na vzniku této války, na nacifikaci Ukrajiny a na genocidě civilního obyvatelstva. Všechny naše vlády od roku 2014 jsou spoluzodpovědné za vraždění lidí na Ukrajině a mají krev na svých rukou!!! A teď, když přišel konečně Putin po nás ten bordel uklidit, tak posíláme jeho protivníkovi zbraně? To se mi snad jenom zdá! O jakém konfliktu se tady vlastně bavíme?

Co se týká Doněcké a Luhanské lidové republiky, tak tam je situace jiná. Tyto republiky mají definované hranice a bylo potřeba už jen vyhlásit samostatnost. To se stalo, Ruská federace jim samostatnost uznala a okamžitě navázala s těmito republikami oboustranné dohody o vojenské pomoci. V rámci této pomoci mohla armáda Ruské federace oficiálně a legálně vstoupit na území těchto republik a začít osvobozovací proces. A protože nepřítelem těchto republik je jakási nedefinovaná armáda na území, které patří v podstatě do správy Ruska, tak se musí toto území vyčistit celé, jako zdroj tohoto násilí a zla. Vše je čisté, podle zákonů a pravidel mezinárodního práva a celá ta štěkající smečka prozápadních idiotů se může třeba uštěkat, ale nemůžou dělat vůbec nic.

Ukrajinská armáda se tak jmenuje jen podle lokality. Jinak se jedná o zločineckou fašistickou armádu NATO, která byla západem vyzbrojena a vycvičena k jedinému cíli: vytvořit z Ukrajiny novou zemi, tzv. ANTI-RUSKO, tj. zemi, kde se otevřeně nenávidí a ničí všechno ruské a tím vytvořit z této země odrazový můstek pro budoucí útok na Rusko. A jak je typické pro západní stratégy, nikdy si nešpiní vlastní ruce, ale nastrčí místo sebe vždy nějaké debily, kteří tu špinavou práci za peníze místo nich odvedou. Když to nevyjde, je jim to jedno. Ztráty utrpí sami debilové, když to vyjde, přijdou, debily popraví nebo odmění a sami slíznou smetanu.

Na východě Ukrajiny, na Donbasu, tedy probíhá regulérní proxi-válka neboli zástupná válka NATO proti rusky mluvícímu civilnímu obyvatelstvu už od roku 2014!!!!!!!!!!!!! Proč bojuje NATO proti civilnímu obyvatelstvu? No přece proto, aby vyprovokovalo Putina k reakci! Žádný jiný význam tam není potřeba hledat, protože tam žádný není. Prostě nasírat medvěda všemi prostředky, a tak dlouho, dokud medvěd nevyleze z brlohu a něco neudělá. A to se právě stalo!

Používá se tam všemi možnými konvencemi zakázaná kazetová munice, těžké dělostřelectvo, rakety, granáty, miny… Umírají tam naprosto nevinní a neozbrojení civilisté, matky, ženy, děti… střílí se na školy, na nemocnice, snipeři ze střech a ze „srandy“ střílí na kohokoliv, kdo jde po ulici. To je jedna část obětí této odporné války. Nikdo neví, kolik lidí takto zahynulo, to se zřejmě spočítá, až bude po všem. Odhady jsou zatím 14 – 15 000 lidí, z toho nejméně 900 dětí.

Ukázka nesmírné statečnosti ukrajinských jednotek, které se schovávají za dětské školky a v obytných čtvrtích mezi paneláky!

Druhou část obětí tvoří oběti obchodu s lidmi, obchodu s lidskými orgány, sexuálního otroctví, kradení dětí na adrenochrom apod., což se dělo v extrémní míře právě na Ukrajině. Proč? DS si udělal z Ukrajiny svou domovinu, vybudoval pod ní obrovskou síť tunelů (2500 km!) a měst. Většina všech světových satanistických zkurvenců měla na Ukrajině své pozemky, domy, města, američtí senátoři byli v představenstvech všech velkých firem, celá farma-mafie tu měla sídla svých firem, protože tady byly zcela v bezpečí – žádný finančák, žádná legislativa, praní špinavých peněz, prostě cochcárna. Ukrajina se stala pro DS „divokým západem“, kde si mohli beztrestně dělat cokoliv a kdyby se Putin odvážil proti čemukoliv protestovat nebo dokonce zasáhnout, tak by to byl přesně ten krok, ke kterému ho chtěl západ tímto počínáním vyprovokovat.

Putin se musel 8 let dívat na to, jak jsou na Donbasu vražděni a mučeni jeho ruští bratři a sestry a dokud byl DS ještě silný a nebezpečný, nemohl si dovolit oficiálně vojensky zasáhnout, protože by se z lokální války mohl vyvinout celosvětový jaderný konflikt, ve kterém by nebylo vítěze. Satanskému DS je to pochopitelně úplně jedno, ale slovansky smýšlejícímu Putinovi – lidumilovi, to jedno není, a proto se zaťatými zuby trpěl tuto hrůzu celých 8 let!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Doufal jsem, že vymyslí nějakou formu neoficiální partyzánské pomoci Donbasu, aby vraždění zabránil, a je dost možné, že to i udělal. Třeba i proto se podařilo zabránit nejhoršímu a obětí byly „jen“ desetitisíce. Uvidíme! Doufám, že se brzy dozvíme, jak to tam skutečně probíhalo. Po celou dobu ukrajinské války shromažďuji obrazový materiál z Ukrajiny a je to podívaná pro hodně otrlé jedince. Je to stejný hnus, jako materiál o řádění Banderovců ve 2. světové válce, který jsem bohužel také viděl. Je to stále totéž. Čiší z toho absolutní odlidštění člověka, který je schopen se dopustit v rámci ideologie nebo pro peníze tak neskutečných zvěrstev, že nad tím pláčí všechny lidské duše. Přál bych si vidět ksichty všech těch slepých a vymaštěných „sympatizantů“ s ukrajinskou armádou, kdyby je někdo přivázal k židli a promítal jim pořád dokola fotky těch hrůzostrašných věcí, které se tam odehrávaly za jejich hlasitého mlčení. Co se tam dělalo dětem, těhotným matkám, ale i chlapům, kteří se dostali do rukou ukrofašistů. Všechna ta liberální svoloč by blila, kdyby viděla zlomek toho, co já! Bohužel to mám v hlavě a nikdy se těch hrůzných výjevů už nezbavím! Ale teď už s tím bude jednou provždy konec, protože to vzal do ruky někdo, kdo má koule, možnost a sílu s tímhle ZLEM konečně zatočit!

Pamatujte si navždy: Rusko nikdy války nezačíná, Rusko je ukončuje!!!

Toto je velmi stručná geneze současného konfliktu, nad kterým se teď můžou všichni vlastizrádci zbláznit. Kde byli celých 8 let, co probíhá genocida civilistů na Ukrajině???? Jak to, že nebyla celých 8 let manifestace na Václaváku za Donbas? Většina těch křiklounů, jako je Klus a jemu podobní šmejdi, ani neví, kde nějaký Donbas je! Každou sobotu mohli tihle „mírotvůrci“, „demokraté“ a „liberálové“ protestovat proti rozšiřování základen NATO k Ruským hranicím! Každý týden mohli na náměstích naši „umělci“ a VIPky exhibovat a bouřit národ proti letitému bezpráví! Tehdy měli mít oprávněně všichni ukrajinské vlajky na klopách a vyzývat NATO ke stažení se od ruských hranic a okamžitému zastavení řádění ukrofašistů na Donbase! Kdo proti tomu tehdy neprotestoval, tak ať dnes drží hubu!!! Dnes je to obráceně, ukrajinská vlajka na klopě je teď projev naprosté debility nebo fašizmu.

Takže co tedy vlastně dělá teď Putin? Dělá přesně to, na co upozorňoval 8 a více let dopředu, že to udělá, když nebudou splněny podmínky. Varoval tak zřetelně, že to nemohlo být srozumitelnější. Dokonce mu mnozí dávali za vinu určitou měkkost a nedůraznost. Putin je součástí Aliance, a tudíž přesně ví, čeho je západ schopen. Jestliže nezasáhnul, tak to nebylo proto, že by na to neměl síly nebo zbraně, ale proto, že počet zbytečných civilních obětí, které by nepochybně byly, nevycházel vůbec dobře. Musel celou dobu trpět a čekat, až bude DS vojsky Aliance zničen do té míry, že už nebude schopen rozpoutat celosvětový konflikt. Putin nebojuje s Ukrajinou, ale ničí poslední základnu DS na planetě Zemi. Základnu, kterou si myslel DS, že bude mít navždy pro sebe a nebude nikdo, kdo by mu toto území mohl sebrat. Musel to udělat Putin a ne Trump, protože Trump je momentálně a oficiálně mimo hru. Putin má na starosti celý prostor bývalého Sovětského Svazu, který musí vyčistit od zla a postupně ho spojit do jednoho společného celku společenství slovanských národů. Tajně to šlo dělat doteď, ale dál už ne, protože zlo, které je západem na Ukrajině zaseté, vytvořené a hýčkané, je tak velké, že to nějakou tajnou operací udělat nešlo. Navíc se tím spláchne více much najednou, protože se všechny země při tomto konfliktu krásně odhalily. Teď se ví, která vláda je v které prdeli zalezlá, takže je mnohem přehlednější, která země se dopustila podporou Ukrajiny vyhlášení války Ruské federaci. Takže má teď Putin legální možnost zlikvidovat každou prozápadní vládu, protože mu k tomu ona sama dala mandát. Nádhera! Stačí se podívat, která prasata nejvíce kvičí a máte hned jasno, kdo je kdo. Celá naše vláda bezvláda je v tomto okamžiku vlastně již po politické smrti, jen to ještě neví. Dodávkami zbraní na Ukrajinu si zpečetila svůj osud.

Jak všichni mohou vidět, celá západní Evropa, potažmo USA a obecně DS, se zmohla jen na bezvýznamné štěkání. Psi štěkají a karavana kráčí dál. Sto let plánovali, že vydráždí ruského medvěda, aby vylezl z lesa z brlohu na mýtinu, aby ho tam mohli ubít. Teď je medvěd na procházce po ukrajinských lukách a nikdo se nezmůže na víc než na bezvýznamné vepřové kvičení. Vymysleli sankce, které nejvíc poškodí je samotné, takže se navzájem střelili do obou svých vlastních nohou. Idioti! Ale OK, to, že jsou politici nesmyslní a zbyteční idioti, to víme všichni, ale teď k těm zblblým lidem:

Protestovat proti nesmyslným vládním nařízením za doby Covidu přišlo na Václavák pár tisíc lidí. Manifestovalo se skoro všude, v každém větším městě, někde bylo lidí víc a někde míň. S protestními akcemi v Austrálii, v Británii, v Itálii, ve Francii a v Německu se to nedalo vůbec srovnat. Ale i tak je to super, jsem rád, že se lidi dokázali aspoň trochu zmobilizovat, a i když jich bylo málo, tak aspoň přišli. Když jsem ale viděl, jak byl Václavák zaplněn kvůli Ukrajině, tak jsem ztratil veškeré iluze!

Takže vláda lidem 2 roky lže, jako když tiskne, média se předhání v nahánění hrůzy o „smrtelném viru zabijáku“, a když už to začalo vypadat, že ten podvod lidi „tak nějak nahrubo“ prokoukli, tak se změnily kulisy, vše se natřelo na modro-žlutou a jede se znova stejné divadlo úplně od nuly.

Možná už polovina národa ví, že všichni doteď lhali a vytírali si s národem českým svoje prozápadní prdele, ale jakmile se jedná o válku na Ukrajině, najednou všichni, jak mávnutím kouzelného proutku začali mluvit pravdu. Neměli jsme se náhodou za ty 2 roky naučit, že Pravda je přesně na opačné straně, než nám říká vláda a prohnilá mediální žumpa? Asi NE! Najednou jedou lidi s vládou a médii ve stejném vlaku, dokonce sedí ve stejném kupé a není jim to divné!?!?!?!?!? No ty vole!!! Není nikomu ani trochu divné, že se na manifestaci objeví mezi řečníky i Fiala? Lidi asi už nikdy nepochopí, že když budou zajedno s vládou a s mainstreamem, tak by se nad sebou měli hodně zamyslet, protože to je jednoznačný důkaz, že zase někomu sežrali návnadu, s navijákem, s rybářem, a ještě i s jeho stoličkou. Miliónový chlívek, Fiala a Klus, tak to je pěkně vypečená společnost!

Lidi se z dvouletého podvodu jménem Covid vůbec nepoučili a jen co se dokázali odlepit z jedné židle namazané lepidlem, hned si sedli na vedlejší židli, namazanou stejným lepidlem, a ještě s napínáčky, a to jen proto, že je modro-žlutá. Neuvěřitelné a nepochopitelné!!!

Ti, co nepochopili Covid, potrestali sami sebe a jsou už pravděpodobně všichni dávno zapíchnutí, a tudíž nemají na to, aby pochopili Ukrajinu. Tam se nedivím. Ale bohužel ani spousta těch, kteří ještě Covid jakžtakž intelektuálně zvládli a nedali se zapíchnout, v případě Ukrajiny zcela propadli. Myslel bych si, že zkouška jménem Covid je těžší než zkouška Ukrajina! Ale zřejmě mám pořád ještě o lidech příliš vysoké mínění.

Dopadlo to přesně naopak. Ukrajina je pro drtivou většinu národa tak nepochopitelná, že zahodili mozky i ti nezapíchnutí a houfně se přebarvují a předhánějí, kdo vymyslí větší stupiditu.

Média falšují veškerá videa a fotky z Ukrajiny a lidi jim to žerou, až mají boule za ušima. Že se klidně vyhořelé patrové garáže z Bratislavy objeví jako fotka z Ukrajiny, že se nám ve zprávách předkládají výbuchy ze Sýrie, Bělehradu, z Indie, ale také záběry z apokalyptických filmů a počítačových her, jako dokument té hrůzy na Ukrajině? Opět, stejně jako za Covidu, si přijdou na své i krizoví herci. Předtím za Covidu měli ležet na posteli a předstírat smrtelnou nemoc, dnes na sobě mají kilo kečupu a předstírají strašlivá zranění zejména od ruských zbraní, jak jinak. A debilové jim to opět žerou!

Proč si někdo nepoloží otázku, proč ta média musí všechno falšovat? Když tam ta hrůza opravdu existuje, tak proč to jednoduše nenatočí? Ušetřili by si tím snad spoustu práce, nebo ne? Že by to bylo zase úplně jinak?

Porodnice v Mariupolu: další fejk. Rusové prý odstřelovali porodnici, ve které byl normální provoz! Skutečnost je taková, že okna u porodnice vymlátila tlaková vlna od ukrajinské rakety. Následně do porodnice vnikly ukrajinské fašistické jednotky, vyhnaly veškerý personál a natočily tam velmi „působivé a emotivní“ záběry za pomoci krizových herců. Následně se tam zabydlely, protože si myslely, že v porodnici budou lépe chráněny. Ruský voják by nikdy za žádných okolností nestřílel na porodnici, kdyby v ní byly civilní osoby!!!Vysvědčení z VDA – Vesmírné Duchovní Akademie

Proběhlo další zkouškové období a vy všichni, kteří jste jakýmkoliv způsobem vyřvávali podporu Ukrajině a smrt Putinovi, máte všichni za 5!!!

Lenost myslet a pohodlnost se učit plodí blbce!

Každý, kdo si dal kamkoliv ukrajinskou vlajku, tak v překladu sděluje svému okolí toto:

Jsem nevzdělaný idiot a nevím o politice a dějinách vůbec nic. O nic se nezajímám a dokud mi to mainstream nenaservíruje v televizi, tak ničemu nevěřím. Přestože jsem úplně tupé hovado, jsem tak arogantní, že se musím ke všemu hned vyjadřovat, abych projevil příslušnost ke stádu stejně tupých hovad! Nenávidět Rusko je přece tak lákavé, a tak moderní! Válka proti Rusku je vlastně úplně v pořádku, protože jsme přece liberálové! Ale aby nás tady ohrožoval ten nelidský diktátor Putin, tak to PRRR! Všechno má své meze!“

Všichni ti, kteří teď mají plnou hubu keců okolo Ukrajiny, tak čtěte pozorně:

Toto zlo se mohlo tak rozbujet, protože se lidi nechali přeprogramovat západním liberalizmem, podle kterého je vraždění lidí v naprostém pořádku. Liberálům záleží jen na tom, kterých lidí. Když se jedná o vraždění Rusů, tak je to v pořádku! Ukrajina je (nebo spíš do minulého týdne byla) nejfašističtější zemí na světě. Věděli jste to? Kdo ne, řekla vám to někdy nějaká média? Bouřilo OSN nebo jakákoliv jiná podobně zprofanovaná organizace, že je to ostudné a musí se to zastavit? Zatímco jsou v jiných zemích trestně stíhaní ti, kteří vydají knihu A. Hitlera Mein Kampf, v této zemi bylo a je zcela standardní hajlovat, nosit nacistické symboly, používat zakázanou munici a beztrestně vraždit a mučit lidi. Na území Ukrajiny se nacházely biolaboratoře, které vyráběly ty nejhorší biologické zbraně, jaké kdy na této planetě existovaly. Těch laboratoří tam bylo okolo 30! Všechny je financovali stejní šmejdi, kteří financovali celý Covid podvod, čili Gates, Fauci, Drosten, Obama, Clintonovci, Bidenovci apod. Pomocí těchto zbraní plánoval DS letos na podzim vyvraždit 70 % lidstva!!! Ale pozor! tam se nevyvíjely takové srandy, jako byla covidová chřipčička, tohle už bylo natvrdo! Geneticky modifikované mikroorganismy, které jsou smrtelné pro určité etnické skupiny čili třeba a zejména (!) pro Slovany!

Už svojí polohou je k tomu Ukrajina strategicky nejlépe posazená, pěkně hned u Ruska! Nechat Zelňačku u moci na Ukrajině ještě o chvíli déle, mohl se spustit proces, který by opravdu mohl vyústil v biologický armagedon nebo jaderný konflikt. Ti idioti z DS nemají co ztratit, protože jsou už vlastně stejně po smrti, takže jim je to jedno, jestli s sebou vezmou další miliardy lidí! To, co se teď děje na Ukrajině, je špatné. Každá válka je špatná. Jenže nebylo zbytí a toto zlo se muselo zastavit za každou cenu, buď po dobrém nebo po zlém… Ta válka, která tam už 8 let zuří, se musela zastavit. Konečně. Bylo načase! Ukrajinská armáda mohla hned první den složit zbraně a vzdát se! Všichni věděli velmi dobře, na jakém svinstvu se podílí. Nemusel padnout ani jeden výstřel a mohlo být po všem. Rusko by v klidu rozebralo na atomy celou armádu, odzbrojilo by Ukrajinu, pozatýkalo by fašistickou kyjevskou juntu a dostalo by se jim regulérního soudního procesu. Janukovič by se vrátil do své funkce a s podporou Rusů by se pokusil vyvést Ukrajinu z toho ekonomického a společenského průseru, ve kterém se teď nachází. Ale ne, váleční štváči toto řešení nepodporují, raději posílají na Ukrajinu zbraně, aby ten konflikt trval co nejdéle, a aby padlo co nejvíce obětí na obou stranách. Putin zasáhl přesně včas. Ve štábech nacistů se našly detailní plány na obsazení Krymu, spojené s vyvražděním všech tam žijících Rusů. Ukrajina plánovala předat Sevastopolský přístav Amíkům, takže by Rusko přišlo o přístup k Černému moři. NATO také chystalo zničující úder na Donbas, kterým chtěli vyřešit ruský problém jednou provždy. Ruská armáda nemohla jen tak vtrhnout na území Ukrajiny, protože ukrajinské jednotky měly plán na vypuštění biologických zbraní hned po prvních náznacích napadení ruskými jednotkami. Takže Putin nechal nejprve speciálními jednotkami zajistit biolaboratoře (včetně Černobylu), aby nemohl personál ještě na poslední chvíli rozpoutat armagedon. Jakmile to bylo pod kontrolou, začala pozemní a vzdušná operace přesnými zbraněmi tak, aby neutrpěli civilisté žádné ztráty. Jenže ti zasraní fašisti šli po civilistech záměrně sami, aby to pak všechno mohli hodit na Rusy. Jenže to se jim nedaří, protože Vládík všechno filmuje z dronů a ze satelitů a jednoho dne celý svět uvidí, kdo odpálil jakou raketu a kam ji poslal.

Fašističtí šmejdi využívají civilní obyvatelstvo jako štít. Schovávají se v nemocnicích, ve školách, ve školkách, střílejí civilisty při pokusu opustit město, bombardují ústupové koridory pro odsun civilistů apod. Rusové mají hodně ztíženou pozici, protože nechtějí za žádnou cenu ublížit civilistům, a tak se raději nechávají odstřelovat z obytných paneláků a provádějí denacifikaci alternativními metodami. Na straně Rusů bojují Čečenští stateční válečníci, kteří jsou nejlepší na světě právě v alternativním způsobu vedení boje. Na pomoc přišli i Syrské jednotky, které splácí Rusům dluh za osvobození Sýrie od DS.

To, co se momentálně nachází na území Ukrajiny, je čisté zlo. Nemá to s Ukrajinou, jako takovou, nic do činění. Všechno je tam západem a tajnými službami uměle vytvořené. Ten, kdo podporuje tento fašistický režim, je sám nebezpečný fašista a měl by být souzen za svoje extrémistické postoje, které v 21. století nemají na Zemi co pohledávat. Sem patří celá vláda, všechna média a většina komerčních firem, které mávají vlajkou, a přitom o tom neví vůbec nic.

Lidi, zapamatujte si velmi dobře, kteří šmejdi se postavili na stranu naší zločinecké bezvlády, která dělá vše proto, aby nás co nejvíce namočila do tohoto konfliktu. Všechny firmy, které se ozdobily žluto-modrou vlajkou si zapište a jednou přijde den zúčtování. To oni jsou totiž tou poslední garniturou poskoků DS, kteří budou díky své debilitě sloužit satanistickému páníčkovi i zadarmo. Vrchní patra struktury DS jsou už dávno zlikvidovaná, ale tyto nejnižší vrstvy blbců, pojedou západní liberální politiku pořád dál, dokud je nezastavíme. Takže stejně tak, jako už nikdy nepůjdu do žádné restaurace, ani kavárny, kde po mě chtěli QR kód nebo náhubek, tak stejně tak se budu vyhýbat všem firmám, které mávaly ukrajinskou vlajkou nebo malovaly na pivní lahve, jak někdo chčije na Putinovu hlavu!

Putin, tímto svým současným počínáním, totiž osvobozuje i tu jejich prozápadní liberalistickou prdel! A oni místo vděčnosti, posílají na Ukrajinu zbraně, aby to osvobození trvalo déle, a aby při tom stihlo zahynout ještě více civilistů!

Rudá armáda nás všechny, celou Evropu zachránila od nacismu v roce 1945. Přestože se to většině vůbec nebude líbit, tak nás zachránila i v roce 1968 před vpádem západní junty na naše území a s tím spojeným drancováním naší země. Díky tomu jsme si zachovali nezávislost, vyspělý průmysl, bio potraviny, vlastní vodu, a to až do politického převratu roku 1989. Ještě jedna další generace stihla vyrůst v poklidném socializmu, než se to všechno začalo srát. V roce 1989 se bohužel Sovětský Svaz zmítal ve vlastních problémech, a tak nám na pomoc přijet nemohl. Škoda! Díky tomu jsme přišli úplně o všechno, stali jsme se levnou vytunelovanou montovnou a popelnicí na západní p-otraviny, které tam ani psi nežerou. Zbyla nám jen holá řiť, a i o tu jsme právě teď mohli přijít, kdyby Vladimír Vladimírovič nezakročil a nezlikvidoval ten zločinecký zlořád na Ukrajině.

Co bude dál? Dobrá otázka! Ruská armáda dokončí očistu Ukrajiny tím, že zlikviduje celý zbrojní průmysl a obsadí Kyjev. To bude v podstatě konec takzvaného „konfliktu“. Jak se potom Ruská federace postaví k těm zemím, které jí svým počínáním vyhlásily válku? Mimochodem, díky naší vládě, jsme na seznamu největších nepřátel Ruska hned nahoře! To bude ještě zajímavé. Možná by to mohla být výborná záminka sesadit všechny evropské vlády oficiálně a legitimně a tím konečně nastolit šmahem Gesaru i v celé Evropě. Mimochodem, věděli jste, že na osvobozených územích Ukrajiny se vyhlašuje rovnou už i Gesara?

V ulicích Vídně jsou na denním pořádku ruské vojenské kolony, Německo nechalo od víkendu vypnout dopravní web kamery, aby se ovce nevyplašily příliš velkými pohyby vojenské techniky. Covid teď dostávají i politici u nás, v Polsku a na Slovensku, což je krásným důkazem, že čistky probíhají plošně všude. Směřujeme k nádherným hvězdným zítřkům a kazí to jen jako vždy tupé blbé ovce, které velebí zločince a nenávidí osvoboditele.

Zaslouží si tito idioti vůbec zachraňovat? Bohužel to jinak nejde a musí být zachráněni, ať se jim to líbí nebo ne. Ale je to proti zdravému rozumu, co?

Vláda tady vykřikuje nějaké žvásty, že kdo bude schvalovat válku na Ukrajině, tak je zločinec. Tak mám pro vás radu: chyťte se vy debilové za ruce, postavte se pěkně do řady před zrcadlo a uvidíte jednoho zločince vedle druhého! Když jste se ujali těch vašich politických křesel nebo spíš koryt, tak jste jako první věc ve funkci, měli odsoudit válku na východní Ukrajině. Neudělali jste to? Tak jste v prdeli! Tím jste totiž podporovali a schvalovali válku NATO na východní Ukrajině proti bezbrannému civilnímu obyvatelstvu a můžete se navzájem odsoudit, dát si jeden druhému klepeta a nechat se ubytovat na Ruzyni do doby, než si pro vás přijedou vojska Aliance s poukazem na velmi dlouhou dovolenou na Kubě!

Jenže ono je to jinak, co? Vy se bojíte, až z toho máte krůpěje studeného potu na čele! No, ono je proč se bát! Jakmile medvěd jednou opustil brloh, tak se asi jen tak nezastaví, a vy to víte! Jeden západní (výjimečně chytrý) politik prohlásil, že zná 10 způsobů, jak vylákat medvěda z lesa ven, ale ani jeden, jak ho tam dostat zpátky. Putin v následujících dnech a týdnech nakope celému západu prdel, a tak dostanou kopanec i ti, kteří jsou v těch řitích hluboce zabydleni! Proto je to kvičení tak hlasité!

A kdyby se někdo chtěl vymlouvat, že o běsnění nacistických živlů na Ukrajině nevěděl, tak předkládám výběr ze světového tisku! Bylo to všude a všichni o tom věděli! A proč tedy nikdo nic neudělal? Protože se vraždili „jen“ Rusové!

A pro odlehčení zvířátko na konec: