Zdraví

Jak přežít?

Posledních několik měsíců jsem se věnoval problematice vlivu vakcinovaných entit na čisté lidi. Píšu „entit“, protože zatím není zcela jasné, jestli to jsou ještě lidé. Získal jsem relativně dost zkušeností jak v diagnostice míry postižení, tak i v následné terapii. Tento článek je shrnutím a zobecněním mého dosavadního výzkumu.

Předpokládám, že tento článek nebude číst nikdo z vakcinovaných. Ne, že by nesměl, ale tito lidé už mají tzv. „zavřeno“, nechtěli nic slyšet předtím, než to spáchali a poté, co to spáchali, se s nimi už vůbec nedá diskutovat. Koneckonců je to vcelku pochopitelné, už s tím stejně nic neudělají! Článek by ale hlavně mohl pomoci pochopit zdravotní problematiku těm, kteří jsou z jakéhokoliv důvodu v kontaktu s vakcinovanými (pracovní prostředí, společná domácnost apod.).

Asi tak měsíc zpětně nastal velký zlom v informacích, protože španělští vědci promluvili a odhalili na webu https://www.laquintacolumna.net/ jedno velké tajemství, které nám chybělo ve skládačce celého monstr podvodu covid. Tímto posledním dílkem byl objev oxidu grafenu v tekutině, kterou někdo nazývá očkováním. Je tam toho prý 99,99103 %!!! Vsazením tohoto posledního dílku skládačky do celého obrazu považuji obraz v hrubých rysech za dokončený a záměr Deep State tímto za rozluštěný. Je jasné, že se budou časem objevovat další a další informace, ale v zásadě to na věci už nic nezmění.

Co způsobí dávka oxidu grafenu v těle člověka?

Oxid grafenu je prudký jed. Způsobuje totální devastaci organizmu na buněčné úrovni. Postupně přizpůsobí biologické tělo požadavkům umělé inteligence, vyžene duši z těla, odpojí tělo od božské podstaty, zakotví tělo navždy do materializmu a třetí hustoty (3D). Je zodpovědný za ztrátu lidských vlastností, které doposud odlišovaly člověka od stroje apod.

Grafen je jedna z nejpevnějších látek na planetě, ale hlavně má fenomenální elektrické a fyzikální vlastnosti. Je supravodivý i za běžné teploty lidského těla a silně magnetický. To předurčilo tuto látku jako ideální stavební prvek pro transformaci lidské bytosti na biorobota. Oxid grafenu se dostane do každé buňky lidského těla a vytvoří tam elektro-biologické rozhraní. Je to podobné rozhraní jako síťová karta v počítači, která umožňuje jeho připojení do internetu.

Přes toto rozhraní je pak možné získávat veškerá data z těla ven, ale i dovnitř, takže i programovat tělo podle potřeby. Aby mohl takový datový přenos správně fungovat, je k tomu zapotřebí ještě několik dalších součástí. Ale nebojte se, Deep State myslí na všechno, a i o tyto části se už dávno postaral. Chybí anténa na čistý příjem obousměrné rychlé komunikace? Ne, ne. Většině lidstva už nechybí. Mají ji již dávno v hlavě vytvořenou pomocí nanobotů obsažených ve všech šťouracích tyčinkách a respirátorech. Tyto nanoboti mají schopnost se replikovat, takže bylo jedno, kolikrát se ve vás někdo šťoural. Trojrozměrnou nano anténu prorostlou celým mozkem máte tak jako tak.

Dalším nezbytným prvkem celého komunikačního systému je všudypřítomná technologie 5G. Deep Statu je úplně jedno, jestli proti budování 5G sítí lidé protestují nebo ne. Je to součástí NWO, tak se to prostě vybuduje a hotovo. Outůčko ho nabízí standardně. Ve městech je všude, dokonce už je i v těch nejzapadlejších vesničkách. Ve městech jsou vysílače tak nahusto, že už se před nimi nikdo neschová. Jsou nejen na střechách budov, ale instalují se i skrytě v semaforech a v pouličních lampách. Ale ani na vesnicích nejsou lidé ušetřeni! Kdejaký kokot si nechá postavit stožár rovnou na svém pozemku, aby přinesl do té „zaostalé“ vesnice trochu toho „západního pokroku“.

Do kompletní sestavy nám chybí už jen trocha té chytré elektroniky, která uspořádá data do správného formátu, a to jsou čipy. Opět žádné obavy, Deep State myslí na vše, a proto nabízí vachčínu All-in-one, která obsahuje milióny nanočipů! Vakcinací byl proces transformace člověka dokončen a už ani není potřeba instalovat Windows.

A že nám tvrdí, že je tato vachčína experimentální? Experimentální jsou na ní pouze 2 věci: celosvětový rozsah použití a podvodná aplikace bez souhlasu. Vše ostatní jsou desítky let známé a vyzkoušené technologie. Výzkum v této oblasti probíhá ve vojenských tajných laboratořích na celém světě mnohem déle, než si dokážeme představit. Myšlenka na „vylepšení“ těla a mysli vojáků s cílem vytvořit nezničitelné supermany není vůbec nová. V tajných vojenských programech už byla běžnou a rutinní záležitostí v sedmdesátých letech minulého století. Pokud se nanotechnologie používají na vylepšení lidského těla sportovců v civilním sektoru, aby nebyly zjistitelné antidopingovými testy (což už dnes není tajemstvím), tak si můžete být jisti, že armáda tuto technologii už používá minimálně 10x tak dlouho.

Na webu je už hodně informací o oxidu grafenu. Kdo chce, ať si to najde. Já bych se v dnešním článku chtěl věnovat především zdravotní stránce vlivu vakcinovaných na čisté.

Jak poznáme vakcinované?

My už je poznáme. Téměř jistě a spolehlivě čichem. Potom pohledem do očí a v poslední řadě pozorováním jejich chování. Je to pro nás už tak snadné, jako když abstinent na večírku pozoruje svoje sťaté a blekotající kolegy.

 1. Čichem – všichni strašně smrdí! Většina si pravděpodobně tento fakt ani neuvědomuje, ale někteří ano. Nevím, co je horší. Ti, co si to uvědomují, se to snaží zakrýt nějakým parfémem a je to snad ještě horší. Doma na to máme každý nějaké jiné přirovnání: mě to smrdí jako mísa zkažené zeleniny zalitá RedBullem. Manželka to přirovnává ke staré nemocné bolavé noze, napatlané nějakou odpornou chemickou mastí. V každém případě je to hnus velebnosti a zvedá se z toho kufr. V blízkosti dotyčného prakticky není možné vydržet. Jinak smrdí čerstvě zapíchnutý idiot a jinak ten, kdo už to má v sobě déle. Čerstvě zapíchnutí smrdí víc chemicky, protože tělo ještě bojuje a snaží se to detoxikovat. Po nějaké době to ale imunitní systém přestává zvládat a dotyčný začne hnít zaživa, a pak tedy smrdí podle toho. 1. Vzhledem – zrychlené stárnutí, vyčerpání, postupná ztráta smyslů, odevzdanost, pasivita, transformace na robota. Potemnělé oči, bledá, nezdravě vyhlížející pleť, rychle přibývající šedivé vlasy, vyrážky všude možně. Třes, poruchy spánku, poruchy zažívání, bolesti v celém těle, postupné zhoršování zdravotního stavu na všech úrovních.
 1. Chováním – zapomínání, nesoustředění se, roztěkanost. Vypadají chvílemi sklesle, občas se vybičují k nějaké emotivní akci a zase spadnou zpět do nepřítomné letargie. Emotivní nevyrovnanost. V každém případě na ně přestává být spolehnutí. Nesvěřil bych jim už nikdy žádnou důležitou a zodpovědnou činnost. Dá se předpokládat, že jakmile bude toto „tajemství“ odhaleno, dojde ve všech profesích k vyloučení těchto entit ze společnosti.

A to je jen začátek! Tento stav se bude jen zhoršovat. Nemůže to být jinak! Důvodem je právě působení oxidu grafenu. Je to prudký jed a má na lidský organizmus devastující účinky, z nichž bych chtěl vypíchnout jeden důležitý. Naše tělo produkuje látku, která se jmenuje Glutation. Této látky produkují nejvíce děti a s věkem její produkce klesá až do cca 65. roku života. Poté jde produkce prudce dolů. Oxid grafenu eliminuje glutation v těle a tím zrychluje stárnutí organizmu. Na dětech a na mladých lidech se ta zkáza neprojeví tak rychle, ale na starších, kteří už mají glutationu tak jako tak málo, se to projevuje přímo před očima. Tak jako bych glutation nazval elixírem mládí, tak oxid grafenu by mohl být elixírem stáří. Proto si ho nechaly milióny lidí v ČR vpálit do sebe? Asi mi něco uteklo, ale ono je teď zrychlené stárnutí v módě nebo co?

Vliv tohoto svinstva na čisté bytosti

Škodlivé účinky rozdělím do 3 oblastí:

 1. Biologická
 2. Radiační
 3. Energetická
Add 1) Biologické působení

To jsou ty takzvané Spike proteiny nebo chcete-li česky hrotové bílkoviny, dále jen SP. Je to biologický materiál, který v sobě bohužel obsahuje i syntetické nanočástice. Z každého člověka se po obdržení „dávky“ stala továrna na výrobu zbraní hromadného ničení. Je to hnus a svinstvo a není to přírodního původu, proto na tom ztroskotávají všechny možné léčebné postupy. Jako léčitel mohu zodpovědně prohlásit, že všechny standardní přirozené nemoci (od rýmy až po rakoviny) jsou léčitelská sranda, oproti působení těchto zákeřných SP. Nejzákeřnější je na nich to, že zdánlivě způsobují standardní zdravotní problémy, které ale nejdou standardními prostředky vyléčit. Jinými slovy: dokud nevíte, že se jedná o poranění nějakého orgánu SP, pak to můžete zkoušet léčit jak chcete, ale nepovede se vám to.

Na volném prostranství se tomu lze ubránit, ale v uzavřených a špatně větraných prostorách to má devastující vliv. Účinky jsou kumulativní, takže záleží na délce expozice a koncentraci idiotů v daném prostoru. SP zůstávají na površích, jsou v čalounění, jsou na záchodových prkýnkách, jsou na klikách od dveří a troufám si tvrdit, že vzhledem k částečně syntetické povaze jsou velmi odolné a životaschopné. Objevil jsem zatím jeden způsob, jak je eliminovat, a to velkou a opakovanou expozicí ozonu. Na trhu je k dispozici spousta generátorů ozonu a k nim jsou tabulky s doporučeními, kolik ozonu je potřeba vyprodukovat na jednotku objemu místnosti. Tyto doporučené časy platí na standardní patogeny, ale na SP je zapotřebí tuto dobu vynásobit 3x. Ozon zabije v místnosti vše živé, takže doporučuji po zapnutí odejít i se psy, kočkami, kanárky a vzít s sebou i kytky! Ale funguje to!

SP napadají v těle především měkké tkáně v pořadí podle míry oslabení toho kterého orgánu. Jestliže někdo trpí na bolesti žlučníku, pak se může spolehnout, že se mu zasažení projeví nejprve právě tam. Nejčastějším orgánem, který SP zasáhnou jsou ledviny, játra, slinivka, slezina, a pak následně i močové cesty a zažívací trakt. Plíce jsou zasažené vždy. Tak jak postupuje boj imunitního systému proti vetřelcům, tak probíhá i průběh bolestí a potíží tělem.

Průvodním jevem mohou být bolesti hlavy, malátnost, horečky, bolesti při močení, bolesti prostaty, průjmy, těžší dýchání, závratě apod. Ti, kteří vůbec netuší o tomto nebezpečí a jeho projevech, budou mít dojem, že mají zcela standardní nemoci, které znali i dříve, tj. žlučník, ledvinové záněty, záněty močového měchýře apod. Rozdíl bude jen v tom, že léčba, která by dříve na tento problém zabírala, teď s vysokou pravděpodobností zabírat nebude. Dokonce se bude zcela míjet účinkem a stav se bude stále jen zhoršovat. Stejně dopadnou i felčaři, kteří budou mít před sebou takového pacienta se zdánlivě standardními příznaky. Očekával bych, že to svedou na další mutaci Covidu a tentokrát to bude třeba „Omega“. V případě, že dotyčný nebude sám o sobě v dobrém stavu, bude mít oslabenou imunitu nebo nějaké další problémy a dostane silnou dávku SP, může na to bez problémů i umřít. SP napadnou nějaký orgán, třeba slezinu – centrum imunity, tam se pomnoží a následně může tento orgán prý i prasknout. Nechutná představa! Při větším zasažení se to projeví i na kardiovaskulárním systému, takže krevní podlitiny, sraženiny, embolie apod.

Add 2) Radiační působení

Všichni zapíchnutí září jak výkonná wifi nebo 5G vysílač! Podle koncentrace zářičů na jednotku plochy a doby působení se dá určit, jakou dávku dostanete. Ideální by byl takový speciální dozimetr a s ním měřit dávku jak na Temelíně. Jakmile to zapípá, víte, že máte na tento měsíc vybráno. Především se to projeví na celé nervové soustavě. Bolesti bederní páteře, krční páteře, nervy vedoucí od páteře ke kyčlím, k ledvinám, z krční páteře zezadu do hlavy, takový zvláštní vnitřní třes, bolesti hlavy, migrény, rozostřené vidění, pískání v uších, záškuby v končetinách, bolesti zubů, nespavost apod. Kdo by se chtěl lépe vyznat v těchto symptomech, doporučuji strávit noc v obětí 5G vysílače na vaší střeše a pakliže to přežijete, ráno budete expertem na toto onemocnění.

Add 3) Energetické působení

Vzhledem k tomu, že těla vakcinovaných entit degradují, je jasné, že se jim zoufale nedostává životní energie. Nevědomky se tak stávají energetickými upíry, a když se v jejich blízkosti objeví nějaký skutečný člověk, tak sají a sají a sají. Kdo si neumí vytvářet proti tomuto nedobrovolnému odběru energie ochranu, tak by měl sedět doma na zadku a vůbec se k nim nepřibližovat. Výsledkem tohoto působení je totiž extrémní únava až vyčerpanost organizmu.

Co se s tím dá dělat?

Především je důležité uvědomit si, že zapíchnutí jsou všude a je jich hodně. K dnešnímu dni asi 5,5 miliónu! Když je v ČR celkem 10,5 miliónu lidí a odečteme od toho děti do 15 let, kterých je 1,7 mil, pak zbývá 8,8 mil. Lidí ve věku 65+ je cca 2 mil. a budeme pro jednoduchost předpokládat, že ti jsou zapíchnutí všichni. Zbývá tedy 6,8 mil. lidí v produktivním věku a z nich jsou více než 3 mil také zapíchnutí.

V produktivní populaci jsme tedy přibližně v polovině. Jinými slovy každý druhý. To bude masakr, až se dozví, že to do sebe nechali vpálit kvůli dovolené, kvůli studiu v zahraničí anebo kvůli práci a teď přijdou úplně o všechno a do konce svého krátkého a bolestivého života budou sedět doma a čekat, až na ně přijde řada. Od roku 2020 je blbost smrtelná nemoc!

Existuje teorie, že Deep State vyrábí úplně zmanipulované statistiky, kde je zapíchnutých jenom zlomek z uváděných počtů a situace není zdaleka tak hrozivá. Proti této teorii hovoří krutá realita, kde je zapíchnutý okolo mě až na výjimky snad každý!

Čistý člověk, který musí chodit nakupovat, musí chodit do práce nebo podnikat, nemá prakticky šanci se jim vyhnout. Výhodu má ten, kdo nepracuje s lidmi, ale dělá si sám svoji práci třeba někde doma nebo ve svých prostorách a může si podmínky udělat podle sebe. Občasné nákupy se dají vydržet a jinak nikam nemusí.

Horší to mají ti, kteří se tomu nedokáží vyhnout a stojí před rozhodnutím – buď budu dělat svoji práci dál a riskuji velké zdravotní problémy a nebo, pakliže si to mohu finančně dovolit, se na to vykašlu a dám výpověď. Mezi nejnebezpečnější profese patří ty, kde se přímo musí dotýkat zapíchnutých (masérka, kosmetička,…) anebo jich mají těsně kolem sebe hodně (řidič autobusu).

I naše rodina stála před rozhodnutím, co dál. Řekli jsme si, že to bereme jako léčitelskou výzvu, a že to zkusíme zvládnout. Dnes, po mnoha zkušenostech mohu zodpovědně říct, že to zvládnout lze, ale jen při perfektní znalosti správných léčitelských postupů a protokolů, při velmi dobré znalosti svého vlastního těla, při plně funkčním imunitním systému a při absenci jakýchkoliv nemocí. Kolik takových ale je? A to ještě jen do určité míry zasažení. Musím uznat, že hajzlové z Deep State to vymysleli opravdu perfektně! Drtivá většina lidí, která bude mít potíže tohoto druhu, si to s vlivem vakcinovaných nespojí a budou chodit k doktorům, cpát do sebe další svinstva, která nebudou vůbec fungovat, a tak půjdou znovu k doktorovi a pořád dokola. Ze zdravého člověka se tak může stát úplná troska!

To je důvod, proč píšu tento článek. Chci otevřít oči těm, kteří nejsou zapíchnutí (chráněný druh!), ale o tomto nebezpečí nemají ani potuchy. Jestliže máte možnost opustit nebezpečnou práci, moje rada zní: jděte dělat cokoliv jiného, kde nebudete vystaveni vlivu zapíchnutých. Cokoliv je lepší než tohle zažívat. Zametat ulice, sušit bylinky, sekat trávu v parku, venčit psy. Stejně už to nebude dlouho trvat a svět se změní tak radikálně, že pojmy jako práce, výplata, dluhy získají jiný význam.

Jestliže se vám nechal zapíchnout manžel, manželka, dítě – je to beznaděj, ale tady opravdu začněte myslet na sebe a udělejte vše pro to, abyste škodlivý vliv co nejvíce eliminovali.

Už jsem to v některých článcích vysvětloval, ale znovu to zopakuji: o zapíchnutých se vyjadřuji drsně, vulgárně a pohrdám jimi. A vůbec se za to nestydím! Platí to na všechny, s výjimkou dvou skupin, kterých je mi líto:

 1. skupina – staří lidé, kteří byli někde v pečovateláku násilně vakcinovaní, nebo se jedná o lidi, kteří ani nevědí, že existuje internet, natož aby ho dokázali používat a dozvěděli se tak pravdu. Buď už nemají žádné příbuzné, ani děti, kdo by jim poradil, nebo naopak mají debilní děti, které je na eutanázii ještě ochotně odvezou. Ti všichni jsou bohužel odkázáni jen na mediální propagandu. Celoživotně věřili televizi, lékařům a vědcům, a když jim v televizi bylo řečeno ať jdou, tak šli. Hodně smutné!
 2. skupina – děti, které musí poslouchat své rodiče-debily. Ti když řeknou. „Letíme na dovolenou a kvůli tomu se necháme všichni opíchat“, tak s tím dítě těžko něco udělá. Nejhorší zločin od zločinců, kteří by už nikdy neměli být nazýváni rodiči, ale vrahy svých dětí!

A pak jsou tady všichni ostatní, kteří jsou totální bezmozci a nezaslouží si vůbec žádné slitování, ohledy a slušné zacházení, protože do této chvíle žili zbytečné přízemní životy ve lži, v manipulaci a otroctví, plně to svým životem podporovali, a ještě v tomto duchu „vychovali“ svoje děti. Tím se v podstatě podíleli na vytvoření toho nejprohnilejšího světa z celého vesmíru, kde vládne korupce, satanizmus, kanibalizmus, obchod s lidmi, mučení a zabíjení dětí ve velkém.

Jestli máte doma někoho takového, vyhoďte ho, ať si jde smrdět a otravovat vzduch spike proteiny někam jinam! Vůbec na něj neberte žádný ohled, protože on tím, že to do sebe nechal nacpat, taky nebral ohledy na nikoho a na nic!

Vakcinace tímhle svinstvem je projev nejvyššího sobectví, které si lze představit! Když chce někdo spáchat sebevraždu, tak ať si nakoupí nějaké pitomé prášky, kterých jsou plné lékárny, ať je sní, zapije je půllitrem vizoura a je to! Ráno ho odvezou, vyhodíte matraci, převléknete postel a hotovo!

Takhle bude ještě rok chodit po světě, než se rozpadne a při tom bude nebezpečný pro všechny, kteří se s ním potkají! Kolik těch čistých dokáže ještě nakazit a přivézt do hrobu, můžeme jenom polemizovat. Jsou to bezohlední a sobečtí idioti a je potřeba s nimi přesně tak nakládat.

Že je to příliš tvrdé? Tak si přečtěte „The Great Reset“ od Klause Schwaba a uvidíte, že s nevakcinovanými měli mocní tohoto světa daleko horší plány! A ti vakcinovaní? Ti by s nimi aktivně kolaborovali a udávali by, stejně jako to dělají už teď, kdy volají na policii a udávají ty, kteří jsou normální a nehodlají nosit náhubky. Nevakcinovaný by postupně ztrácel všechna svoje práva, lidskou důstojnost, ani jídlo by si nekoupil, přišel by o veškerý majetek, o rodinu a nakonec by ho odvezlo vojenské komando do FEMA koncentračního tábora, kde by ho buď taky zapíchli nebo sprovodili ze světa nějakým jiným způsobem. Asi bychom se velmi divili, jak by byli naši známí, přátelé a možná i příbuzní nekompromisní, kdyby se situace obrátila! Ani chleba by vám nedali, štítili by se vás jako nezodpovědného individua, které je ohrožuje a obhajovat a chránit vás by bylo v té době už trestné a byly by za to stejné postihy, jako měli lidi za války, když schovávali partyzány. Takže opusťte raději svoje útlocitné a liberální sklony a rychle se proberte! Jsme ve válce a kdo to neví nebo to popírá, tak žije úplně mimo realitu!

Léčba
 1. Spike proteiny – existují způsoby, jak léčit nákazu SP nebo jak se chránit preventivně před touto nákazou. Lze získat návod, který je geniální, dokonale funkční a má v současné době nevyčíslitelnou cenu. Kdo čte ty „správné“ weby, už návod dávno má. Kdo se o to doposud nestaral, tak má nejvyšší čas začít! Člověk, který přinesl tento návod do Čech je hrdina, který tím zachránil mnoho životů. Tento člověk si nepřeje, aby byl recept šířen veřejně na webu, protože by na to nepochybně temná strana nějak zareagovala. Proto to plně respektuji a ani zde ho nezveřejním. Snažte se taky trochu! Kdo hledá, ten najde. Existují i další způsoby, jak se proti tomu svinstvu chránit – pampeliškové listí, borovicové jehličí, suraminové injekce, MMS, Glutation, … Problém je, že SP jdou hodně hluboko do buněk a běžné prostředky se takto hluboko dostávají obtížně. Raději dělejte všechno, co dokážete včas a preventivně, než abyste to začali řešit, až když budete mít už velké zdravotní problémy. Pak už to nemusíte stihnout! Každý ať dělá, co umí a uzná za vhodné. Účet za léčbu pak po odhalení můžete poslat těm, kteří vás nakazili!
 2. Radiace – klasické prostředky na ošetření především nervové soustavy elektromagnetickým zasažením. Na tomto bodě se báječně hodí připomenout knihu Arthura Firstenberga – Neviditelná duha – viz. Seznam doporučené literatury. Po jejím přečtení byste dokonale věděli, jak rozpoznat onemocnění způsobené elektromagnetickým zářením a věděli byste i jak se z toho dostat. Před tímto zářením se lze chránit pomocí různých kamenů, šungitů, pyramid, odrušovacích symbolů, mřížek, Faradayových klecí, odrušovacích tkanin a dalších ochranných prvků. Nervovou soustavu lze obnovovat pomocí vysokých dávek kvalitních vitaminů v kombinaci s mědí a zinkem. Konzumace těchto doplňků by měla být v dnešní době samozřejmá pro všechny a v případě vyšší expozice ihned úměrně zvýšit dávky zinku a mědi.
 3. Energetický úbytek – to je ze všech tří problémů ten nejjednodušší. Standardní problém, který existoval vždy. Udělat si ochranné energetické štíty a naučit se udržet tuto ochranu ve funkčním stavu po celý den. Chodit hodně do přírody, pít čistou vodu, odpočívat, dlouho spát, nepít alkohol a nekouřit.

Závěr

Když to zrekapituluji, tak kdo může, ať se zapíchnutým vyhne za každou cenu. Kdo nemůže nebo má subjektivní pocit, že nemůže, měl by si opatřit prostředky k tomu, aby si uchoval zdraví alespoň do odhalení. Jsem přesvědčen, že tento problém zmizí v okamžiku, kdy bude v průběhu nouzového vysílání EBS veřejně odhaleno, že Covid byl podvod a vakcinace byla zločinem proti lidskosti. V tom okamžiku to všem dojde a všichni zapíchnutí si uvědomí, že jsou v p……….i! Pak už nebude problém udržovat si vůči nim oficiálně odstup, protože si ho budou držet všichni a předpokládám, že i ti zapíchnutí se budou držet kvůli ostudě raději mimo společnost. Jejich Covid – pass, který měl být „kouzelnou hůlkou“, umožňující VIP přístup všude, se stane symbolem jejich trvalého domácího vězení.

Okolo smrtícího koktejlu, který nemá absolutně nic společného ani s vakcínou, ani s očkováním, ani s léčbou, ani s ničím, co doposud známe, existuje celá řada dost „šílených“ teorií. Přestože jsou tak „šílené“, jsou mnohem blíž k pravdě než ta oficiální pohádka o tom, jak by měl čistý jed – oxid grafenu – píchnutý do těla zabránit, abyste nechytili virus, který neexistuje a i kdyby existoval, tak ho stejně nemůžete chytit, protože je to virus, který nakažlivý není a nikdy nebyl, ale mohl by být, kdyby ho uměle vyrobili v laboratoři tak, aby nakažlivý byl. Jenže ho vyrobila stejná parta, která chce, abyste umřeli. Je tedy hodně nesmyslné, aby tato stejná parta vyrobila lék – vakcínu proti nemoci, kterou předtím pracně vytvořili, aby vás nakazili. Podávat vám tedy lék proti této nemoci je stejně nesmyslné, jako zachraňovat zvíře z pasti, kterou jste na něj sami předtím nastražili. A tuto smrtící dávku si do sebe nechá šlehnout celá rodina jen proto, aby mohla cestovat do Chorvatska, do kterého by se dostala tak jako tak, jen když vyplní předložený formulář.

Žijeme v neuvěřitelné době! Musíme si to všechno pamatovat a průběžně to psát, jinak nám to za 10 let nikdo nebude věřit!

První příběh je daný – Pan Prezident donald trump vydal v roce 2020 exekutivní nařízení (nechce se mi teď hledat číslo EO), které změnilo podmínky pro aplikaci vakcín a tím Deep Statu zavřel možnost udělat „vakcinaci“ povinnou. Tudíž je to pouze dobrovolné a nikdo nikoho nesmí nutit. Na smrtící dávku jdou proto jenom idioti, a tak je to v pořádku.

Druhý příběh – vysoce pravděpodobný – Pan Prezident donald trump kdysi řekl, že se vždy jedná o volbu mezi špatným a ještě horším řešením. Deep State vyhrožoval, že rozpoutá nukleární Armagedon, když donald trump nepovolí rozjet „vakcinaci“. Jestliže volil mezi dvěma zly a vybral to menší, nechci si představit, kolik obětí by přinesla ta druhá možnost.

Třetí příběh – Deep State falšuje veškeré dostupné statistiky, aby vytvořil dojem masovosti celé akce, jak se všichni nechávají zapíchnout a má to motivovat ty zbývající, aby se rychle rozmysleli, protože by mohli zůstat jediní. Opak je pravdou, mají tak nízká čísla ve statistikách, že musejí vymýšlet lákadla počínaje koblihami a loteriemi konče, aby jim tam někdo přišel. Tato teorie možná v některých zemích platí, ale určitě ne u nás, tady se idioti předhánějí, kdo to spáchá dřív.

Čtvrtý příběh – to je ten nejšílenější, který by ale vysvětloval mnohé a nejvíc zapadá do celkového konceptu: Na planetě Zemi se nacházejí různé lidské a nelidské rasy. Za miliony let, co tady na Zemi probíhají genetické experimenty s lidmi není jasné, kolik skutečných lidí pobíhá mezi námi a kolik je hybridů, případně i čistých reptíků.

Jsou tady různé kombinace reptiloidních, drakoniánských a dalších ras s lidmi a všechny tyto kreatury mohou klidně vypadat jako běžní lidé. Dokonce to může být tak, že pěkně šeredný chlap může být čistý člověk a nádherná blondýna z Vogue může být čistokrevná ještěrka. Prý jich je mezi námi ¾ celé populace! To znamená 6 miliard???!!! Možná rčení, že si někdo hřeje na prsou pěkného hada, nemusí být až tak nereálné! No a Deep State původně vyrobil „vakcíny“, které měly vyhladit lidstvo kompletně, podle hesla, po nás potopa. Plejáďané, kteří trvale dohlížejí z Měsíce a z oběžné dráhy z tisíců kosmických lodí na přechod planety Země a jejích obyvatel do 5D, včas zasáhli a změnili původně čistě smrtící látku tak, aby byla zničující pouze pro plazí nelidské rasy. Pakliže si to nechá vpálit ryzí člověk s původní lidskou DNA, tak by to měl přežít. To by vysvětlovalo i to, že to někoho sejme 3 minuty po vpichu a někdo má po 2 dávkách a vypadá, že mu to snad i prospělo.

Tak k té poslední skupině bych chtěl jen doplnit: je možné, že to dotyčný přežije, je možné, že to dokazuje, že je to čistokrevný člověk, ale také to dokazuje, že je nebetyčně hloupý a vůbec si neváží života. Tak teď nevím, co je horší – hloupý člověk nebo chytrá ještěrka?

Moc se těším, až se dozvíme, jak to vlastně všechno bylo a jakou roli zde kdo hrál.