Zdraví

Podvod na lidstvo jménem Covid-19 (1. část)

Tento článek je první z velké série o Zdraví.

Logicky začnu od žhavého tématu Covid -19. Dnes se k tomu vyjadřuje kde kdo. Mediální sračkomety jsem ze svého života zcela vyeliminoval, takže s těmi největšími blbci nepřijdu do kontaktu. Čtu jen vybrané alternativní weby, ale i tam se občas někdo prezentuje způsobem, že bych ho nejradši praštil! Je to děs-běs, tak proto jsem musel začít psát svoje články!

Nejprve bych chtěl uvést, co je pro mě na celé „fiktivní plandemii“ za nejděsivější. Jsem otřesen nekonečnou hloupostí lidstva! Tato akce ji odhalila v plné nahotě. Neměl jsem do března 2020 o lidech valné mínění, ale skutečnost překonala všechny meze! Nyní se v tomto ohledu a v hodnocení lidstva jako celku považuji za naivního idiota! Tak to byla pro začátek krátká střelba do vlastních řad.

Příčina vzniku „plandemie“ je podle mého názoru právě v děsivé hlouposti a neznalosti lidí o zdraví, o nemocech a o jejich příčinách. Začíná to tam, kde lidé odevzdali správu svých těl do rukou cizích lidí a institucí. Paralela s autoservisem je dokonalá! Dokonce si troufám tvrdit, že lidé více přemýšlí o závadách na autech a do kterého servisu ho dát, než o vlastních nemocech. Tady je jádro pudla.

Mocní tohoto světa jsou velmi chytří, vzdělaní, jsou to psychologičtí experti a mají chování lidstva naprosto zmáknuté. Vědí přesně, co mají dělat, aby lidi vmanipulovali tam, kam potřebují. V případě Covidu jim to nedalo ani moc práce. Je tady takové množství nesrovnalostí, nelogičností, podvodů a lží, že každý, kdo by se nad tím jen trochu zamyslel, by musel dojít k jednoznačnému závěru, že je to podvod jako prase! Ale asi ne. Podle mého odhadu to prokouknul každý 500 člověk. Pánové Ilumináti, tleskám vám, jste fakt dobří!

Proč je Covid podvod? Tak si to rozebereme detailněji.

Virus nelze standardním způsobem přenést z člověka na člověka (ani z člověka na zvíře a ani ze zvířete na člověka), jinými slovy řečeno, virus nelze chytit! Virus je exozom – odpadní produkt buňky, která je toxikovaná a čistí se prostřednictvím těchto odpadních částic. Je to mrtvý exkrement. Podobných částic do sebe každý člověk nasaje miliardy a imunitní systém se k nim chová, jako k běžným nečistotám. Zabalí je a pošle z těla ven, je jedno, kterou vylučovací cestou. Obří lež a podvod, který se jmenuje VIROLOGIE, trvá více než 150 let!!! V roce 1859 skoro všichni věděli, že virovou nákazu nelze přenést z člověka na člověka, dělali všechno možné, aby to prokázali (mimochodem dělali fakt nechutné věci!) a nikomu se to nikdy nepovedlo. Virologie je doslova věda o odpadu! O 160let později, v roce 2020, si klidně dají všichni hadr na hubu a věří, že je to před něčím ochrání!?!?

Roušky – Víte, jak je velký exozom? Průměrně 50-100nm! To je 0,0001mm! Je to 1000x menší, než komáří sosák! Kdyby 1.000 koronavirů udělalo rojnici a chytlo se za ruce, tak najednou projdou naší kůží! Chápete to, jaký je to nesmysl? Z toho vyplývá jediný závěr – lidi přestali používat mozky. Proč si tedy jen velmi málo lidí položilo otázku: „když mě tedy rouška před ničím nechrání, jaký je tedy skutečný důvod to nosit?“ A po této otázce už by to mohlo začít někomu šroubovat a mohl by vymyslet, že maska je starodávný symbol otroka a začal by se ptát, kdo že mě to chce zotročit? Náhubek je vnější, dobře viditelný signál pro zotročitele, do jaké míry se jim daří udržovat lidstvo v podřízenosti, bez ohledu na nesmyslnost opatření. Bílá rouška je snadno detekovatelná jakýmkoliv kamerovým systémem, je většinou bílá, takže dobře viditelná i ze satelitu a počítače dokáží snadno vyhodnotit stupeň podřízenosti v dané oblasti.

Rozestupy – Když víte, že satelitní technologie pracují s přesností přibližně 0,5m, tak pak začne dávat smysl i jinak nesmyslné nařízení o 2m rozestupech. Podle některých informátorů, zemřelo v Číně bohužel opravdu hodně lidí, aby se vytvořila iluze ohniska nákazy. Tak tam už ze zkušenosti vědí, jak velké rozestupy musí být mezi lidmi, aby se každý jednotlivec dal selektivně zaměřit a odstřelit 5G směrovým paprskem vázaným na zaměřený mobilní telefon. Vzpomínáte si na videa, jak v Číně padají lidi na ulici mrtví k zemi? Myslíte si, že na ně skočil těžkotonážní koronavir Sumo?

Lockdown – zavřeme všechny malé obchody, zakážeme školy, zastavíme služby, v jedné místnosti nesmí být víc než 10lidí, manželé se 4mi dětmi už mají smůlu a pak necháme otevřený Globus, kde rejdí 500 lidí najednou? To jako fakt není nikomu divné? Nemělo by tohle vrtat hlavou i té tupé ovci? Jakýpak to má asi důvod? Že by likvidace malého a středního podnikání a zvýšení zisků všech nadnárodních korporací? Ale to je asi pro někoho hodně konspirativní teorie, že?

Pokračování příště…