Zdraví

Podvod na lidstvo jménem Covid-19 (2. část)

…pokračování předchozího článku

PCR testy – tento bod je podle mého názoru nejvíce alarmující prvek celého absurdního divadla. Když si najdu na webu informace přímo od samotného vynálezce testu, pana Keryho Mullise, tak se tam dozvím všechno! Tento test byl primárně vynalezen a určen k něčemu úplně jinému; k namnožení potřebného množství materiálu pro laboratorní účely. Jak sám pan Mullis říká, jestliže máme v těle jen jednu jedinou molekulu čehokoli, můžeme to namnožit. Nemusím být žádný velký biolog, abych věděl, že jsou DNA viry, RNA viry a RNA-DNA viry. Například: jakýkoliv vir z rodiny koronavirů, můžeme nalézt u každého malého dítěte. U dítěte, kterému trochu teče z nosu, jinak mu vůbec nic není, můžete najít spousty koronavirů! No a co? Už jste někdy viděli nějakou matku, jak si nasadí roušku, když má její mazánek rýmičku? Neviděli, protože je to blbost! Do konce roku 2019 by nikoho nenapadlo se takovou banalitou zabývat! Ale od roku 2020 už je všechno jinak; manželé se štítí jeden druhého, děti se „chrání“ před rodiči a v obchodě se lidi navzájem udávají! Tak až sem jsme se vážení dopracovali! Ale zpět k testu.

Nákup testů – Tyto testy, které se na celém světě právě používají, byly vyrobeny a každou zemí na světě nakoupeny v roce 2017!!! Každý to ví, je to všeobecně známá informace, Česká republika nakoupila v roce 2017 miliony PCR testů s označením Covid-19! A zase to není nikomu divné? Jak mohl někdo v roce 2017 vědět, že bude za 2,5 roku nějaká pandemie? Tak aby bylo jasno, tohle divadlo se začalo připravovat již před 20ti lety!

Nastavení testu – výrobce testu určí, co se bude vlastně testem sledovat. Tato informace se opět stala všeobecně známou, tak to zde nebudu zbytečně opakovat. Nejdůležitější je, že se testuje přítomnost asi 9ti řetězců genových sekvencí, přičemž, a to je nejzajímavější, se testuje i přítomnost genové sekvence CTCCCTTTGTTGTGTTGT, což je osmý chromozom každého homo sapiens. Jinými slovy, tento test zjišťuje mimo jiné, jestli jste člověk! Když to převedu do humoru, tak někteří by se měli skoro bát na takový test jít, protože by se o sobě mohli dozvědět krutou pravdu, že třeba nejsou HOMO, ale ani možná SAPIENS, což si myslím, že je pravděpodobnější! Ale nebojte se nic, ono to s tou spolehlivostí není tak horké!

Spolehlivost testů – Sám pan Mullis o testu říká, že je možné dosáhnout jakýchkoliv výsledků jen nastavením opakovacích cyklů. Čili parametr opakování množící sekvence Cq určuje míru pravděpodobnosti, jestli hledaný řetězec najdu nebo nenajdu. Při nastavení vysokého čísla (třeba okolo 30) je velmi vysoká pravděpodobnost, že hledaný řetězec bude nalezen. U nižších čísel je zase naopak jasné, že nic nenamnožím a nic nenajdu. Pak je tam další faktor chyby. Čím více opakování, tím je větší pravděpodobnost zavlečení chyby a tudíž zpochybnění výsledku. Říká se tomu falešná pozitivita.

Ideální nástroj na manipulaci s čísly – volby prezidenta ve Spojených Státech v roce 2020 jasně ukázaly, že je to všechno jen hra. HW i SW, který sčítá hlasy, je přímo naprogramován na jakoukoliv manipulaci s výsledky. PCR test je přesně to samé! V rukách grázlů s ním lze vytvořit absolutně smyšlenou pandemii kdekoliv na světě. Stačí jen vhodně nastavit Cq. Pak už musí nastoupit jednoduchá logistika a dopravit příslušné bedny do určených regionů a můžete si vytvořit ohnisek, kolik potřebujete.

Aplikace – tak tady už přituhuje! Jestliže budu hledat viry, tak je můžu najít prakticky všude. V nose, v puse, v hlenu… Jestliže mi někdo tvrdí, že musím nosit roušku, abych někoho nenakazil kapénkovou nákazou, která obsahuje viry, tak tím současně tvrdí, že viry jsou obsaženy v kapénkách slin. Proč se tedy dělá výtěr hluboko z nosu za hematoencefalitickou membránou??? Ti idioti si ani nedokážou vymyslet dostatečně chytrý důvod! Ale budiž, široká veřejnost si to zřejmě asi dohromady nedá, ale zkuste mi někdo vysvětlit, jak je možné, že se nějaký doktor, který prošel studiem anatomie, k tomuto propůjčí a sníží!? Každý MUDr. musí vědět, že hematoencefalitická membrána, je poslední přepážka oddělující horní cesty dýchací od mozku. Všichni vědí, že toto místo je velmi špatně operovatelné, protože hrozí poškození mozku! Přesto si tam 3,5 milionu Slováků dobrovolně nechalo vrazit klacek a to ještě od sester, vojáků a lehce zaškolených pomocníků! Jak je možné, že po ulicích nepochodují stovky doktorů v bílých pláštích a neprotestují proti těmto nesmyslům? Tady tomu už opravdu přestávám rozumět!

Další ingredience – jeden by si myslel, že mít propíchnutou hematoencefalitickou membránu, aby se všechna svinstva mohla dostat až do mozku, je dost velký průšvih! Ale vyvedu vás z omylu, ze všech dalších nebezpečí souvisejících s testem je to nakonec ten nejmenší problém. Stejně jako jsem to udělal já, že jsem si sehnal test a hned ho strčil pod mikroskop, tak to stejně udělala spousta lidí na celém světě. Každý tam našel podle své specializace a zaměření spoustu věcí, které by tam rozhodně být neměly. Diskuzi o jeho sterilitě ani nebudu otvírat. Chemici našli celou sérii chemických sloučenin, biologové zárodky celé řady nemocí, technici různé kovové částice, kovové háčky, čipy a další svinstvo. Ti, kteří mají přístup k elektronovému mikroskopu, odhalili tu úplně nejhorší ingredienci – nanočipy. Poslední část skládačky je cena testu. Jedna tyčinka a nádobka s roztokem stojí od 70 do 150 Euro? To je vtip? poMatovič musí být s tímto obchodem velmi spokojen! Kovové částice, které někteří našli na tyčince, slouží k zachycení na membráně a vytvoření rezonančního elektrického pole. Pole není nijak silné, ale je tak bezprostředně blízko k šišince mozkové, že to bohatě stačí na vyrušení komunikace našeho třetího oka s naším vyšším Já. Šišinka mozková je z hlediska naší duchovní vyspělosti nejdůležitější orgán. Tak proč si nestrčit čipy rovnou k ní, že? 

Genetický materiál – Deep State už hodně let touží po genetickém materiálu všech Slovanů. Důvody, proč to potřebují, jsou na samostatný článek. Po ruských zemích, na Balkáně a jinde na východě jezdí západní agenti a za pár stříbrných odebírají vzorky kde komu. Příležitost sebrat DNA celému národu najednou, si v žádném případě nemohou nechat ujít! Všimněte se, že se testovacím pracovištím neříká testovací, ale odběrné místo!?

Testy – shrnutí – teď už stačí si dát jen skládačku dohromady. Jestliže testy naprosto nevyhovují účelu, pro který byly nasazeny, tak je potřeba se ptát, jakému účelu tedy slouží? 1. Vytvořit fiktivní statistiky tzv. pozitivně testovaných. To je prosím nová kategorie budoucího pacienta – v okamžiku testu mu vůbec nic nebylo, nějakým způsobem se dostal do prekérní situace, že se nechal otestovat – a vylosoval si pozitivní test. Teď mohou nastat různé situace: Slabší jedinci si strachem z nemoci tuto nemoc spolehlivě nasimulují, včetně veškerých možných příznaků – někteří to dotáhnou k dokonalosti a zemřou! To je pak vlastně potvrzením tohoto testu, že byl dotyčný opravdu nemocný a test ho odhalil. Silnější jedinci, u kterých ten strach není až tak silný, doposud zcela zdraví, nějakou nemoc opravdu mohou získat z jedovatého koktejlu obsaženého v tyčince. Přenos viru z člověka na člověka není možný, ale technika a způsob aplikace testu umožňuje částečně obejít imunitní systém a tím dotyčného opravdu něčím nakazit. Je to vlastně jedno, jakou nemoc bude mít, stejně se na všechno napíše Covid. Je to podobný způsob šíření nemoci jako očkování. Po několika dnech opravdu onemocní. Tím znovu potvrdí pravost testu. Ten, kdo si vylosuje negativní test, je na tom v podstatě stejně, ač doposud zcela zdráv, po několika dnech už tomu tak být nemusí. Ale důležité je, že se plní statistiky. 2. Nakazit co nejvíce lidí všemi možnými způsoby, které umožňuje technika testu (většinou se preferuje snižování imunity na principu HIV – rovněž umělá choroba vytvořená v laboratoři). 3. Očipovat co největší část populace – to mělo podle původního plánu proběhnout až pomocí vakcinace, ale když je tady ta příležitost to udělat dříve, tak proč ji nevyužít! 4. Odebrat vzorky DNA co největšímu počtu lidí. 5. Otestovat stupeň odporu lidstva k plošným opatřením a připravit otroky na konečnou porážku pomocí vakcinace.

Pokračování příště…