Zdraví

Podvod na lidstvo jménem Covid-19 (3. část – dokončení)

…pokračování předchozího článku

Statistiky – lze se podívat na srovnání úmrtnosti v jednotlivých letech a jednotlivých zemích třeba 10 let zpátky a snadno zjistíme, že úmrtnost na chřipku je v nejhorším případě pořád stejná, spíš je v letošním roce mírně nižší. Když je v některé zemi nárůst případů na Covid, tak je tam zase podezřelý pokles úmrtí na jiné choroby. V součtu to potom zase vychází stejné nebo nižší. Není to zvláštní? Jak je to možné, když zde podle médií řádí ten nejhorší ze všech virů? Viděl jsem těch tabulek spousty, je to jednoznačné, nebudu to sem ani dávat. Kdo to potřebuje vidět, snadno si to dohledá. Když k tomu připočteme manipulace s příčinou úmrtí na úmrtních listech, tak by ta čísla měla být hrozivá! Jenže nejsou a to ani přesto, že se v nemocnicích postarali o to, aby úmrtí na všechny možné choroby byla zapsána jako úmrtí na Covid. V Americe a v Německu mají nemocnice příplatek za každé úmrtí na Covid ve výši 30.000 USD. To je asi pro ně docela lákavé, tak proč by to tam nenapsali? Četl jsem o kuriózních případech, kdy i pokousání krokodýlem bylo hozena na Covid! Tak jak je možné, že ani přesto ty statistiky nerostou do závratných čísel?

5G – slyšel jsem hlášku, že sítě 5G způsobují Covid. Je mi jasné, jak k tomuto zkreslení informací došlo. Dotyčný člověk tomu moc nerozuměl, tak to trochu popletl. Nepochybuji ale o tom, že to myslel dobře a byl pravdě blíž, než kterýkoliv obhájce neškodnosti mobilů. Správně je to tedy tak, že působení technologie 5G vyvolává stejné symptomy, jaké lze připsat podle lékařů virovým onemocněním. Lidé na škodlivost 5G nevěří, ale na chřipky ano. Jde o to, že všechny frekvence, které se na nás ze všech stran valí, nám škodí. Škodí nám mobily, LCD obrazovky, Wifi, úsporné žárovky, pulsní zdroje, vojenské radary, satelity a v podstatě škodí i kabel ve zdi za naší postelí. Jsme elektrické bytosti (tomuto tématu se budu věnovat podrobněji v dalším článku) a elektrické vlivy u nás vyvolají stejné symptomy, které připisujeme chřipce. To je nesprávně proto, že nevíme, že chřipka je pouze a výhradně elektrická nemoc. Všechny chřipkové epidemie byly vždy způsobeny skokovým navýšením elektrifikace planety. Přečtěte si knihu Neviditelná Duha od Arthura Firstenberga a nebudete se stačit divit! (ke stažení v sekci doporučená literatura). V souvislosti s plandemií nás tedy zajímá technologie 5G. V čem je tato technologie jiná, než předchozí technologie 3G a 4G? Nejprve nám navodili dojem, že je to standardní upgrade. Tak jako Windows 7 si upgradujete na W10 a jedete dál. Nebo si koupíte nový iPhone! Jenže to právě byla ta past. Technologie 5G je tak odlišná od všeho, co tu bylo doposud, že se už v žádném případě nejedná o upgrade. Je to nejmodernější technologie vyvinutá a nainstalovaná po celé planetě s jedním jediným cílem. Aby každému umožnila na jakémkoli místě na zeměkouli rychlé stahování filmů! Že ne? Že tomu nevěříte? Jsem přesvědčen, že této hovadině uvěřilo takové množství lidí, že bychom byli v šoku! Tak teď vážně: jedná se o vojenskou technologii a zbraň hromadného ničení s jediným účelem, a tím je konečné vyhlazení 7 miliard lidí (viz. můj dřívější článek). Jak to chtěli udělat? Jednoduše! Nejprve vytvoří fiktivní pandemii, vystraší lidstvo k smrti, a to se pak nechá dobrovolně naočkovat vakcínou od deBilla Gatese. Ta vám jednak napumpuje do těla obrovské množství čipů a ještě vám přeprogramuje vaši DNA, takže přestanete být lidmi. Stanete se „bioroboty“ a přes internet věcí (IoT – Internet of things), který bude právě umožněn technologií 5G, vás budou řídit, ovládat, kontrolovat a ve vhodném okamžiku vás eliminují. Technologie 5G, které začínají na 800MHz a končí na 100GHz, dokáží vyvolat v člověku jakoukoliv buněčnou poruchu, ionizovat molekuly kyslíku, rozložit krev, uvařit člověka zevnitř apod.

Když je to podvod, tak na co ti lidé tedy umírají?

Tato otázka je nejčastější protiútok člověka, který by byl možná ochoten podvodu Covid uvěřit, ale to, co vidí okolo sebe, mu vůbec do sebe nezapadá. Nedokáže to pochopit, protože tomu vůbec nerozumí. Nikdy se o nemoci a o zdraví nezajímal, v doktorech vidí vážené a vzdělané osoby, a jestliže má okolo sebe někoho, kdo to tzv. už „prodělal“, nebo nedej bože umřel, tak bude jeho hlavním argumentem to, na co tedy ti lidé, kterých jsou plné nemocnice, umírají?!

V předchozích částech jsme si postupně objasnili jednotlivé části podvodu, které si teď shrneme:

1. Příčina není a nemůže být vir!
2. Není žádná pandemie, ani epidemie, statistiky jsou celosvětově jasné – účelem je pouze vyvolání strachu.
3. PCR test nemá žádnou vypovídací hodnotu – je to absolutní nesmysl – takže opět, důvod pro použití tohoto zbytečně drahého testu je jinde.
4. Způsob provedení PCR testu dokazuje, že nejde o prokázání nějaké nákazy. Jde tedy o jiný důvod.
5. Roušky nemají z virového hlediska žádnou funkci – proč se tedy musí nosit?
6. Rozestupy – z virového hlediska další nesmysl – proč?
7. Lockdown – stejně jako u roušek – nemá žádný význam.
8. Zavření malých obchodů a ponechání velkých – ani se nikdo nepokouší obhájit tuto do nebe volající absurditu – takže proti komu je to vlastně namířeno?

Co se tedy skrývá pod falešnou pokličkou Covid?

Vir – už jsme si jasně řekli, že vir to nemůže být, protože Deep State nejsou žádní idioti, na rozdíl od lékařů. Nakazit někoho virem lze pouze obejitím imunitního systému, např. vakcinací, což mají v plánu pochopitelně udělat, ale nepředbíhejme, teď se bavíme o Covidu. Nerad cituji klasickou medicínu, ale ta rozděluje možnost nákazy na virovou, bakteriální a parazitickou. Jestliže to tedy nemůže být způsobeno virem, tak podle medicíny zbývá jen bakteriální infekce nebo parazit. Vzhledem k tomu, že stovky probuzených lékařů na celém světě postupně došli k tomu, že na Covid velmi dobře zabírá Ivermectin a Hydroxichlorochin, pak jen potvrzují, že se jedná o parazitální nákazu (Ivermectin je antiparazitikum) kombinovanou s bakteriální infekcí (Hydroxichlorochin – lék na principu MMS). A je to tady! Není to geniální, rozšířit bakteriální a parazitickou nákazu a přitom tvrdit, že se jedná o virus? Současně stanovit pro léčbu závazné léčebné protokoly týkající se léčby pomocí antivirotik, které stav pacientů jen zhoršují? Současně zakázat používání léků, které by mohly okamžitě problém vyřešit? Dokonce všechny léky, které by mohly jakkoliv zafungovat, stáhnout z trhu? Tak vážení, takhle se to dělá!

V Indii je situace úplně jiná. Tam vládnou normální lidi, to je země, kde mají lidé ještě nějakou hodnotu, a proto každý občan dostal balíček, ve kterém byl Ivermectin, Hydroxichlorochin, vitamin D, C a zinek. V Bělorusku je situace také skvělá, protože tam mají tak „příšerného diktátora“, kterého se zřejmě bojí i koronáč, že se této zemi zcela vyhnul. Nákaza zachvátila údajně celý svět, ale této zemi se vyhnula tak, že ani nepřekročila hranice! To je velmi zajímavá anomálie, která samozřejmě není vůbec nikomu divná!

Jestliže se tedy Deep State rozhodl rozšířit bakteriální a parazitickou nákazu, tak musel mít vymyšleno, jakým způsobem to udělá. Na rozdíl od virů, bakterii nebo parazita lze opravdu chytit! Podmínkou je, že musím mít do určité míry oslabenou imunitu. Kdy máme všichni nejvíc oslabenou imunitu? No přece v únoru a v březnu! Co ještě můžeme udělat proto, abychom lidem imunitu snížili? Třeba jim sypat celou předchozí zimu na hlavu hliník, barium a další srágory v podobě Chemtrails z letadel a předpřipravit si je na jarní infekci. To koneckonců dělají více než 20 let! Když dokáží ovlivňovat nálady lidí v jednotlivých regionech specifickými směsmi chemtrails, tak tohle je pro ně úplná hračka. Dokonce i toho parazita nebo bakterii mohou tímto způsobem rozprašovat, on si nakonec nějakou cestu k lidem najde – třeba přes vodu. Je možné s předstihem udělat marketing na nové sezónní kmeny chřipky, aby se co nejvíce lidí dalo očkovat proti chřipce (očkování je samo o sobě obrovský nesmysl, ale očkování proti chřipce – to je zcela mimo chápání!). Nejvyšší proočkovanost proti chřipce byla v zimě 19/20 v severní Itálii! Zajímavá náhoda! Dále je možné likvidovat imunitu přes 5G vysílače a jsou i další způsoby.

Nezanedbatelným parametrem pro získání jakékoliv nemoci je strach. Ten mají na starosti média středního proudu neboli sračkomety. Odvádějí skvělou práci, děsí od rána do večera, 24 hodin denně. Silným strachem si lze rapidně snížit imunitu i přivodit prakticky jakoukoliv nemoc.

No a pak musí přijít ta finální nákaza. Ta se dostává do těla právě přes testovací tyčinku, což už ověřila spousta lidí na celém světě. Někdo „musel“ jít na testy třeba kvůli práci, byl úplně zdravý a po 3 dnech skončil v nemocnici na dýcháku! Kolik takových případů bylo okolo nás? Troufám si tvrdit, že neznám žádné jiné případy, než tyto. Nepochybně jsou další způsoby, jak to mezi lidi dostat, ale to už se bavíme jen o logistice. Těch způsobů, které dokážeme vymyslet je spousta a Deep State měl v záloze nepochybně další, o kterých nemáme ani tušení.

Přesto přese všechno se jim nepodařilo vyvolat žádnou epidemii, natož pandemii. Statistiky hovoří jasně: jestliže se někde zvedla křivka Covidových úmrtí, tak zase klesla u jiných nemocí. V současné době totiž nikdo nemá „normální“ nemoc (chřipku, rýmu, kašel, zápal plic, bronchitidu,..), všechno je Covid!!

Závěr

Temná strana (Deep State) to měla takto na lidstvo připravené již před 20ti lety. Jedou přesně podle plánu. Cílem je vyhlazení většiny lidstva, předělání zbytku na bioroboty a jejich zotročení pro vlastní účely. Měli k tomu připravený Covid-19, Covid-1984, Covid-21 a 23. Píšu „měli“, protože k tomu už naštěstí nedojde. Zopakuji jen, co znamená Covid: Je to zkratka – Certificate of Vaccinated ID – Certifikát o implantovaném čipu pomocí vakcíny, neboli Covid Pass, tedy potvrzení o prodělaném očkování! Bez něj byste nemohli nic! Nekoupili byste si ani chleba, ani byste se nedokázali dopravit do práce, tu byste bez něj ani nedostali nebo si neudrželi, ani byste si nenatankovali benzín, ani byste si nemohli vybrat peníze a hlavně byste žádné už neměli. Takhle to měli připravené 20 let zpátky: infikované testy, smrtící vakcíny v dostatečném počtu pro celé lidstvo, připravené koncentrační tábory pro odpůrce (v Americe FEMA camps)… . Tomuto cíli jdete radostně vstříc, jestliže akceptujete jakékoliv nařízení naší zkorumpované a vlastizrádné vlády. Je to pak jasná cesta od roušek, přes testy, vakcinaci a 5G do hrobu. Rychle a radostně!

A teď ta dobrá zpráva! Světlá strana, kterou tady na Zemi zastupuje Prezident trump, Prezident putin a Prezident xi, a která zahrnuje stovky generálů americké a ruské armády a další miliony vojáků a spolupracujících osobností po celém světě, převzala otěže tohoto absurdního divadla. Využila fiktivní plandemii a lockdowny a rozjela vojenskou utajenou operaci, jejímž cílem je totální likvidace Deep State jednou provždy. I tato operace se připravovala hodně dlouho, asi tak 50let! Akce probíhá velmi úspěšně, přestože běžní lidé, kteří do toho nevidí, o tom nemají ani ponětí (v médiích se o tom nedozvíte). Americké prezidentské volby vůbec nebyly o volbě prezidenta, ale byly dokonale nastraženou pastí, do které se pochytalo cca 0,5 miliónu zkorumpovaných úředníků na všech úrovních, lživá média hlavního proudu, celý Big Tech zahrnující Google, Facebook a celou řadu velkých IT korporací, firmy, které jakýmkoliv způsobem zasahovaly do voleb, Antifa, BLM, LGBT a další satanská uskupení. Během několika týdnů se vše odhalí a lidstvo se dozví naplno, že jsme se dočkali Zlatého věku a utekli jsme doslova hrobníkovi z lopaty. Současně se všichni detailně dozvíme, jaký byl původní plán Deep State, a co by nás všechny čekalo (velmi se těším, až uvidím reakci všech nevěřících Tomášů na odhalení!). Nechci zlehčovat žádné nemoci, ani žádná úmrtí. Ale jsem zásadně proti tomu, aby tady z nás někdo dělal blbce a hrál s námi nějaké přiblblé hry. Na různé choroby umírali lidé vždy. Tahle uměle vyvolaná nemoc má bohužel také své oběti, ale při celkové úmrtnosti ani ne jedno procento zavřít celý stát, zničit ekonomiku a způsobit bankroty miliónům lidí, zničit rodinné podniky a zlikvidovat celá hospodářská odvětví, je hodně přes čáru! Jestliže se jedná o bakteriální nebo parazitickou nákazu, ta by byla velmi snadno zvládnutelná, kdyby nebyli lékaři idioti a nenechali si nabulíkovat kraviny o virové nákaze. Všechny tyto zdravotní problémy by si mohli vyřešit velmi snadno i obyčejní lidé, kdyby se o sebe trochu uměli starat. Kdyby měli v pořádku imunitní systém a kdyby věděli, že jakoukoliv nákazu snadno zvládnou za 2h třeba pomocí koloidního stříbra. Klidně mi nevěřte, mě je to úplně jedno, ale hlavně používejte mozek, klaďte si otázky a hledejte na ně odpovědi na správných místech! Velmi důležité je nedívat se v žádném případě na televizi, protože je to velmi nebezpečná propaganda, na kterou se dá docela snadno i umřít!

Tento pán našel geniální způsob, jak se uchránit před nákazou!