Geopolitika

Češi a otroctví – politicko-filozofické zamyšlení

Dnes mám špatnou náladu, vše se protahuje a lidé jsou pořád stejně tupí. Tak se z toho pokusím aspoň vypsat.

Svoji úvahu zaměřím na srovnání podvodu 17.listopadu 1989 s podvodem [C]ovid-19. V trojdílném článku o [C]ovidu jsem detailně rozebíral jednotlivé body tohoto obřího celosvětového absurdního divadla. Přiznám se, že vůbec nechápu, jak je možné, že tak jednoduchá taktika mocným tohoto světa prošla! Je vidět, že to jsou mistři psychologie a že mají své taktiky nesčetně krát vyzkoušené. Kdyby mi dal někdo k posouzení scénář této „divadelní hry“ před 2 lety, řekl bych mu, že je to trapné, nedomyšlené a že jim to nemůže projít! Mýlil bych se. Jsem zřejmě pořád ještě příliš naivní a věřím v lidskou inteligenci. Budu to muset asi velmi rychle přehodnotit a vzít na vědomí, že se jedná o pouhé tupé, nemyslící a materialistické stádo. Ještě bych dokázal pochopit, že někdo nedokázal prohlédnout v průběhu března a dubna, kdy vládla celosvětová panika a ne každý se v tom dokázal orientovat. Ale dnes, kdy všechno vyplavalo na povrch, dnes, kdy je k dispozici internet a každý může zjistit cokoliv? To je zřejmě moc složité! Dokud to neřeknou v televizi, tak to není pravda! Víc už jsme to těm zločincům usnadnit nemohli! Oni vlastní média a rozhodují o každém slově, které se tam řekne. Vlastní noviny, internetové portály, mají placené trolly, kteří okamžitě dehonestují každou informaci, která se někde na alternativě objeví. Přece není možné, aby ten Koranteng takhle nestydatě lhal, vždyť je to takový slušný a hezký člověk! A tak je to pořád dokola.

V Americe se koná tisková konference, na které jsou přítomni zástupci všech médií a jasně je jim sděleno právním zástupcem Bílého Domu, že volby byly největší volební podvod v dějinách Ameriky! Myslíte si, že v tom okamžiku CNN zařadí zpátečku, omluví se za omyl a začne vysílat pravdu? Ani náhodou! Musí to divadlo dohrát až do konce! Majitelé těchto obřích mediálních společností vědí, že během několika dní přijdou o vysílací licenci, veškerý majetek jim bude zabaven, půjdou si sednout na 50let do vězení a stejně to budou hrát dál a dál. U nás je to totéž; Česká televize nemá s Českem vůbec nic společného, všichni lžou 24/7, polovina redaktorů to ví, druhá polovina dělá, že to neví a jedou dál! A miliony Čechů jim to žerou a ještě za to platí. Jakmile to někomu řeknete, tak se na vás ještě oboří, že mu kradete tu jeho iluzi ideálního světa! Lidé chtějí být klamáni, chtějí žít v blahé nevědomosti, je to tak pohodlnější. Oni totiž vůbec netuší, do jakého průseru jsme jako lidstvo směřovali, nechtějí si připustit, že se tady na planetě odehrávalo něco tak ohavného, že to normální člověk ani nedokáže slyšet, natož vidět! Jich osobně se to netýkalo a tak spí dál! Že ročně zmizelo v podzemí 1,2 milionu dětí, které byly následně za strašlivých okolností umučené k smrti, to přece není možné! Neřekli to v televizi, tak to musí být lež! A že ta televize v tom jede taky? To není možné! Možná někde daleko v Americe ano, ale tady? To by si přeci novináři nenechali líbit! To už by to dávno někdo vynesl ven a byl by z toho skandál! Tady u nás jsou možná novináři přizdisráči, ale jinde ve světě to nikomu nedarují a všechno odhalí!

A teď si to srovnáme s podvodem 17.11.89. Byla jiná doba. Nebyl internet. Informace měli jenom někteří, kteří měli někoho známého vlivného nebo byli o něco starší a dokázali to vidět z nadhledu. Jinak celý národ neměl šanci tuto lež V TÉ DOBĚ prohlédnout. Až sem tomu rozumím a myslím si, že tyto skutečnosti omlouvají nevědomost davů. Divadlo nebylo tak velké jako současný [C]ovid,  omezovalo se pouze na demontáž východního bloku. Euforie pominula, několik následujících let ukázalo, že to nebylo všechno tak růžové, jak to tehdy vypadalo a začalo se střízlivět. Kdo měl oči  – viděl, kdo měl uši – slyšel a kdo měl k dispozici internet, mohl i prozřít. Cca 10 let poté už byl internet natolik rozšířen, že se nikdo nemohl na nevědomost vymlouvat. Jenže od té doby už uplynulo 30 let a někteří stále nechtějí vzít na vědomí, že celá „sametová revoluce“, byl geniální podvod tajných služeb na nic netušící národy. Podvod bylo úplně všechno, co s tím souviselo. Začalo to minimálně 20 let před rokem 89. Podvodem byli falešní disidenti, charta77, anticharta, rádio Svobodná Evropa, Hlas Ameriky, „studentská spontánní revoluce“, Zifčák, Občanské Fórum, Havel a celá zločinecká vlastizrádná parta okolo něj. Podvod byl i pád berlínské zdi, Gorbačov a rozpad Sovětského Svazu. Celé to byl obrovský sionistický podvod, který řídily tajné služby západu i východu. Dál už se v tom nebudu patlat, kdo neví podrobnosti, stáhněte si 37stránkový dokument na tomto odkazu, kde to skutečný nefalšovaný politický vězeň a disident skvěle sepsal.

Chci si položit otázku, jak je možné, že 30 let po neskutečném podvodu někteří před těmito informacemi stále strkají hlavu do písku? Jak je možné, že naše největší letiště v našem hlavním městě se stále jmenuje po největším vlastizrádci a ožralovi Havlovi? Jak je možné, že tento bývalý „poblitik“ má stále ještě tolik příznivců, kteří na něj nedají dopustit?

Po 30ti letech tento národ ještě neprohlédl podvod z roku 89 a už spadl do mnohem většího celosvětového podvodu [C]ovid. V roce 89 všichni zvonili klíči, dnes všichni nosí otrocké náhubky! Kdybych nevěděl, že bude lidstvo osvobozeno během několika měsíců, a vše se v dobré obrátí, tak v tomto okamžiku bych musel říct: „Víte, jaký bude další podvod, který opět neprohlédnete? Celosvětová vakcinace! Ale buďte v klidu, to bude definitivně poslední podvod, protože žádného dalšího se už nedožijete!“