Geopolitika

Vánoce na Křesadle

Milí přátelé, kamarádi, příznivci a lidé s otevřenou myslí,

Přeji nám všem, aby se Vánoce 2020 staly splněním všech našich přání a tužeb. Je téměř dobojováno a lidé by v těchto dnech měli dostat DAR ze všech darů ten největší a nejcennější;

skutečnou lidskou SVOBODU!

Ti nejlepší světelní válečníci bojovali za nás za lidstvo nepřetržitě a neúnavně mnoho let a v těchto dnech jsme v závěrečné fázi tohoto procesu. Je už jedno, jestli to bude o nějaký den, či týden později, ale dočkáme se. Děkuji jim všem z celého srdce!

Může se to zdát neuvěřitelné, ale po tisíciletích útlaku jsme svědky té největší události, jakou si lze vůbec představit. Nikdo tady není náhodou, ani omylem, všichni jsme se sem na planetu Zemi v tomto přelomovém období dostali proto, abychom byli při tom, až se to stane a mohli se z toho radovat. Všechny hmotné dárky světa jsou pomíjivé a zbytečné v porovnání s tím, co dostaneme všichni bez rozdílu. Někoho vstup do nového věku zaskočí zcela nepřipraveného – bude to nepředstavitelný a obrovský šok, ale dobře mu tak, měl se učit, měl se zajímat, měl přemýšlet, měl se zapojit, měl být člověkem. Ti, kteří „VÍ“ a kteří se na probouzení podíleli, netrpělivě tuto chvíli očekávají. Ti budou šťastni a zaslouží si odpočinek. Ne moc dlouhý, protože práce neskončila. Byli jsme sice vysvobozeni z otroctví, ale vybudovat Nový svět na nových základech, principech a zákonech, budeme muset udělat už jen my sami. Bude k tomu potřeba hodně probuzených lidí, hodně moudrosti a lásky. Ale věřím, že i tuto koncovku zvládneme.

Křesadlo