Geopolitika

50 odstínů Rusofobie

Jakmile na planetě Zemi jakákoliv skupina lidí začne projevovat nenávist vůči jiné skupině lidí, ihned je systémem vyhlášena za xenofobní, fašistickou, ultrapravicovou, nacionalistickou a podobně. Politici celosvětově mají plnou hubu demokracie, liberalizmu, humanizmu, tolerance…, zkrátka všichni můžou všechno, ale jenom „vocať-pocať“. Jakmile dojde řeč na Rusko, vše je rázem zapomenuto, veškerá tolerance, demokracie a humanita je ta tam, vyhlašují se sankce, moratoria, blokády, poblitici se předhánějí, kdo bude mít nejrusofóbnější projev a vymyslí nejodpornější sankce! Všichni politici jsou prolhaný, pokrytecký, zkorumpovaný a odporný dobytek, který dokáže jen hlasitě chrochtat u žlabu.

Naštěstí Ruská federace a Prezident putin ví přesně, kdo tady dělá bordel, že to je pouze hrstka satanistických přisluhovačů a psychopatů, že to nemá nic společného s názory národa jako celku. Jsem skálopevně přesvědčen, že tentokrát už to nikomu z nich neprojde. Tajné služby mají tato individua na seznamu a tím to považuji za vyřešené. Jó, navážet se do Ruska se nevyplácí!

Jel jsem před několika dny přes Plzeň a potěšil měl billboard, kde bylo oznámeno, že tradiční zvrácené Slavnosti svobody v Plzni budou probíhat online! Skvělá zpráva! Konečně se dočkali všichni ti, kteří tím stejně jako já již 30 let trpí! Covidová fraška si může od teď připsat aspoň jednu malou zásluhu – kvůli jedné šaškárně byla zrušena jiná šaškárna! Paráda, můžeme začít slavit, že nebudeme slavit! Takže letošní přehlídka lži a pokrytectví byla oficiálně zrušena a od příštího roku ji už nebude mít kdo organizovat. Doufám!!! Šmejdi v politice už žádní nebudou, protože už nebude existovat politika tak, jak jsme ji znali doposud. A jakmile se lidi dozví pravdu o totálně překroucených dějinách, pak určitě nebudou mít chuť podporovat lživou frašku o tom, jak nás osvobodil hodný Američan a rozdával přitom dětem žvýkačky a lákal dívky na nylonové punčochy!

Tradice

Slavnosti „svobody“ mají dlouhou tradici. Konají se už celých nestydatých 30 let od roku 1990! Česká republika už neví, jak se více zostudit v očích myslících lidí. Bohužel jich už moc není. Je vidět, že každé město musí mít povinně své užitečné idioty. V Praze té mezinárodní ostudě dali nedávno korunu tři „stateční“ bojovníci s neozbrojenou sochou, jeden bezvýznamnější než druhý. Tento lidský poddruh, který má hodnotu rozšlápnutého kelímku od jogurtu, si dovolil sundat sochu Hrdiny Sovětského Svazu, maršála Ivana Stěpanoviče Koněva! (Na třetím snímku mluvčí ministerstva zahraničí RF Marija Zacharovová stejně jako já nevěří svým očím, co to tady u nás existuje!)

Po „statečném“ souboji a vítězství nad sochou, která žádný odpor nekladla, se z toho následně podělali, protože jim ministr obrany RF Sergej Šojgu vzkázal, že jejich čin nezůstane bez potrestání. Takže jsme z našich peněz, z peněz daňových poplatníků, těmto šmejdům platili ještě ochranku! Raději měli tyto peníze investovat do jejich transportu na hranice s RF, tam už by si s nimi poradili.

Rusofobie je letos asi „IN“

Tehdy jsme ale ještě netušili, že rusofobní zvrácenost má mnohem ambicióznější cíle. Myslím si, že kauzu „Vrbětice“ už nikdo nepřekoná! Poblitická jelita si tím podepsala trest smrti, a ještě to ani neví. Půjdou za to všichni na porážku. A my ostatní se můžeme jen stydět, protože nad námi vybuchl takový jeden velký Atomový Hřib mezinárodní ostudy! Zajímavé je, že lidé sice masově nalítli na Covid podvod, ale troufám si tvrdit, že kauze Vrbětice neuvěřil snad vůbec nikdo, soudě podle toho, co koluje internetem.

Ale vraťme se zpět k tématu Slavnosti „svobody“. Abychom mohli pochopit, o jak velkou zvrácenost se jedná, musíme si zopakovat dějiny 20. století aspoň tím nejstručnějším možným způsobem. Proto se dopustím velkých zjednodušení; opravdu bych totiž nerad, aby z tohoto článku byla kniha!


Nádherné 3 ukázky politického idiotizmu v Plzni!

Úvod

Žijeme v dualitě, a tak na světě existují ve všem dvě polarity. Dobro a zlo, láska a nenávist, plus a mínus, světlo a tma, nahoře a dole… Zlo zde zastupuje Deep State (a dělá svoji práci výtečně!), dále všechny církve, Vatikán a Britská koruna. Realizuje se prostřednictvím satanizmu, Babylonského otrockého peněžního systému, pokřiveného školství, zkorumpované politiky, obchodu s lidmi, obchodu s válkou, smrtící farmakomafií… Obecně lze říct, že celý takzvaný „civilizovaný západ“ je ovládán silami temna a prosazuje všechny agendy namířené proti člověku. Vládne tomu EGO.

Dobro zde představuje Lásku ve všech podobách. Projevuje se citem, nesobeckostí, lidskostí, empatií, vztahem k rodině, vlastenectvím, úctou k bližnímu, úctou ke zvířatům, vztahem k přírodě, napojením na božskou podstatu člověka… Dobro na Zemi představují slovanské národy, které jsou trvale decimované „západem“ a mnohé z nich už byly silně zotročeny a násilně otočeny prozápadním směrem (např. rozbití Jugoslávie na menší celky a jejich následné zotročení, nezákonné rozdělení Československa…apod.). Ale ten hlavní národ, který udržuje rovnováhu na planetě, jsou Rusové. Nebýt Ruska ve všech jeho podobách (Sovětský Svaz, současné Rusko), zlo by zvítězilo a lidstvo v podobě, ve které ho známe, by už neexistovalo! Takže by paradoxně neexistovali ani všichni ti debilní a vypatlaní rusofobové, kteří zde vykřikují svoje nesmysly!

To je ten hlavní, odvěký a jediný důvod, proč neustále západ bojuje proti Rusku. A nedá nikdy pokoj, dokud Rusko neporazí. Přestože byla období, kdy mělo Rusko namále, nakonec to vždy dobře dopadlo. Ufff! Až takhle jednoduché to je! Není potřeba žádných politologů a složitých konstrukcí, není potřeba se učit mnoho let dějiny ve škole, stačí na to jedna přednáška, jedna hodinová prezentace, aby bylo každému hned všechno jasné! Když si totiž ujasníme pravdivý základ, pak z toho vyplyne správně i všechno ostatní. Jenže problémem je, od koho se tento základ dozvědět, když učitelky dějepisu lžou, jak když tiskne, politologové jsou zkorumpovaní zmetci, kteří za prachy prodají i svou babičku a stát zase vakcínami vyvraždí ty babičky, aby tu pravdu už nemohly nikomu sdělit!
Zlo to ve své nekonečné aroganci bude zkoušet až do konce svých dnů, které už naštěstí nebudou dlouhé.

Když už víme, že Deep State nemyslí tisíce let na nic jiného než jak zotročit lidstvo, tak se dá snadno pochopit, že první musí odstranit tu jedinou a hlavní překážku, která mu v tom brání. Tuto překážku představuje slovanský svět pod vedením Ruska.

Nejstručnější možný dějepisný exkurz do 20. století

Dějiny do 19. století teď nechme stranou a podívejme se, jak jsou postupně zotročovány jednotlivé malé slovanské národy! Můžeme začít hned 1. světovou válkou.

1. Cílem 1. světové války bylo vtáhnout Rusko do války a následně ho porazit. Nějak se to zvrtlo!

2. Další pokus přišel ze západu – pomocí západního kapitálu rozpoutat bolševickou revoluci a následně ji vyvézt do celého světa! (Mimochodem tohoto „úspěšného“ konceptu se Američané drží 50 let a nepřetržitě vyvážejí prostřednictvím vojenské síly „demokracii“ do celého světa!) Rusko by se tak stalo nepřítelem všech a všichni by ho pak přišli zničit. Zase se to nepovedlo! Trockij sice přijal milióny od západních bankéřů (Lenin částečně také), dokonce opravdu rozpoutali bolševickou revoluci, ale opět to dopadlo úplně jinak, než západ očekával. On totiž ten bolševizmus nebyl pro ruského rolníka vůbec špatným řešením, zvláště, když ho vyšlechtil nejprve Lenin a pak génius Stalin. Komu se postavily vlasy na hlavě po přečtení poslední věty, nechť si přečte článek o Stalinovi zde.

3. Peníze zmizely, Lenin a jeho soudruzi zradili své anglosaské spojence, kterým měli za jejich peníze odevzdat rozvrácené Rusko. Revoluce dopadla jinak a ze Sovětského Svazu se začal rodit superstát takovým tempem, že to nahánělo hrůzu celému západnímu světu. A to byl důvod, proč musel přijít v Německu k moci ambiciózní nacionalistický povaleč, který v tu dobu chlastal pivo v jedné bavorské hospůdce a plácal si játra před svými pivními kamarády. To se prosím psal rok 1920! A to pivo by tam pravděpodobně chlastal dál, kdyby si jeho nevymáchané tlamy nevšimli agenti britské a americké rozvědky. Britská koruna po nezdařené bolševické revoluci byla vzteky úplně bez sebe a měla v hlavě jeden jediný cíl a tím bylo ZNIČIT KRTKA! Pardon za vtip – ZNIČIT RUSKO! Západ vždy nechává dělat špinavou práci cizí ruce, a tak se všichni západní spojenci (Velká Británie, Francie, Spojené Státy) domluvili a vytvořili Hitlera a nacistickou mašinérii na zabíjení. Významnou roli v tomto procesu sehrál Ernst Hanfstaengl, zvaný Putzi (viz. obrázek), americký agent s obrovskými styky a možnostmi, současně poradce prezidenta Roosevelta. Hitler jim v tom sehrál roli užitečného idiota.

Přestože se jednalo o levobočka Rothschildů, neměl by jediný člověk, ač by byl jakkoliv geniální, ANI NÁHODOU šanci vybudovat naprosto od nuly celou vojenskou mašinérii, ovládnout masy německého národa a pustit se do největšího šílenství všech dob, za což považuji útok na Sovětský Svaz. Británie, Francie a Spojené Státy od roku 1923 do roku 1942 dělaly úplně všechno proto, aby vytvořily Hitlerovi veškeré myslitelné podmínky pro útok na Sovětský Svaz. Hitler to opakovaně sabotoval, věděl, že je to naprosté šílenství, ale nakonec ho stejně donutily. Ani s podporou všech velmocí světa, všech nekonečných peněz Rothschildů a Rockefellerů, za použití síly všech tajných služeb, se jim to stejně opět nepovedlo! Takže lze vyvodit následující výrok:

2. světová válka byla zinscenována výhradně Britskou korunou za vydatné finanční, materiální a politické pomoci Francie a Spojených Států s jediným cílem – zničit Rusko!

Hitler by nikdy bez těchto velmocí nemohl založit nic víc než bezvýznamnou politickou stranu. Tímto odstavcem v ŽÁDNÉM případě nesnižuji vinu Hitlera za to, co udělal, ale chci poukázat na to, že jeho loutkovodiči z toho vyšli příliš dobře, a ještě se na celé válce pořádně napakovali. Dodnes je svět považuje za osvoboditele, přestože jsou to zrůdy, které žijí jen proto, aby udržovaly při životě nejhorší satanistické zlo, které na planetě existuje! Ještě teď je mi šoufl, když si vzpomenu, jak celý svět truchlí kvůli smrti nějakého ještěra Philipa (rozuměj „prince“ Philipa z VB)!

4. Opět prohráli! Všichni! Celý západ! Stalin dokázal mistrovsky otočit hru ve svůj prospěch, a přestože proti němu stál celý tehdejší svět (pozor, i my jsme v tom sehráli svoji debilní roli!), který se jen zbaběle za Hitlera schovával, dokázal je všechny porazit. Když spojenci zjistili, že se hra otáčí, okamžitě převlékli kabáty a začali bojovat s tím „ošklivým Hitlerem“, kterého si tak pracně a draho předtím vyzbrojili.

5. A dostali jsme se k jádru problému. Velká Británie, Spojené Státy a Francie rozpoutaly prostřednictvím Německa největší válku v moderních dějinách. Společně vykrmily a vycvičily tuto krvelačnou šelmu jménem Hitler a poštvaly ji na východ proti Rusku. Mezitím občas předvedly nějaké směšné hry na válku, kdy „na oko“ jako bojovaly proti Hitlerovi a náležitě vše zdokumentovaly, aby měly zajištěné alibi, až to jednou praskne. Také při tom ukázaly svoje „pevné charaktery“, protože se navzájem asi 100x dokola zradily. Když všichni pochopili, že tuto válku Hitler nevyhraje, tak se raději přidali na stranu vítěze, aby mohli být u toho, až se bude porcovat kořist! Británie byla odjakživa hlavním doupětem světového zla prezentovaného v podobě celé reptiliánské královské dynastie. Spojené Státy jim celá desetiletí vykonávaly roli světového četníka, ale jinak se jedná o stejné zlo. Tento zločinecký západ by měl platit Sovětskému Svazu reparace za válečné ztráty na věky věků, a ne se dělit s hrdinským Sovětským Svazem o válečnou kořist nebo dokonce být spolu s ním oslavován jako osvoboditel!

Existujeme jen a výhradně díky slovanskému a hrdinnému Sovětskému Svazu a všechno ostatní je hnusná a pokřivená lež! Nebýt Stalina, nebýt hrdinského ruského lidu, lidstvo by bylo dávno zredukováno na 500 miliónů přesně tak, jak se to snaží Deep State udělat právě teď.

Takže kdo koho osvobodil? Američané, že osvobodili půlku Evropy od nacistického Německa? Děláte si srandu? Byla to jen parodie na osvobození! Asi jako kdyby se někde konal raut a Amíci přišli, aby se zadarmo najedli! Výsměch!

Od poloviny 30. let 20. stolení bylo Československo se svým vyspělým průmyslem na evropské špici. Když Německo v roce 1945 prakticky přestalo ekonomicky existovat, hrozilo, že by se Československo mohlo stát evropským číslem jedna v průmyslu a v mezinárodním obchodě. S tím se muselo něco udělat. Proto Američané jen několik dní po skončení války provedli stovky náletů na celou naši průmyslovou infrastrukturu a svrhli tisíce tříštivých, fosforečných a zápalných bomb. My jsme pak měli deset let co dělat, abychom se dostali tam, kde jsme byli předtím. Američtí agenti vykrádali v plzeňské Škodovce výkresovou dokumentaci jak zběsilí, ničili transporty materiálu, likvidovali keramické továrny a osvobozování bylo až to poslední, co je zajímalo. Důkazů je na to nepočítaně, kdo chce, ať si to najde. Američanů zahynulo na našem území několik desítek a mnozí z nich zahynuli jen proto, že ožralí jako dobytek spadli z džípu. Generál Patton byl grázl k pohledání, který když stál nad rozbombardovanými ruinami plzeňské Škodovky, prohlásil: „Dobrá práce, jsem spokojený!“ Proto mu zřejmě stejní plzeňští grázlové postavili tak pěkný pomník a pojmenovali po něm most! Američané sem přijeli krást, drancovat a ničit, ale rozhodně ne nikoho osvobozovat. Jejich chování v Plzni to jednoznačně dokazuje. Nic nemůže být vzdálenější od pravdy, než že nás osvobodila americká armáda! Jejich vstup do války byl pouhý ekonomický a politický kalkul, jak se napakovat na válečné kořisti. Byla to jen primitivní pokrytecká smečka nájezdníků, kteří přišli loupit, ničit a zbavovat se budoucí konkurence. Koneckonců na americkém kontinentě to dělali od nepaměti.
V rámci operace Paperclip zachránili a tajně vyvezli z Německa desetitisíce špičkových německých vědců. Díky nim a ve spolupráci s nimi postavili všechny svoje odporné projekty typu NASA, NSA nebo desítky podzemních základen a laboratoří typu DUMBS, jako je Area 51 apod. Celý letecký a kosmický průmysl postavili Američanům Němci! Na psychologickém ovládání mysli MK-ULTRA, jehož ovoce „sklízíme“ ještě nebo možná hlavně dnes, pracovali němečtí experti už od 40. let. V Americe to jen dotáhli k naprosté „dokonalosti“!

Slavnosti „svobody“

Památce těchto amerických „osvoboditelů“ se chodí klanět už 30 let celá naše politická galerka grázlů, kteří jsou ve své podstatě stejně pokrytečtí a loupeživí jako ta tehdejší slavná americká armáda. Americké armádě a jejím generálům stavíme velké, a ještě větší památníky – Plzeň je tím doslova pověstná, zatímco pomníky těch opravdových ruských osvoboditelů s velkým humbukem bouráme – tím je zase pověstná Praha. U megalomanských pomníků pak každoročně s velkou pompou slavíme, už ale málokdo ví, co vlastně. V duchu těchto oslav pak vyrůstají generace mladých lidí, kteří si každoročně přijedou zamávat americkou vlajkou a bohužel už není nikdo, kdo by jim řekl pravdu. Jejich rodiče jsou většinou stejně hloupí a ti staří…si nechali radši píchnout eutanázii v podobě vakcíny. Jsme tak zaujati americkým řitním alpinismem (hlavně naši vrcholní političtí představitelé), že si dokážeme v současné pohnuté době během několika dní slušně znepřátelit Rusko, které není jen velkým hráčem na našem politickém, národním i obchodním poli, ale především je bratrským slovanským národem.

Prezident putin naštěstí velmi dobře ví, kdo je kdo a kdo komu slouží. Ví, že hrstka zločineckých šmejdů v naší bezvládě nemá s názorem celého národa nic společného. Až se budou v Plzni bourat pomníky a v Praze zase naopak stavět sochy sovětských hrdinů nebo přejmenovávat ulice, náměstí a mosty, chci být při tom!

Jediné skupiny lidí na oslavách je mi trošku líto. A to jsou majitelé krásných veteránů, kteří si je celý rok pucují, aby je mohli v květnu vyvětrat a ukázat lidem. To je sice moc hezký koníček, ale bohužel má politický podtext a podporuje se tím rusofobie. A tak si chlapci budou muset založit nějaký klub milovníků amerických veteránů a jezdit na srazy, pokud možno jindy než v květnu, aby nedostali přes držku od někoho, kdo ten podvod po velkém odhalení konečně pochopí.

Sputnik V

Rusofobie se projevila i v postojích k vakcíně Sputnik V. Viděl jsem mnoho „expertů“, kteří mleli něco o tom, že ruská vakcína je technologicky zaostalá, a že by něco tak nevyzkoušeného vůbec neriskovali. Současně doporučovali „jen tu nejlepší“, což je podle nich Pfizer! Právě ten Pfizer, který má na svědomí úplně nejvíc úmrtí na světě.

Výrobci map

Pro všechny kartografy mám velmi dobrou zprávu! Jakmile budou odstraněna rusofobní politická jelita ze scény, nastane odtajnění pravdivých dějin lidstva. Milióny ulic, náměstí a mostů budou muset být co nejdříve přejmenovány, protože se ukáže, že ti, po kterých jsou pojmenovány teď, byli jeden větší zločinec než druhý. Myslím si, že snad zůstanou např. u ulic jen neutrální botanické názvy typu Jabloňová, Topolová nebo Malinová. Rovněž tak budou mít na dlouhou dobu zajištěnu práci sochaři, kameníci a písmomalíři. Nezůstane kámen na kameni! A možná se budou měnit i hranice státních celků.

Praha sobě!

O další rusofobní skandál se postaralo politické sdružení Praha sobě! Pan Čižinský, představitel toho spolku, zneužil situace, kdy se tady kope do Ruska a přisadil si tím, že chce zredukovat pozemky, které využívá ruská ambasáda v Praze. Chtěl by Rusům sebrat pozemky a vrátit stav před rok 1968. Za prvé, co to jako má být za název – Praha sobě! Snad Národ sobě, ale určitě ne Praha sobě! Praha byla vždy extrémistická, volby tam dopadly vždy tak, že se zbytek republiky za Prahu styděl. Jestliže se tento spolek paktuje s TOP 09, tak je asi každému jasné, co jsou zač. Takže možná lepší název – Praha nám? Pěkně malá domů…

Šeříky na závěr

Když sleduji osvobozovací proces, který právě na celém světě probíhá, tak to skoro vypadá tak, že bude za chvíli probíhat opět slavné květnové osvobození za vůně šeříků! Lidé se dozvědí pravdu a tím bude jednou provždy vymýcena RUSOFOBIE!