Zdraví

Vaxxidents

Také jste to ještě neslyšeli? Do minulého týdne jsem ani nevěděl, že takové slovo existuje!

Česky bych to pregnantně vysvětlil jako „nehody způsobené vakcinovanými debily!“

Z celého světa přicházejí velmi znepokojivé zprávy o velmi podivných a nezvyklých bouračkách. Pozorují to především profesionální řidiči, kteří jezdí na stejných trasách po mnoho let a mohou srovnávat, jak to vypadalo před 2 roky, jak před rokem a jak teď. Všichni popisují totéž: neobvyklé nehody, bez jakékoli evidentní příčiny, za perfektních povětrnostních podmínek, na suché silnici, ve dne, na přehledném úseku… K nehodám tohoto typu docházelo sice i dříve, ale teď se stávají mnohonásobně častěji: vyjetí do protisměru a srážka s protijedoucím autem, sjetí ze silnice a náraz do stromu v plné rychlosti, nedotočení zatáčky s následným proražením svodidel… Všechny nehody mají společnou jednu věc – vozidlo řídil vakcinovaný! Těmto nehodám vakcinovaných se říká VAXXIDENTS. V této souvislosti vznikla celá řada dalších nových anglických výrazů a zkratek, což jen dokazuje, že už se touto problematikou zabývá obrovské množství lidí.

Pravidelní čtenáři Křesadla vědí, co si myslím o vakcinovaných lidech. Pro ty ostatní to jenom stručně zopakuji. Všechny vakcíny nejsou vůbec vakcíny podle oficiální lékařské definice a nejsou ani lék, rovněž podle definice. Jsou to TECHNOLOGIE. Další podrobnosti najdete zde. Tyto technologie mají jediný cíl, a tím cílem rozhodně není a nikdy nebylo někoho před něčím chránit. Jediným cílem je vyrobit z lidí transhumanoidní bytosti neboli jakési kyborgy. Je jedno, jak to budeme nazývat, ale od okamžiku vpichu už to zkrátka člověk není. Je otázkou, jestli to předtím člověk byl nebo ne, protože ne všichni, kteří si nechali vpálit do těla vakcínu, byli lidé. Po světě běhá spousta temných mimozemských entit v lidských tělech a málokdo o tom ví.

Tyto entity pochopitelně vakcínu uvítají, protože to umožní temné síle hnízdící uvnitř mnohem lepší propojení s bio-oblekem. Technologie („vakcína“) pochází od mimozemských Archontů a provede s člověkem přesně to, co tyto rasy potřebují ke svému přežití – získat energii lidských těl. Vyžene z lidského těla duši a převezme řízení zbylého biologického obleku. Tělo bude následně sloužit Archontům jako baterka DURACELL.

Ti ostatní, co měli lidskou duši (byli tedy lidmi), a přesto to do sebe nechali dobrovolně vpustit, jsou největší idioti na planetě a vůbec nezáleží na tom, z jakého důvodu to udělali! K dnešnímu dni se jedná asi o miliardu kokotů. Když chtěli spáchat sebevraždu, mohli to udělat nějakým mnohem šetrnějším způsobem vzhledem k životnímu prostředí. My ostatní s nimi totiž teď budeme mít velké problémy! Do této skupiny blbců pochopitelně nepatří případy, kdy to bylo někomu píchnuto násilím. Pak je to standardní vražda a mělo by se to jako vražda vyšetřovat, chytit pachatele a potrestat.

Veškeré statistiky ohledně nežádoucích účinků vakcinace se pochopitelně přísně tají. Je to logické, protože televize dělá (na zakázku vlády) drahý vakcinační marketing a vysoká úmrtnost by mohla celou doposud úspěšnou genocidu zhatit. Ta hra s čísly je skutečně do očí bijící podvod. Do nedávna, když někoho kousnul had nebo dostal v hospodě půllitrem, vždy to bylo úmrtí na Covid. Teď, jakmile někdo zemře po vakcíně, tak i kdyby to bylo hned v čekárně po vpichu, tak to nepochybně souvisí s tím zkaženým hamburgerem, který včera snědl u Mekáče, ale určitě ne s vakcínou! Zajímavá logika!

Pročpak se asi čísla Covidových obětí uměle navyšují a vakcinační průšvihy se tutlají? Z toho přece úplně jasně vyplývá, o co tady jde: Covidem vyděsit stádo a pak ho nahnat na vakcínu! Jak by postupoval stát, který by byl opravdu zasažen nějakým smrtícím patogenem, ale zároveň by mu šlo o dobro lidstva? Čísla nakažených by nemusel navyšovat, protože i tak by byla vysoká. Nemusel by děsit lidi v televizi, protože by byli lidi vyděšení už sami od sebe a spíš by se vymýšlelo, jak jejich vyděšení zmírnit. Na vakcínu, kdyby měla opravdu být prospěšná, by se žádná reklama za 50 miliónů korun nemusela dělat. A nepochybně by se jako první nechali očkovat všichni papaláši, protože by byli podělaní strachy a zdůvodňovali by to krizovým řízením státu. Jednoduché, že? Ale ani po více než roce tohle ještě není někomu divné!

Dnes jsem četl úvahu nějakého ilumináta a ten říkal, že je překvapen, jak snadno a úspěšně proběhla první vakcinační etapa, kdy to bylo ještě stále jen dobrovolné. Nikdo nikoho nenutil a přesto přišlo radostně spáchat eutanázii tolik lidí. Měli připravené další etapy, kde už by to bylo tvrdší a pod nátlakem, ale k těm už naštěstí nikdy nedojde. Nicméně první etapu vyhodnotil jako velmi úspěšnou. Já z toho vyvozuji takový malý soukromý závěr: DeepState rozhodně nemá žádné iluze o duchovní úrovni lidí a jejich inteligenci. Já třeba ještě občas nějakými ideály trpím, ale oni určitě ne. Je to vidět na každém kroku DS, kdy dělají jednoduché, průhledné a často i nedotažené akce, předkládají primitivní lži a přesto jim to funguje! Jestliže jsou oni překvapeni, jak dobře jim to vyšlo ve fázi, která byla absolutně dobrovolná a jen s televizní reklamou, pak je lidstvo ještě blbější, než předpokládali.

Mimochodem, DeepState oficiálně kapituloval 28. 4. 2021 a to, co můžeme pozorovat všude okolo sebe, jsou poslední záškuby zdechávající hydry nebo činy nějakého velmi proaktivního idiota, který po smrti páníčka stále ještě slouží jeho myšlenkám dál. Obávám se, že to setrvačností pojede ještě dost dlouho, zvláště na místech, kde sedí ti úplně nejposlednější sloužící bývalého DS, jako například státní úředníci.

Úmrtí po vakcinaci jsou všude. Lidé to sdílí i na sociálních sítích, a tak už to nejde úplně ututlat. Šmejdi se tedy rozhodli, že pustí do světa aspoň nějaká čísla, aby se lidem zavřely pusy. Zajímavé je, že ani tato oficiální čísla nejsou zas až tak nízká. Čekal bych větší cenzuru! Jedná se oficiálně o přiznané tisíce až desetitisíce mrtvých na následky vakcinace! Ovšem oproti skutečnosti je to zlomek. Dostala se mi do rukou část seznamu, kde byl každý případ zdokumentovaný a byly tam i fotky. Jenom tato jedna část měla 900 stran! Hrůza! Udělalo se mi nevolno už na 10. stránce a musel jsem toho nechat. Předpokládám, že skutečná čísla budou opravdu děsivá! Vůbec nehodlám dělat nějaké celosvětové odhady, to se jednou stejně dozvíme, ale budou to nepochybně milióny lidí! A to je teprve začátek!

Narůstající počty úmrtí půjdou po křivce prudce nahoru spolu s počtem očkovaných. Jakmile teď (v průběhu května) dojde k celosvětovému odhalení Covid podvodu a vakcinační genocidy, tak se počet očkovaných sice zastaví, ale úmrtí polezou nahoru dál. Očekává se, že největší problémy se objeví na podzim. Tak to byl ten první problém.

Ale máme tady druhý a podle mě mnohem závažnější problém. Ten bych rozdělil na 2 části – zdravotní a behaviorální.

Zdravotní problém

Vakcinovaní lidé jsou velmi nebezpeční pro své okolí. Přicházejí zprávy z celého světa, že lidé, kteří se dostali jen do blízkosti očkovaného začali mít problémy s krví. Typickým příkladem je, že nenaočkovaná žena leží v posteli vedle svého naočkovaného muže, a aniž by se dotkli, tak má žena ráno po celém těle pod kůží obrovské krevní sraženiny (modřiny). Ale opravdu masivní krevní jelita, velká jak dlaň! Ty nejhorší obrázky sem záměrně dávat nechci, je to dost nechutné!

Zároveň bych chtěl podotknout, že uvedené kožní projevy jsou jejich nejmenším problémem, který mají! Ženy mají nejčastěji velké problémy s menstruací, opakuje se jim po 5 dnech nebo zase krvácí měsíc v kuse. Těhotné ženy mají potraty na denním pořádku ač nebyly očkované, jen byly vystavené přítomnosti očkovaného. Sestry a ošetřovatelky u starých lidí, kteří byli všichni „povinně“ napícháni, mají neskutečné problémy, teče jim krev z nosu a uší, muži jsou zcela neplodní apod. Všechny problémy mají něco společného s krví.

Skuteční odborníci (nemám na mysli těch 99% lékařských idiotů, kteří ještě věří na prospěšnost očkování) dávají dohromady dostupné informace, aby z toho bylo možné vyvodit nějaký závěr a pojmenovat příčinu. Někteří biologové se vyslovili tak, že tělo očkovaného je prosyceno nanoboty, kteří v něm na 3 směny pracují na přestavbě DNA a následně se spike-proteiny a další partikule z dotyčného uvolňují do prostoru všemi možnými způsoby: dechem, kůží, slinami, spermatem, krví, potem a dokonce má prý nanoboty i v prdech!

Biologický přenos

Kdyby měl dotyčný biolog pravdu, tak jsme vážení přátelé všichni v jedné společné PR.E.I! Ale věřím, že to nebude s tím přenosem až tak jednoduché. Tělní tekutiny ano, to je jednoznačně funkční cesta pro přenos (manželé se nemusí namáhat chodit na očkování společně, stačí jeden a tomu druhému to spolehlivě předá při prvním polibku smrti). Jestliže se ale v každodenním životě s dotyčným vakcinovaným nebudu na ulici objímat, budu dodržovat veškerá bezpečnostní opatření, tak si myslím, že by to až tak velký problém být nemusel. Nebo ještě jinak: kdyby se zde jednalo o standardní biologické pozemské patogeny, tak bych nad tím mávnul rukou a věděl bych, že se vším pozemským si my alternativci už nějak dokážeme poradit. Jenže mě tady zneklidňují ty mimozemské archontské technologie, se kterými mnoho lidí na planetě ještě moc zkušeností nemá a netušíme, co to všechno dokáže způsobit. Proto bych byl záměrně v těchto případech mnohem opatrnější, než je obvyklé.

Problémy ale začnou, jakmile si uvědomíme, kde všude se s očkovanými můžeme setkat ještě předtím, než zemřou. Třeba to bude kuchař v restauraci a bude rukama připravovat vaše jídlo. Bude to vaše oblíbená kadeřnice, která má na hřebenu DNA od pěti lidí, kteří tam byli před vámi a všichni byli očkovaní. Očkovaný pekař bude brát do rukou pečivo, které se pak bez obalu válí v bednách na prodejně a kam si dalších deset naočkovaných sáhlo pro rohlíky! Nebo budete svědkem u nehody a budete muset poskytnout zraněnému první pomoc při zástavě dechu. Risknete to? Já určitě ne! To ať mě radši zavřou za neposkytnutí první pomoci, ale určitě vakcinovaného olizovat nebudu! Když víme, že i být v přítomnosti vakcinovaného je průšvih, pošleme dítě do školy, kde se vyskytují téměř samí vakcinovaní učitelé i nepedagogičtí pracovníci (kuchařky, uklízečky,…)? Nebo bazén a veřejná koupaliště? Když vidíte, kolik lidí najednou se tam maceruje, kolik si lokne, kolik lidí plivne nebo i něco jiného…? A to už vůbec nemluvím o návštěvě nemocnice, kde vám rovnou ve vchodu vrazí jedna parta vakcinovaných debílků klacek do hlavy a pak se další parta ve vás začne šťourat, což v této souvislosti odpovídá sebevraždě ve stádiu nepřetržité série pokusů. O případné transfuzi krve ani nemluvím. Takových situací budou tisíce a budeme konfrontováni s vakcinovanými dnes a denně za nejbizarnějších okolností. Navíc, jak se dozvíme, kdo je a kdo není? Věřit lidem nebude možné, protože až se dozví, co způsobili, budou lhát a lhát a lhát! Bude nějaký přístroj, který dotyčného změří a usvědčí? Nebudeme paradoxně nakonec my, kteří jsme nikdy za éry Covidu nedodrželi ani jedno opatření, udržovat distancing a nosit roušky kvůli naočkovaným?

Záření

Další odbornice, která se k tématu vyjádřila, je Dr. Carrie Madej. Už ji sleduji delší dobu a musím říct, že její uvažování je mi hodně blízké, i když má své limity…Přece jen je to lékařka, i když nadprůměrně chytrá. Podle ní jsou krevní problémy způsobeny elektromagnetickým vyzařováním vakcinovaných lidí. Tento závěr dává větší smysl u bezkontaktního styku s očkovanými než verze biologická.

Hodně jsem se zabýval účinky elektřiny na lidský organizmus a stojím si za tím, že všechny „virové“ pandemie byly vždy způsobeny řádovým navýšením elektrifikace planety. Viz. Španělská chřipka a všechny další „virové“ pandemie až do dnešních dnů.

Jsme elektrické bytosti. Každý orgán, každá buňka v těle vibruje na nějaké specifické frekvenci. Dokonce i každý patogen a každá nemoc je charakterizována přesně danou a známou frekvencí. Na tomto principu je založena celá problematika frekvenční diagnostiky a terapie, která je již několik desetiletí používaná alternativními léčiteli na celém světě. U nás je dobře známý přístroj Diacom nebo Imago. Všechny tyto přístroje pochází z Ruska, kde je tato technologie dovedena k dokonalosti. Takový Zapper, který u nás lze koupit za 15 tisíc, je v podstatě jen primitivní odnož těchto sofistikovaných přístrojů. Totéž plasmová lampa.

Příslušnou frekvencí dokážu vyvolat jakoukoliv nemoc a jinou frekvencí ji zase dokážu vyléčit. A když si teď zopakujeme, jaký že je technologický princip přestavby člověka na kyborga pomocí vakcíny, tak je to kromě přestavby DNA vytvoření obrovské antény přímo v těle dotyčného.

Na následující sérii fotografií můžeme vidět mikroskopické detaily sliznic, na nichž vyrůstají zvláštní krystalické struktury. Po absolvování testu, kdy dojde k proražení hematoencefalitické přepážky, ale i při pouhém kontaktu tyčinky se sliznicí (a je jedno, zda „pouze“ na začátku nosu nebo dál), se začne z hydro-gelu uvolňovat množství nanobotů, dalších nanočástic a morgellonů, které se organizují na základě všudypřítomného elektromagnetického vlnění do rastrů, krystalů a struktur a vytvářejí tak ideální podmínky pro lepší přenos signálu. Bylo zjištěno, že tyto rastry jsou viditelné už po 24 hodinách od absolvovaného testu a rostou vždy směrem k mozku, konkrétně k šišince mozkové. To je jejich cíl. Šišinka je nejdůležitější orgán, který zprostředkovává komunikaci s vyššími JÁ, proto se také nazývá třetí oko. Zamezit šišince v komunikaci, znamená zcela odpojit člověka od jeho intuice a umrtvit jeho další duchovní rozvoj. Jinými slovy: jeden pitomý test může zničit to úplně nejdůležitější, kvůli čemu zde na planetě jsme. Takže jestli nějaká matka pošle své dítě do školy i za cenu, že se bude buď samo nebo se mu bude někdo šťourat v hlavě , tak neznám dostatečně peprný výraz, kterým bych ji poctil!

Proto si většina testovaných lidí stěžuje na poruchy spánku, kdy slyší všechny možné zvuky, slyší vysílání rozhlasu a televize, slyší vysílačky apod.

Kyborg, aby byl plně ovladatelný na každém místě na světě a za jakýchkoliv podmínek, pochopitelně musí mít schopnost signály nejen přijímat, ale i vysílat. Pro miliardy nanobotů v těle to není žádný problém! Prostě se dokáží přeorganizovat podle potřeby a přeladit na jakoukoliv frekvenci. Lidské tělo je tak silný zdroj energie, že jeho vyzařovací síla může být větší, než si dokážeme vůbec představit. Každá buňka v těle má svůj vlastní elektrický potenciál, který lze měřit ve voltech. Když tělo funguje správně, energie, včetně té elektrické, se v různých formách přelévá po těle podle potřeby. Někdy se stane, že se všechny buňky v těle „zblázní“, propojí se do série a člověk shoří na bílý prášek, protože napětí dosáhlo miliónů voltů. Případy tzv. samozápalu člověka jsou známy po celém světě.

Vysílače 5G jsou smrtící pro všechno živé. Záleží na výkonu a na frekvencích. To je naprosto jasné a také proto se instalují. Zatím běží 5G síť celosvětově jen na malý výkon a na tu nižší část frekvenčního rozsahu. Mohli bychom to nazvat marketingovou fází, sloužící k získání přízně celé mladé generace, která bude zcela pohlcena a nadšena obrovskými možnostmi rychlé sítě. Marketingová fáze sice poškozuje lidi stejně jako každý vysílač, každá wifi a mobil, ale ne tak evidentně, aby to lidi pochopili. Takže to zatím odnáší jen hmyz nebo ptáci. Můžeme to pozorovat všude v dosahu několika metrů od vysílače. Včela letí okolo a za zlomek sekundy padá mrtvá k zemi. Směrový 5G paprsek z oběžné dráhy dokáže zabít chlapa na ulici za 10s. Ve Wuhanu to zkoušeli dost drasticky, aby tuto technologii pak mohli aplikovat celosvětově. Svět podle zvrácenců a psychopatů měl původně přesně takto vypadat: všude 5G, neživé technologie, všichni naočkovaní jako kyborgové nebo zombie! Lidi už by byli napojeni na síť přímo přes své tělo. U každého zombíka by probíhal obousměrný datový tok. Antény 5G totiž dokáží nejen vysílat, ale i přijímat a zombíci to tudíž musí umět také. Problémy, které se teď začínají objevovat, jsou jen důsledkem těchto technologií v praxi. Důsledkem elektromagnetického ozáření je problém s krevními sraženinami, chřipkové příznaky a zvuky. Přečtěte si knihu Artura Firstenberga Neviditelná duha (ke stažení v sekci doporučená literatura) a pochopíte mnoho věcí, které jsou zcela odlišné od všeobecně známých a rozšířených nesmyslů. Kdo by četl tuto knihu před březnem 2020, nemohl by nikdy uvěřit ani jednomu jedinému nesmyslu o „virové“ pandemii.

Když se vrátím k názoru Dr. Carrie Madej, jedná se přesně o ten problém, o kterém mluví. V naočkovaných lidech se vytvořila obrovská širokopásmová anténa, která přijímá celé frekvenční pásmo okolo nás. Dochází k rezonanci a zpětnému vysílání do okolí. Z člověka se stal velmi výkonný vysílač a být v jeho blízkosti je nebezpečné. Účinky 5G vysílačů už jsou známé několik let. Zdravotní problémy s nimi související jsou známy také, i když jsou silně cenzurované na celém internetu. Proč asi!? Vysílače 5G jsou součástí depopulační Agendy 21/2030, a tudíž jsou předmětem cenzury, stejně jako Covid a vakcinace. Zdravotní problémy nevakcinovaných lidí vznikající z důvodu pobytu v blízkosti vakcinovaných jsou přesně tytéž, jako kdybyste chodili místo stromů objímat vysílače.

Behaviorální problém

Další kategorií problému s očkovanými bude jejich nevyzpytatelné chování. Postupně, jak budou duše opouštět jejich těla, budou těla degradovat a bude docházet ke kolapsům. Na silnicích se to pravděpodobně projeví jako první a už se to vlastně děje teď. My ostatní si budeme muset dávat pozor desetkrát víc než předtím, protože jejich počínání bude nelogické, překvapivé a hodně nestandardní.

Již se začínají ozývat zdravotní pojišťovny a nechtějí vyplácet životní pojistky rodinám po zemřelých očkovaných. Je to koneckonců logické. Když se někdo usnese, že spáchá sebevraždu, tak proč by to měla řešit pojišťovna? Ale jak to, že se pojišťovny ozývají až teď? Jak to, že se vůbec ozývají a netáhnou za jeden provaz s vládní garniturou? Kde jsou ty řečičky bývalého ministra zdravotnictví Blatného, že stát neponese odpovědnost za toho, kdo se nechá oočkovat v zahraničí? Jakou odpovědnost tedy stát ponese, když prostřednictvím pojišťoven to nebude? A hlavně: Jak je možné, že se vůbec o nějaké zodpovědnosti za zdravotní následky po vakcinaci mluví a uvažuje, když je přece vakcína tááák bezpečná??? Zdravotních komplikací po vakcíně už je tolik, že si papaláši nakonec pomáhají formulkou, že: „Pozitivní důsledky vakcíny stále převažují nad negativními.“ Jak šalamounské! Žádné pozitivní účinky totiž ještě nikdo ani nezaznamenal, protože najít nejdou a negativní se tutlají, jak to jen jde. A i přes to do toho stále tisíce lidí denně jdou!

Objevují se soukromé školy, kde je zákaz zaměstnávat očkované učitele. U nás je to opět naopak. My usilujeme o 100% ovakcinovanost učitelů! Tomu tlaku a strachu z „nákazy“ od žáků odolal už málokdo z nich. Viděl jsem už i fitness centra, kde rovněž zakázali přístup vakcinovaným zombíkům. A to jsme teprve na začátku, kdy o tomto nebezpečí ví jen málo lidí. Jakmile se to dozví všichni, bude to lavina všech možných opatření, tvrdá diskriminace a izolace. Ale paradoxně úplně opačná, než lidé předpokládají! Diskriminovaní a izolovaní budou ti, kteří teď hrdě nastavují rameno a opovržlivě shlíží na ty nezodpovědné, kteří nenásledují jejich zářného příkladu! Těch paradoxů bude opravdu hodně.

Představte si třeba, že bude vakcinovaný pilot vašeho letadla, řidič těžkého kamionu nebo řidič autobusu či vlaku, kterým pojedete do práce! Nebo to bude vlakový dispečer, který pošle vlaky přímo proti sobě, operátor na záchrance, který nebude schopen ani správně přijmout tísňové volání, chirurg, který řízne vedle, hasič, který „se zapomene“ v hořící budově, řidič záchranky, který nedoveze pacienta…! V podstatě kdykoliv může kdokoliv dostat záchvat, může bez předchozího varování umřít nebo jen upadnout do bezvědomí.

Obecně budou nebezpečnými místy ta s vysokou koncentrací očkovaných jako jsou nemocnice, domovy seniorů a školy. Svět se stane pro nás „čisté“ minovým polem a nic už nebude tak, jako před tím.

Jak z toho ven?

Především je důležité se z toho nepos….at! Když už jsme to zvládli doteď, tak by nedávalo smysl, abychom zahynuli v cílové rovince. Důsledná ochrana bude nepochybně něco nového, co budeme muset zařadit do našeho života jako nedílnou součást každodenního chování. Aby se nějaká holka začala líbat na akci s nějakým neprověřeným klukem, to už nebude připadat vůbec v úvahu. Rovněž po někom pít ze sklenice může být za určitých okolností také konečná. V rodinách, kde se vyskytl jeden idiot a ostatní jsou normální, by měli dotyčného pitomce zavřít někam do chlívku a nosit mu tam jídlo. Nemocnice budou pravděpodobně zrušeny tak jako tak. Jednak proto, že se „zdravotníci“ již o sebe postarali sami hromadnou rituální sebevraždou, takže tam už nebude mít kdo škodit a jednak proto, že zdravotnictví v té podobě, jak jsme ho znali, ztratilo absolutně kredit a smysl. Západní medicíně už může po největším fiasku s Covidem věřit jen zoufalec největší. Školství je také prakticky vyřešené. Podle mých informací je většina učitelského sboru ze hry venku, a to je rovněž konec školství. Oni to zatím neví, protože to ještě neví ani rodiče. Ale jakmile se i ti nejzabedněnější rodiče během následujících dní dozví, jak škodlivé jsou testy a jak nebezpečný může být pro jejich ratolesti zaočkovaný pedagog, dítě už tam určitě nepošlou. Hodně budov zůstane nevyužitých!

Jestliže připustíme podle předchozího odstavce, že zaočkovaní by mohli být nebezpeční i z hlediska škodlivého vyzařování, tak tam problém žádný nevidím. Jednoduše se budu takovým debilům vyhýbat na sto honů. A jak to poznám, že je zaočkovaný? Jednoduše! Od alternativních léčitelů ze všech koutů světa se ozývá stejná zpráva: Na všech vakcinovaných, kteří se dostali do rukou někoho vědoucího, už je to vidět! Jak postupně duše opouští tělo, dotyčný má vyhaslé a potemnělé oči a chová se divně. Rodinní příslušníci po několika týdnech po dávce prý už také vidí změny v jeho chování a shodují se na tom, že už to není ten, koho znali předtím.

Závěr

Je k tomu nezbytné přistupovat z hlediska vyššího vesmírného principu. Kdo podlehne strachu, jen si tu situaci svým myšlením přivolá. Náhody neexistují a každému se stane jen to, co se mu má stát nebo co si svým myšlením přivolá. Jestliže mi to nepatří, abych byl někým ohrožen, tak se mě to vyhne stejně tak, jak se mě dodnes podařilo proplout všemi nástrahami. Pochopitelně že je nutné se chovat zodpovědně a s vědomím všech rizik. To je ten hlavní důvod, proč jsem napsal tento částečně apokalyptický článek. Je to jako s autem: Jestliže dodržuji standardní zabezpečení vozidla a nepatří mi, aby se autu něco stalo, pak se mu nic nestane. Jestliže se stejným přístupem k zabezpečení mi ho přesto někdo vykrade nebo ukradne, pak se mi to z nějakého důvodu mělo stát tak jako tak. Když ale budu nechávat vozidlo na kritických místech zcela nezabezpečené, s otevřenými okny, pak si nemohu být jist, jestli mi ho ukradli kvůli lehkovážnosti a laxnosti k zabezpečení nebo jestli mi to patřilo z nějakého jiného důvodu. Takže buďte obezřetní, přemýšlejte u každé činnosti, vyhýbejte se idiotům jak jen to jde, ale nebuďte paranoidní, protože strachem byste si přivolali mnohem větší problém, než si zasloužíte. Cítím zároveň v kloubech, že Rusové mají nepochybně technologii, jak detekovat očkovaného debílka. Taková aplikace do mobilu by se určitě šikla! 😊

Ještě dodatek k těm, kteří sice nejsou očkovaní, ale jsou testovaní. Přestože dávám rovnítko mezi očkovaný a testovaný, rozdíl to pochopitelně je. Kdyby bylo možné snadno očkovat lidi pomocí testů, určitě by se DS nenamáhal s vakcinací a nechal by lidi jen pořád dokola testovat. Takže to není tak jednoduché, ale ani se to nesmí v žádném případě podceňovat. DS totiž pracuje na vývoji nosní vakcíny (tedy ve formě „testu“) od 90. let minulého století. Používá se k tomu účelu HYDRO-GEL od firmy DARPA. Rozhodně je to svinstvo největší! Ale vidím tady široké spektrum případů. Na jedné straně jsou ti, kteří byli již dlouhé měsíce testováni pravidelně a mohou mít v sobě klidně desítky testů klackem do mozku. Nechci je nějak strašit, ale pravděpodobnost, že po deseti testech jsou na tom podobně jako vakcinovaní, je dost vysoká. Na druhé straně jsou ti, kteří absolvovali třeba jen jeden test, a to ještě nějakou jeho méně invazivní variantu, jako například jak se říká „na kraji nosu“. Nepochybně v sobě pár tisíc nanobotíků mít budou, ale nemyslím si, že by se to nedalo ještě zachránit. Pro tyto lidi mám vzkaz: Stalo se vám to proto, abyste si uvědomili mezery ve vašem myšlení a začali na sobě velmi intenzivně pracovat. Byl to totiž test inteligence, kterým jste málem neprošli. Připravte se na to, že od teď budou přicházet další a mnohem náročnější zkoušky, než byla tato. Doplňte si rychle znalosti, pracujte na sobě duchovně jak jen to dokážete, jinak pro vás bude další síto konečnou stanicí. Nevymlouvejte se na práci, na čas, na peníze. To vůbec není podstatné. Vlastně nic není důležitější, než právě tohle. Peněz bude mít za chvíli každý dostatek a pracovní příležitosti budou jiné. Někde budou lidi zcela chybět a někde zase budou přebývat. Jestli vás práce nenaplňuje štěstím, tak je to špatná práce a důvod, proč do ní již v pondělí nejít. Miliony lidí budou muset zcela změnit profesi, protože nezůstane kámen na kameni. Test vás poškodit nemusel vůbec nebo jen trochu. Ale hlavně to byl ZVEDNUTÝ PRST osudu, který vám tím chtěl říct: „Ty, ty ty! Moc ses neučil a málem jsi špatně dopadl! Teď tě nechám ještě projít, ale příště si dám na tebe pozor!“ Nechť ti, kteří pochopí, že tento odstavec patřil jim, si to vezmou k srdci a řídí se tím. Současný svět není tak shovívavý, jako byl před 50 lety. Teď je to ruská ruleta s šestiranným revolverem, s pěti náboji v bubínku a jednou prázdnou komorou!

Jsem hrdý na to, že jsem se dokázal vyhnout absolutně veškerým opatřením naší vlády-bezvlády, nemusel jsem nasadit roušku ani respirátor a nedostal jsem se do žádné situace, abych vůbec přišel do kontaktu s testem nebo nedej bože s vakcinovaným kokotem. A tak to bude i nadále těch zbývajících pár dní, než ta parodie definitivně skončí.

Po odhalení se časy změní. Do této chvíle byli všichni chytří alternativci perzekuováni a dehonestováni, bylo jim spíláno do konspiračních teoretiků a někteří byli i fyzicky pronásledováni. Za co? Za to, že chtěli přinášet té tupější většině Pravdu a Světlo? Asi se od středověku nic nezměnilo a inkvizice řádí dál! Ale teď je s tím konec. Vše se otočí a blbci budou chodit při zdi a plížit se kanály. A to je dobře. Sebereflexe je totiž velmi zdravá! Užijme si to přátelé!