Geopolitika

Vlastenectví

K napsání článku o významu Vlastenectví v dnešní pohnuté době mě přimělo video Národní obrození L.P.2021, které můžete shlédnout zde: https://www.youtube.com/watch?v=gucr8lowhks

Nezjišťoval jsem, kdo za tímto projektem stojí, ale je to nádhera! Spanilá jízda Vlastenců a Patriotů se konala ve městech Brno, Čáslav, Ústí nad Orlicí, Lanškroun, Svitavy, Ostrava, Vsetín, Nový Jičín, Plzeň, Teplice, Náchod, Choceň, Ústí nad Labem, Most, Havířov, Chomutov, Poděbrady, Praha, Jablonec nad Nisou, Zlín, Bohuslavice, Hořice, Jičín a Vrchlabí. Byla to překrásná přehlídka vlastenectví!

Současnost

Jak už jsme si mnohokrát napsali v jiných článcích, všechno, co dělá systém, je vždy namířeno proti lidem. Logicky to tak musí být! Přece nebude systém chvíli proti nepříteli bojovat a chvíli mu pomáhat. To je nesmysl, to se neděje ani ve válkách ani ve sportu! Na bojišti 3. světové války teď stojí proti sobě Zvrácený satanistický systém a Lidstvo, za které zde bojuje Aliance v čele s donaldem trumpem a vladimírem putinem. Zjednodušíme si to: Systém proti Lidstvu. Když budu mluvit o systému, mám tím na mysli všechny složky DeepState, které v Evropě zastupuje fašistická Evropská Unie. Příčiny jakýchkoliv možných nebezpečí ve smyslu samostatného jednání některého ze států musí systém likvidovat hned v zárodku a dělá to různými zákeřnými způsoby. Většinou to buď zakáže, zesměšní nebo to zničí. A tím se nám situace zjednodušuje, protože když chceme dělat všechno správně, stačí se podívat, co chce systém a dělat přesně pravý opak.

Pojďme si vyjmenovat, co je pro systém úplně nejnebezpečnější.

Největší noční můrou pro EU je stát tohoto typu:

V oblasti státního uspořádání:

Samostatný, suverénní a nezávislý stát s vlasteneckými politiky, kteří nejsou zasunuti ani ve východním, ani v západním zadku. Stát, který má svoji armádu, vycvičené muže schopné a ochotné kdykoliv bránit svou vlast. Má přísnou imigrační politiku a střežené státní hranice.

Vezměte si do ruky jakýkoliv blábol z Bruselu a zjistíte, že po těchto věcech se šlape nejvíc! Výrazy, které jsem zde použil (samostatnost, suverenita, nezávislost či nedejbože vlastenectví) by fungovaly na Unijní zločince stejně jako česnek na upíry. Celá Lisabonská smlouva z roku 2009 nebyla o ničem jiném, než o likvidaci suverenity a soběstačnosti našeho státu. Ze stejného důvodu bylo protiprávně rozděleno Československo a rozbombardována Jugoslávie. Rozděl a panuj v praxi.

V hospodářské oblasti:

Stát bez dluhů, který nikdo nemůže ekonomicky ani politicky vydírat. Stát, který není odpadkovým košem západu, ani nejlevnější montovnou Evropy. Stát, který má svůj průmysl a svoje samostatné zemědělství. Stát, který je hrdý na svoje tradiční kvalitní výrobky a nenechá si sáhnout ani na Olomoucké syrečky, na Pomazánkové máslo, ani na žárovky. Stát, který nikdy neprodá svou vlastní vodu, plzeňské pivo, ani lithium.
Vláda nás už tolikrát ojebala a prodala a my jsme tak tupé stádo, že si to pořád dokola necháváme líbit.

Zejména v dalších oblastech, které zde uvádím, už se jedná o „to pravé“ vlastenectví. Mluvím zde o nás Češích a Slovácích (stále nás mám v duši spojené jako určitě spousta z vás), tedy o Slovanech.

V kulturní oblasti:

Národ, který má, ctí a udržuje svoje tradice a zvyky, je hrdý na slavné předky a na vlastní jazyk, rozvíjí svůj slovanský původ a udržuje bratrství s ostatními slovanskými národy. Národ, který zná své vlastní pravdivé dějiny a odmítá prolhanou historii, vnucovanou systémem.

Ve struktuře společnosti:

Každý občan uznává rodinu jako základní stavební prvek společnosti, ctí posvátné rodinné hodnoty jako je muž a žena, otec a matka a odmítá zvrhlé nesmysly diktované satanskou agendou LGBT, jako jsou sňatky gayů, lesbiček a adopce dětí do těchto pokřivených podmínek.

Když to shrnu, tak dnešnímu systému největší hrůzu nenahání po zuby ozbrojený terorista, který střílí lidi a vyhazuje do povětří školy. To určitě ne, protože právě takové systém potřebuje k vytváření strachu a paniky. Proto si takové školí, platí a vychová. Po celém světě jsou výcvikové tábory, kde se líhnou tisíce podobných šmejdů. Ne, ne! Jim nahání hrůzu něco jiného! Ten největší horor je pro ně následující pohádka:

Bylo, nebylo, za devatero horami a devatero řekami…. Já to zkrátím. Zkrátka ta nejděsivější představa je, že bílý muž slovanského typu, který je skutečným mužem i geneticky, si vezme za manželku bílou slovanskou ženu, která je rovněž i původně ženou a založí čistě heterosexuální manželství. Oba jsou krásní, chytří, absolutně zdraví a navíc zdědí velké peníze. Narodí se jim zdravé a chytré děti. Nenavštěvují žádné doktory, nepotřebují bankovní úvěry a žijí na velkém statku, kde si všechno sami vypěstují. Mají bio prostředí, bio vodu, bio maso. Muž i žena jsou velmi šikovní, takže si všechno vyrobí a ušijí. Děti si nechodí do školy vypírat mozek, ale učí se doma podle nových principů. Mají nezávislý elektrický systém, takže se „systémem“ téměř nepřijdou do kontaktu, jen když platí daň z nemovitosti. Prostě ráj na zemi! Aby toho nebylo málo, tak za těmito lidmi začnou jezdit rodiny z celého širého kraje a chtějí vědět, jak dosáhnout podobného zázraku. A oni jim radí a vznikají další nezávislé jednotky a všichni se postupně odpojují ze systému, platí státu stále méně a mají se stále lépe. Když už jich je hodně, sejdou se na jednom ze statků a rozhodnou se, že svoje myšlenky a principy sepíší do knihy a budou je šířit dál, do dalších krajů a dalších zemí, aby se lidé na celém světě dozvěděli, jak se zbavit otroctví a mít se dobře.

A tady pohádka končí. Dobro se začalo nebezpečně šířit a je třeba zasáhnout!

Tohle tu už koneckonců bylo. Muammar Kaddáfí něco podobného začal realizovat v Lybii. Jeho Zelenou knihu si můžete stáhnout v seznamu doporučené literatury. Jakmile jeho humanistické myšlenky začaly překračovat hranice sousedních afrických států, bylo potřeba rychle zasáhnout. Všichni víme, jak to s ním dopadlo. O tomto neskutečně chytrém, moudrém a vzdělaném lidumilovi ještě brzy napíšu samostatný článek. U nás by to asi dopadlo podobně. Jakmile by toho bylo moc, úřady by si určitě našly nějakou cestu, jak to všem zkomplikovat a zatrhnout.

Když začnete znovu číst předcházející odstavce, tak zjistíte, že je to v podstatě všechno o VLASTENECTVÍ. Protože vlastenectví téměř vymizelo ze všech oblastí života, proto to takto s námi dopadlo. DeepState ale nejsou žádní idioti a přesně vědí, co důležitého vyhnat lidem z jejich hlav. Kdyby totiž začali poukazovat na závadnost vlastenectví, ještě přece jen hodně lidí by jim to nesežralo a vzbouřili by se.

Současný systém proto vede lidstvo přesně opačným směrem: cestou globalizace a likvidace rodin, kořenů, sociálních vazeb a všeho, co nás dělá lidmi. Oni nechtějí lidi! Chtějí jen pár otroků a zbytek ať udělají stroje a roboti.

Takže co když se vlastenectví nazve NACIONALIZMEM? To už trochu začne zavánět nacismem a fašismem! Přidají-li se ještě patřičná přídavná jména, jako třeba RADIKÁLNÍ a PRAVICOVÝ, tak to by v tom byl čert, aby ovce neskously tvrzení, že je to velmi nebezpečný a nežádoucí směr! Když to dáme pěkně dohromady, tak nám vznikne třeba ULTRA PRAVICOVÝ RADIKÁLNÍ NACIONALIZMUS! Zkuste před nějakým adolescentem říct tento výraz a ať vám řekne, co si pod tím představuje! Budete v šoku, protože představa naší nové generace je už tak zpitvořená, že si představí něco podobného, jako je na obrázcích níže:

Někteří uvidí Skinheada v černém bomberu, jak mlátí řetězem cikána, někteří si tam dosadí sebevražedného islámského bojovníka za svobodu s vestou plnou trhaviny a mumlajícího dokolečka ALAHU AKBAR! V každém případě to bude na hony vzdálené od pojmu Vlastenec.

Na opačném pólu, než se nachází vlastenectví, stojí LIBERALIZMUS. Tento výraz bytostně nesnáším a považuji ho za jedno z nejnebezpečnějších slov současného světa. Liberalizmus může za ten obrovský bordel ve všem. Je to cochcárna nejhrubšího ražení, kde jsou převráceny všechny lidské hodnoty naruby a zleva doprava. Je to nejrychlejší cesta, jak přivést jakoukoli společnost co nejrychleji k zániku. A o to systému jde. Takže proto se dnes liberalizmus skloňuje ve všech pádech.

Až sem jsme to dopracovali! Naši dědové se musí v hrobech obracet jako trdelníky! Oprávněně lze říct, že jsme popřeli hodnoty, za které oni bojovali a za které také někteří zemřeli. Všechno jsme si to nechali sebrat za 30 stříbrných – za satanské blyštivé bezcenné pozlátko.

Vlastenectví ve správném smyslu slova a jako životní styl

Definice Vlastenectví

Vlastenec je svobodná bytost, která se cítí být součástí svého rodu, své vlasti a svého národa, v našem případě Československa. Dále se cítí být součástí většího společenství bratrských slovanských národů.

Vlastenec ctí svobodu jednotlivce, rodiny, rodu, vlasti a národa a je připraven tuto svobodu hájit a chránit jakýmkoliv způsobem.

Vlastenec je hrdý na svou rodinu, rod, vlast a národ, zná vlastní dějiny, ctí jazyk, kulturu, tradice a zvyky a nedovolí, aby tyto hodnoty kdokoliv špinil.

Každý člověk by měl být vlastencem, hrdým na svou vlast, ale svobodným v rámci svého státu, ve kterém se narodil a ve kterém žije.
Vlastenectví by mělo být tak samozřejmé, že o tom nebude ani potřeba mluvit. Dítě by mělo cítit vlastenectví u svých rodičů a automaticky ho převzít do svého života. Každý by měl cítit hrdost, když zní národní hymna a vlaje státní vlajka a měl by cítit úctu k tradičním národním symbolům. Muži by měli zase absolvovat povinnou vojenskou službu a být vycvičeni a ozbrojeni, aby mohli v případě ohrožení všech výše uvedených hodnot bránit svou rodinu a svou vlast proti jakémukoliv nebezpečí.

Nepochybuji o tom, že každý normálně smýšlející člověk bude souhlasit, že by to takhle správně mělo být. Nebo si po přečtení výše uvedeného myslíte, že je VLASTENECTVÍ scifi, přežitek a nedosažitelný cíl? Tak já si naopak myslím, že je to naše jediná možná cesta, jak se z toho marasmu, do kterého jsme se sami zabořili, zase vyhrabat.

Proč to teď není správně a je to naprosto opačně?

Protože jsme se zbavili zodpovědnosti za vlastní osud tím, že jsme dali veškerou moc vlastizrádným zločineckým politikům. A ti to samozřejmě zneužili. Žádný politik nemůže být normální, protože by ho ti ostatní mezi sebe ani nepustili. A jakmile někdo z nich trochu prozře jako např. nedávno pan Lubomír Volný, tak se ho snaží jako sršni vyštípat z hnízda, protože najednou pro všechny představuje velké nebezpečí.

Dovolili jsme zavést liberalizmus jako novou normu chování, ve kterém je špatné, když se něco pravdivě pojmenuje. Nebo když nerespektujeme „názor“ někoho jiného. A dopadlo to tak, že liberální politici si dělají, co chtějí a když se nám to nelíbí, tak je jim to jedno, protože je to jenom náš nesprávný názor. Dovolili jsme, aby byla zavedena politická korektnost, která slouží jenom k jednomu jedinému účelu: aby politici, co lžou jako když tiskne, nedostávali každý den přes držku od těch, kteří je při tom přistihnou. A hlavně: nejhorší je, že jsme připustili, že vůbec nějaké politiky potřebujeme! Ve Švýcarsku má celá vláda asi 15 lidí a jsem přesvědčen, že se díky tomu ve Švajcu žije opravdu skvěle! Politici jsou ti nejzbytečnější lidi v každém státě! My jsme jim delegovali moc a oni se nás následně zmocnili a připravili nás o pravomoc se proti nim postavit. Existují jenom sami kvůli sobě. Je to zkorumpovaná sebranka líných darmožroutů! Vydávají protichůdné vyhlášky, nařízení a zákony, a pak následně využívají celý státní aparát, aby je kryl, když to sami nedodržují. Vyrábějí zákony, které jsou udělané na míru zločincům, kteří umí využít všech možností děravého systému.
Máme pomíchané pojmy PRAVDA, LEŽ a NÁZOR. Pojem NÁZOR byl všeobecně zaveden proto, aby tím mohla být zpochybněna každá pravda, a naopak aby bylo možné prosadit jakoukoliv lež. Znovu se budeme muset všichni zamyslet nad každým slovem a dát mu původní správný význam.
A aby bylo jasno: když se mi bude líbit nebo nelíbit nějaký obraz, tak je to můj názor a někdo jiný může mít jiný názor. To je v pořádku, jde totiž o čistě subjektivní záležitost a zde se používá výraz NÁZOR. Když ale půjde o diskuzi, jestli nám sem na naše území někdo naveze nebo nenaveze 100.000 černých tlam, které tady budou dělat bordel a znásilňovat všechno, co se okolo nich pohne, tak to v žádném případě nemá nic společného s názorem! Tady jde o postoj vlastence a ten je jen jeden a je daný! Vlastenec nikdy nesmí dovolit, aby jeho vlast ohrožovali nějací nájezdní barbaři a nesmí jim to dovolit za žádnou cenu. Hotovo, tečka. Tady nemá smysl žádná diskuze. Každý, kdo to nechápe, je vlastizrádce a nemá tady co dělat!

Dědictví předků

Ten jediný správný, normální a zdravý druh nacionalizmu je to naše staré dobré československé VLASTENECTVÍ, které vyznávali naši předci a považovali ho za samozřejmou součást charakterové výbavy každého člověka. A jestli byl i radikální? Podle dnešních liberálů nepochybně ano a to bylo moc dobře! Nikdo o těchto věcech nemluvil, protože to bylo pro každého samozřejmé. Kdo nebyl vlastenec, ten byl vyvrhel a také se s ním podle toho jednalo. Ještě v 90. letech minulého století, když jsme vyhráli důležitý hokejový zápas, hrála hymna a chlapi v hospodě stáli v pozoru, brečeli dojetím a dmuli se pýchou! Náš průmysl byl na špičkové úrovni, byli jsme soběstační v zemědělství a měli jsme školství, o jakém se mohlo Američanům leda tak zdát. Vyráběli jsme úplně všechno a většinu toho jsme také dokázali vyvážet. To znamená, že o naše kvalitní výrobky byl zájem všude na světě. Měli jsme vlastní kulturu, byli jsme hudební národ, měli jsme herce, jakým se hned tak někdo nevyrovnal. Měli jsme a máme dějiny, o jakých si v Americe můžou nechat leda zdát!

Na vlastenectví mají lidé různé názory. Zcela vynechám tu skupinu, která bude tvrdit, že stejně směřujeme ke globalizmu a nemá cenu se o vlastenectví v dnešní době bavit. Důležitá je ta skupina, do které jsem nedávno patřil i já a která bude tvrdit, že náš národ už selhal tolikrát, že se tady zřejmě vlastenectví už nikdy neujme. Tak těmto lidem bych chtěl říct, že jsem si to myslel také, ale dospěl jsem k závěru, že stejně neexistuje jiná cesta než vlastenectví v lidech znovu nastartovat, vytvořit, vychovat a znovuobjevit! Možná jsme v nedávných dějinách zklamali a nechali jsme se mnohokrát zotročit zprava nebo zleva. Dějiny ale nebyly jednoduché a hlavně jsme stejně otroky již tisíce let. Celá tato nehezká kapitola lidských dějin právě končí a nastává nová epocha, ve které máme jedinečnou možnost začít úplně znova, na zelené louce a bez výmluv na zlé otrokáře.
Donald trump dokázal v Americe probudit v lidech vlastenectví v takové míře, že to je až dojemné. Vidět všechny ty vlajky, čepice a trička s nápisy MAGA – Make Amerika Great Again, TRUMP a Q je inspirativní!

Ta nádherná skupina lidí, o které jsem psal na začátku článku, už to pochopila a je to pro ni přirozený stav mít na autě českou vlajku a zazpívat si českou hymnu. Teď nastal čas tuto skupinu rozšířit tak, aby byla vidět a slyšet. Aby každý vlastizrádný poblitik věděl, že je tady taková síla národa, která nikdy nedovolí, aby ho kdokoliv podvedl nebo prodal, jak to v předchozím roce udělala celá naše vláda. Všichni by se správně měli třást strachem, že jakmile udělají jeden krok proti vlastnímu národu, tak druhý den stojí milion lidí s vidlemi pod okny a vybízí k možnosti svou zradu odčinit!

Závěr

Přál bych si, aby vlastenectví znovu nabralo dech aspoň jako za časů našich dědů.

Protože právně stále ještě existuje Československo, vyzývám tímto článkem všechny Čechy, Slováky a Čechoslováky: Pojďme dát společně nový význam slovu Vlastenectví, které bude očištěno od všech nánosů a nesmyslů, které se na něj nabalily.

Stačí, když se každý z nás zamyslí, jak by mohl být lepším vlastencem a začne se podle toho chovat. Nepochybuji, že tento příklad potáhne a nabalí se další a další. Pojďme:

 • Vyvěsit do oken československou vlajku
 • Evropskou vlajku použít jako hadr na podlahu
 • Ozdobit si auto národními symboly
 • Začít ihned likvidovat vše, co souvisí s Evropskou Unií
 • Zrušit členství v NATO
 • Přestat hrát covidovou šaškárnu
 • Přestat dodržovat jakákoli nařízení vládních idiotů
 • Okamžitě všechno otevřít a začít normálně fungovat
 • Svrhnout vládu
 • Dětem číst starodávné a krásné české pohádky
 • Ignorovat anglosaskou kulturu a upřednostňovat slovanskou
 • Apod.

Začněme jednoduše a spontánně, každý podle toho, jak to cítí a ono to časem vyroste v nových podmínkách do krásy.