Zdraví

Vakcinace – genocida národa?

Podle původního plánu Aliance na osvobození lidstva od otroctví Deep State už k vakcinaci nemělo dojít. A i kdyby k ní došlo, měly být ty nejhorší ingredience neutralizovány. Zřejmě se plán modifikuje za pochodu podle aktuálních navrhovaných řešení kvantovým počítačem. Kvůli komplikacím došlo i ke zpoždění ve všech původně předpokládaných dílčích termínech. Aliance nikdy nemůže prohrát, jen může osvobozovací plán modifikovat podle potřeby a podle okamžité situace. K vakcinaci tedy došlo, a k tisícům úmrtí v jednotlivých zemích rovněž, to je skutečnost hlášená ze všech koutů světa. Momentálně to odhaduji na statisíce mrtvých celosvětově, ale protože je na tato úmrtí uvaleno informační embargo, bude jich mnohem víc. A to je teprve začátek!

Teď můžeme jen spekulovat, jestli se jede plná vakcinace podle původních plánů Deep State nebo jestli byly smrtící účinky vakcín do určité míry eliminovány a umírá jen ten, na koho vyjde původní – ostrá likvidační dávka. Jestli se jede první varianta, pak je mrtvých málo. Jestli se jede jakákoliv jiná, pak je jich moc. Teď to lze říct těžko, ale určitě se to brzy po odhalení dozvíme. V každém případě lidé po podání vakcíny umírají ve velkém, to už nikdo neukecá a při zveřejněných číslech již provedených očkování to číslo poroste ještě roky a bude nabývat obludných rozměrů. Už teď je jasné, že počty úmrtí způsobených vakcínou hravě a násobně převýší počty úmrtí na tzv. Covid, kvůli kterému se toto všechno podle těch satanistů vlastně dělá.

Snažil jsem se přijít na to, proč bylo dovoleno, aby lidé na tuto vakcínu umírali. Proč to nebylo zastaveno úplně nebo proč to nebylo aspoň z 90 % zmírněno. Odpověď přišla rychle. Je to proto, že kdyby to bylo celé úplně zastaveno ještě před tím, než by lidé začali umírat, tak i po plném odhalení světového Covid podvodu by zůstala obrovská masa lidí, která by nikdy neuvěřila, že byla jejich likvidace tak blízko a téměř na dosah ruky. Smutné.

Takže se to děje a děje se to velmi blízko nás všech. Na očkování se DOBROVOLNĚ hlásí tisíce lidí, hádají se o pořadí ve frontách a uplácejí, aby to dostali dřív. Přiznám se, že tomu bych nikdy neuvěřil, kdybych to neviděl na vlastní oči všude okolo sebe. Přitom ty lidi opravdu nikdo nenutí! Dokonce Evropská komise vydala pamflet, ve kterém píše, že nikdo nesmí nikoho k vakcinaci nutit a není to jenom kus papíru, opravdu to tak i probíhá. Samozřejmě, dalo se očekávat, že se odehrají strašné věci zvláště u starých nemohoucích lidí. Viděl jsem už několik videí, kde vojáci drželi ležícího seniora a setra mu to i přes jeho odpor vpálila! Ale to jsou spíš ojedinělé extrémní situace, tedy aspoň doufám!

Mám známého na záchrance a ten mi sdělil, že už je jediný, kdo nebyl očkován, a že se na něj kolegové dívají skrz prsty a štítí se ho. Tak to je vrchol! Tuto debilitu bude těžké něčím překonat. Všechny bych je navrhnul na Darwinovu cenu. Je to cena za zásluhy o zkvalitnění lidského genofondu tím, že se sám svoji vlastní blbostí zprovodím ze světa a tím snížím počet debilů v populaci.

Na internetu koluje taková rádoby vtipná věc ohledně vakcín, která je ale pravdivá. Když jsem o tom přemýšlel, tak i kdybych o Covid podvodu, o depopulaci lidstva a o dalších věcech nevěděl vůbec nic, tak jenom přečtení toho vtipného textu by mi nepochybně zabránilo v úmyslu se očkovat. Posuďte sami:

Jak mrtvý netopýr prodávaný na trhu v Číně infikoval celou PLANETU

Čínská biologická laboratoř ve Wu-chanu patří společnosti GlaxoSmithKline, kterou (čistě náhodou) vlastní společnost Pfizer, která (čistě náhodou) vyrábí vakcínu proti viru, který vznikl v biologické laboratoři ve Wu-chanu a ta je financovaná dr. Faucim, který jí dělá (jen náhodou) reklamu! GlaxoSmithKline je (shodou okolností) řízená společností Black Rock Finances, která (čistě náhodou) spravuje finance Open Society Foundation (Soros Foundation), která (shodou okolností) slouží francouzské pojišťovně AXA. Shodou okolností je Soros Foundation ve vlastnictví Winterthur, německé společnosti, která (čistě náhodou) postavila čínskou laboratoř ve Wu-chanu a koupila ji německá pojišťovna Allianz, jejíž akcionářem je (shodou okolností) Vanguard, který (asi se to jen tak stalo) je též akcionářem Black Rocku, který (shodou okolností) ovládá centrální banky a spravuje přibližně třetinu globálního investičního kapitálu. Black Rock je též (shodou okolností) hlavním akcionářem společnosti MICROSOFT, kterou vlastní Bill Gates, který je (čistě náhodou) akcionářem společnosti Pfizer (který – jak si pamatujete – prodává tuto zázračnou vakcínu) a v současnosti (shodou okolností) je prvním a hlavním sponzorem WHO.

Takže teď už chápeš, jak mrtvý netopýr prodaný na trhu v Číně nakazil celou planetu?

Tak a teď už vážně.

Vakcíny od Pfizer, Biontech, AstraZeneca, Moderna, Sinopharm, CoronaVac, Verocel, Sputnik, apod., které žádnými vakcínami nejsou, jsou několikanásobným podvodem (pro zjednodušení je vakcínami budu v tomto článku nazývat).

Ale vezměme to pěkně popořadě. Je to důležité hlavně pro skalní zastánce očkování. Očkování má dlouhou a složitou minulost. Očkování v současném pojetí začalo někdy v polovině 18. století. Původní myšlenka byla nepochybně správná. Vezmeme bakterii, nějakým technologickým procesem ji oslabíme, snížíme její aktivitu a píchneme to do člověka, který si řízeným a kontrolovaným způsobem vytvoří na bakterii protilátky. Jakmile se pak dotyčný setká s bakterií v reálném prostředí, imunitní systém odpoví mnohem silnější reakcí a bakterii zlikviduje. Myšlenka hezká a tehdy opravdu pro lidstvo prospěšná. Chtěl bych věřit, že cíle tehdejších vědců byly skutečně ušlechtilé. A vzhledem k seznamu nemocí, na které se tehdy vytvářely vakcíny, to tak i vypadá. Toto období ale netrvalo dlouho. Jakmile se začal po první světové válce rozjíždět farmaceutický průmysl pod taktovkou velkých „lidumilů“ Rockefellera a Rothschilda, byl s dobrými úmysly konec. Ti šmejdi dokázali zneužít proti lidstvu absolutně všechno, co vůbec existuje. Takže, jak se dalo očekávat, objevila se v roce 1936 první vakcína proti chřipce. Kdo četl mé předchozí články o Covid podvodu ví, že chřipka je tzv. virové onemocnění, a že viry jsou odpadní látky buňky a nejsou nakažlivé. Že na takový nesmysl mohl tehdy někdo naletět ještě dokážu pochopit, ale že na stejně trapný vtip někdo naletí v roce 2020, je už neomluvitelné.

Od té doby je vakcinační odvětví plně v rukách největších finančníků a slouží pouze a výhradně k poškozování lidstva a trvalé snižování inteligence a duchovních schopností člověka. Jestli někdo na tomto bodě bude tvrdit, že existují vakcíny, které jsou zdraví prospěšné, tak je současně i živoucím důkazem, že snižování inteligence pomocí vakcín funguje perfektně!

Jestliže někdo tvrdí, že vyrobil vakcínu, která nás má ochránit proti chřipce, pak už ze sebe nemohl vypustit větší blbost. Znova si to zopakujme: chřipka je virové onemocnění, při kterém se buňky v těle čistí a tím vylučují mrtvé odpadní látky – exozomy, které se nazývají viry. Viry nejsou nakažlivé a nelze jejich prostřednictvím přenést nemoc z člověka na člověka. Ví se to od roku 1860! Viry navíc velmi rychle mutují, takže i kdybych nakrásně uvěřil v nakažlivost virů, tak je vakcína stejně nesmysl, protože bych musel jeden konkrétní virus izolovat a přesně podle něj vyrobit vakcínu. Viry tak rychle mutují, že než bych vakcínu vyrobil, tak už by ten virus vypadal úplně jinak. Zkrátka podvod jako prase! Jiná situace je u bakterií. Bakteriemi lze nakazit člověka, který má slabší imunitní systém a kdyby existovala bezpečná vakcinace proti onemocněním bakteriálního původu, tak by to smysl mělo. To by ale v tom nesměli mít prsty zločinci z farmakomafie!

A teď tady prý máme údajnou virovou pandemii, což je rovněž nesmysl a do toho nám někdo nabízí „vakcínu“ proti viru, který ještě nikdo nikdy neizoloval, dokonce sami tvrdí, kolik existuje jeho mutací! Na tomto bodě končí moje chápání toho, že si to někdo vůbec nechá píchnout. Jestliže si někdo tedy nechá tento „tekutý podvod“ střelit do těla, tak to byl asi fakt záslužný čin! Je horkým kandidátem na Darwinovu cenu!

K čemu tedy vakcíny slouží, když zde není žádná virová pandemie, viry nejsou nakažlivé a vakcína proti virům nejde vyrobit, i kdyby nakažlivé byly? No přece k vyhubení většiny lidstva na planetě! Všechny kroky skoro každé vlády světa směřují od začátku vyhlášené PLANDEMIE tímto směrem, k tomu jejich slavnému Velkému resetu! Jsou v tom zainteresovaní úplně všichni satanističtí šmejdi světa, včetně institucí, které oni sami buď vlastní nebo financují – WHO, CDC, CIA, FDA apod., které tady jsou zase jenom k jednomu účelu – k zavedení jejich vlhkého snu – New World Order s 0,5 – 1 miliardou přeživších očipovaných otroků bez duše! Oni se s tím vůbec netají! Vše je veřejně dostupné, vše je nalezitelné na internetu, a přesto tomu lidé nevěří!? Tak sbohem lidi, odpočívejte v pokoji! Nebylo vám pomoci!

Takže vakcíny, které vakcínami nejsou – současné mRNA kapaliny nesplňují definici pro vakcíny, jsou to technologie – mají několik cílů:

1. Jedy – jak už bývá zvykem u našich „lidumilů“, do všeho, co oni vyrábí, nezapomenou přidat maximální možné množství jedovatých látek. Asi jediným kritériem je, aby jim to nevybuchlo dřív, než se to dostane do oběti. Takže ani zde nejsme ochuzeni o rtuť, hliník a celou řadu dalších laskomin. Dříve byly tyto smrtící ingredience důvodem, proč se nenechali moudří lidé očkovat, momentálně je to nejmenší z problémů.

2. Čipování – v televizi jsem viděl nějakého rádoby vtipného redaktůrka, který se snažil zesměšnit „konspirační teorii“ o tom, že vakcíny obsahují čipy (MIKROčipy, tak jak je známe ze současných zastaralých elektronických zařízení). Jeden měl na dlani a poté ukazoval na kameru injekční stříkačku s vakcínou proti světlu a třepal s ní, čímž chtěl dokázat, že tam žádné čipy neplavou! Ano, lidská hloupost nezná hranic! Tak ve vakcíně samozřejmě čipy jsou. Nejsou elektronické, ale biologické a mají NANO velikost. Tomu, kdo se v těchto velikostech vyzná, nemusím nic vysvětlovat. Pro toho, kdo tomu tak nehoví, jen vysvětlím, že čipy mohou být 1000x menší než tloušťka lidského vlasu! Dávka jich obsahuje milióny a zatím není známa žádná technologie, která by to z člověka dokázala dostat ven. Tímto krokem byl tedy dotyčný označkován kódem jednou pro vždy. Momentálně je ale tento problém druhý nejmenší, který ovakcinovaného jedince bude trápit.

3. Operační systém – tuto látku nelze nazývat vakcínou, ale ti skuteční odborníci ji začínají označovat jako OPERAČNÍ SYSTÉM. Technologie se označuje mRNA, kde to malé m znamená messenger. Messenger neboli poslíček doručí informaci RNA až do buňky, která se podle této informace začne měnit. V podstatě se zde jedná o lest, jak obejít všechny bezpečnostní systémy v těle a přepsat naši DNA. Nebudu se teď tady příliš zabývat detaily. Kdo chce, ten si informace sám vyhledá. V tomto článku mi jde o něco jiného. Toto napíchnuté svinstvo začne předělávat vaši DNA tak, že ve vás, přímo ve vašich buňkách vytvoří biologicko-elektronický interface neboli rozhraní. V tomto případě rozhraní na bázi křemík-uhlík umožní komunikovat obousměrně mezi dvěma rozdílnými systémy: mezi biologickým a elektronickým a umožní tak napojení na umělou inteligenci přes standardy běžných počítačových sítí. Pro tento účel už jsme dávno všichni zasaženi Morgellony, což jsou inteligentní nanotechnologie, které nad námi už více než 20 let rozprašují z letadel. Ano, jsou to tzv. Chemtrails. Tady bych rád udělal malou vsuvku: Není dávno doba, kdy zprávy o tom, že nás „někdo“ systematicky práškuje nějakými svinstvy, byla považována za jednu z největších konspiračních teorií! Do té doby, než se začala objevovat svědectví pilotů, kteří už nedokázali žít se svým svědomím a vystoupili veřejně s odhalením toho, s čím nám létali nad hlavou. Teprve v roce 2016 se tato informace objevila ve zprávách na tehdejší TV Prima, a přitom tohle už trvá více než 20 let!! Přesto vše tomu ještě spousta lidí vůbec nevěří, protože PROČ BY TO NĚKDO LIDEM DĚLAL??? Kdo už ví, považuje to za hrůzu a porušení lidských práv. Je to však nic ve srovnání s tím, co je na lidech v přímém přenosu pácháno teď! Takže zpět k Morgellonům. Součástí chemtrails je kromě standardních chemických sloučenin i nanoprach, který se dostal za ta léta úplně do všeho. Je v rostlinách, ve zvířatech, v půdě a pochopitelně i v lidech. Tato nanotechnologie se dostane do organizmu a začne plnit určité úkoly. Může vytvářet komunikační vlákna, která prorůstají člověkem a ovlivňují děje v těle podle frekvencí, které jsou na nás vysílány prostřednictvím datových sítí, zářením LC displayů v TV, v počítačích, v telefonech, vyzařováním úsporných žárovek apod. Změní naše těla na fotonovou komunikační strukturu. Říká se, že na planetě neexistuje člověk, který by v sobě Morgellony neměl! Vnějším projevem a důkazem, že jsme všichni zasaženi Morgellony je skutečnost, že někteří lidé mají velmi nepříjemné kožní problémy a vlákna z nich postupně vylézají skrz ošklivé hnisající rány, jiní bojují s úporným svěděním celého těla nebo jeho částí. Běžné laboratoře pochopitelně vůbec neumí původ vlákna diagnostikovat, protože na to zcela záměrně nejsou vybaveny. Morgellonova nemoc je skutečná a viděl jsem to na vlastní oči. Vlastně je velmi dobře, když se toho tělo pokouší zbavit, než když si imunitní systém nechá líbit, že se z nás někdo pokouší udělat telefonní ústřednu. Máme tedy vytvořenou komunikační strukturu, máme operační systém, máme rozhraní. Co chybí? Přece připojení k internetu! Proč si myslíte, že se za posledních několik let tak neskutečně prosazovala realizace všudypřítomné sítě 5G na zemi i na oběžné dráze i přes masivní odpor veřejnosti? Tvrdili nám, že 5G sítě potřebují pro plné rozběhnutí projektu IoT, což je internet věcí. To jsou ty jejich smart technologie, inteligentní domy, inteligentní měřiče, auta, kamióny bez řidiče apod. Mysleli jsme si naivně, že zřejmě naše pračky, trouby a auta potřebují připojení k internetu. Tak to byl sice hezký zastírací manévr, ale ten hlavní cíl byl připojit k internetu nás lidi!!! Přeměna naší DNA je zřejmě největší průšvih, jaký si lze představit, protože je nevratný. Z člověka se tímto krokem stává Kyborg.

4. BlackGoo – ani v tomto bodě nechci jít příliš do hloubky, vše je opět dohledatelné, tak jen zjednodušeně vysvětlím, o co jde. Této hmoty existuje více druhů, ale pro nás jsou důležité v zásadě dvě. Jedna, která je přítomná na Zemi (většinou se nachází na mořském dně) a druhá, která se sem dostala z vesmíru. O tuto hmotu se celá desetiletí vedou lokální války, které se pak zdůvodní nějakým standardním krytím. Lze zjednodušeně říci, že ten první druh je přátelský k lidem. Je to živá hmota, má to emoce a vysokou inteligenci. Lze ji využít na stavbu kvantových počítačů. Pak existuje ta druhá, z vesmíru, která je v podstatě stejná, jen je vůči lidem nepřátelská. Tu využívá Deep State a je rovněž přidaná do vakcíny. Tato umělá inteligence má za úkol dotyčnou oběť zcela ovládnout a energeticky ji propojit s Archontskou (pavoučí) mimozemskou rasou, které nás lidi už po tisíciletí využívá jako energetickou potravu. Archonti byli ze Země před několika lety sice vyhnáni, ale zanechali tady evidentně pozdrav pro lidi v podobě této látky. Kdo si úplně nedokáže představit, jak to vypadá, podívejte se na film Lucy nebo Venom. Přítomnost BlackGoo je hlavním důvodem, proč se vakcinační látka musí transportovat v kryogenním prostředí v -70oC. Zřejmě jedině tak ji lze udržet pod kontrolou. Naštvaná BlackGoo by asi klidně dokázala vyskočit z lahvičky!

Až sem to byla realita a tvrdá fakta. Výše uvedené již bylo prokázáno, ale nepochybuji o tom, že se v tom smrtícím koktejlu časem odhalí ještě další mňamky a funkce, ale pro tuto chvíli to myslím bohatě stačí. Je potřeba si uvědomit, že se jedná o mimozemské technologie, na jejichž analýzu nemáme ani znalosti, ani prostředky. Ještě si myslíte, že deBill Gates a jemu podobní chtějí naše dobro a chtějí nás zachránit???

Teď se pustím na tenký led a uvedu svoji osobní úvahu, co se všechno může stát s člověkem po podání této rádoby vakcíny.

A: Člověk zemře zcela přirozeně a logicky v relativně krátkém časovém úseku – hodiny až dny po vpichu – z důvodu neúnosné toxické zátěže pro organizmus, na anafylaktický šok nebo na jakékoliv selhání oběhového nebo nervového systému.

B: Složky vakcíny, které souvisí s mimozemskou inteligencí začnou ovládat lidské tělo a postupně vytěsní duši člověka. Poté, co duše opustí tělo, mohou nastat 3 možnosti – tělo zastaví svoji činnost a zemře – tělo je bez duše ovládáno mimozemskou inteligencí a přizpůsobí se existenci v tomto režimu – tělo nezvládne ztrátu duše a zemře. V každém případě tento druhý bod likviduje v člověku lidství. Buď mrtvola nebo biorobot, ale už ne člověk.

C: Ta těla, která neumřou, budou dál existovat buď v režimu biorobotů nebo se začnou rozpadat. Začnou vznikat zombie. Myslíte si, že to je přitažené za vlasy? Ještě před půl rokem bych si to myslel taky. Podívejte na stránky CDC (Centrum pro kontrolu nemocí – společně s WHO 2 nejvýznamnější instituce, které řídí celý zdravotní systém světa), kde se touto problematikou zcela seriózně zabývají. https://www.cdc.gov/cpr/zombie/

Závěr

Jsme ve válce! To, že se tato válka vede zcela jinými a neobvyklými prostředky, nic nemění na skutečnosti, že je to skutečná válka (WWIII), i se skutečnými oběťmi na obou stranách. Válčící strany jsou Aliance (včetně lidstva) proti Deep State a jeho přisluhovačům. Největší problém není porazit Deep State, který už mele z posledního, ale probudit tu spící masu lidí, která je tak zmatená, že buď ani neví, že se odehrává válka anebo je schopna z blbosti ještě pomáhat nepříteli. Mezi ty, kteří pomáhají nepříteli je možné zařadit každého člověka, který dodržuje jakákoliv opatření nařízená vládou. Ti, kteří se přímo podílí na činnosti vládního či policejního gestapa proti vlastnímu národu, tak ti už přímo střílí ostrými do vlastních řad. Garantuji každému, kdo se zapletl se stávajícím zločineckým systémem, že hodně tragicky a nehezky skončí. Zákony vesmíru fungují naprosto přesně a dokonale a v současné době i rychle.

Vakcinaci bych přirovnal k situaci, kdy protivník nám nabídl svoje vlastní zbraně, abychom mohli spáchat dobrovolnou sebevraždu. A můžeme pozorovat, jak houfy našich příbuzných, přátel a známých odchází do jiných dimenzí. Zůstáváme zde sami a je nás málo.

Jaká je z toho tedy cesta ven?

1. Tak především se tomu za každou cenu vyhnout. Když píšu za každou cenu, tak myslím za každou cenu. Výmluvy jako ztráta zaměstnání jsou trapné a směšné! Já osobně bych se bál být v jedné místnosti i s tou samotnou lahvičkou! Jsem přesvědčen, že nikdo z normálně myslících lidí se nemůže nechat dobrovolně zabít tímhle smrtícím sajrajtem! Ovšem teď budeme pozorovat, kolik je na světě normálně myslících lidí! Možná to bude hodně velké překvapení, ale planeta se opravdu začne vylidňovat.

2. Ti, co si to z nepochopitelných důvodů nechali vpálit do těla (a ještě stále trochu žijí…) a kteří následně prozřeli – mají vůbec nějakou šanci? Nevím! Spíš ne. Jestli to byla vakcína od té slavné čtveřice – Pfizer, Biontech, Moderna a AstraZeneca, tak asi šance není žádná. Jestli ti hodní mimozemšťané stihli deaktivovat smrtící látky aspoň v některých vakcínách, tak i kdyby z toho zbyl jen jedovatý koktejl, pak možná ano. Bohužel počet mrtvých spíš dokazuje, že k žádné deaktivaci nedošlo. Pak zbývá poslední možnost, a to jsou MedBeds, které by to mohly dokázat, ale také to není jisté. Navíc, než se sem ty postele dostanou a než se dostane na někoho řada, tak už to bude mít nepochybně dávno spočítané.

Ale naděje tu je. I když podle mě velmi malá. Škoda! Znal jsem spoustu šikovných lidí, kteří mi budou chybět. Co se dá dělat! Hloupost je v dnešním světě smrtelné onemocnění.

Pak je tu ještě jedna velmi důležitá věc, která začíná být velmi aktuální. Do této chvíle se „svědci kovidovi“ štítili každého, kdo nedodržoval opatření. Nenosil roušku, nedodržoval distancing, odmítl jít na testy, nenechá se očkovat apod. Teď se situace začne obracet. Lidi, kteří mají za sebou hromadu testů, jsou s největší pravděpodobností silně nakaženi vším možným, a to jak pozemskými problémy, tak v sobě mohou mít i morgellony a další mimozemská svinstva. Protože testování je i částečná vakcinace (článek o testování bude následovat), začne se těmto lidem měnit DNA a mohou být pro ty zdravé nebezpeční. Zvláště ti, kteří žijí ve společné domácnosti. Samozřejmě, že očkovaný člověk už je chodící průšvih a bude nutné se od těchto lidí začít izolovat. Očekávám, že přijde okamžik, kdy se situace obrátí a chránit se budou ti ještě stále čistí a nepoškození lidé před těmi poškozenými.

Kdo se chce dozvědět víc, je potřeba nepřetržitě studovat a vzdělávat se!!! Nezbytné je poslechnout všechny přednášky MUDr. Hrušovského a dále Dr. Sherri Tenpenny, Dr. Rashid Buttar, Judy Mikovits, Carrie Madej, Harald Kautz-Vella a celé řady dalších.

Nemá cenu dávat na všechno odkazy, kdo chce, ten si to najde. Pozor, už i pohodlnost začíná být smrtelná!

Rád bych zakončil jako obvykle nějak optimisticky, ale nechce se mi. Jsem naštvaný na lidi, na to tupé stádo, které jde na porážku. Ovakcinovaní lidé se ještě navzájem plácají po zádech a v horečkách se ujišťují, jak udělali dobrou věc!

Takže to dnes zakončím úvahou o spravedlivosti. 

Desítky let se někteří stateční lidé snaží šířit pravdu o očkování obecně. Většina z nich za to zaplatila životem, protože vakcinační průmysl je nejdůležitější součást farmakomafie. Na tom stojí celý jejich zrůdný satanský byznys, takže nemohli nechat někoho mluvit pravdu příliš dlouho a příliš nahlas. Z nejznámějších osobností je to Anita Petek, jejíž hodinovou přednášku si můžete vyslechnout zde. U nás má velké zásluhy MUDr. Ludmila Eleková, i když si kvůli tomu prošla peklem. Tato naše česká hrdinka to naštěstí přežila. Těch hlasů se rozhodně objevilo dost na to, aby to bylo dostatečným varováním a zpochybněním všech očkovacích manter, které možná platily začátkem 20. století, ale určitě ne ve století 21. I já osobně jsem byl často urážen, nazýván konspiračním teoretikem, šílencem a nezodpovědným bláznem a dalšími tituly jen proto, že jsem chtěl probudit lidi dřív, než to stihnou nechat vpálit do svého miminka těsně po porodu! Ale tohle lidi neprobudí! Jakmile to řekne jejich lékař v bílém plášti, nemáte šanci! A tento masový vrah v bílém plášti může šířit očkovací propagandu pouze ze dvou důvodů – buď je to naprostý debil nebo je farmakomafií zkorumpovaný. Která varianta je horší, posuďte sami.

A jednoho dne se situace změnila. Namísto vakcíny, která má za úkol „jen“ lidi poškozovat, přijde smrtící vakcína a obě strany se chytnou do pasti. Ti, co to aplikují, propagují, či se na tom jakkoliv podílejí, budou čelit vojenským tribunálům a ti, co jsou tak hloupí, že si to po desetiletí nedali vymluvit a nechají si to aplikovat, ti umřou.

Jako by to byl zásah shůry a někdo řekl: „… a dost!“