Zdraví

Covid19 – závěrečné shrnutí

O Covidu19 jsem již v loňském roce napsal třídílnou sérii článků, najdete ji v rubrice Zdraví. Po dalších několika měsících vládního teroru a po probuzení tisíců lékařů, vědců a biologů na celém světě se nám začal skládat finální obraz. Předchozí článek o vakcínách s tím velmi úzce souvisí, doporučuji ho přečíst. Zároveň bych chtěl shrnout nové poznatky o nemoci, která se nesmyslně připisuje Coronaviru.

Úvod

Teď, po přečtení mých starších článků, mi připadá, že kdyby vše zůstalo tak, jak jsem to popsal v listopadu, bylo by to vlastně skvělé! Bohužel je situace mnohem horší a testy sehrály v celém podvodu klíčovou roli.

Testy – aktualizace

V dalším textu o této biologické zbrani hromadného ničení budu nadále říkat test, i když se o žádný test nejedná. Jeho úkolem není nic zjišťovat nebo vyhodnocovat, výsledek je irelevantní. Jeho úkolem je maximální možné poškození a intoxikace člověka.

Důležité je předeslat, že test je pořád dobrovolný. Nejezdí tady po ulicích vojenská komanda, aby sbírala lidi a násilně je testovala. Lidi chodí na testy, protože si myslí, že musí a je jedno, jaký uvádí důvod. Myslíte si, že přijít o práci je horší, než si nechat strčit infikovaný klacek do mozku? Tak možná po přečtení tohoto článku změníte názor.

Část článku z listopadu o PCR testech a jejich zkoumání: „Chemici našli celou sérii chemických sloučenin, biologové zárodky celé řady nemocí, technici různé kovové částice, kovové háčky, čipy a další svinstvo. Ti, kteří mají přístup k elektronovému mikroskopu, odhalili tu úplně nejhorší ingredienci – nanočipy.“

S jedovatými ingrediencemi bychom si nějak poradili detoxikací, zárodky nemocí, pakliže jsou pozemské, bychom také snadno vyléčili. Všechny kovové a elektronické součástky v mikro velikosti bychom časem vyloučili. A nanočipy? Ty by v nás asi zůstaly dlouho, možná i navždy. Jestliže ale Deep State definitivně a jednou provždy chcípne, nebude nikdo, kdo by nás přes tyto nanočipy ovládal, či sledoval. Takže to byl stav k listopadu 2020! Teď, o 4 měsíce později zjišťujeme, že je tam toho mnohem více!

Nesmyslné a nelogické provádění testu

I kdyby byl test naprosto v pořádku, byl garantovaně sterilní a neobsahoval vůbec nic závadného než jen tampón z vaty, za žádných okolností bych si ho nenechal strčit vůbec nikam, natož za hematoencefalickou bariéru (poslední bariéra před průnikem k mozku)! Už jenom způsob provádění testu měl varovat každého, aby se tomu za každou cenu vyhnul. Jak to, že to může kdokoliv z lékařského personálu vůbec někomu udělat a jak si to může někdo z lidí nechat udělat!

Poškození hematoencefalické bariéry je totiž velmi vážné poškození ochranné části mozku a velmi špatně se hojí, nejde zašít, ani nedoroste. To ví každý medik po prvním ročníku. Jejím proražením se vytvoří přímá cesta, kterou se mohou k mozku dostat veškerá možná svinstva, mezi nimi i ta svinstva, která budu dále uvádět. Koneckonců, přesně z tohoto důvodu se to právě tak dělá!

Pátral jsem hodně na internetu, jestli se neobjeví nějaký „génius“ a nevymyslí aspoň nějaký zastírací důvod, proč se provádí výtěr právě tímto nesmyslným způsobem. Nenašel jsem nic a nikdo mi na tuto otázku za rok ještě nedokázal odpovědět! Každý jen blbě čumí! Takže milióny, možná miliardy lidí si nechají strkat klacek skoro do mozku a nikdo se neptá proč? Chápete to? To považuji za 100% potvrzení, že účel je tak zvrácený, že se to ani nedá zakrýt.

Kdyby tento test všichni odmítli, kdyby zesměšnili každého blba v bílém plášti, který této hovadině věří, kdyby raději nikam necestovali a seděli doma na zadku, tak mohli zůstat zdraví! Kdyby se k tomu všichni postavili tímto způsobem, nebyl by Covid, nebyla by pandemie a naše bezVLÁDA by si musela vymyslet jiný způsob, jak vytvořit děsivé statistiky! Takhle jednoduché to je! Lidi si za všechno můžou sami!

! PCR test a antigenní test jsou vysoce sofistikované vojenské biologické zbraně hromadného ničení, z části mimozemského původu !

Ingredience v testu

Když Deep State pochopil, že prohrává, což bylo v roce 2017, začal horečně plánovat zrychlené spuštění Velkého resetu. Nejvyšší řídící složky DS byly zničeny na konci roku 2016 a organizace se začala rozpadat. Dělala zrychlené přípravy na pandemii, která měla začít už v roce 2019. Jenže bez centrálního řízení jsou jejich schopnosti výrazně horší a dělají spousty chyb. Proto se jim pandemii podařilo vyhlásit až v roce 2020. Měli velké problémy s přípravou obrovského množství vakcín tak, aby stihli naočkovat celou planetu včas, jak to bylo původně naplánováno. Proto rozložili výrobu vakcín mezi více firem. Jenom znovu zdůrazňuji: nikdy tady nešlo o Covid, ale o plošnou celosvětovou vakcinaci! To je cíl! Vše ostatní je jen cesta k tomuto cíli. Jakmile budete vakcinováni, všichni vám dají pokoj, už nejste důležití. Covid byl jen prostředek k vyděšení lidstva, které pak následně s radostí spáchá hromadnou sebevraždu.

Zároveň, protože nebyla jistota, jestli vakcinaci stihnou celou, udělali pokus, že kontaminovali testovací tyčinky ještě navíc vším, co měli po ruce a co jim mimozemské technologie dovolily. Aby to, co nezvládne vakcinace, zvládlo alespoň hromadné testování. Z toho vyplývá, že složení tyčinek se liší výrobce od výrobce a může tam být úplně cokoliv od mála po všechno. Od čipů, nanočipů, jedů, bakterií, nanoprachu, mimozemských parazitů, přes Morgellony k dalším nanotechnologiím, o jejichž možnostech nemáme ani tušení!

V dalším rozboru se budu zabývat pouze kontaktními testy, při kterých se používá testovací tyčinka a je jedno, jakým způsobem se dostane do kontaktu s živou tkání. Zatím jsem slyšel, že kromě nosu a úst to bylo aplikováno i do zadku! Je to úplně jedno, kontakt s jakoukoliv sliznicí bohatě stačí. Ostatní testy, jako plivací, krevní a další, mají závadnost jen v tom, že se hromadně a bez písemného souhlasu dotyčného provádí celosvětový sběr genetického materiálu.

Účel testu

1. Přenos nákazy pro umělé a záměrné vytvoření pandemie – hlavní účel invazivních testů!
2. Hromadné čipování lidstva pomocí nanočipů.
3. Vakcinace nosní vakcínou.
4. Poškození hematoencefalické bariéry mozku.

Jestli vyjde test pozitivní nebo negativní, je naprosto nedůležité, protože účel už byl splněn jenom samotným provedením testu.

Struktura „nákazy“

Už se nebudeme dále bavit o Covidu (viru), ten samozřejmě neexistuje, ale o skutečné nákaze, která se přes testovací tyčinku dostane do člověka. Tak jako byla virová pandemie směšná, tak onemocnění přenášené testy už směšné rozhodně není.

Na testovací tyčince je spousta technologií. Ty, které jsem popsal v listopadu, tam rozhodně jsou, ale to není ten hlavní zdroj nákazy, kvůli kterému jezdí k pacientům sanitky, a na který lidé umírají. Někteří toto onemocnění charakterizují jako bakteriální a parazitické a je vyzkoušeno, že u nemocných zabírají antihelmintika typu Ivermectin. To je velmi dobrá zpráva, přestože zatím úplně přesně nevíme, proč. Biologové totiž tvrdí, že klasičtí paraziti to být nemohou, protože na suché tyčince, zavakuované několik měsíců, by nemohli přežít.

Zatím víme, že na tyčince je toto:

 • Chemické jedy
 • Bakterie
 • Paraziti (snad pozemští!)
 • Mikročipy pro postupné uvolňování látek do oběhu
 • Hydrogell s nanočipy
 • Morgellonová vlákna místo vaty
 • Nanoprach
 • Nosiče mRNA

V laboratořích se zkoumaly i podivné černé nitě a tečky, které na první pohled vypadají jako paraziti. Začaly vylézat z tampónu ven, jakmile se kápla kapka vody na jeho koneček. Tak co to tedy je, když to samo dokáže vylézt z tyčinky a reaguje to na mechanické podněty? Buď jsou to běžní pozemští paraziti, které někdo upravil tak, aby dokázali přežít na tampónu celé měsíce, nebo to mohou být nanotechnologie, které se zformovaly do podoby červů, anebo to jsou skutečně mimozemští paraziti, blackgoo, cokoliv… To by byla ta nejhorší možnost! Pak by asi nebyl nikdo, kdo by dokázal říct, co to všechno může v těle napáchat a jak se proti tomu bránit.

Možnost částečné vakcinace přes testovací tyčinku

Jsem přesvědčen, že je to jedna z věcí, která v plánu byla, ale má tolik omezení, že to s účinností nebude naštěstí žádná sláva. Přenos genetické informace RNA přes suchou tyčinku do nosu možný je, ale úspěšnost bude určitě nízká. Je tam hodně faktorů, které mohou sehrát významnou roli v tom, zda se látka na sliznici přenese nebo ne. To by vysvětlovalo i zběsilost vlády, nutit všechny lidi pořád dokola do testů a čím víc, tím lépe. Věděli, že to nebude mít úspěšnost vyšší než 15 %, tak zajistili povinnost testy pořád dokola opakovat. Ti, co jezdí pravidelně do Německa a nechají si šťouchat v rypáku 4x týdně, to mají možná spočítané, přestože o tom ještě ani nevědí. V celosvětovém měřítku je ale i 15 % skvělé číslo. Každý miliónek mrtvých navíc je přece super!

Rozhodně ale nelze toto nebezpečí podceňovat. Deep State nejsou žádní blbci a mají technologie, o jakých se běžným vědcům nemůže ani zdát. Takže je klidně možné, že použili nám neznámé technologie, aby nás dokázali vakcinovat i tímto způsobem. Umíte si představit, kolik lidí na planetě absolvovalo test?

To, že testování způsobuje lidem závažné zdravotní problémy končící často i smrtí, potvrzují i četné případy z praxe. Jistě i vás tak jako mě donutilo k přemýšlení to, že televize začaly v posledních zhruba 14ti dnech vysílat srdcervoucí příběhy lidí mladších ročníků. Tátové a mámy v produktivním věku, zdraví, plní síly a končí ve vážném stavu v nemocnici. To ten vir tedy řádí, řeknou si diváci u obrazovek. Proti tomu se ale vzápětí objeví zpráva, že plošné hromadné testování ve firmách nepřineslo kýžený výsledek, protože po dvou týdnech je číslo podchycených pozitivních případů 0,75 %!!! Přitom měly být velké a dnes i střední a menší firmy doslova semeništěm Covidu!!! Jak to tedy je? Kde ti mladí zdraví lidé k té nákaze přišli?

Můj kamarád ze sanitky mi sdělil zajímavou věc: Posledních zhruba 14 dní jezdí k náhlým kolapsům spojeným se zástavou dechu. Přestože je postiženému poskytnuta okamžitá první pomoc (masáž srdce, dýchání), jeho oživení už nejde udělat, a to ani po příjezdu záchranářů a nasazení veškeré oživovací techniky. Standardní postupy už nefungují. Šokovaní zdravotníci takto jezdí k mladým zdravým lidem, často jsou to sportovci a lidé celkově ve výborné kondici. Udělali jsme si i vlastní průzkum, co mají společného pacienti, kteří se nejčastěji vozí v současné době do nemocnice a vyšlo nám, že to jsou všechno lidé, kteří absolvovali test. Mají ho za sebou kvůli vládním nařízením i několikrát. Dříve se vozili starší lidé, kteří měli nad 70 let a další „své“ nemoci. Docházelo tedy k tzv. úmrtí „s covidem“, tedy na komplikace způsobené kombinací původních onemocnění a covidu. Teď se vozí mladí, silní lidé v produktivním věku, jinak naprosto zdraví. Otec dvou dětí, naprosto zdráv, padne při večeři na zem a je mrtvý. Záchrana není možná, nebo nevíme, jak by se měla správně dělat. Důsledek plošného testování ve firmách? Časově to odpovídá zavedení plošného testování ve velkých a později i v menších firmách.

Tady ještě jeden postřeh: Když jsme se zeptali, kolik je nemocných dětí, šokovaný záchranář odpověděl, že vlastně od úplného začátku pandemie, tedy od března 2020 nevezl ani on, ani kolegové žádné dítě s covidovými příznaky. Přitom děti do dvou let už od začátku pandemie roušky nosit nemusí a v současné době děti do 15ti let nemusí nosit respirátor, stačí rouška. A to nechodí do školy, protože jsou obecně vysoce nakažlivé. Jak to, že jich nejsou tedy plné nemocnice?? Děti jsou v současnosti totiž už jediné, které toto onemocnění nepostihuje. Proč? Protože jejich hromadné testování při opětovném nástupu do školy ještě neproběhlo! Naštěstí!!! Pouhé domněnky? Konspirační teorie? Názor si udělejte sami.

Složky biologicko-psychologické zbraně nazvané Covid19

Dnes, po roce sběru dat z celého světa, je naprosto jasné, že právě testy jsou hlavním původcem onemocnění, které lidi opravdu postihuje a zabíjí. Ale nejsou to jenom svinstva předávaná přes tyčinky. Není možné podceňovat míru nebezpečnosti ani jedné ze složek, i kdyby fungovaly pouze samostatně. Je to však horší. Jsou to vícesložkové zbraně a je těžké určit, co s čím a jak interaguje. Víme, že hlavním zdrojem nákazy jsou testy. Chemtrails vytváří v lidech devastující základ, který likviduje imunitu a prosycuje nás morgellony. 5G vysílače na nás pouští frekvence, které tyto technologie aktivují a řídí. Vyjmenujme si tedy, jaké složky má biologická zbraň použitá v současné válce a v její poslední bitvě, ve které se právě nacházíme.

1. Vláda – hlavní strůjce celé operace, vytváří chaos v celé společnosti, protichůdnými nařízeními odvádí pozornost od zásadního problému, likviduje ekonomiku státu, využívá mocenské nástroje na potlačování opozice. Po celém světě se rozjíždí vlna demonstrací, na vlády jsou podávány desetitisíce žalob a již probíhá zatýkání na nejvyšších úrovních. U nás až nakonec – očekávejte postupné mizení našich poblitiků!

2. Média – hlavní nástroj Deep State na psychologickou válku proti lidem. Hlavní generátor STRACHU! Využívají nejen klasické standardní metody šíření strachu a paniky, ale i sofistikované podprahové signály MK Ultra na psychologickou manipulaci se stádem. Všechna média jsou celosvětově koordinovaně řízena umělou inteligencí. Media budou muset být centrálně zastavena a vypnuta. Pojedou až do úplného konce.

3. Testy – hlavní zdroj skutečné nákazy, nástroj na poškozování lidí. Navíc falešná pozitivita je pilířem pro výrobu zcestných statistik, pomocí kterých se udržuje stádo ve strachu a iluze pandemie se udržuje při životě. Hned po vakcínách je to nejnebezpečnější prvek!

4. Zdravotnictví – je celosvětově řízeno a zneužito tak, aby vytvářelo apokalyptický obraz neexistující pandemie, nemocné lidi nakažené svinstvy z testů, mají za úkol usmrtit pomocí nesmyslných a nefunkčních „léčebných“ protokolů nařízených centrálně z WHO, aby zajistili dostatečný počet mrtvých do svých statistik. Zdravotnictví je pod přísnou kontrolou, aby nemohlo tyto záměrně zcestné postupy opustit. Přesto se jim to rozpadá pod rukama, protože konečně po roce na podvod začínají přicházet tisíce nemocnic, univerzit, lékařů, biologů a dalších vědců. Cíl pro člověka – Za každou cenu se vyhnout jakémukoliv kontaktu se stávajícím zdravotním systémem!!!!!!!!!!!!!!!!!

5. Chemtrails – podpůrný prostředek na plošnou likvidaci přírody, zvířat, divoké zvěře, půdy, vody a lidí.

6. 5G – především nejnovější vysílače pracující s frekvencemi od 5 do 100 GHz. Tyto frekvence samy o sobě dokáží zabít člověka jedním směrovým pulsem. Ale nemusí to být ani 5G. Devastující účinky mají i domácí wifi, mobilní telefony, sítě 4G, záření LC displayů, úsporných žárovek a další zdroje elektrosmogu. Ale 5G s frekvencemi v pásmu gigahertzů, jsou Vojenská technologie na likvidaci živé síly, čili lidstva jako celku!

Život v těsné blízkosti vysílače (cca do 100 m) je dlouhodobě nemožný, ve větších vzdálenostech (200 – 300 m) způsobuje těžké poškození centrálního nervového systému, trvalé chřipkové příznaky, špatnou vazbu molekul kyslíku na krev, v důsledku čehož dochází k trvale nízké saturaci kyslíkem, odumírání mozkových buněk a k desítkám dalších poškození. V kombinaci s nanotechnologiemi může v těle startovat množení morgellonových vláken do obludných rozměrů, organizovat nano částice do jednotlivých orgánů, kde pak mohou vykonávat jakoukoliv destrukční činnost a kdykoliv, kohokoliv cíleně ve vteřině zabít.

Geneze „pandemie“

1. Vláda dostala od svých mocipánů (teď ponechme stranou, kdo jsou tito mocipáni) úkol zahájit The Great Reset v kolonii zvané Česká republika. Každý z vlády, kdo se na tomto zvěrstvu podílí, dostal za to dopředu velmi dobře zaplaceno. Takže ať mě nikdo nevypráví báchorky o hodných politicích, kteří dělají vše pro naše dobro!

2. Tato smečka dala už pak jenom pokyn médiím, která sice zaplaceno nedostala, ale rovněž dostala noty a podle nich již rok hrají absurdní hororovou pohádku „O Kovidovi a 40 loupežnících“.

3. Strach způsobil, že lidé, kteří by normálně měli jen chřipku, uvařili by si čaj a zůstali pár dní v posteli, šli k doktorovi a ten jim udělal test.

4. Tento test byl buď negativní nebo pozitivní, to je úplně jedno, ale nakazil dotyčného skutečnou nemocí.

5. Dotyčný, už tak dost vyděšený, se začal pozorovat a velmi brzy zjistil, že je mu čím dál tím hůř. Inu, jel tedy do nemocnice a tam ho rovnou ve dveřích otestovali znovu.

6. Dali ho na kovidové oddělení, kde se smí „léčit“ jen podle předepsaných léčebných protokolů, které každé zdravotnické zařízení světa dostalo nařízené od WHO. Ano, přesně od toho WHO, které je vlastněno deBillem Gatesem, který je posedlý vyhubením lidstva svou vakcínou! WHO, které vyhlásilo celosvětovou pandemii coronaviru, která mimochodem nemůže z principu existovat a jejíhož původce ani za rok ještě nikdo neizoloval! Tak přesně to samé WHO už před rokem vědělo, jak se má onemocnění léčit a dalo k tomu závazné pokyny! Abych nezapomněl, tak zase to samé WHO, které mělo před rokem úplně jasno, zakázalo pod hrozbou obrovských sankcí celosvětově pitvat kovidové mrtvoly, protože by se prý nemoc ještě více rozšířila. Samozřejmě, že jakmile někdo udělal pitvu tzv. kovidového pacienta, okamžitě zjistil, že je to podvod! Léčebné protokoly byly záměrně navrženy tak, aby léčily onemocnění jako „virové“ podáváním antivirotik, které stav pacienta ještě zhoršují. Skutečné onemocnění způsobené přenosem bakterií, parazitů a dalších mimozemských technologií mezitím dotyčného nakaženého rychle dorazilo. Podpůrnou, ale přesto významnou roli v tomto procesu hrají i různé frekvence 5G sítí, které působí na Morgellony v lidském těle a řídí jejich aktivitu. A pitvou by se toto vše prokázalo.

Popis skutečné nemoci – rekapitulace ověřených postupů

Ti opravdu odvážní patologové z celého světa udělali přes zákaz WHO pitvy „kovidových“ pacientů a zjistili v celém těle masivní krevní sraženiny. Toto zjištění odstartovalo novou vlnu léčení, spočívající v podávání antikoagulačních preparátů. Okamžitě tak dostala léčba nový směr a dařilo se zachraňovat tisíce lidí. Z toho vyplývá, že se nejedná o respirační, ale kardiovaskulární onemocnění. Používání ventilátorů je v těchto případech smrtelné. Krev koaguluje, vytváří podivné shluky, a to především v plicním krevním řečišti. Dochází k trombóze, která dotyčného může usmrtit různým způsobem podle toho, ve které části se to ucpe. Nejčastěji se to ucpává v plicích, dochází k plicní trombóze a dotyčný umírá na udušení. Další možnosti jsou mozková mrtvice a infarkt. Proto velmi dobře zabírá podávání prostředků na ředění krve typu Acylpyrin i jako prevence. Jestliže tedy teď víme na 100 %, že se jedná o kardiovaskulární onemocnění, pak celý předepsaný „léčebný protokol“ od WHO je nezvratitelným důkazem Covid podvodu a usvědčujícím důkazem záměrné genocidy na lidstvu. WHO je strůjcem celého podvodu, a tudíž jako jedna z mála institucí věděla, čím jsou kontaminované tyčinky, jak se bude onemocnění projevovat a jak zblbnout zdravotnický personál, aby namísto léčení nemocného nesprávnými postupy dorazil. „Likvidační protokol“ byl přesně pro tento účel vytvořený.

Další důležitou součást léčby objevili lékaři v Indii a Rusku, když začali již v polovině loňského roku podávat pacientům antihelmintika a zlepšení zdravotního stavu bylo viditelné během několika hodin. Od té doby se ve světě zkouší všechno možné a i v zaostalé České republice se už ví, že např. Ivermectin funguje. Proto byl tady také zakázaný a Babiš dělal všechno proto, aby ho sem nikdo nedostal. Stejně se mu nepodařilo tomu zabránit a pan poslanec Volný zařídil, aby se sem dovezlo 25 tisíc dávek Ivermectinu. Od té doby se vlastizrádce babišák v televizi ani neobjevil. Že by dostal za nezvládnutý úkol od vrchnosti pořádný kartáč?! Bylo by na čase toho šmejda zastavit!

Další důležitou součástí léčby je podpora imunitního systému, zvláště vitaminem D a C. Součástí naší ochrany by měl být i klid a pohoda, ve které bychom se měli udržovat, a to za každou cenu, třeba i násilím. Rozhodně nesledovat televizi, která je velmi nebezpečná! Být doma, chodit na procházky se psem, hodně spát a pít, udržovat kontakt se svými blízkými všemi dostupnými prostředky.

Všechny výše uvedené formy léčby považuji spíše za prevenci před vážnou eskalací nemoci, kterou stále ještě neznáme a můžeme se jen domnívat, jak sofistikovaně je vytvořena. Tu nejzákladnější příčinu, která to celé způsobuje se snaží mnozí včetně mě správně pochopit, ale obávám se, že nám pořád některé části skládačky unikají. Jestli se jedná jen o pozemské technologie, pak to až tak geniální nebude a je jen otázkou času, než někdo přijde na řešení. Jestli jsou to ale mimozemské technologie, archontští paraziti, morgellony a další nanotechnologie, které dokáží růst podle frekvencí, a nebo úplně nejhorší možnost – že je to všechno jen různá forma vakcinace s následnou přeměnou naší DNA, bude to ještě hodně napínavé!

Závěr

Vycházejme z toho, že jsme ale stále ještě naživu! Sice má hodně lidí na planetě Morgellonovu nemoc, při které jim z těla vycházejí metry vláken neznámého původu, ale v zásadě je to dobrá zpráva, protože to znamená, že jsme se dokázali přizpůsobit a imunita tyto věci dokáže rozpoznat a zbavit se jich.

Jestliže na nás až teď vytáhli zbraň nejtěžšího kalibru, jakou je smrtící vakcína mRNA, tak mě osobně z toho vyplývá, že se jim doposud nepodařilo pomocí testů, špatných léčebných protokolů, chemtrails ani 5G dostat lidstvo na kolena tak, jak si asi původně představovali. A to je dobrá zpráva! Do vakcín zatím nikdo nucen není, tu si nechá dobrovolně vpálit jen idiot! Pro nás zatím nedotčené tedy platí víc než kdy jindy heslo PŘEŽÍT a nenechat se v žádném případě ani testovat (kontaktně) a už vůbec ne vakcinovat!!!

Dodatek

Ač nerad, musím závěrem uvést reakci na otázky, kterých jsem za poslední dobu dostal víc, než bych si přál. V zásadě se vždy jednalo o otázky na očkování a testování.

1. „Co mám dělat, když už jsem se nechal očkovat a teď jsem se dozvěděl, jak je to špatné?“
2. „Co mám dělat, když jsem musel jít na test, aby mě nevyhodili z práce?“

Vakcinovaní
Pro ty, co se dobrovolně, z vlastní iniciativy a bez sebemenšího nátlaku okolí nechali opíchat mimozemskou kapalinou, kterou prolhaná média a vláda idiotů nazývá vakcínou, už žádné odpovědi nemám. Položím vám jen otázky, na které vůbec nepotřebuji znát vaše odpovědi, jsou totiž spíše řečnické. Odpovězte si na ně sami!

 • Tak vy jste si bez rozmyslu, protože vám to řekli v televizi, nechali vpálit do těla kapalinu, o jejíchž skutečných účincích na člověka nemá sebemenší tušení ani její výrobce, jen možná tak 20 lidí na světě?
 • Nechali jste si aplikovat kapalinu, na jejíž výrobě se podílely firmy, které se specializují již od druhé světové války na výrobu největších a nejdůmyslnějších chemických jedů na pomalou a chytrou likvidaci lidí?
 • Nevadí vám, že všechny tyto firmy patří největším satanistům, kteří kdy na planetě existovali, a kteří celý život zabíjejí lidi na satanských seancích, jedí mladé maso dětí a udržují se při životě pitím krve z brutálně mučených nemluvňat?
 • Nevadí vám, že jste si nechali píchnout do těla tekutinu, kterou vytvořily mimozemské rasy, které na člověku parazitují tisíce let? Že do té kapaliny přidali látky, o kterých tady na Zemi nevíme vůbec nic a vy věříte, že vás to ochrání před virem, který neexistuje, a který není a nikdy nebyl přenositelný z člověka na člověka?
 • Nechali jste si píchnout kapalinu, jejíž propagaci dělá největší masový vrah a zastánce myšlenky na vyhlazení 7 miliard lidí deBill Gates?
 • Nechali jste si píchnout kapalinu, kterou v těchto dnech 12 zemí Evropy už zakázalo používat?
 • Víte, že všechny pojišťovny daly ruce pryč od očkovaných lidí a v případě, že máte životní pojistku a zemřete, nedostanou vaši pozůstalí ani korunu?
 • Víte, že již teď je počet mrtvých po vakcíně vyšší než počet těch, kteří údajně zemřeli na nemoc, kvůli které jste se nechali oočkovat?

Otestovaní (neplatí pro ty, kteří využili možnost plivacího, krevního, či jakéhokoliv jiného bezkontaktního testu)
Pro ty, kteří se mě teď ptají, co mají dělat, když už na testu byli, dám k zamyšlení tyto otázky:

 • Proč jste si nechali dobrovolně udělat invazivní test, když jste mohli využít své svobodné volby a vybrat jakýkoliv jiný, neinvazivní? Hloupost? Pohodlnost?
 • Udělali jste to proto, že jste se jen nechtěli hádat se svým zaměstnavatelem a raději jste zvolili pohodlnější cestu a poškození zdraví, možná nevratné?
 • Vy nevíte, že všechna opatření a nařízení vlády o povinném testování ve firmách jsou protiprávní? A že kdyby vás zaměstnavatel na základě vašeho odmítnutí vyhodil, neměl by u soudu vůbec žádnou šanci?
 • Víte, že chovat se zodpovědně ke svému zdraví není jen správné, ale je to i vaše povinnost? Je to zodpovědnost každého člověka vůči sobě i vůči ostatním. Nyní je zde určitá pravděpodobnost, že můžete být nebezpeční pro každého, s kým se budete stýkat. Co tomu říká vaše svědomí teď?
 • Právě se nacházíme ve válce, ve které nás chce nepřítel zabít. Náš nepřítel je vláda, zdravotnictví, média a veškeré farmaceutické výtvory. V této situaci si dovolíte ten luxus nechat si strčit zbraň nepřítele do rypáku a věříte, že je to bezpečné a pro vaše dobro?
 • Uvědomujete si, že se podřizováním nesmyslných nařízení nepřítele stavíte na jeho stranu? Povinností člověka je stát na straně pravdy a lidstva a vzepřít se každé nespravedlnosti a bezpráví!
Pro otestované i ovakcinované mám společný vzkaz:

Svým počínáním jste ohrozili svoje zdraví a svůj život. Je úplně jedno, z jakého důvodu jste to udělali. Byli jste kontaminováni kvůli své blbosti a teď svou existencí budete ohrožovat všechny okolo vás. Nikdo teď nedokáže určit míru vaší nebezpečnosti vůči ostatním. To se ukáže až časem. Budete žít v nejistotě do doby, než se objeví technologie, která vás bude schopna zdiagnostikovat nebo případně i opravit. Bude taková? Toť otázka.

Osobně vám žádný léčebný prostředek poradit nemůžu, protože bych tím lhal sám sobě. Jestliže by ve vás byly jen pozemské bakterie a paraziti, případně technologie, tak by to bylo snadné a detoxikace na všechny způsoby by určitě problém dokázala vyřešit. Jestliže máte ale v sobě sofistikované nanotechnologie, či byla už spuštěna vaše genetická transformace, momentálně vám teď nikdo pomoci nedokáže. Udělali jste největší chybu svého života a teď za ní ponesete zodpovědnost.

Naštěstí celá tahle šaškárna velmi brzo skončí, odhaduji během 2-3 týdnů. Všichni, kdo se na tom jakkoliv podíleli, už by se měli začít třást strachy, protože do teď šli oni po nás a teď se to obrátí. Stane se z nich štvaná zvěř a neschovají se. Lidi si je všechny budou pamatovat a nebude místo, kam by se schovali!

Za sebe mám čisté svědomí, udělal jsem, co jsem mohl, abych lidem otevřel oči. Před rokem jsem přišel o práci, nikdy jsem si nevzal roušku, ani jsem se za celý rok nepodvolil žádnému nařízení vlády. Šel jsem osobním příkladem, hádal jsem se s lidmi, kteří podvodu naletěli a rozhádal jsem se dokonce i s částí rodiny. Kdyby se k tomu hned na začátku každý správně postavil, nemuselo vůbec k ničemu dojít!