O životě

Noemova archa

Všichni nepochybně znají biblický příběh Noa a jeho archy. Jestli je skutečný nebo vylhaný, je úplně jedno, i tak poskytuje spousty zajímavých námětů k zamyšlení. Také pitvat a rozebírat bychom ho mohli ze všech možných různých pohledů, a určitě by to bylo zajímavé a poučné. Dnes mi jde ale o něco trochu jiného; hledání paralel Noemovy archy s dneškem.

Asi se shodneme, že současný stav světa je katastrofální a ke spuštění apokalypsy hned dnes večer, by bylo tisíce důvodů. Dokud by nezačalo pršet, tak by dnes dostal Noe celou řadu honosných titulů a komplimentů: konspirační teoretik, proruský šváb, vlastenec, agent Kremlu a řadu dalších cenných uznání, jako je například Bludný kámen velmi „užitečného“ spolku skeptiků Sisyfos. Úplně dementní Cemper na cimpr-campr by si na něm léčil svoje komplexy a rak-Ušák by ho zcela jistě pozval k výslechu na oddělení terorismu a hybridních hrozeb. Policie by mu zabavila dřevo a nářadí a nutila by ho, aby měl on a všechna zvířata na palubě nasazenou roušku, platný Covid pas a otravovala by ho tak dlouho, že by to do prvních kapek stejně nedostavěl. Takže by nikoho nezachránil, Bůh by to tady všechno spláchnul a kdo ví, co by tady vlastně dnes žilo a rostlo. Můžeme o tom už jen spekulovat, ale dám krk na to, že by to bylo chytřejší a užitečnější než TO, co tady žije teď.

Třetí světová válka

Jsme ve válce, i když tato válka vůbec nevypadá, jako ty všechny předchozí. Právě proto také většina lidstva tvrdí, že ve válce není! Jo, na Ukrajině, tam podle nich válka je, protože se tam používají zbraně, jaké oni znají z válek předchozích. Ale tady v Evropě? A v Americe? Kde? Vždyť se tady nestřílí!? To je ten nejhorší případ zabedněnce, protože ten, kdo takovou blbost řekne, tak stojí s největší pravděpodobností a nevědomky na straně našeho nepřítele. Jinými slovy, je to kolaborant z nevědomosti (nebo blbosti?).

Všechno dnes vypadá jinak, než byli lidé zvyklí z minulosti, a to je všechny neskutečně mate! Nejtěžší to mají starší lidé, těch je mi líto a vůbec jim to nezávidím. Oni prožili značnou část života v bezpečném socializmu a nedokáží pochopit, jak může vůbec tak obrovské zlo existovat, kde se vzalo a už vůbec nepobírají, že zlo je na každém kroku, v potravinách, v „lécích“, ve vodě, ve vzduchu, v mobilu, ve městě, ve státní správě, v politice, ale dnes už také třeba v jakémkoliv městském parku. Byli zvyklí, že ve vládě byli lidi, kteří to mysleli s národem vcelku dobře, i když si u toho občas něco nakradli. Pak nedokáží vůbec pochopit, co se to stalo, že máme místo vlády vlastizrádnou stoku smrdutých fekálií, která prodala Bruselu nejen celé hospodářství, ale i národ nastojato. Nedokáží pochopit, že televize tady už není od toho, aby nás pravdivě informovala a bavila, ale aby nás psychedelicky hypnotizovala, strkala nám do hlavy cizí myšlenky a vymydlila všem mozek. A tak bychom mohli pokračovat do zblbnutí. Obrovská část národa a nejen našeho, není schopna se s něčím tak obludným vůbec vyrovnat. Je to pro ně příliš velká změna a oni to prostě nejsou schopni „na stará kolena“ pobrat. Kolikrát už jsem slyšel: „Proč by to proboha dělali?“ Když se jim snažíte trochu pootevřít oči, koukají na vás, jako na cvoka a propuká záchvat kognitivní disonance. Výsledkem je, že pak jdou odevzdaně na porážku jak ty ovce, protože tomu, co vy jim vykládáte, prostě nevěří a nevěří a nevěří…

Každý z nás máme určitě desítky zkušeností tohoto typu a nepochybně se nám mnoho lidí nepodařilo zachránit. Bohužel. S některými nešlo žádným způsobem pohnout, takže si nemusíme nic vyčítat, ani se obviňovat. Udělali jsme, co jsme mohli; byla to prostě jejich volba. Starého psa novým kouskům nenaučíš a oni se někde hluboko v podvědomí rozhodli z tohoto šíleného světa raději odejít. V zásadě se to dá i pochopit. Pro ně je to takový „útěk“ z bezvýchodné situace a současně řešení všech jejich problémů najednou.

Uvedu tady jen pár oblastí, jejichž zvrácenost a prohnilost dokáže pochopit a připustit jen málokdo z nich. Aby někdo věděl, že:

 1. Škola tady není od toho, aby někoho něco naučila, ale aby udělala z dětí poslušné otroky. Od školky je to jen příprava na profesionální otroctví v dospělosti. Rovněž i učitel tady není od toho, aby někoho něco naučil tím správným způsobem, jak by se mělo učit, ale aby jakýmkoliv způsobem narval dětem do hlav stanovené učební osnovy plné lží, podvodů, zbytečností a manipulací. Škola je koncipována tak, aby naučila děti poslouchat, nemyslet a papouškovat nesmysly, které káže „autorita“. Chcete-li si přečíst článek, který je jen o školství, tak zde.
 2. Lékař tady není proto, aby někoho vyléčil, ale aby vytvořil armádu nemocných lazarů s chronickými fyzickými nemocemi a psychickými problémy, zcela závislých na drogách farma mafie. Přestože se doktoři chovají povýšeně a arogantně, jako kdyby to byli nadlidé, jsou to jen hloupí bezpáteřní dealeři farmaceutického průmyslu a poslední onuce a otroci Deep Statu. V posledních letech někteří provozují i profesi popravčích na částečný úvazek. Za prachy cokoliv! Více o „Lekařích“ se dočtete zde.
 3. Vědci jsou jen dobře vycvičené opice, pochytané do koncentračních lágrů, nazývajících se výzkumné ústavy. Správně je tam použito slova Ústav, protože jsou tam stejně jako cvoci v blázinci pod trvalým dohledem služebně starších bachařů, kteří je pomocí speciálně vymyšlených kontrolních mechanizmů hlídají, aby náhodou omylem něco nevymysleli. Více o vědcích se dočtete  zde.
 4. Celá státní správa, včetně silových složek Policie tady rozhodně není od toho, aby lidem „Pomáhala“ a aby je „Chránila“. Na těch autech to mají napsané pravdivě, jen hlupáci si namlouvají něco jiného. Pomáhají zločincům ve vládě a chrání je před lidmi. Lidi u policie jsou jen nájemní žoldáci zneužití k výkonu moci nacistické junty. Všechno je zde nezákonné, nelegální a protiústavní, ale to těm zločincům vůbec nezabraňuje v jejich konání.
 5. Zrůdnost politiků nezná mezí. Ale to zde nebudu rozebírat, to bych se zase rozvášnil a utekl od tématu. Tyto zrůdy by ale nemohly fungovat bez prolhanosti, servilnosti a prostituce novinářů, redaktorů a médií, kteří s nimi tu nechutnou hru hrají. Málokdo dokáže pochopit tu obrovskou míru manipulace s fakty tak, aby psychologicky dosáhli svého a naprogramovali masy k čemukoliv si vzpomenou, například k bytostné nenávisti k Rusku a ke všemu ruskému. Málokdo také zná, jaké technické možnosti má dnešní mediální stoka, a že čučet na televizi nemá absolutně žádný smysl, protože tam není skutečného vůbec nic.

V tomto bordelu pak nacházejí úrodné podhoubí zločinné neziskovky, jako Open Society Foundation, The Aspen Institute a Evropské hodnoty, které se tak stávají nástrojem politického řízení ze Západu. V porovnání s dnešní situací byl „Divoký Západ“ nevinným filatelistickým kroužkem.

Toto všechno nejsou zvláště staří lidé schopni ani vidět, ani pochopit, a už vůbec ne se tomu přizpůsobit. Ano, nejlépe se žije bezobratlým grázlům, kteří dokáží využít tohoto chaosu ve svůj prospěch a po hlavách lidí stoupat bezohledně za svými cíli. Naopak slušný a poctivý člověk je trvale deprimován, znechucen, a tudíž je mnohem zranitelnější a náchylnější k nemocem. Má svědomí, má morálku a nedokáže pochopit, jak tohle někdo může dělat. Trápí se a tím se v konečném důsledku odsuzuje ke kratšímu životu.

Jak vypadá dnešní Archa?

Když se teď vrátíme k původnímu tématu, tak co je dnes tou pomyslnou Archou, která by nás měla přenést do lepších časů a zachránit nás před materialistickou tsunami a utonutím v morálním bahně?

Jak jsem to už napsal v předchozím článku Jak přežít II, jsou to vědomosti a znalosti o prostředí, ve kterém žijeme, vědomosti o Matrixu, se kterým se dennodenně potýkáme, znalosti cílů Deep State, který tady do teď všechno řídil, znalost jejich metod a postupů a v neposlední řadě je to funkční intuice, která nás jako jediná dokáže přenést přes rozbouřené vody dnešních dnů. Jedině ona dokáže být přesnou mapou, která nás může převést přes minové pole nástrah a stejně tak jen ona dokáže být spolehlivým majákem v bouři dezinformací.

Stejně jako musel mít Noe intuici, aby dokázal slyšet hlas, který mu sdělil jeho úkol, stejně tak i my musíme poslouchat ten jemný a tenký hlásek, který jako jediný to s námi myslí vždy a za všech okolností dobře.

Stejně jako měl Noe schopnost postavit loď, stejně tak i my musíme mít schopnost učit se, vzdělávat se, číst, zkoumat, přehodnocovat, nedůvěřovat a prověřovat všechno, co jsme do teď považovali za pravdu pravdoucí. Musíme umět přiznat chyby, poučit se z nich a tím se můžeme pohnout z místa svých dřívějších omylů a posunout se dál a výš.

Stejně jako měl Noe neochvějnou víru ve své poslání, i my musíme vytrvat, ať se děje cokoliv, a i přes výsměch svého okolí, přes dehonestace, přes urážky, nadávky a rány, musíme mít hlavu vztyčenou a jít si hrdě za svým. A jedině intuice nám dokáže dát víru v něco, na co nejsou ani důkazy, ani většinový konsenzus.

Stejně jako měl Noe trpělivost při stavbě tak velké Archy, stejně i my musíme mít nekonečnou trpělivost, a i přes neustálé odsuny termínů stát pevně v blocích na startovní čáře, připraveni kdykoliv vyběhnout do závěrečné cílové rovinky starého systému. Odhaduje se, že současné otroctví začalo před 26.000 lety a my budeme ještě letos svědky jeho definitivního konce. A někomu to stále ještě připadá, že je to moc dlouho, že už to nemůže vydržet?

A stejně jako Noe musíme mít cíl, nesmíme se dívat napravo, ani nalevo, a jak ten oslík musíme jít za mrkví a hledět si jen toho svého posvátného cíle. Na rozdíl od oslíka, který k mrkvi nikdy nedojde, my víme, že do cíle dojdeme.

Uvědomme si, že nikdo z nás tady není ani náhodou, ani omylem. Všichni, co jsme tady, jsme tady za odměnu, protože jsme si to kdysi přáli. Nic není zadarmo a každý z nás má svůj úkol. Já mám nějaký a vy, co čtete tyto řádky, máte nějaký také. Je to jedno, co kdo z nás bude dělat, ale důležité je, nesedět na zadku a něco dělat. Všichni tady máme evidentně stejný cíl: pomoci převést lidstvo po mostě od starého systému k novému. Každý bychom si měli najít svoji roli v tomto vesmírném úkolu a té své role se držet až do samého konce. Znovu zdůrazňuji, že tady, a právě teď, nejsme za trest, ale za odměnu; miliardy duší stály kdysi frontu a nedostalo se na ně. My neseme tudíž i tu tíhu zodpovědnosti za všechny tyto ne-inkarnované duše, a tak nesmíme ani selhat, ani zklamat, ani sejít z cesty.

Jako byl Odysseus váben hlasem Sirén, i my jsme zkoušeni v našem odhodlání kráčet bez zaváhání vpřed. Jsou nám stavěny do cesty různé nástrahy třeba v podobě nezdolných pseudo-vlastenců, kteří mají prověřit naši intuici a ostražitost. Teď je okolo nás takový zmatek, že už se v tom málokdo dokáže zorientovat jen samotným rozumem a logikou. To nás má naučit pracovat v rovnováze mezi rozumem a citem, mezi intuicí a důkazy a mezi pocity a informacemi. Vše je důležité při rozhodování, čemu věřit a čemu už ne. Každá indicie může být důležitá a není potřeba hned na všechno naletět. Většinou bývá nejdůležitější a nejsprávnější první pocit.

Je absolutně nezbytné konečně pochopit, že vše, co se na naší Zemi stalo, je jen důsledkem pasivity Dobra, která umožnila rozkvět Zla. Kdyby bylo Dobro aktivní, Zlo by nikdy nemohlo dosáhnout takových úspěchů. Dobro je světlo a Zlo je temnota. Když Dobro nebude svítit, bude pasivní, vyklidí pozice, pak jeho místo obsadí Zlo.

Věřím, že existuje spousta dobra, spousta dobrých lidí, ale jejich zásadním prohřeškem je pasivita, neznalost, naivita, … Jsou příliš hodní, milí, jsou to liberálové, kteří by se rozdali pro druhé. Jediné, co nedělají dobře je, že nejsou aktivní proti Zlu, takže jakmile na ně Zlo zatlačí, přestanou svítit, stáhnou se, ustoupí Zlu, a tudíž v konečném důsledku umožňují Zlu existovat.

Dostali jsme hlas, abychom ho mohli použít a jasně říct Zlu dostatečně silně a nekompromisně NE! Máme sílu, abychom ji mohli použít v případě, kdy se nás Zlo pokouší utlačovat.

To byly zásadní chyby celých generací, které byly v tomto duchu vychovány a přeprogramovány nesmyslnými filozofiemi typu:

 • „Dá-li ti někdo facku, nastav mu i druhou tvář!“
 • „On do mě kamenem, já do něj chlebem!“
 • „Непротивление злу насилием“ (Neodporování zlu násilím)

A celá řada podobných nesmyslů.

To všechno jsou velmi zákeřné a nebezpečné výroky! Jsou to lži, které způsobily tuto současnou pohromu a úpadek naší civilizace. Lev Nikolajevič Tolstoj byl vynikající spisovatel, ale mizerný filozof. Jak by asi tihle liberální a nenásilní chytráci zastavili expanzi Hitlerovy třetí říše ve 40. letech, když ne silou? Jak by asi mohl někdo zastavit neonacistický a satanistický Deep State bez použití síly? Aliance musí používat nejen sílu, ale i vysoce sofistikované zbraňové systémy, bez kterých by tu Hydru nešlo v žádném případě porazit. Musí to svinstvo střílet paprskovými zbraněmi, musí to topit ve vodě, ve vroucí lávě, musí to popravovat, dematerializovat, musí zamezit další invazi hmyzáků přes portály apod. Takže takové nesmysly, jako pacifizmus, mírový protest a nenásilný odpor jsou prostě kraviny, poplatné vždy nějaké dobové módě! Stačilo, když měl někdo nějaký mindrák, postavil se někam na náměstí, začal vykřikovat nějaká populistická hesla a hned se našla skupina mladých a stejně zakomplexovaných liberálů, která se toho chytla a byla na světě nová liberální filozofie na to šup!

Měli bychom si vzít ze současného morálního marazmu takové zásadní ponaučení, že tohle nesmíme už nikdy dopustit a teď k tomu máme jedinečnou a úplně tu poslední příležitost.

Sdělím vám tajemství: ta současná Archa není žádná loď!

Stejně jako zbraně jsou dnes dost odlišné, jsou také odlišné i válčící strany a válečníci. Dříve mohl člověka zasáhnout a zabít šíp vystřelený z luku a ani jste nevěděli, odkud přiletěl a kdo ho vystřelil. Dnes vás zabije injekce vakcíny vražená do vás rukou vám dobře známého doktora v bílém plášti, a ještě mu poděkujete a po svých odejdete domů (možná). A aby těch rozdílů nebylo málo, tak na rozdíl od šípu vás to nezabije hned, ale až třeba za 2-3 roky. Všechno vypadá jinak, ale cíle zůstávají stejné.

V dnešní válce je velmi dobré znát svého pomyslného Noa. Může to být kdokoliv, kdo vám dobře radí, jak se v tom všem orientovat, čeho se vyvarovat a jak přežít. Ano, tím Noem může být pro někoho i Křesadlo. 😊

Dnešní Archa je tedy nezbytná výbava člověka pro přežití v současném světě a současně i výbava pro bezpečnou plavbu do přístavu nového, čistého a svobodného světa bez otroctví a bez válek.

Je to souhrn mnoha částí:

 • znalosti a vědomosti
 • schopnost tyto znalosti využít
 • víra, která nás přenese přes všechny těžkosti
 • cíl, který nás motivuje a určuje směr
 • intuice, která nám dokáže dát vždy správnou odpověď na každou otázku

Ad 1. Znalosti a vědomosti o prostředí, ve kterém žijeme a vědomosti o nepříteli; tedy o temné straně, informace o všech nástrahách současného systému. To považuji za naprostý základ. Bez toho to prostě nejde. Jakmile se někdo není schopen trvale vzdělávat a učit, koleduje si o průšvih, a ten může přijít kdykoliv a odkudkoliv. Všichni dostali posledního 2,5 roku ideální prostor dohnat všechno učivo, které nestihli nastudovat za celý předchozí život. Myslíte si, že je to zadarmo nebo že se to dá dohnat za týden? Když budu mluvit jen o sobě, tak to jsou spousty přečtených knih, stovky rozhovorů s chytrými lidmi, roky strávené u internetu, neúnavné hledání informací, propojování do souvislostí, studium jazyků, bez kterých se k některým znalostem nedá ani dostat atd. To všechno patří do této skupiny, a ještě mnohem víc. Někdo by si po přečtení tohoto odstavce mohl myslet, že raději obětuje znalosti, ale že takový nudný život by mít nechtěl. Tak to vyvedu každého z omylu, protože i při tom všem jsem si dosavadní život parádně užil, a to se teprve rozjíždím! Abych nebyl jen v teoretické rovině a aby bylo jasné, co do nezbytných znalostí patří, tak uvedu jen náhodný výčet bez ladu a skladu:


Vědět o nebezpečí mikrovlnky; nečistit si zuby pastou s fluorem; nemít plomby z amalgamu; minimalizovat wifi ve svém okolí; nepoužívat AirPody, ale klasická drátová sluchátka; mít zapnutý Bluetooth vždy jen na nejkratší možnou dobu; nemít doma žádné úsporné ani LED žárovky; nepít CocaColu, PepsiColu, Fantu, Sprite, 7-up, Schweppes, CapriSonne, ale ani Evian, San Pellegrino a další šmakulády; vyhýbat se obecně Aspartamu, Sacharinu a všem umělým sladidlům; polotovarům a náhražkám, zejména glutamanu sodnému; modifikovaným (geneticky upraveným) složkám; všem škodlivým Éčkům (jejich znalost je dnes povinná!) – mimořádně škodlivý E476 – Polyglycerolpolyricinoleát, který je prakticky v každé druhé čokoládě a sušence; syceným limonádám; nepít piva s geneticky upravených surovin, jako má Heineken, Guinness a mnoho dalších německých, belgických a holandských piv; vyhnout se všem satanistickým fast foodům, jako je McDonalds, KFC, BurgerKing a dalším zpracovatelům lidského masa; nekupovat nic od Hellmann‘s, Heinz, Kraft, Nestlé, takže ani žádné sladkosti Milka, Snickers, MilkyWay, KitKat, Bounty, Nutella a stovky dalších; nepoužívat kávové kapsle, rozpustnou kávu, kupovat jen ověřenou zrnkovou kávu a mlít si ji doma; nepoužívat deodoranty s hliníkem a parabeny, omezit na minimum aviváže, veškerou kosmetiku obsahující micely, obecně vše bez sulfátů a parabenů; značkové oblečení a obuv od satanistů typu Nike, Adidas, Puma, apod. Povinně vyřadit ze svého života jakýkoliv kontakt se současným zdravotnictvím, veškeré „léky“ od farma mafie, jakékoliv vakcíny, antibiotika, vitaminy! Nic, co vyrábí farma průmysl!

To byl jen náhodný výčet nezbytných znalostí, bez kterých se dnes nelze obejít. Kdo tato nebezpečí ignoruje nebo podceňuje, koleduje si o pestrou škálu nemocí a zdravotních komplikací.

Ad 2. Schopnost svoje znalosti využít pro úspěšné přežití. I když po nás jdou všemi možnými prostředky, dokázat si udržet zdraví a nenaletět falešným felčarům a doktůrkům, dokázat prokličkovat mezi falešnými zákony, rozeznat dobré lidi od zlých a postavit se vždy na stranu spravedlnosti a dobra. Nebýt jen pouhým teoretikem, který všechno zná a všechno ví, a když dojde na lámání chleba, tak sklapne kufry, nasadí roušku a panáčkuje jak zajíc! Je to schopnost postavit se zlu čelem a bez ohledu na následky si stát za svým. Stát před policií a opakovat jim do xichtu pořád dokola: „Já si ten náhubek prostě nenasadím a můžete mě třeba zastřelit!“ To znamená nebýt pacifistou, který vždy ustoupí, nebýt vychcaným prospěchářem, který chce být za každou cenu se všemi zadobře, i když si o nich myslí, že jsou to kreténi. Schopnost postarat se o sebe i o rodinu, být pevným charakterem, u kterého je slovo zákon, a který neuhne, když na něj někdo trochu zadupe.

Ad 3. Víra – ta vychází především ze znalostí. Když vím, jak to je, tak taky vím, že tomu mohu věřit. Je to sebevědomí, které je postavené na mnoha zkušenostech potvrzujících, že když jsem v minulosti v něco věřil, tak to také dobře dopadlo. Víra dodává odvahu a energii. Je to hybná síla, která dokáže zázraky. Každý, kdo něco v životě dokázal, to dokázal jen kvůli neochvějné víře.

Ad 4. Cíl – každý by měl mít svůj cíl, jinak se tady na tom světě plácá od ničeho k ničemu. Vědět kam jdu, proč tam jdu a co mě tam čeká. Těšit se na to a brát to jako hotovou věc. Nepřipustit žádnou pochybnost, že bych tam nemusel dojít. Ne, prostě už tam jsem a hotovo! Tím si projektuji svoji budoucnost a do jisté míry podle svých schopností ji programuji. Kdo tohle dokáže dostatečně silně, může si takhle přát cokoliv a ono se to stane. Ona se ta realita vytvoří. Ale to už je zase jiný příběh.

Ad 5. Intuice – červený hadr před xichty všech materialistů a nevěřících Tomášů. Nevědí, co to je, myslí si, že je to nějaká magie, a tak musí zesměšňovat ty, kteří to považují za normální. Je to úplně jednoduché, intuici má každý, ale ne každý ji dokáže vnímat. Ke své škodě, samozřejmě. Bez naslouchání hlasu svých andělů si neumím život vůbec představit a myslím si, že žít bez tohoto geniálního a dokonalého navigátora, musí být dost nebezpečná jízda! A už tady vidím pěkné téma na nějaký další budoucí článeček!

Závěr

Dnešním článkem jsem chtěl poukázat na důležitost znalostí a vědomostí pro orientaci v tom šíleném a bláznivém světě, ve kterém žijeme, a kde právě probíhá největší a nejsložitější válka všech válek. Jsou zde pomíchané válčící strany, kde znepřátelení bojovníci spolu klidně mohou sedět u večeře a nikdo vlastně neví, kdo je kdo.

Vaši nepřátelé mohou být rafinovaně maskovaní! Může to být třeba manžel, manželka, bratr, sestra, babička, dědeček, syn, dcera, přátelé, kdokoliv. Naopak spolubojovníci, kteří vám kryjí záda, nebo vás tahají z průserů, pro vás mohou být i úplně cizí lidé, dokonce žijící kdesi daleko, v jiné zemi.

Bojovníci se vždy připravovali na boje, bitvy a války. Učili se střílet, šermovat, jezdit na koni, učili se bojové strategie, jsou o tom knihy, školy. Ještě nedávno chodili kluci na vojnu, a tak měl do teď každý do určité míry nějakou představu o tom, jak vypadá bitva a jak válka. Jenže najednou je to všechno jinak, nikdo nám nikdy neřekl, že se něco takového může stát, nikdo nás na tuto situaci nepřipravil, není k tomu žádný manuál, ani výcvikové středisko, každý se v tom musí zorientovat sám. Nebyl to takhle náhodou záměr, že nám pořád dokola pouštěli válečné filmy, aby nám vtloukli do hlav, že války vypadají v podstatě pořád stejně?

Mrtví a ranění jsou na obou stranách fronty, a dokonce i hluboko v týlu a jsou jich už stovky miliónů. Mohlo by se zdát, že tady ani žádná fronta a týl nejsou, ale i to je omyl. Na frontě bojují alternativci, vlastenci, patrioti, lidi se srdcem na pravém místě, kteří se s nasazením vlastních životů pouštějí do nerovného boje s ozbrojenou mafií, dostávají masáže obuškem, slzným plynem, je jim vyhrožováno, chodí k výslechům, jsou vláčeni v médiích, dehonestováni na každém kroku a místo toho, aby je ti, kteří na takový boj nemají odvahu, aspoň podporovali, tak se zašívají v bezpečném týlu a ještě jim hází klacky pod nohy. Fuj!

Na rozdíl od předchozích válek tyto oběti těžko někdo někdy spočítá. Na straně nepřítele se to spočítat nedá a asi by nás to ani nezajímalo, kolik zástupců té které mimozemské verbeže odpálili. Na straně naší se to taky spočítat nedá, protože naši nepřátelé dělají vše proto, abychom do poslední chvíle nepochopili, že většina mrtvých, jsou obětmi právě této zvláštní války.

Ale zdánlivá složitost je opravdu jen zdánlivá. Když chci zjistit, jestli se jedná o spolubojovníka nebo nepřítele, stačí mu položit pár otázek a hned jsem doma. Spolubojovníka poznáte snadno: je to vlastenec, nenávidí EU a NATO, ví, že západní politici jsou už všichni popraveni a ti současní šašci jsou jen herci v maskách, drží palce Putinovi a Trumpovi, ví, že Covid, Ukrajina, energetická krize a Green Deal jsou jen odporný podvod na lidi, jezdí v dieselu, topí si doma na 24 stupňů, sprchuje se každý den a nesnáší svetry, ví, že vakcíny nejsou vakcíny, ale depopulační injekce, každému doktorovi se vyhne obloukem, připravuje se na budoucnost, která nás nemine, a proto se učí rusky a čte alternativní weby. Všichni ostatní jsou nepřátelé. Takhle je to jednoduché! Podle tohoto klíče poznáte i v politice, kdo je kdo, jestli je to šmejd, vlastizrádný sráč anebo jen řízená opozice.

Tak rychle nasedat, brzy vyplouváme!

Milí čtenáři,
píšete mi krásné maily, za které vám moc děkuji, i když na většinu už nestíhám odpovídat. Jestliže moje články považujete za přínos jak pro sebe, tak pro ostatní nebo se vám prostě líbí styl, jakým píšu a chtěli byste mě v této činnosti podpořit třeba i malým finančním darem, budu rád.

Přispět můžete libovolnou částkou na korunový účet číslo:
2436417017/3030.

Pro platby ze zahraničí:
IBAN: CZ09 3030 0000 0024 3641 7025
BIC/SWIFT: AIRACZPP   

Do zprávy pro příjemce napište prosím DAR, abych věděl, o co jde.

Za vaši štědrost vám předem děkuji!
m.