Geopolitika

Past na média?

Významný projev presidenta Donalda Trumpa ze dne 2.12.2020

Upozornění: v tomto textu (ale i v jiných článcích) se objevuje jméno donald trump s malými písmeny mnohokrát. Není to chyba, ale záměr, vysvětlení naleznete v některém z dalších článků na Křesadle. Souvisí to s problematikou „námořního práva“. 

Prezident donald trump měl velmi významný projev ohledně volebního podvodu. Celý projev je dlouhý cca 45min, ale stojí to za to. Můžete ho vidět například zde:

https://www.simonparkes.org/post/most-important-speech

Podle mého názoru Prezident trump nastražil další ze svých geniálních pastí, tentokrát na MSM (MSM – neboli mediální sračkomety).

Všechna MSM do této chvíle ignorují skutečnost, že v prezidentských volbách 2020 došlo k největšímu podvodu v dějinách Spojených Států. Ještě to upřesním: k největšímu a odhalenému podvodu v dějinách Spojených Států.

Raději se zabývají tím, co bude tzv. „nově zvolený prezident“ dělat v Bílém Domě, jakou má rád zmrzlinu a jestli měl ponožky se psem. Tak tím si všechna média podepsala rozsudek!

Deep State vlastní nejen veškerá média, ale celý BigTech (zahrnuje FB, Twitter, Microsoft, Apple…). Ten se před volbami vyjádřil, že bez jeho podpory nemůže žádný prezident vyhrát. Teď po volbách vidíme, jakými prostředky si dokáží vítězství zajistit. Je to hnus velebnosti!

Twitter – jak si někdo může vůbec dovolit cenzurovat příspěvky a rušit účty prezidenta Spojených Států? Kdyby to udělali nějakému trumpovu předchůdci, tak by to bylo v pořádku, od smrti JFK dále stejně měly Spojené Státy jenom samé satanisty a přisluhovače Deep State. Ale udělat tohle trumpovi? Největšímu státníkovi Spojených Států všech dob? Nepřijatelné!!! Jejich arogance je tak velká, že to normální člověk nikdy nemůže nepochopit.

FoxNews – televizní kanál, který se před volbami tvářil jako pro-trumpovský, má dodnes vyvěšenou mapu, na které vyhrává Bidet! A není sám, mají to tam skoro všechna média! Chápete to? To je obludné! Každý už dnes ví, že Bidet nemůže nikdy vyhrát volby, protože už nežije! Po světě běhá nějaký nepovedeně naprogramovaný klon, který mele senilní kokotiny a občas, když se mu vyzkratují dráty, tak popoběhne! Trump ho tady nechává ještě běhat, protože tu hru potřebuje dohrát do konce. Celý svět momentálně nemluví o ničem jiném, než o největším odhaleném podvodu v dějinách! Jak je tedy možné, že dne 5.12. visí na Foxu ještě mapy s výsledky, na kterých má bidet 306 hlasů?!

Když se podíváte na mapu podle volebních okrsků, tak je z naprosté většiny červená. Jasný signál, že se jedná o drtivé vítězství Republikánů, které ztělesňuje jen a pouze donald trump! Nikdy by samotní Republikáni nemohli mít takový výsledek, protože neměli a nemohli mít takového lídra, jako je trump!

A teď si přepněte na mapu států a ona najednou mnohem více zmodrá! Co je to za blbost?! To se přece nikdy nemůže stát! To je nemožný nesmysl!

A nakonec – bidet a 81 miliónů hlasů? Zbytečné komentovat, to už je zcela mimo mísu!

Můj názor na celé absurdní divadlo je, že hra na „hodné a zlé“ se tady hraje vlastně jen kvůli probouzení spících ovcí. Kdyby ovce nespaly, tak by bylo už dávno po všem. Tu možnost měl trump v podstatě od začátku svého funkčního období: udělat vojenský převrat – bylo by to rychlé a účinné. Dnes již dávno vyřešené. No jo, jenomže on je největší lidumil a jestliže byla cesta to udělat jinak, tak ji zvolil. On totiž VÍ! Vše by se to obrátilo proti němu! Ještě by ovce bečely, že to nebylo správné, a že je to novodobý diktátor a nakonec by se to otočilo proti němu. Tak to musí dělat pomalu a chytře! Originály největších světových padouchů jsou už dávno popraveny. Vše, co vidíme v televizi a na videích, jsou klony, hologramy anebo CGI (zjednodušeně řečeno – počítačová iluze). Deep State už nemá peníze a majetky a celé jejich podzemí bylo zničeno, takže se nemají kde ukrýt. Většina reptiliánů, kteří by je mohli vrátit do hry, už dávno opustila planetu. Tak jsou paraziti postupně loveni a eliminováni. Jak dlouho to ještě bude trvat? To asi neví nikdo. Stále je jich dost, ale tento proces se nezastaví, dokud nebudou zcela vyhlazeni. 

Trumpův projev je podle mého názoru past na média. Podle zákona z roku 2018, který si trump chytře připravil dopředu, vše, co jakýmkoliv způsobem zasahuje do prezidentských voleb, je vnímáno jako ohrožení národní bezpečnosti s nejvyššími možnými sankcemi a tresty.

Jestliže média svévolně prohlásila, kdo je vítězem voleb, tak tím se všichni dopustili vlastizrady. Od kdy média rozhodují o tom, kdo bude prezidentem? Všichni měli čekat do 14. 12. 2020, jak rozhodne skupina volitelů!

Po projevu mohla média nějak zareagovat a ještě se třeba pokusit zachránit. To se ale překvapivě nestalo. Všichni měli uveřejnit tento projev – to je jejich povinnost. To neudělali!

Měli přestat publikovat nesmysly o „nově zvoleném“ bidetovi! To také neudělali! Takže jedou ve svých lžích pořád dál a věří, že je nějaký zázrak zachrání. Nezachrání je vůbec nic, všichni půjdou na porážku za vlastizradu. Vědí to, a přesto to dělají dál.


Zde uvádím odkaz na přepis projevu:

https://www.rev.com/blog/transcripts/donald-trump-speech-on-election-fraud-claims-transcript-december-2

Překlad zde (omluvte chyby, jedná se o strojový automatický překlad):

Prezident donald trump: (00:00)

Děkuju. Toto může být nejdůležitější projev, jaký jsem kdy přednesl. Chci poskytnout informace o našem pokračujícím úsilí odhalit obrovské podvody a nesrovnalosti voličů, ke kterým došlo během směšně dlouhých voleb 3. listopadu. Mívali jsme takzvaný volební den. Nyní máme volební dny, týdny a měsíce a během této směšné doby se stala spousta špatných věcí, zvláště když pro uplatnění naší největší výsady, volebního práva, nemusíte téměř nic prokazovat. Jako prezident nemám žádnou vyšší povinnost než hájit zákony a ústavu Spojených států. Proto jsem odhodlán chránit náš volební systém, který je nyní pod koordinovaným útokem a obléháním.

Prezident donald trump: (00:54)

Po měsíce, které vedly k prezidentským volbám, jsme byli varováni, že bychom neměli vyhlašovat předčasné vítězství. Opakovaně nám bylo řečeno, že stanovení vítěze, spočítání hlasovacích lístků nepřítomných a ověření výsledků bude trvat týdny, pokud ne měsíce. Mým oponentem mi bylo řečeno, abych se držel stranou voleb, nedělal kampaň. “Nepotřebujeme tě. Máme to. Tyto volby jsou hotové.“ Ve skutečnosti se chovali, jako by už věděli, jaký bude výsledek. Měli to zajištěné, velmi smutné pro naši zemi. Bylo to všechno velmi, velmi zvláštní. Během několika dnů po volbách jsme byli svědky organizované snahy prohlásit vítěze, i když se stále počítalo mnoho klíčových států.

Prezident donald trump: (01:44)

Musí být umožněno pokračovat v ústavním procesu. Budeme hájit čestnost hlasování tím, že zajistíme, aby se počítalo každé legální hlasování, a aby se nezapočítávalo žádné nelegální hlasování. Nejde jen o uctění hlasů 74 milionů Američanů, kteří hlasovali pro mě, ale také o zajištění toho, aby Američané mohli věřit v tyto volby a ve všechny budoucí volby.

Prezident donald trump: (02:12)

Dnes podrobně popíšu některé šokující nesrovnalosti, zneužívání a podvody, které byly odhaleny v posledních týdnech, ale předtím, než uvedu jen malou část důkazů, které jsme odhalili, a máme tolik důkazů, chci vysvětlit zkorumpovanou poštu – v systému hlasování, který demokraté systematicky zaváděli a který umožňoval měnit hlasování, zejména ve státech s obratem, které museli vyhrát. Prostě nevěděli, že to bude tak těžké, protože jsme v každém okamžiku vedli o tolik, a bylo to mnohem větší, než si kdy mysleli. I když je již dlouho zřejmé, že demokratická politická mašinérie se účastní podvodů s voliči od Detroitu do Filadelfie, Milwaukee v Atlantě a na mnoha dalších místech. To, co se letos změnilo, byl neúnavný tlak demokratické strany na tisk a rozesílání desítek milionů hlasovacích lístků zaslaných neznámým příjemcům prakticky bez jakýchkoli záruk jakéhokoli druhu. To umožnilo, aby k podvodům a zneužívání docházelo v rozsahu, jaký dosud nebyl vidět. Demokratičtí politici a soudci využili pandemii jako záminku a drasticky změnili volební postupy jen měsíce, v některých případech i týdny před volbami 3. listopadu.

Prezident donald trump: (03:45)

Velmi zřídka byly zapojeny zákonodárné orgány a ústavně, musely být zapojeny, ale velmi, velmi zřídka, a uvidíte, že jak budeme pokračovat v podávání žaloby, je ústavně absolutně nesprávné, co se stalo, a to i z právního hlediska. Mnoho států, jako Nevada a Kalifornie, zaslalo miliony živých hlasovacích lístků každému člověku na seznamu voličů, ať už tito lidé o hlasovací lístky požádali nebo ne, ať už byli mrtví nebo živí, dostali hlasovací lístky. Jiné státy, jako Minnesota, Michigan a Wisconsin, zavedly univerzální absenční volby přímo uprostřed volebního roku a zasílaly formuláře žádostí o hlasování absentujícím všem voličům ve všech rolích. Nezáleželo na tom, o koho jde. Toto kolosální rozšíření hlasování prostřednictvím e-mailů otevřelo protipovodňové brány masivním podvodům.

Prezident donald trump: (05:05)

Kromě toho jsou záznamy plné chyb, nesprávných adres, duplicitních záznamů a mnoha dalších problémů. To není zpochybňováno. Nikdy to nebylo zpochybněno. Desítky krajů v klíčových swing státech mají více registrovaných voličů v rolích, než mají občané ve věku voličů, včetně 67 krajů v Michiganu. To vše je důkaz. Ve Wisconsinu nemohla státní volební rada potvrdit pobyt více než 100.000 lidí, ale před volbami opakovaně odmítla odstranit tato jména ze svých voličských seznamů. Věděli proč, nikdo jiný ne. Věděl jsem proč. Byli to nelegální voliči. Je parodie, že v roce 2020 nemáme žádné prostředky k ověření způsobilosti těch, kteří hlasovali ve volbách, a je to tak důležitá volba, nebo k určení, o koho jde, ať už žijí ve státě, nebo jsou dokonce americkými občany. Nemáme tušení.

Prezident donald trump: (06:21)

Máme ve všech swing státech velké přestupky nebo přímé podvody, což je mnohem více v počtu nebo hlasováních, než musíme zvrátit výsledky státu. Jinými slovy, například ve Wisconsinu, kde jsme byli ve volební noci nahoře, nás nakonec zázračně prohráli o 20 000 hlasů. Můžu vám ukázat právě tady, Wisconsine, hodně vedeme a pak v 3:42 ráno došlo k tomuto, byla to obrovská skládka hlasů, většinou Biden, téměř všichni Biden. Dodnes se všichni snaží přijít na to: „Odkud to přišlo?“ Ale šel jsem od vedení o hodně, k prohře o kousek a to je tady. To je v 3:42 ráno, to je Wisconsin, hrozná věc, strašná věc.

Prezident donald trump: (07:33)

Ale budeme mít mnohem více, mnohokrát více než 20.000 hlasů potřebných k převrácení státu. Pokud máme pravdu ohledně podvodu, Joe Biden nemůže být prezidentem. Mluvíme o stovkách tisíc hlasů. Mluvíme o číslech, jaké ještě nikdo neviděl. Jako příklad můžeme uvést, že v některých státech klesneme, řekněme, o 7.000 hlasů, ale později zjistíme 20.000, 50.000, 100.00, 200.000 nesrovnalostí nebo podvodných hlasů, a to zahrnuje hlasy, které prošly když jim nedovolili být viděni republikánskými pozorovateli voleb, protože pozorovatelé voleb byli uzamčeni mimo budovy. Nebo lidé, kteří nevinně přišli volit 3. listopadu a byli všichni nadšení svým hlasem, byli šťastní. Byli hrdí na to, že jsou občany Spojených států amerických, a šli nahoru a řekli: „Rád bych hlasoval. „Bylo jim řečeno, že nemohou hlasovat. “Je mi líto,” řekli, “je mi to líto.” Už jste hlasovali poštou. Gratulujeme. Obdrželi jsme hlasovací lístek, takže již nemůžete hlasovat. “

Prezident donald trump: (09:03)

Nevěděli, co mají dělat. Neměli si na koho stěžovat, většinou odešli a řekli: „To je divné.“ Ale mnoho lidí si stěžovalo a stěžovalo si vehementně a v mnoha případech vyplnilo prozatímní hlasování, které se téměř nikdy nepoužilo, ale prakticky ve všech případech se jednalo o hlasování pro Trumpa. Jinými slovy, šli volit a bylo jim řečeno, že hlasovali a oni nehlasovali. Odešli a cítili hrůzu a ztratili respekt k našemu systému. To se stalo desítky tisíckrát po celé zemi. Tak zoufalí byli demokraté. Vyplnili hlasovací lístky lidí, kteří ani nevěděli, jestli se tito lidé objeví. Když se objevili, řekli: „Promiň, už jsi hlasoval.“

Prezident donald trump: (10:07)

Kromě všeho ostatního máme společnost, která je velmi podezřelá. Jmenuje se Dominion, s otočením číselníku nebo výměnou žetonu můžete stisknout tlačítko pro Trumpa a hlasuje se pro Bidena. Co je to za systém? Musíme jít na papír, možná to trvá déle. Jediným bezpečným systémem je však papír. Ne tyto systémy, kterým nikdo nerozumí, včetně lidí, kteří je provozují, v mnoha případech. I když si bohužel myslím, že jim až příliš dobře rozumí.

Prezident donald trump: (10:46)

Například v jednom kraji v Michiganu, který používal systémy Dominion, zjistili, že téměř 6.000 hlasů bylo nesprávně změněno z Trumpa na Bidena, a to je jen špička ledovce. Toho jsme se chytili. Kolik jsme nechytili? Existuje v celé zemi dalších 100 příkladů? Existuje 1.000? Měli jsme štěstí a oni to nazvali závada, ale večer jsme našli řadu závad. Není divu, že 96% politických darů společnosti směřovalo demokratům. Upřímně řečeno, když se podíváte na to, kdo společnost řídí, kdo ji má na starosti, kdo ji vlastní, což nevíme, kde se sčítají hlasy? Domníváme se, že se počítají v zahraničí, nikoli ve Spojených státech, Dominion je katastrofa. Volební úřady v Texasu opakovaně blokovaly rozmístění systémů Dominion kvůli obavám ze zranitelnosti zabezpečení a možnosti chyb a přímých podvodů. Každý okres, který používá systémy Dominion, musí být pečlivě sledován a pečlivě vyšetřován…

Prezident donald trump: (12:01)

…sledován a pečlivě vyšetřován, ale nejen pro budoucnost. Právě teď se obáváme o současnost a co se stalo s volbami, které jsme bez otázek vyhráli. Pod mým vedením republikáni vyhráli téměř každý státní dům ve Spojených státech, což se od nich neočekávalo. V domě jsme šli až na 16 míst. Čísla jsou stále v tabulkách, protože existuje devět křesel, která nikdo opravdu neví. Nevědí. O dva týdny později je to stále v úvahu, protože je to nepořádek. Republikáni měli přijít o mnoho křesel, a místo toho získali tato křesla v domě. O tom, zda budeme nebo nebudeme mít Senát, rozhoduje velmi důležitá volba, která se blíží.

Prezident donald trump: (12:59)

David Perdue a Kelly Leffler jsou dva ohromní lidé. Bohužel v Georgii používají stejný hrozný systém a už se ukázalo, že, pomyslete na to, byly požadovány stovky tisíc hlasovacích lístků pro nepřítomnosti. Zkontrolujete, kdo požaduje tyto hlasovací lístky. Rozdíl je v tom, že je to jeden stát, a budeme se na to dívat, jako by nikdo nikdy nic nesledoval, protože musíme vyhrát ty dvě křesla v Senátu. Obrovský úspěch, který jsme měli ve Sněmovně reprezentantů, a obrovský úspěch, který jsme dosud měli v Senátu, neočekávaný úspěch po celé zemi a přímo tady ve Washingtonu.

Prezident donald trump: (13:55)

Je statisticky nemožné, aby osoba, která mě vedla, ztratila obvinění. Největší průzkumníci, skuteční průzkumníci, ne ti, kteří nás ve Wisconsinu snížili o 17 bodů, když jsme skutečně vyhráli, nebo ti, kteří nás porazili o čtyři nebo pět bodů na Floridě, a vyhráli jsme o mnoho bodů, nebo nás měli dokonce, a dole v Texasu, a vyhráli jsme hodně, ne ti průzkumníci, ale skuteční průzkumníci. Spravedliví a čestní hlasovatelé řekli: „Nemůžeme rozumět takovým věcem. Nikdy předtím se to nestalo. Vedli jste zemi k vítězství a byli jste jediní, kdo měl vyhrát. Není to možné.”

Prezident donald trump: (14:43)

Mluvčí domu určitého státu řekl: „Pane, očekával jsem, že ztratím své místo, a místo toho jsme kvůli vám a kvůli tomu neuvěřitelnému náboji a všem těm shromážděním měli obrovské vítězství a každý ví to. Jste mnohem populárnější než já, pane, až na to, že jsem získal mnohem více hlasů než vy, a je nemožné, aby se to stalo. Něco je špatně.” Řeknu vám, co se děje, volební podvod. Zde je příklad. Tohle je Michigan. V 6:31 ráno se nečekaně objevila skládka hlasů 149.772 hlasů. Vyhrávali jsme hodně. Ta dávka byla přijata s hrůzou.

Prezident donald trump: (15:44)

Nikdo o tom nic neví. Mimochodem, je tu vaše linka. To je jeden z mnoha. Zde je to, co je normální, a najednou se na to podívejte. To je normální, normální. Podívej se i sem, normální, a pak bum, najednou přejdu od hodně k vítězství k prohrání těsného závodu. Je to zkažené. Detroit je zkorumpovaný. V Detroitu mám spoustu přátel. Vědí to, ale Detroit je úplně zkorumpovaný. Podívejte se na to, podívejte se na toto. To je v 6:31 ráno, nečekaně přišlo. V nedávném přepočítání v Georgii, což nic neznamená, protože nechtějí kontrolovat podpisy, a pokud nebudete kontrolovat podpisy v Georgii, není práce, ale máme ministra zahraničí a guvernéra, který velmi ztěžoval kontrolu podpisů.

Prezident donald trump: (16:41)

Proč? Budete se jich muset zeptat, ale bez podpisové shody nebo šeku to nevadí. Našli tisíce a tisíce hlasů, které byly proti mně, vše proti mně. To bylo během přepočítávání, o kterém jsem si ani nemyslel, že na tom záleží. Našli mnoho tisíc hlasů a na tom přepočítání nezáleželo. Důležitý je ten, který se právě děje, že kvůli tomu, že je to tak blízko, museli ze zákona dát další přepočítání, ale přepočítání musí být přepočítáním, kde kontrolují podpisy. Jinak jen kontrolují stejnou nečestnou věc. To nebude vadit.

Prezident donald trump: (17:22)

V tomto případě jsou relevantní pouze podpisy na obálkách. Porovnáme podpis na obálce s podpisy z minulých voleb a zjistíme, že mnoho lidí podepsalo tyto hlasovací lístky nelegálně. Demokraté měli tyto volby zmanipulované hned od začátku. Použili pandemii, někdy označovanou jako čínský virus, kde vznikla jako záminka k rozesílání desítek milionů hlasovacích lístků, což nakonec vedlo k velké části podvodu, podvodu, který sleduje celý svět, a tam není teď nikdo šťastnější než Čína.

Prezident donald trump: (18:10)

Mnoho lidí obdrželo dva, tři a čtyři hlasovací lístky. Byly posílány mrtvým lidem po tisících. Ve skutečnosti mrtví lidé, a máme mnoho příkladů, vyplnili hlasovací lístky, podali žádosti a poté hlasovali, což je ještě horší. Jinými slovy, mrtví lidé prošli procesem. Někteří byli mrtví 25 let. Pouze ve swing státech byly nelegálně odevzdány miliony hlasů, a pokud tomu tak je, výsledky jednotlivých swing států musí být převráceny a okamžitě převráceny. Někteří lidé říkají, že je to příliš daleko, to je příliš kruté. Znamená to, že máme precedens a právě jsme zvolili prezidenta, kde byly hlasy podvodné?

Prezident donald trump: (19:01)

Ne, znamená to, že musíte převrátit volby, a každý to ví, aniž by zašel mnohem dál, a viděl důkazy, ale nechtějí o tom mluvit, jaká katastrofa byly tyto volby, totální katastrofa, ale ukážeme to a doufejme, že to uvidí zejména soudy, Nejvyšší soud Spojených států, a s úctou, doufejme, udělají, co je pro naši zemi správné, protože naše země nemůže žít s tímto druhem voleb. Mohli bychom říci, pojďme k dalšímu, ale ne, musíme se podívat také na naši minulost. To nemůžeme dopustit.

Prezident donald trump: (19:43)

Možná budete mít možnost volit znovu, ale nemyslím si, že je to vhodné. Když jsou tyto hlasy zkorumpované, když jsou nepravidelné, když se chytí, jsou ukončeny a já velmi snadno vyhraju. Ve všech státech velmi snadno vyhrávám, stejně jako jsem je vyhrál v 10 hodin večer, večer voleb. Nechceme vám ukázat 25 chybných nebo podvodných hlasů, které nic neznamenají, protože to nezvrátí stát, ani padesát, ani sto. Ukazujeme vám stovky tisíc mnohem víc, než potřebujeme, mnohem víc, než je marže, mnohem víc, než vyžaduje zákon. Můžeme mnohokrát ukázat, co je nezbytné k získání státu.

Prezident donald trump: (20:34)

Média to vědí, ale nechtějí to hlásit. Ve skutečnosti to úplně odmítají dokonce zakrýt, protože pokud ano, znají výsledek. I to, co teď říkám, bude poníženo a pohrdnuto, ale to je v pořádku. Pokračuji dál, protože zastupuji 74 milionů lidí a ve skutečnosti také zastupuji všechny lidi, kteří mě nevolili. Podvod s hlasováním prostřednictvím pošty je poslední částí jejich čtyřletého úsilí o zvrácení výsledků voleb v roce 2016 a bylo to jako žít v pekle. Naši oponenti opakovaně dokázali, že řeknou, a udělají cokoli, aby se dostali zpět k moci.

Prezident donald trump: (21:28)

Zkorumpované síly, které registrují mrtvé voliče a nacpávají volební urny, jsou stejní lidé, kteří se dopustili jednoho falešného a podvodného podvodu za druhým. Sledujete to teď čtyři roky. Tyto zakořeněné zájmy jsou proti našemu hnutí, protože dáváme Ameriku na první místo. Nedávají Ameriku na první místo a my vám americkým lidem vracíme moc. Nechtějí America First, chtějí jen moc pro sebe. Chtějí vydělat peníze, proto mě nechtějí jako vašeho prezidenta. Vyšetřovali mě brzy poté, co jsem oznámil, že kandiduji na prezidenta. Když jsem okamžitě šel na první místo v republikánských primárních volbách, vyšetřování se nikdy nezastavilo. Pokračovali čtyři roky a já jsem je všechny vyhrál, všechny jsem je porazil. Rusko, Rusko, Rusko, podvod obžaloby a ještě mnohem více. Robert Mueller strávil dva a půl roku vyšetřováním peněz daňových poplatníků 48 milionů dolarů, vydal přes 2.800 předvolání, provedl téměř 500 příkazů k domovní prohlídce, vydal 230 příkazů ke komunikačním záznamům a provedl 500 rozhovorů se svědky, všichni se mě snažili sundat. Nakonec nedošlo k žádné tajné dohodě, vůbec žádné. Senátor Marco Rubio, předseda senátního zpravodajského výboru, uvedl: „Výbor nenašel žádné důkazy o tom, že by se kandidát Donald trump nebo jeho kampaň střetli s ruskou vládou.“ A za toto prohlášení děkuji senátorovi Rubiovi.

Prezident donald trump: (23:22)

Slyšel jsem, že ti samí lidé, kteří mě nedokázali dostat ve Washingtonu, poslali všechny informace do New Yorku, aby se mě tam mohli pokusit dostat. Všechno to bylo pryč znovu a znovu. Za 48 milionů dolarů projdete daňovým přiznáním, projdete všemi. Newyorský generální prokurátor, který se nedávno ucházel o úřad, vedl kampaň, aniž by mě znal: „Při odvolání tohoto prezidenta z funkce se spojíme s donucovacími orgány a dalšími generálními právníky v celé této zemi.“ Nikdy jsem ji nepotkal.

prezident donald trump: (24:03)

“Je důležité, aby všichni rozuměli,” řekla, “že dny Donalda Trumpa se blíží ke konci.” A bylo to jen velké vyšetřování ve Washingtonu a New Yorku a na jakémkoli jiném místě, které může vyšetřovat, protože to je to, co chtějí dělat. Chtějí vzít ne mě, ale nás dolů. Pak je to nikdy nemůžeme nechat udělat. Všechno bylo prohlédnuto. Můj přítel, který je velmi chytrý, řekl: „Pravděpodobně jsi toho viděl víc než kdokoli jiný. Pravděpodobně vás vyšetřovali více než kohokoliv jiného. A když přijdete s čistým zdravotním stavem, budete pravděpodobně nejčistší osobou v této zemi. “

Prezident donald trump: (24:48)

Někteří lidé v této správě, ale naštěstí ne všichni byli poraženi a pohrdáni. Právě zmizely. Nikdo neví, co se jim stalo. Proč nejsou aktivní? Proč nejsou zapojeni? Je toho tolik, do čeho je třeba se zapojit. Korupce je na denním pořádku. Už to prostě nemohli vydržet. Demokraté jim vyhrožovali obžalobou a říkaly se o nich hrozné věci. A jsou to dobří lidé. Dokonce i nedávno byla šéfka GSA pronásledována a obtěžována, když ohlásila, jako nikdy předtím. Co mohu říci? Chytili jsme Comeyho za studena, chytili jsme McCabeho za studena. Chytili jsme je všechny. Stále čekáme na zprávu od muže jménem Durham, se kterým jsem nikdy nemluvil a nikdy jsem se nepotkal. Mohou za mnou jít před volbami, kolik chtějí, ale bohužel pan Durham nechtěl jít za těmito lidmi, nebo mají co do činění s tím, že se za nimi budou konat před volbami. Takže kdo ví, jestli vůbec někdy udělá zprávu.

Prezident donald trump: (26:11)

Když se podíváte na lži, úniky a nezákonné chování mnoha lidí a jejich touhu ublížit prezidentu Spojených států, něco by se mělo stát. Nejtěžší věcí, kterou musím udělat, je vysvětlit, proč se nic neděje se všemi těmi lidmi, kteří byli chyceni špehováním mé kampaně. Nikdy se to nestalo a prezidentovi Spojených států by se to už nikdy nemělo stát. Musíte jen sledovat slyšení a uvidíte sami. Důkazy jsou ohromující. Podvody, které jsme nashromáždili v posledních týdnech, jsou ohromující a souvisí s našimi volbami. Každý říká: „Páni, důkazy jsou ohromující“, když je uvidí. Ale ve skutečnosti je příliš pozdě na změnu průběhu voleb. Na změnu výsledku je příliš pozdě.

Prezident donald trump: (27:11)

Ve skutečnosti stále existuje spousta času na potvrzení správného vítěze voleb, a to je to, o co bojujeme. Ale bez ohledu na to, kdy k tomu dojde, když vidí podvod, když vidí falešné hlasy a když je těchto hlasů mnohem více, než je nutné, nemůžete nechat jinou osobu, aby vám tuto volbu ukradla. Po celé zemi lidé společně drží znamení: „Zastavte krádež.“ Abychom pochopili, jak tento podvod napadneme, je důležité znát problémy s tajným hlasováním. Pensylvánie, Michigan, Nevada, Georgie, Arizona a většina ostatních států umožnily komukoli získat nepřítomné hlasování a hlasovat bez předložení jakéhokoli ID. Hlasování probíhalo výhradně na čestném systému, nebylo vyžadováno žádné identifikace.

Prezident donald trump: (28:11)

Většina Američanů by byla šokována, kdyby zjistila, že žádný stát v zemi neověří občanství Spojených států jako podmínku pro hlasování ve federálních volbách. To je národní ostuda. Žádná jiná vyspělá země nevede volby tímto způsobem. Mnoho evropských zemí zavedlo velká omezení hlasování poštou, konkrétně proto, že uznávají téměř neomezený potenciál podvodů. Ze 42 evropských národů až na dva zakazují hlasovací lístky pro nepřítomné osoby úplně pro lidi, kteří pobývají v zemi, nebo vyžadují, aby ti, kteří potřebují hlasovací lístky pro nepřítomné osoby, prokázali velmi, velmi silné identifikační číslo.

Prezident donald trump: (28:54)

Po celou dobu snahy demokratů dramaticky rozšířit hlasování poštou také vůdci demokratické strany horečně pracovali na blokování opatření určených k ochraně před podvody, jako je ověřování podpisu, ověření bydliště nebo ID voliče. A potvrzení občanství bylo téměř nepředstavitelné, že bychom o něj měli požádat. Můžete tomu věřit? Nejedná se o jednání lidí, kteří chtějí spravedlivé volby. Jedná se o akce lidí, kteří chtějí ukrást volby, kteří jsou ochotni vytvářet podvody. Jediným myslitelným důvodem, proč byste blokovali opatření zdravého rozumu k ověření zákonné způsobilosti pro hlasování, je snaha podněcovat, umožňovat, vyžadovat nebo provádět podvody.

Prezident donald trump: (29:47)

Je důležité, aby Američané pochopili, že tyto destruktivní změny našich volebních zákonů nebyly nezbytnou reakcí na pandemii. Pandemie jednoduše dala demokratům záminku, aby dělali to, o co se snaží mnoho, mnoho let. Úplně prvním zákonem, který demokraté představili, když se mluvčí Nancy Pelosi stala snaha nařídit univerzální hlasování prostřednictvím pošty a odstranit opatření, jako je ID voliče, které je tak nutné. Dramatickým narušením integrity našich voleb byla priorita demokratů číslo jedna z jednoduchého důvodu, chtěli ukrást prezidentské volby v roce 2020. Veškeré úsilí demokratů rozšířit hlasování poštou položilo základ pro systematické a všudypřítomné podvody, ke kterým došlo v těchto volbách.

Prezident donald trump: (30:41)

V Pensylvánii bylo velké množství hlasovacích lístků zasílaných a nepřítomných zpracováváno nelegálně. A tajně ve Filadelfii, v okresech Allegheny, bez přítomnosti našich pozorovatelů. Nesměli být přítomni. Ve skutečnosti jim nebylo dovoleno ani chodit do stejné místnosti. Byli vyhozeni z budovy a dívali se zvenčí dovnitř, ale neměli ani možnost vidět, protože tam nebyla žádná okna. A okna, která tam byla, byla zabedněná. Demokraté dokonce šli k nejvyššímu soudu v Pensylvánii, aby blokovali pozorovatelům přístup. Existuje jediný možný důvod, proč by zkorumpovaná demokratická politická mašinérie byla proti sčítání hlasů během sčítání hlasů. Je to proto, že vědí, že skrývají nelegální činnost. Je to velmi jednoduché.

Prezident donald trump: (31:32)

To je neslýchané, neomluvitelné. A nevratná škoda, která kazí celé volby, přesto k této bezprecedentní praxi vylučování našich pozorovatelů, našich pozorovatelů hlasování, jak jim někteří lidé říkají, došlo ve městech a klíčových státech demokratů po celé zemi. Zde je jen několik dalších faktů, které jsme odhalili. Mnoho voličů po celé Pensylvánii dostalo poštou dva hlasovací lístky a mnoho dalších zaslalo poštovní lístky, o které se nikdy nepřihlásili. Tolik lidí dostalo hlasovací lístky, ani nevěděli, k čemu jsou. A opět tolik lidí obdrželo více než jedno hlasování. V některých případech více než dva hlasovací lístky. A shodou okolností to byli většinou demokraté.

Prezident donald trump: (32:22)

V okrese Fayette v Pensylvánii dostalo více voličů hlasovací lístky, které již byly vyplněny. Nevěděli, co se stalo. V okrese Montgomery v Pensylvánii sledoval hlasování neregistrovaný volič, který mu řekl, aby se později vrátil a pokusil se hlasovat pod jiným jménem. S desítkami tisíc voličů v celé Pensylvánii bylo zacházeno odlišně podle toho, zda šlo o republikány nebo demokraty. Voliči, kteří odevzdali hlasovací lístky v některých okrscích demokratů, byli upozorněni a požádáni, aby své hlasovací lístky upravili, zatímco okrsky republikánů, a zejména voliči republikánů, nebyli tak informováni, což zjevně porušuje klauzuli o rovné ochraně ústavy Spojených států. “Pokud jste Demokrate, upravíme váš hlasovací lístek. Ujistěte se, že je to perfektní. Pokud jste republikán, o tom ani nemluvte. “

Prezident donald trump: (33:16)

V Michiganu, v Detroitu, pracuje zaměstnavatel s pracovníky města, kteří koučují voliče, aby volili rovně demokraty, a doprovázeli je, aby sledovali, za koho hlasují, čímž porušili zákon a posvátnost tajného hlasování. To nemůžeš udělat. Stejní pracovníci tvrdí, že dostali pokyn, aby nepožadovali žádné ID a nepokoušeli se ověřovat podpisy. Bylo jim také řečeno, aby nelegálně antidatovaly hlasovací lístky, mnoho, mnoho hlasovacích lístků, obdržených po termínu. To je něco, co je tak protiústavní, a oni odhadují, že tisíce a tisíce hlasovacích lístků byly nesprávně jimi antidatovány.

Prezident donald trump: (34:05)

Další svědci v Detroitu také viděli, jak naši volební úředníci mnohokrát počítají dávky stejných hlasovacích lístků a nelegálně duplikují hlasovací lístky. Jeden pozorovatel svědčil, že viděl krabice a krabice hlasovacích lístků, všechny se stejným podpisem. Další pozorovatel v Detroitu vydal čestné svědectví, že viděl nespočet platných hlasovacích lístků, které nepatřily řádně zaregistrovaným voličům, a poté byl svědkem toho, jak volební pracovníci v okrese Wayne zadávali do systému falešná data narození, aby je mohli nelegálně spočítat. Svědci dali čestné prohlášení, jinými slovy, pokud lžete, dostanete se do vězení, což svědčí o tom, že poté, co volební úředníci oznámili, že byly obdrženy poslední hlasy nepřítomných, dorazila dávka desítek tisíc hlasovacích lístků, mnoho bez obálek, všichni hlasovali pro demokraty.

Prezident donald trump: (35:02)

Ve Wisconsinu byl rekordní počet voličů kategorizován jako neurčitě omezený. Status vyhrazený pro osoby s těžkým zdravotním postižením, také pro starší osoby, které jim umožňují volit bez prokázání totožnosti. V loňském roce se o tento status v celostátním měřítku hlásilo přibližně 70.000 lidí. V letošním roce to bylo zázračně téměř 250.000 voličů, poté, co volební úředníci v okrese Milwaukee a Dane, což je pár nejzkorumpovanějších politických míst v naší zemi, vyzývali občany, aby se pod tímto statusem nesprávně zaregistrovali. A zaregistrujte se na úrovních, které neexistují. Ve Wisconsinu existuje přibližně 70.000 nepřítomných hlasovacích lístků, které nemají odpovídající žádosti o hlasovací lístky, jak to vyžaduje zákon v Georgii, devět pozorovatelů dosvědčilo, že vidí nespočet nepravidelných hlasovacích lístků bez…

Prezident donald trump: (36:03)

…bez záhybů nebo typických značek naznačujících, že hlasovací lístky nedorazily v obálkách podle potřeby. Pozorovatelka voleb v okrese Fulton odhadovala, že přibližně 98% z velkého počtu neobvykle nedotčených hlasovacích lístků, kterých byla svědkem, bylo pro Bidena. Velmi neobvyklé číslo. Kromě toho byly týdny po volbách objeveny tisíce nespočítaných hlasovacích lístků v okresech Floyd, Fayette a Walton a tyto hlasovací lístky byly většinou od Trumpových voličů. Nepočítali se. Byli od Trumpových voličů.

Prezident donald trump: (36:43)

V Detroitu všichni viděli obrovský konflikt a hrozný způsob, jak se se dvěma republikánskými voliči zacházelo tak strašně, protože by nehlasovali, když viděli, že 71% okrsků se nevyrovná. Rovněž bylo více hlasů než voličů. Přemýšlejte o tom. Měli jste více hlasů než voličů. To je snadné zjistit a jsou to tisíce. V Arizoně bylo osobním voličům, jejichž vyvážené chybové zprávy z tabulkových strojů řekli, řečeno, aby stiskli tlačítko, které vedlo k tomu, že se jejich hlasy nepočítají. Také v Arizoně generální prokurátor oznámil, že poštovní lístky byly ukradeny z poštovních schránek a ukryty pod skálou.

Prezident donald trump: (37:37)

V okrese Clark v Nevadě, kde bydlí většina voličů státu, byly standardy pro párování podpisů pomocí stroje pro ověřování podpisů záměrně sníženy, aby bylo možné počítat velké množství hlasovacích lístků, které by jinak nikdy neprošly. Tento stroj byl nastaven na nejnižší úroveň. Podle jedné zprávy za účelem otestování postupu odevzdalo devět voličů v okrese Clark hlasovací lístky se záměrně nesprávnými podpisy a osm z devíti hlasovacích lístků bylo přijato a započítáno. Říkali, že můžete podepsat své jméno jako SantaClaus, a bude přijato. Minulý týden komise okresu Clark vyhodila výsledky místních voleb poté, co registrátor ohlásil zjištění, cituji „nesrovnalosti, které nemůžeme vysvětlit.“ Také v Nevadě,

Prezident donald trump: (38:42)

k tomu došlo na indiánských rezervacích. Jedním z nejvýznamnějších náznaků rozšířeného podvodu je mimořádně nízká míra odmítnutí hlasovacích lístků v mnoha klíčových státech. To jsou státy, které jsem musel vyhrát. Ve swing státech byl počet zamítnutých hlasovacích lístků dramaticky nižší, než by se dalo očekávat na základě předchozích zkušeností. To znamená roky a roky hlasování. V Georgii bylo odmítnuto pouze 0,2%, což je podstatně méně než 1% poštovních lístků. Jinými slovy, téměř nikdo nebyl odmítnut. Vzali všechno. Ve skutečnosti nebylo nic odmítnuto, ve srovnání s 6,4% v roce 2016. Existují lidé, kteří si myslí, že 6,4 byl nízký počet.

Prezident donald trump: (39:36)

Přemýšlej o tom. Téměř nikdo nebyl odmítnut. V minulých volbách bylo 6,4% zamítnuto. Podobné poklesy jsme zaznamenali v Pensylvánii, Nevadě a Michiganu. Hlasovací lístky nebyly zamítnuty, zvláště pokud jsou náhodou v demokratických oblastech. Tyto nesrovnalosti jsou nevysvětlitelné, ledaže by došlo k vědomému úsilí o přijetí nezpůsobilých hlasovacích lístků nebo podvodných hlasovacích lístků.

Prezident donald trump: (40:06)

V Pensylvánii ministr zahraničí a nejvyšší státní soud v podstatě zrušili požadavky na ověřování podpisů jen několik týdnů před volbami, což je v rozporu s právem státu. To nesmíte dělat. Musí to být schváleno zákonodárcem. Soudce to nemůže udělat. Stát to nemůže udělat. Úředník to nemůže udělat. Jediný, kdo to může udělat, je zákonodárce.

Prezident donald trump: (40:33)

Důvod je jasný. Neověřovali podpisy, protože věděli, že hlasovací lístky nebyly vyplněny voliči, jejichž jména byla obsazena. Jinými slovy, vyplňovali je lidé, kteří neměli nic společného se jmény na hlasovacím lístku. Pouhé přepočítání hlasovacích lístků za těchto okolností podvod jen zesílí. Jediným způsobem, jak zjistit, zda došlo k čestnému hlasování, je provést úplnou kontrolu obálek v příslušných státech. Zjistíte, že mnoho z nich, desítky tisíc, má podvodné podpisy. Je nutný úplný forenzní audit, aby bylo zajištěno, že do konečného sčítání budou zahrnuty pouze hlasovací lístky legální povahy od zákonně registrovaných voličů, které byly řádně odevzdány.

Prezident donald trump: (41:25)

Tyto volby jsou o velkých voličských podvodech, podvodech, které takto nikdy předtím nebyly. Je to o pozorovatelích hlasování, kteří nesměli sledovat. Tak nelegální. Je to o hlasovacích lístcích, které se nalévaly, a nikdo kromě několika nevěděl, odkud přišli. Byli spočítáni a nebyli pro mě. Jde o velké náskoky ve volební noci, ohromné ​​náskoky, náskoky, kde mi byly blahopřány k rozhodujícímu snadnému vítězství. Najednou, do rána nebo o pár dní později, se tato vedení rychle vypařila. Jde o počet odeslaných hlasovacích lístků, o nichž nikdo neví, odkud přišli. Je to o vadném strojním zařízení, strojním zařízení, které bylo zastaveno během určitých částí večera, zázračně, aby se otevřelo s více hlasy.

Prezident donald trump: (42:24)

Bylo to o mnoha dalších věcech, ale především o podvodu. Tyto volby byly zmanipulované. Každý to ví. Nevadilo by mi, kdybych prohrál volby, ale když ano, tak spravedlivě. Co nechci udělat, je nechat to ukrást Američanům. Za to bojujeme. Nemáme na výběr, abychom to dělali. Už máme důkaz. Důkazy již máme a jsou velmi jasné. Mnoho lidí v médiích a dokonce i soudci to zatím odmítli přijmout. Vědí, že je to pravda. Vědí, že to tam je. Vědí, kdo vyhrál volby, ale odmítají říkat: „Máte pravdu.“ Naše země potřebuje, aby někdo řekl: „Máte pravdu.“

Prezident donald trump: (43:12)

Nakonec jsem připraven přijmout jakýkoli přesný volební výsledek a doufám, že i Joe Biden. Už máme důkaz. Již máme desítky tisíc hlasovacích lístků více, než kolik potřebujeme ke zrušení všech těchto stavů, o kterých mluvíme. Jedná se o volby do nejvyššího úřadu v největší zemi v historii světa. Každý rozumný Američan by měl být schopen souhlasit, na základě toho, co jsme již zdokumentovali, že potřebujeme systematickou analýzu poštovních lístků, abychom mohli zkontrolovat obálky. Je to o podpisu. Pokud jsou na obálkách, můžeme obálky pouze zkontrolovat, a to nám řekne všechno.

Prezident donald trump: (44:01)

To je absolutní minimum, které bychom měli očekávat. Nejde jen o moji kampaň, i když to má hodně společného s tím, kdo bude vaším příštím prezidentem. Jedná se o obnovení víry a důvěry v americké volby. Jedná se o naši demokracii a posvátná práva, která generace Američanů bojovala, krvácela a zemřela, aby si ji zajistila. Nic není naléhavější nebo důležitější. Jediné hlasovací lístky, které by se při těchto volbách měly počítat, jsou hlasovací lístky odevzdaných oprávněnými voliči, kteří jsou občany naší země, obyvateli států, ve kterých hlasovali, a kteří odevzdali své hlasy zákonným způsobem před zákonnou lhůtou.

Prezident donald trump: (44:43)

Kromě toho už nikdy nesmíme mít volby, ve kterých neexistuje spolehlivý a transparentní systém ověřování způsobilosti, totožnosti a bydliště každé osoby, která odevzdá hlasovací lístek, což je velmi, velmi ceněný hlasovací lístek. Mnoho velmi chytrých lidí mi poblahopřálo ke všemu, co jsme udělali: největší snížení daní v historii, snížení regulace, největší v historii. Přestavěli jsme naši armádu. Postarali jsme se o naše veterány jako nikdy předtím, o vesmírné síly a ještě mnohem víc. Poté pokračovali slovy, jak velké a důležité byly tyto události, jediným největším úspěchem vašeho předsednictví bude přesně to, co právě děláte: integrita voličů pro náš národ. Je to důležitější než kterákoli z věcí, o kterých jsme diskutovali.

Prezident donald trump: (45:40)

Pokud nevykořeníme podvod, obrovský a hrozný podvod, ke kterému došlo v našich volbách v roce 2020, už nemáme zemi. S odhodláním a podporou amerického lidu obnovíme poctivost a bezúhonnost našich voleb. Obnovíme důvěru v náš vládní systém. Děkuju. Bůh vám žehnej. Bůh žehnej Americe.