Geopolitika

PRAVDA BEZ POZLÁTKA

Určitě se vám už mnohokrát stalo, že jste někomu chtěli trochu pootevřít oči a posílali jste mu spousty skvělých videí, článků a odkazů. Když jste se pak v nadšeném očekávání zeptali dotyčného, co tomu říkal, tak jste se dozvěděli, že tamten chlap je jasný dezinformátor, protože to o něm říkali v televizi, tamta je nedůvěryhodná, protože je spolčená s nějakou jinou, a ta rozhodně důvěryhodná není a navíc způsob, jakým to ten dotyčný prezentuje je ironický a povýšenecký. Takže nic, dobrý úmysl byl po zásluze potrestán a v tu chvíli máte chuť dotyčného vzít kladivem po kebuli, aby se mu v ní rozsvítilo. Nic nového, všichni to máme za sebou ve všech možných obměnách.

Dnešní článek bude zamyšlením nad jádrem tohoto fenoménu. Připravte se, dnes nebudou létat jen jiskry, ale i zápalné lahve!

První příklad:

Začneme od lesa! Podíváme se na 2 různé dokumenty se stejným tématem – Španělská chřipka.

Ten první odvysílala ČT2 asi tak před 3 měsíci. Jedná se o technicky i umělecky perfektně zpracovaný dokument v délce 52 minut, na kterém se podílela odhadem stovka lidí. Perfektní režie, střih, hudba, profesionálně namluvené panem Viktorem Preissem a dalšími asi 6 lidmi, zkrátka dokument, jak má být. Nepodařilo se mi bohužel zjistit, kolik tato sranda stála, ale vzhledem k tomu, že to má skoro parametry celovečerního filmu, tak si ty milióny dokážu představit. Shlédnout na vlastní nebezpečí lze například zde: https://www.youtube.com/watch?v=pZ2yIgO9pJo

Druhý je dokument Pravda o španielskej chrípke, uveřejnil portál www.chcemeslobodu.sk a lze shlédnout se slovenskými titulky zde: https://www.chcemeslobodu.sk/pravda-o-spanielskej-chripke-stali-sme-sa-opat-obetou-dalsej-gigantickej-lzi/ Jedná se o jednoduchý 6 minutový dokument, který je vytvořený hlavně z archivních dobových fotografií a je namluven jednou osobou. Ve srovnání s předchozím dokumentem je to spíš taková skromná popelka, kterou vytvořilo odhadem několik lidí ve svém volném čase, bez profesionálního vybavení, a ještě riskovali, že kvůli tomu budou v průšvihu. I tak jim to muselo zabrat hezkých pár dní usilovné práce. Vím sám velmi dobře, jak jsou tyto věci pracné. Autoři tohoto dokumentu jsou pro mě hrdinové, kteří obětovali svůj čas, peníze a svoji bezpečnost na oltář Pravdy.

A teď srovnání! Dokument ne-české, ne-veřejnoprávní a vlastizrádné televize byl uveden před několika měsíci. Proč právě v této době? Nemohlo by to korespondovat s tím, že se vládě nedaří donutit zbytek obyvatelstva k vakcinaci? A že již pro tento účel měla připravený tento Göbelssovský nástroj na vymývání mozků, aby ho mohla v případě ohrožení úspěšné genocidy ihned pustit? Nechutná propaganda z toho totiž úplně tryská! Tato manipulativní a „srdcervoucí“ sračka vytvořená za naše koncesionářské poplatky totiž nemá jiný účel, než nechutnou propagandu. Lže se tam od začátku až do konce a kde náhodou pravda zazní, tak jen z toho důvodu, aby byla následně vyvrácena. Ani jsem to nebyl schopen dokoukat celé, chtělo se mi z toho zvracet!

Druhý dokument dokázal za tisícinu peněz a zlomek času vytvořit naprosto pravdivý pohled na temnou stránku naší minulosti, a dokonce použil paralely s dnešními událostmi, kdyby to náhodou ještě někomu nedošlo. Chtěl bych touto cestou aspoň pomyslně poděkovat autorům za jejich přínos, pod pravdivost tohoto dokumentu se podepisuji. Před 100 lety se nechalo 50 milionů lidí zabít smrtící vakcínou jen proto, že se báli neexistujícího viru. O sto let později se mnohem „vyspělejší“ lidstvo nechá vyhubit jen proto, že se stále bojí neexistujícího viru. Nevíme přesně, kolik lidí tenkrát dostalo smrtící dávku. Některé zdroje tvrdí, že všichni, co si to nechali píchnout umřeli, některé zase, že to bylo půl na půl. Asi na tom ani tolik nezáleží, ale jenom pro ilustraci vezměme kompromis – 60 milionů lidí. Pak tedy malé srovnání s dneškem: K dnešnímu dni je celosvětově více než 2 miliardy zapíchnutých alespoň jednou dávkou. Jaký asi bude v následujících letech poměr mezi napíchanými a mrtvými? Nechci si to ani představit!!!

Mimochodem, celkově bylo na světě napícháno 8,5 mld dávek, což je přibližně 2x více, než je objem všech třech plaveckých bazénů v Praze 4 Podolí.

Tento příklad se španělskou chřipkou zde uvádím ze dvou důvodů. Ten první je, že rád udělám reklamu skvělému dokumentu, který by měl vidět a slyšet každý člověk od 5 let povinně! Virologům a epidemiologům bych ho pouštěl v uzavřené místnosti bez kliky 24 hodin denně, dokud by nepřísahali, že už nikdy neřeknou nahlas žádné z těchto slov: VIRUS, COVID, LOCKDOWN, ROUŠKA a PANDEMIE! A za druhé jsem to použil jako můstek pro další úvahu. Představte si totiž, že spousta lidí uvěří tomu odpornému hnusu jen proto, že je to profesionálně udělané, a že to dávali v televizi! Z toho bych vyletěl z kůže!

Nedokážu to pochopit asi proto, že už příliš dlouho žiju ponořen pouze v alternativě, bojkotujíce při tom veškerý mainstream a nevěřím ničemu, co mi jakákoliv oficiální instituce podsouvá. To je sice velká osobní výhoda, ale pak se velmi těžko chápe, jak na takový sliz může někdo naletět.

Druhý příklad:

Někdy začátkem roku 2020 se objevila na netu desetidílná série dokumentů s názvem Pád Kabaly. Autorkami tohoto mistrovského veledíla jsou dvě holandské novinářky Janet Ossebaard a Cyntha Koeter. První série odkryla kořeny veškerého zla a došla až do současnosti. Později pak holky začaly vydávat i druhou sérii, která se již detailně zabývá jednotlivými aspekty dnešního satanizmu, ve kterém právě teď ještě žijeme. Právě je vydán aktuální 19. díl a díky skvělým překladům Davida Formánka z portálu Otevři svou mysl ho můžeme vidět i my. Kdo neviděl, tak máte velký černý puntík a hned zítra zavolejte svému obvoďákovi, řekněte mu, že máte Covid, ať vám napíše neschopenku, a hned povinně dohnat skluz a 29 dílů skouknout najednou! Když nebudete chodit často čůrat, dá se to stihnout i za den. Všechny díly najdete zde: https://otevrisvoumysl.cz/

Na rozdíl od dokumentu o španělské chřipce, tohle je už opravdu veledílo, které muselo stát obrovské úsilí. Jednak to všechno připravit, napsat, aby to mělo hlavu a patu, sehnat k tomu fotky, informace, a pak z toho ještě udělat skoro profesionální video – nepředstavitelné! Navíc, jakmile je to takhle celosvětově profláklé a rozšířené, je to opravdu vážné koledování si o kuli do týlu nebo útok 5G! Divím se, že jsou holky ještě stále naživu. Díky bohu, zatím jsou a v této fázi už to tak snad i zůstane! Smekám před těmito novodobými Johankami z Arku pomyslný klobouk!

A teď si představte, že toto dílo považujete za naprostý základ a klíč k pochopení všech současných událostí, nakoupíte flešule, nakopírujete to a dáte to všem svým známým a příbuzným jako nutnou dávku osvěty, aby nepodlehli propagandě a nenechali se mezitím zapíchnout. Prostě jste dobrák od kosti a chcete pro své nejbližší jen to nejlepší, a tak dáváte a dáváte. A zase stejná písnička! „To je nějaký divný, co jsou ty ženský zač, taky naletíte každýmu podvodníkovi, ty autorky vůbec nejsou známé a ještě používají pořád nějaký divný ksichty!“ (řeč je o častém používání memes neboli mýmů), „Na mě to vůbec neudělalo dobrý dojem a nevěřím tomu. Kdyby to byla všechno pravda, tak by to už dávno někdo vynesl ven!“, „Novináři u nás jsou možná přizdisráči, ale v Americe, tam by se to nikdy nemohlo utajit!“ Hotovo! Ortel vynesen, kacíř upálen, inkvizice může být spokojena!

Jakmile to lidem nenaservíruje kravaťák v televizi, tak je všechno ostatní nedůvěryhodné!

Toto byla klíčová věta, ke které jsem se potřeboval dostat.

Veškerá média jsou vlastněna čtyřmi lidmi, kteří jsou nedílnou součástí DS. Média mají neomezenou moc a neomezené finanční prostředky. Vytvářejí naprosto neexistující virtuální realitu pomocí jim snadno dostupných technologií jako je CGI, zelené plátno, kloni, droni, masky, herci… Ovládají dění na sociálních sítích i na internetu pomocí umělé inteligence, která monitoruje internet celosvětově a pak pomocí softwarových robotů vyrábí miliony falešných zpráv a profilů a to jak na netu, tak i na sociálních sítích. Přiložený obrázek je z Číny a znázorňuje telefonní farmu, pomocí které se manipuluje se sociálními sítěmi a vůbec s celým internetem. Takových farem jsou tam prý tisíce a udělají na zakázku pro kohokoliv cokoliv, když si zaplatí.

MSM obecně, jsou jedním gigantickým strojem na podvody a virtuální realitu. A tomu jako většina fakt věří? A moderátoři v televizi, protože jsou hezky oblečeni, učesáni, nalíčeni a profesionálně nasvíceni, jsou důvěryhodní? Několik let trvající krvavé oko Romana Šebrleho sice může být zdravotní problém, ale spíš bych se přikláněl k variantě, že už tam dávno není Šebrle, ale dron (parazitická ještěrka Vrill). Koho to zajímá, tak podrobnosti například zde: https://vrillizards.webs.com/droning ).

Televize je nejmocnější nástroj satanistické propagandy na planetě, a tak od nich těžko můžete očekávat něco jiného než manipulaci, zastrašování a lži. Ovšem v okázale nablýskaném a profesionálním provedení!


Naproti tomu, když chce někdo sdělovat pravdu pravdoucí, tak musí mít pro strach uděláno, protože se každý vystavuje určitému riziku. Začne to třeba nenápadně tím, že mu sociální sítě začnou mazat příspěvky, profily, a pak zase jiná parta posílat výhružné dopisy. Ti, co mají nějakou slušnou sledovanost, se ihned dostanou do hledáčku všelijakých zkorumpovaných lidských parazitů, jako jsou fakt-checkeři, manipulátoři a další jiní zlořádi. A protože se jedná o neschopné a zakomplexované kreatury, které sami nedokáží vůbec nic, tak jejich jediným smyslem života je škodit a vylévat na nositele pravdy kýbly hnoje tak dlouho, než alespoň dostatečná část veřejnosti uvěří raději těmto vylévačům močůvky, než onomu statečnému pravdo-nosiči.

Dalším charakteristickým rysem nositelů světla je velmi specifická technická a umělecká úroveň jejich děl, kterou si ovce drze dovolují hodnotit a podle toho určovat důvěryhodnost posla Pravdy, ač sami dokáží jen bečet. Tito lidé často natáčí videa na obyčejný telefon při jízdě v autě, nejsou u toho nalíčení, nasvícení ani učesaní jako vlastizrádci ve studiu, jejich projev je neprofesionální, velmi často silně emotivní, plný přerušování a chyb a někdy je video opravdu zbytečně rozvleklé, až nekoukatelné. No jo, nejsme všichni obdařeni schopností mluvit plynule, spatra a bez chyb! Co se dá dělat! No a co má jako být! Jde snad opravdu o pravdu, a ne o mejkap! Na prvním místě by mělo v každém případě být kritérium, jestli je to pravda nebo ne, pak dlouho, dlouho nic a teprve potom mohu mít nějaké připomínky, jakože si třeba mohu povzdechnout, že to přece jenom mohl raději natočit doma v klidu, a ne za volantem v plném provozu. A také bych si ještě před jakoukoliv kritikou měl položit u zrcadla otázku: „A co jsem já udělal dnes pro lidstvo?“ A jestli je odpověď NIC, tak bych si měl buď nafackovat, a nebo to jít rychle napravit! Také bych mohl holandským novinářkám zazlívat spoustu věcí, které tam nemají úplně správně. Například jejich znalosti východních a slovanských specifik jsou trochu střižené v západním stylu, takže to bych třeba nebral úplně vážně. Ale jinak je tam 99,9 % pravdy, a tudíž nějaké detaily nemohou mít žádný vliv na důvěryhodnost tohoto veledíla jako celku! Tímto seriálem holky otevřely oči miliónům lidí na celém světě a současně jim i zachránily život.

Třetí příklad:

Pavel Kamas je prokazatelně majitelem plně funkčního mozku a má k tomu i velmi pěkně udělané stránky https://www.ovirustunejde.cz/, kde se rozhodně neostýchá přivítat nově příchozí ve svém stylu: Jste-li majitelé mozku – vítejte. Moje krevní skupina!

Vydal již druhé číslo časopisu Radix a má k tomu jako promo udělaná i pěkná videa.

Pavla Kamase je potřeba si poslechnout v klidu a pozorně, protože jeho projev je skutečným uměleckým zážitkem. Nejen že mluví čistou pravdu, ale navíc disponuje schopností sdělit ji velmi kultivovanou formou a krásnou češtinou. Jeho projev je zkrátka originální a nezaměnitelný.

Jeho časopisy ještě nemám doma, u prvního dílu se čeká na dotisk, ale už předem vím, že to bude zážitek. Pane Kamasi, děkuji vám za to, co děláte, mluvíte mi z duše a forma je pro mě velice osvěžující!

A když chcete šířit myšlenky tohoto skvělého člověka, tak si vyslechnete opět stejné nesmysly: „Ten člověk je mi nesympatický, protože se ve svém projevu neustále povyšuje!“ „Jeho projev zní ironicky!“ „To nám chce jako říct, že my snad nemáme mozek a on jo?“ a další bláboly!

Konec příkladů! Tak jak to bude dál? Budou lidi raději poslouchat čisté zlo a lež v podání naškrobených mluvících hlav, kdy vůbec není jisté, jestli to dotyčný vůbec říká nebo jestli je to CGI, jestli je vůbec živý, jestli sedí ve studiu nebo jestli je to jen nějaká počítačová virtuální realita?

Nebo si raději odpustíme ten nakašírovaný zahnívající podvod a budeme přijímat přirozenou pravdu od statečných lidí, kteří zadarmo nasazují krk, aby nás probudili z našeho pohodlného spánku a ovčí agónie?

Nebylo to tak náhodou vždy, že „svatá“ inkvizice hřímala z kazatelen monstrózních chrámů manipulativní žvásty a ovce sražené na kolena církevním divadlem uvěřily lžím „božího posla“ a vybičovány jeho plamenným projevem šly upálit nejbližší babku kořenářku, která jako jediná to myslela s lidmi opravdu dobře a pomáhala nezištně celé vesnici od nemocí a zachraňovala jim životy?

Dříve těmto nositelům pravdy a světla říkali kacíři, dnes jsou to konspirační teoretici. Oba výrazy jsou od písmene K a oba vymyslela stejná verbež, tehdy Církev a dnes CIA, to je zase obojí od C. To jsou zajímavé náhodičky!

Obrázek níže asi překlad nepotřebuje, ale pro úplnost: Nemá roušku, není vakcinovaná a přesto je zdravá? Potřebujeme snad další důkaz, že je to čarodějnice?

Dám sem jedno drsné video, asi nejvulgárnější, jaké jsem viděl. Tohle už asi těžko někdo překoná! Chlápek totálně ztrácí nervy a už je úplně šílený z toho, co se okolo nás děje. Vůbec nedokáže pochopit, jak tohle ještě někdo může nechápat. Tak v tom si rozumíme, to já už asi nepochopím nikdy. Doporučuji všem útlocitným, úzkoprsým a liberálním měšťákům, kteří si hrají na vznešenou honoraci, že tohle bude pro ně silný zážitek:

Jinými slovy, i takhle může vypadat sdělení čisté pravdy! Tento člověk se naprosto nepřetvařuje, ani nijak nekrotí a hrne to ze sebe ven tak, jak mu zobák narost.

A teď si to srovnejte s nějakým uhlazeným a kultivovaně mluvícím politikem, který by sice nikdy nic takového neřekl, ale o víkendu si zajede do Schwarzwaldu na hon nevinných dětí vypuštěných v parku nějakého zámečku, samozřejmě patřícího Rothschildům. Večer ty ulovené děti všichni společně snědí a v neděli se pan Uhlazený a Kultivovaný vrátí domů k nic netušící manželce a dětičkám děsně unavený z náročné „služební cesty“.

Tak mezi tato prasata patří i úchylák Klaus Schwab, ředitel Světového ekonomického fóra, který celou pandemii vymyslel a naplánoval. Této zrůdě můžete poděkovat za všechna příkoří posledních let:

Dalším delikventem a pedofilem je demokratický senátor za Kalifornii Adam Schiff. GITMO na tebe již netrpělivě čeká ty pedoprase:

A trojici úchyláků uzavírá předseda WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus. Pro zajímavost je to etiopský mikrobiolog, imunolog a politik. Od roku 2017 je předsedou WHO a je prvním Afričanem a osobou bez lékařského vzdělání na tomto postu!!! Docela by mě zajímalo, jak vypadá takové studium mikrobiologie v Etiopii!

Tak si to představte, že jeden úchylák pandemii vymyslel a naplánoval a další ji zrealizoval. Kdyby někdo pochyboval o moci WHO nebo zpochybňoval jeho vliv, tak vás mohu ubezpečit, že je nepředstavitelný! 90 % světa se ani neuprdne, dokud WHO nedá pokyn, a to včetně našeho SÚKLU, ministerstva zdravotnictví apod.

Tak tento zvrácený dobytek v současné době řídí svět a ničí naše životy. Každá seriózní poprava je pro ně příliš humánní a krátká!

Tak co, navonění liberálové? Kdo a co je přijatelnější? Satanistická LEŽ v rouše beránčím od úlisných pedofilních hadů nebo upřímná a hodně nasraně sdělená PRAVDA?

Závěr

Ano přátelé, je to tak! Svět se za posledních 50 let hodně změnil a pravda už se neříká ani v televizi, ani na iDnes, ani na Aktuálně, ani na Seznamu, ale když budete hledat, tak ji občas najdete na Rumble, na Nastub.cz, na Telegramu, na Brighteon.com, na Youtube (někdy tam pravda vydrží i několik minut, na Instagramu třeba i den). Když zastavíte nějakého antivaxera, tak vám nepochybně rád poradí, kde se pravda zrovna dnes skrývá.

Pravdu už dááávno neříkají nažehlení panáci s kravatou a neustále připravenou maskérkou za zády, ale drsní řidiči kamiónů, nasraní aktivisté, státem podvedení občané, policií zmlácení antivaxeři, rozzuření majitelé restaurací a lanovek a jinak normální běžní řadoví lidé, kterým to všechno došlo a potřebují to ze sebe dostat ven, stejně jako já. Formu si každý volí podle svých možností, schopností a preferencí.

My všichni, co VÍME, že se jedná o největší podvod v dějinách lidstva, už skoro 2 roky neděláme nic jiného, než se snažíme probudit a zachránit co nejvíce lidí okolo sebe. Víme, že jsme všichni na jedné lodi a pokoušíme se, seč nám síly stačí, zachránit ty zbývající ovce. Proč? Nevím, možná z takového nějakého pocitu, že patříme ke stejnému živočišnému druhu a asi je to i naší přirozeností pomáhat lidem, pomáhat si navzájem. No a co na to ovce? Stojí, čumí a bečí! Místo toho, aby si vážily každé pomoci a rady, když už jsou tak pitomé, že to samy neprokoukly, hledají na všem vady, kazy, hnidy a všechno je pro ně fake, Photoshop a konspirace. Pak se nemohou divit, že jsou označovány jako bezmozci, ovčané, debilové a idioti, a to je ještě ta slušná část oslovení. Doporučuji vám to pochopit hodně rychle, protože za chvíli čas vyprší, všichni se najednou dozví Pravdu a vy zůstanete za blbce už jednou provždy. I když, ono už je to teď možná asi jedno…

Na závěr něco pro odlehčení: