O životě

Víra 2

Poslední dobou dostávám od čtenářů četné maily, ze kterých vyplývá, že mnoho lidí začíná propadat panice a depresi. Abych se v něčem neopakoval, nejprve jsem si znovu přečetl svůj článek z května 2022 – Víra. I po devíti měsících je stále aktuální, doporučuji přečíst znovu a malověrci 3x denně na lačno. 😊

V průběhu posledního roku mnozí skalní a probuzení věřící ztratili svou víru a potřebují pořád dokola ujišťovat, že vše jede podle plánu. Sami už nejsou schopni tuto víru udržet. Ptám se proč? Buď víru mám nebo nemám! Poloviční víra je nesmysl, stejně jako poloviční pravda. Tak jako je poloviční pravda vždy jen lež, tak poloviční víra je zase jen nevíra.

Pokusím se napsat takový upgrade svého předešlého článku a doplnit nové argumenty a pohledy na věc. Je možné, že byl předchozí článek pro někoho nepochopitelný, tak to zkusím trochu jinak.

Předem bych chtěl zdůraznit, že rozhodně nejsem plně zabezpečený milionář, který by neměl žádné starosti, nemusel se potýkat s Matrixem a jen si tiše v lotosovém sedu meditoval, žral popcorn a čekal, až to Aliance spustí. Mám tolik starostí a problémů, že by si je se mnou mnoho lidí určitě vyměnit nechtělo. V průběhu neustálého odkládání událostí jsem ztratil některé členy rodiny, přátele a známé. U koho byly názory zcela neslučitelné, s tím nastalo trvalé přerušení jakýchkoliv vazeb. Posměch od nevědomých už ani nepovažuji za problém, každý se odkopal a já jsem velmi vděčný, že poslední 3 roky každého donutily odhalit svoje „pravé já“. Uvědomuji si, že kdyby přišly Med Beds včas, mnoho lidí mohlo být zachráněno. Bohužel, nestihli to a museli těsně před koncem odejít. Mnozí vlastenci jsou v depresi, propadají malomyslnosti a nevědí, čeho se chytit. Někteří už několikrát od roku 2020 obměnili zásoby potravin a dozvídám se, že už rezignovali na vše a už si ani žádné další nepořizují. Znám i takové, kteří to úplně vzdali, nechtějí nic slyšet ani vidět, nedá se s nimi o ničem bavit a jsou zhmotnělý pesimizmus. Na jména trump a putin reagují vyloženě agresivně, když jim chcete říct dobrou zprávu, utřou vás hláškou: „To už jsi říkal stokrát a pořád nic!“, když jim zase řeknete, co provedl někde na světě Deep State, tak se dozvíte: „Jak je možné, že mají ještě takovou moc?!“, „Jak to, že ještě mohou chodit po světě a páchat zlo?!“, „Jak to, že ještě existuje HAARP?“, „Jak to, že mohou ovlivňovat počasí?!“, „Jak to, že se ještě setkávají v Davosu!“, „Jak to, jak to, jak to!“. Apatie, zmar a negativizmus.

Co teď? Myslíte si, že by někomu pomohlo, kdybych sepsal do článku, jakými problémy jsem si musel projít a stále procházím já? Těžko; ovce by z toho měly radost a malověrcům bych tím moc nepomohl. Samozřejmě, že mám vztek, že už se to dávno nepoložilo, protože bych už nemusel řešit stovky problémů, které by tím pádem vlastně ani nevznikly; samozřejmě, že jsem naštvaný na tupé stádo, které to všechno jenom zhoršuje a oddaluje; samozřejmě, že bych dal nejraději přes hubu každému, kdo volil jenerála, ale to přeci nemá nic společného s vírou! Je to přirozený důsledek této převratné, šílené a výjimečné doby. Přes všechny problémy, přes vyhrocené situace, přes nezvládnuté emoce, já určitě problém s vírou nemám.

Moje víra má pevnost ocelového výra!

jak jsem se pokusil symbolicky vyjádřit titulním obrázkem. 😊 Když o tom tak přemýšlím, tak já už vlastně nemám jen víru, ale absolutní a neochvějnou jistotu. I kdyby přemýšlelo 8 miliard lidí naprosto opačně, mě je to úplně jedno! Nic mě nemůže zviklat, nikdo se mnou nemůže pohnout, protože já vím, jak to je, vidím jednoznačnou budoucnost a neexistuje ani člověk, ani informace, ani nic, co by to mohlo změnit.

Je vidět, že propaganda odvádí pořád ještě perfektní práci a daří se jí nalomit i toho, kdo byl před tím už skoro probuzený. Vezměte si jako příklad takovou Okrajinu (budu psát o na začátku záměrně, není to chyba, má to svůj důvod): všechno, co chrlí média a všechny prozápadní vlády o Okrajině, je jen čistá lež, propaganda a každé slovo je otočeno naruby. Odolat tomu mohou jen ti, kteří dokáží tyto lži okamžitě identifikovat a vědí bezpečně, kde je pravda. Uvedu příklad: Rusko v současné době nelze v žádném případě porazit žádnými pozemskými zbraněmi, které má celý kolektivní Západ, včetně USA, v součtu dohromady. Rusko všem uteklo technologicky i morálně o mnoho koňských délek a je pozemskými technologiemi nezastavitelné. Díky Bohu! A když vím, že to není možné, že se na tom shodnou vojenští experti z celého světa, tak to přeci nebudu ani zkoušet! (pakliže ovšem není můj záměr úplně jiný!). Přesto polovina našeho národa schvaluje posílání zbraní na Okrajinu a věří, že Okrajina může zvítězit nad Ruskem. Co už jim ale vůbec nedochází je fakt, že tím současně podporují zabíjení Okrajinců ve velkém. Ano, těch Okrajinců, ze kterých se můžou všichni opupínkovat, jak jim na nich záleží, tak ty nechávají umírat pro absurdní a nesmyslnou ideu vítězství nad neporazitelným Ruskem. Kdyby se do toho konfliktu nikdo nevměšoval, mohlo být obětí na obou stranách mnohem méně. Ale ne, bude se bojovat do posledního Okrajince a když dojdou, půjdou místo nich Češi a Slováci. Vůbec jim nevadí, že už tam žádní Okrajinci vlastně ani nejsou, a že tam bojují nějaké žoldácké bandy z celého světa doplněné o nezletilé chlapce a násilím odvlečené otce od rodin. Jejich rusofobie je tak zhoubná a nekonečná, že si nevidí ani na špičku svého nosu. To jsme to dopracovali!

Proč já víru mám pořád a jiní ji ztrácí? Protože nemají dostatečně hluboké politické, dějinné a všeobecné znalosti a vědomosti.

Celý život mě provází neutuchající touha po poznání. Chtěl jsem vždy vědět „proč“, chtěl jsem přijít věcem na kloub, chtěl jsem vždy jít ve všem do maximální možné hloubky, abych se dostal co nejblíže k podstatě. Tím se mi postupně odhalovaly souvislosti, principy a zákony. Pochopil jsem, že ve všem je dokonalý řád, že vesmírné zákony platí na všechny a na všechno, a že dokonce i v chaosu existuje řád. Totéž lze aplikovat i na temnou stranu světa, na takzvanou Cabalu nebo Deep State. Je jedno, jak si satana, padlého anděla, baala, či peklo nazveme. Protože žijeme v dualitě, vše musí být v rovnováze, a tak i temná strana se musí řídit stejnými zákony, jako strana světlá.

Proč je tady dualita, proč je zde zlo, satan a další podobná verbež? Jen a pouze pro uvědomění si zodpovědnosti za naši svobodnou vůli. „Můžeš cokoliv, ale vždy se připrav na následky“. Ty budou pro tebe buď dobré nebo špatné, podle toho, jakou cestou se vydáš. Půjdeš-li za světlem, čeká tě podpora všech vesmírných bytostí a sil. Půjdeš-li za hmotou, za mamonem, za lží, za temnotou, tak sice klidně můžeš, ale pak se nediv! Nebo ještě jinak: v každém případě to pro tebe bude v konečném důsledku dobré, jen v průběhu svého učení o svobodné vůli budeš občas rýt držkou v zemi.

Proč to vysvětluji tak obšírně? Abychom si na tom uvědomili, že temná strana se musí řídit zákony stejně, jako kdokoliv jiný. Jim je dovoleno páchat zlo jen proto, abychom si mohli vyzkoušet sílu naší víry a odhodlání jít cestou pravdy a lásky a nenechali se svést zvukem Sirén z naší cesty. Prostě a jednoduše je to zkouška přesvědčení a víry, jako ve škole. Prošel/neprošel.

Aby mohla temná strana konat zlo, musí k tomu dostat souhlas. Když souhlas nedostane, dopouští se zločinu a má to pro ni následky, stejně jako pro nás. Temná strana to ví, a proto dělá všechno tak, aby zákony neporušila. K tomu musí splnit dva zásadní body:

 1. musí předem oznámit svůj záměr vykonat něco nekalého

a

 1. musí k vykonání tohoto činu dostat od druhé strany, tj. od člověka, souhlas.

Temná strana obě podmínky poctivě dodržuje. A co z toho vyplývá?

Ad 1. Jestliže jsou všechny informace dopředu k dispozici, jako že jsou, tak je potřeba se s nimi seznámit, je potřeba vědět, kde je najít, jak je správně chápat a jak se podle toho zařídit. Jenže lidi nečtou, nevzdělávají se a nestudují. Odchodí v mládí nějakou školu, kde jim nalijí do hlav kopu nesmyslů a oni si myslí, že jim to pro život stačí. V zásadě lze říct, že mají pravdu, protože pro život otroka to opravdu stačí. Tím pro většinu obyvatel Země jejich „vzdělávání“ končí. Smutné a tragické!

Ad 2. S tím souhlasem je to stejné. Musím vědět, co se za souhlas považuje a co ne. Musím vědět, že dát souhlas může vypadat i tak, že si dojdu nechat dát dobrovolně eutanázii. Nebo že si nevyžádám veškeré certifikáty a protokoly o údajné vakcíně. Nebo že jsem neuplatnil svoje práva a nechal jsem se omezit nějakým výpravčím ve vlaku (že mám mít náhubek) a tak dále.

Paradoxní je, že většina lidí VĚŘÍ, že to s nimi vláda myslí dobře, že doktoři jsou tady od toho, aby nás vyléčili, že školství je tady od toho, aby nám dalo nejlepší možné vzdělání, že banky si ty svoje satanistické úroky zaslouží, že platit daně je správné, že královna Bětka byla z gruntu hodná ženská, a že novináři píší pravdu. Tomuto souboru iluzí oni věří a nemají s tím vůbec žádný problém! Víra 100!!! Když jim ale sdělíte pravdu (ne „pravdomluvná“ média, ale vy), tak s tím mají velký problém. Nevěří nikomu a ničemu, na všechno chtějí doložit tuny důkazů, a nakonec jste pro ně stejně jen ujetý konspirační teoretik s alobalovou čepičkou na hlavě.

Když chtějí jet lidé na dovolenou do nějaké exotiky, studují průvodce půl roku dopředu, mají pročtená veškerá diskuzní fóra, vytipované ověřené ubytování a zajištěného domorodého průvodce. Když si chce chlap koupit nové auto, studuje v dané kategorii každičký parametr, vytváří si v Excelu srovnávací tabulky, chodí na zkušební jízdy a teprve potom, po nekonečném zvažování si vybere vysněný vůz. Totéž s telefonem, s kolem, s elektro-koloběžkou, prostě s čímkoliv praktickým a hmotným.

Na nepodstatné, pomíjivé a krátkodobé záležitosti si lidi čas najdou, ale že nemají absolutně ponětí, v jakém světě to vlastně žijí, je jim úplně jedno!

K volbám π-rezidenta bych se nejraději vůbec nevyjadřoval, protože tohle absurdní divadlo s tragikomickým scénářem se nedá komentovat jinak, než množinou nejpeprnějších výrazů z oblasti anatomie a zoologie. Ale u jednoho aspektu se přece jen chci zastavit; když si vezmeme jako příklad první kolo voleb, tak jenerál-funerál + danushe-marfuše dostali přes 2,5 milionu hlasů!!! Když k tomu připočteme hlasy dalších kadihnátů profialovského typu, s výjimkou pana Bašty, tak jsme na +/- 3 miliónech. Druhé kolo toto šílené numero jen potvrdilo. I kdyby byly volby ukradené a zmanipulované, jako že samozřejmě byly, stejně jako všechny předešlé, pak stejně každý z nás nepochybně viděl okolo sebe ty neuvěřitelné masy zdebilizovaných zombíků, kteří tu volbu futrála opravdu mysleli vážně! I kdyby ty mršiny z Hewlett Packard ukradli milión hlasů, tak přesto je to pro mě zcela mimo jakékoliv chápání. Tady se mi prostě zastaví mozek a dál už nepobírám nic.

Znamená to totiž, že tady žijí 3 milióny těch nejdebilnějších debilů z Debilákova s IQ o velikosti své vlastní nohy v decimetrech, někteří možná i v metrech nebo teploty ve spižírně ve stupních Celsia. Tato individua nemají sebemenší tušení, k čemu slouží všemi tolik adorovaná fašistická Evropská hnůjnie a k čemu je tady „spřátelené“ NATO – severoatlantická teroristická organizace a nejagresivnější vojenské uskupení na světě, sloužící na svrhávání nepohodlných režimů a zabíjení nevinných civilistů. Tak proč si nezvolit do čela státu rovnou generála této teroristické organizace, že? Oni neví, že satanistický kolektivní západ je nejodpornější smrdutá stoka prolezlá úchylnými a pedofilními zrůdami, co mučí a žerou milióny dětí ročně, a že naše „démonkratická“ vláda je nedílnou součástí této hnijící bažiny?

Dobrovolně a ve svém volném čase se vypraví do volební místnosti a dají hlas svému úhlavnímu nepříteli, který ihned po svém zvolení začne pracovat na fyzické likvidaci svých věrných voličů! Nejprve nás pošle chcípnout do zákopů na okraj Okrajiny a ty, co zbydou, nažene co nejdřív do digitálního koncentráku švábovského typu, kde nebudeme nic vlastnit a budeme šťastní, že můžeme žrát aspoň ty brouky. Chápete to? Dobrovolně volí pro sebe a pro své děti budoucnost 1000x horší, než jakou vykreslil George Orwell v románu 1984???!!!

Je to vlastně úplně stejné, jako když šli ti stejní debilové dobrovolně a ve svém volném čase na eutanázii, o které úplně stejně jako v případě prezidentských kandidátů nevěděli vůbec nic. Nejedná se nakonec o úplně stejnou skupinku? Nemají založený nějaký sebevražedný klub? Ale ne, to by byla určitě jen konspirace.

Takže ano, chápu zděšení ve vlasteneckých kruzích. Tyto volby ukázaly (bez ohledu na to, jak moc byly zmanipulované), že v tomto národě se můžeme dočkat prakticky čehokoliv, protože milióny idiotů okolo nás ukázaly, čeho jsou schopni. No nic, ještěže vím, že naše volby mají na celosvětové dění jen nepatrný vliv.

Takže kde je chyba? Kdyby se lidi učili nepřetržitě celý život hledat pravdu, kdyby se vzdělávali v oborech důležitých pro život jako je geopolitika, péče o zdraví těla a duše, skutečné dějiny lidstva, kdyby si neustále kladli ty správné otázky, kdyby pochybovali o všem, co je jim předkládáno a podrobovali to zkoumání, aspoň jako při nákupu mobilu, nikdy by těmto šíleným nesmyslům nemohli věřit, protože je to všechno jen Potěmkin, kde lži jsou líbivě nakašírované kulisy a stačí se na ně podívat z druhé strany a vidíte okamžitě, že je to podvod. Ale ne, on se nikdo na druhou stranu nejde podívat, protože prostě slepě VĚŘÍ a nechává se ukolíbat pěkně nabarveným podvodem. Ono je to pohodlnější, že, myšlení bolí! Kdosi moudrý řekl:

Je velmi snadné lidi podvést, ale je nemožné je přesvědčit, že byli podvedeni.“

Kdyby zlo nedostalo souhlas k páchaní svých činů, nepáchalo by je a muselo by před pravdou a světlem ustoupit. Tím by splnilo svůj úkol a dál už by ho nebylo potřeba. Lidi by tak složili zkoušku ze SVOBODNÉ VOLBY a prokázali by, že se nenechají nachytat na nějaké směšné pozlátko. Jestliže tu zlo stále ještě je, a ještě navíc je dost aktivní, pak z toho vyplývá, že je tu pořád potřebné, že si lidi pořád dokola nabíhají na stejné vidle, pořád dokolečka šlapou na stejné hrábě a pořád si nejsou schopni opatřit mapu minového pole, po kterém se právě procházejí. Proto tu jsou zástupci zla, jako je pěti-demolice, teď už i v čele s jejich vlastním koněm! A funguje to perfektně. Takže co? Lidi jsou nepoučitelní, nic nedonutí ovce k zamyšlení a pořád si budou šlapat na ty stejné hrábě, až si vytlučou do hlavy důlek. Nepochopí a nepochopí! To je materiál!

Ale zpět k víře/nevíře.

Jsem opravdu skálopevně přesvědčen, že víra, resp. nevíra je pouze o znalostech, resp. neznalostech. Tuto svou vlastní teorii nehodlám nikomu vnucovat, ale myslím si, že by to mohlo být mnohým ku prospěchu. Ty, co neví nic, nechme pro tuto chvíli úplně stranou. Dál budu psát už jen o těch, kteří sice něco ví, ale mají problém s vírou, neustále oscilují mezi eufórií a depresí anebo už jsou v depresi trvale. Ty, kteří jsou trvale v eufórii tímto pozdravuji! 😊

Jádrem pudla je podle mě nedostatečně vybudovaná a nedostatečně pevná znalostní základna. Ať už k této nedostatečnosti došlo z jakéhokoliv důvodu, tak tam je potřeba hledat příčinu a snažit se jí co nejdříve odstranit. Mnoho lidí se do roku 2020 politikou, ani svým vlastním zdravím příliš nezabývalo. Nějak žili a nějak jim to fungovalo. Nebyl dostatečně silný motiv se něčím takovým zabývat. Někteří měli tu smůlu, že byli „příliš zdraví“, takže nepřišli do přímého kontaktu se současným středověkým zdravotním systémem a uchovali v sobě iluzi o obětavých lékařích ještě z dob socializmu. Vůbec si nevšimli, že se zdravotní systém diametrálně a principiálně změnil. Další postiženou skupinu tvoří majetnější lidé, kteří díky svým finančním možnostem mohli proplout do dnešních dnů bez významnější kolize se systémem, a tudíž ani oni neměli vyloženě důvod něco studovat. A poslední skupinu tvoří lidé vysokoškolsky „vzdělaní“. Čím vyšší vzdělání, tím hůř pro ně. Jsou zarytě přesvědčeni o „své“ jediné správné a možné verzi chápání světa, a právě těmto lidem je nejtěžší vysvětlit, že mohou ve většině případů tyto naivní představy zmačkat a zahodit do koše. Ve vyšším věku je to opravdu těžké a málokdo to dokáže. Kognitivní disonance je tak silná, že mnozí raději opustí tento svět, než aby připustili, že celý život věřili nesmyslům.

Když potom v roce 2020 začalo být „horko“, bylo pro mnohé již pozdě začít dohánět své neznalosti a odhalovat narychlo a za ostrého běhu fungování celého Matrixu. Kdo se do této chvíle neuměl učit, neměl zažitý systém sebevzdělávání, neměl moc velkou šanci něco dohnat za předchozí promarněná léta. A když si takový člověk přeci jen něco nastudoval, tak jsou stejně jeho znalosti slabé, povrchní, chybí jim systém, odpovědi na klíčové otázky a z toho pramení neschopnost rozpoznat pravdu od mediální manipulace. Tito lidé snadno naletí na dezinformace pocházející z obou táborů. Když se pak taková rychlokvaška dozví, že i „hodná strana“ poslala nějakou kachnu do světa, srazí ji to na kolena a přestane věřit úplně všemu, mnohdy dokonce i sama sobě.

Na jednu stranu bych mohl napsat, že to hluboce chápu; málokdo měl ve svém životě tolik času, aby se mohl nepřetržitě vzdělávat v několika disciplínách. Známe to všichni, životní kolotoč, starosti o rodinu, zaměstnání, hypotéky, péče o nemocné rodiče, starosti s dětmi… ano, jasně, chápu to. Na druhou stranu čas ukázal, jak moc je tohle všechno důležité! Ten, kdo to do sebe nechal vpálit z důvodu neznalosti, či naivity, může teď už jen tiše přemýšlet o svém životě a přehodnocovat, jestli se přece jenom neměl raději zabývat užitečnějšími věcmi, než kterými se zabýval doposud.

Poslední 3 roky také ukázaly, že důvěřivost v „dobrotu světa“ a lidumilství jeho vládců, může být ruská ruleta s plným bubínkem a rychlý způsob, jak se sprovodit z tohoto světa. Doba „Sluníčkářů“ tady totiž již byla a je nenávratně pryč! Takže dodatečné vymlouvání, že „Já jsem na to neměl čas, protože jsem musel tohle a tamto a bla, bla, bla!“, „Rodina byla pro mě vždy na prvním místě a na nic jiného mi nezbyly síly!“, jsou ve světle posledních událostí spíš výmluvou, aby sám před sebou nemusel přiznat, že to zkrátka nedělal buď z pohodlnosti anebo z naivity.

A z toho všeho pak pramení nevíra. Lidé nejsou zvyklí se učit, neumí to a ve vyšším věku je těžké se to začínat učit. Nevědí, kde mají začít, a tak se probírají tunami zbytečností, než se doberou zrnka pravdy. Nejsou zvyklí rozpoznávat pravdu od lži a v současné informační smršti se to rozpoznává fakt blbě. Nevěří pravdě, protože ta je mnohdy tak za hranou jejich představivosti, že se bojí, že budou před svým konzervativním okolím za blázna… A tak by se dalo napsat dalších 50 důvodů, proč jsou nevěřící.

Pokusím se naznačit několik bodů, na kterých u mnoha lidí ztroskotává jejich víra:

 1. Znalost dějin temné strany (neboli DeepState, Kabaly, Chazarské mafie apod.).
  Jestliže vím, že toto zlo vládne lidstvu už tisíce let, v posledních 200 letech velmi intenzivně, a že v závěrečných 20 letech zařadil DS nejvyšší možnou rychlost, nemůže mě překvapit, že za tu dobu zdokonalili své metody lží, manipulací a ovládání mas natolik, že jsme to až do nedávna prakticky neměli šanci odhalit. Jejich mistrovství přešlo ve virtuozitu a zasáhlo všechny aspekty našich životů. Není vůbec snadné se v tom zorientovat, proto je znalost dějin a časové linie tak nesmírně důležitá. Uvedu jenom takový blbý příklad: Představte si fotbalový zápas, při kterém mají obě družstva stejné dresy. Ten, kdo přijde na zápas pozdě, bude z toho úplně zmatený a nebude schopen se v hráčích orientovat. Když bude někdo na hřišti od časného rána a uvidí přijíždět jednotlivé týmy, uvidí odkud přijely a čím přijely, kdo je jejich trenér, kdo jsou jejich fanoušci, bude jim vidět do karet od samého začátku, takže se v tom bude i při hře lépe orientovat.
  Sepsat dějiny temné strany se už některým výjimečným bytostem zčásti podařilo, ale stejně zůstanou některé úseky nezmapované, dokud nedojde k úplné porážce zla a následnému odhalení. Ale i to, co do teď víme, stačí k tomu, abychom znali hrubou kostru. Když to vezmeme heslovitě, a jen 200 let zpětně, tak dokázali vyvolat masivní zkázu Tartárie někdy začátkem 19. století, vymazat celé dějiny této vyspělé civilizace a zahladit po ní téměř veškeré stopy na neuvěřitelně velkém území. To už samo o sobě je pro nás těžko představitelný úkol. Následně pak sepsali novou historii tak, jak to vyhovovalo jejich cílům. Jakmile se objevilo jakékoli nebezpečí prozrazení klíčových informací, nelitovali vynaložit neuvěřitelně velké prostředky k jeho eliminaci. Máme za sebou dvě století vražd géniů, statečných mužů a žen a krádeží veškerého lidského pokroku. To vše na oltář udržení hrstky zločinců u moci.
  I. a II. světová válka a dalších cca 200 lokálních válek všude po světě, Titanic, komunizmus, socializmus, kapitalizmus a desítky dalších -izmů, epidemie a pandemie, civilizační nemoci, rakoviny, AIDS, pád dvojčat, rozpad Sovětského Svazu, rozpad Československa a tisíce dalších katastrof, to jsou všechno jen povídky z jedné i druhé kapsy stále stejného autora. DS byl stále jen mocnější a bohatší a lidstvo v porovnání s ním jen zaostalejší, hloupější, chudší a nemocnější. Kvůli zákonům duality bylo jasné, že se vzrůstající mocí DS se musí někde objevit síla, která bude působení zla vyvažovat do rovnováhy. Vznikla Aliance, sestávající jak z uvědomělých politiků, vojáků, umělců a dalších světelných bytostí, tak i ze zástupců mimozemských civilizací. Především těch, které jsou k lidstvu přátelské (např. Plejáďané) a také těch, které se k lidem chovají neutrálně, ale zlo na Zemi ohrožuje už i existenci jich samotných. Kam až sahají úplné počátky práce Aliance se mi zatím nepodařilo úplně přesně zmapovat, ale lze říci, že akce Aliance začínají být viditelné ve veřejném prostoru od doby, kdy JFK vyhlásil válku CIA začátkem šedesátých let.

  Tak jak Aliance přitvrzovala, rozšiřovala se a zvětšovala svůj akční potenciál, stejně musela přitvrzovat i temná strana. Pád dvojčat byl přímý a rychlý důsledek pokusu o nastolení GESARA a zavedení kvantového finančního systému Aliancí. Arogantní DS musel udělat cokoliv, aby tomu zabránil a tím byla odstartována závěrečná otevřená válka mezi DS a Aliancí. Přesně od tohoto okamžiku už měl být každý člověk na světě ve střehu a měl vědět, že Zlo se už nezastaví před ničím. Šlo úplně o všechno, šlo o Zemi, o lidstvo, o rovnováhu v galaxii, o existenci této civilizace. Temnota, prostřednictvím umělé inteligence chtěla ovládnout úplně všechno a bylo nezbytné tomu zabránit jakýmkoliv způsobem. Proto JFK jr., proto diana, proto trump, proto putin, proto armáda. Až do roku 2016 DS věřil, že nemůže nikdy prohrát, že je příliš mocný, aby ho dokázala jakákoliv pozemská síla ohrozit. A v zásadě by měl i pravdu, protože kdyby byla Aliance postavena jen z pozemských bytostí a technologií, tak si ani nevrzla. Teprve po nástupu trumpa a současné likvidaci hlav 13 pokrevních satanských rodin, si DS musel poprvé uvědomit, že utrpěl historickou porážku. Tímto krokem vyprovokovala Aliance DS k závěrečné bitvě na život a na smrt a donutila Cabalu, aby vynesla své nejvyšší karty. A co měl satanáš v tu chvíli v ruce? To jsme věděli už nejméně 20 let-Covid, vakcíny, GreenDeal, Okrajinu, bezhotovostní digitální koncentrák, hladomor, brouky v jídle, třetí světovou válku, mimozemskou invazi apod. Většina tohle právě bohužel nevěděla. Byla bohužel jen pasivním příjemcem těch „správných a pravdivých“ informací, jen líné stádo!
  Kdyby neexistovala Aliance, která minimálně posledních 50 let postupně decimuje DS, kdyby nepomohly mimozemské civilizace vyhnat Archonty, Drakoniánce a Reptiliány ze Země, myslíte si, že by mělo zbídačené a zotročené lidstvo vůbec nějakou šanci? S naším primitivním myšlením, kdy jsme schopni si za prezidenta zvolit jenerála teroristické organizace? S našimi primitivními zbraněmi, které jsou v porovnání s vyspělými technologiemi na úrovni plastového praku?
 1. Technologická vyspělost DS – Ani omylem by se nikdo z lidí nezmohl na odpor proti technologické převaze, kterou měl DS po celou dobu k dispozici. Prakticky by DS mohl dosáhnout kdykoliv čehokoliv a bylo by to přesně, v termínu a dokonale provedené a bez chyb. Lidstvo už by možná v této podobě neexistovalo, zbyla by jen hrstka dobrodruhů někde v podzemí a svět by vypadal jak ve filmu Šílený Max nebo Vodní svět. Jestli si někdo myslí, že by to mohlo dopadnout jinak, tak neví nic o technologiích, které měl DS k dispozici již od přelomu 19. a 20. století. Společnosti Thule, Vrill a Ahnenerbe byly základnou pro vznik Třetí říše. Nacisté měli k dispozici antigravitační pohony, létající ponorky, děla střílející nadzvukové projektily, zvládli genetické inženýrství, měli znalosti z okultizmu, kabale a dalších tajných řádech. Spolupracovali s mimozemskými zástupci a obchodovali se zbraněmi jak na tureckém tržišti. Američané se namotali do II. světové války mimo jiné také proto, že chtěli získat veškerý pokročilý výzkum nacistů pro svou vlastní potřebu a pokračovat v ideích třetí říše.

  To se jim povedlo, dostali za oceán do bezpečí tisíce špičkových vědců i s jejich pokročilými výzkumy. Vytvořili jim v podzemních základnách a laboratořích dokonalé podmínky a nechali je pokračovat v jejich díle zkázy. Dokáže si někdo představit, na jaké technologické úrovni jsou dnes, když ve 30. letech minulého století už měli zvládnutou antigravitaci a genetické klonování lidí??? Když měli po celou dobu neomezené financování??? Když nemuseli dělat na každý měřák výběrové řízení na základě zákona o veřejných zakázkách? Když mohli dělat pokusy přímo na lidech a nestarat se o to, jestli jich zahyne tisíc nebo milión? Když měli stovky podzemních měst v hloubce 10 km pod povrchem, která byla připravena na dlouhodobý komfortní život miliónů zločinců po dobu 200 let? Když měli Zemi provrtanou jako ementál a k dispozici rychlovlaky se schopností jezdit 12.000 km/hodinu? (ze západního pobřeží USA na východní za 20 minut?). Když měli klonovací laboratoře, schopné vyrobit celou armádu bojových klonů a přesunout ji během minut na jakékoliv místo na Zemi? Troufnul by si ještě někdo po přečtení těchto odstavců tvrdit, že mělo lidstvo jinou šanci než nulovou? Jestli ano, tak by se měl nechat léčit, je to regulérní blázen.
 1. Znalost cílů DS – Jestliže známe dějiny temnoty, dokážeme určit i cíle těch, kteří ji vyznávají. Díky technologické vyspělosti uvedené v předchozím bodě jsou schopni těchto cílů dosáhnout kdy se jim zamane.
  Zlo usiluje v zásadě vždy jen o jedno a to samé. O neomezenou moc a nadvládu. K tomu vždy jeho vyznavači směřovali a nikdy to nebylo tak viditelné, jako v posledních 3 letech. Oni nepotřebují 8 miliard lidí, to je pro ně na ovládání zbytečně složité. Potřebují pouze obslužný personál na některé aktivity, které se nedají tak dobře robotizovat a k tomu jim stačí 0,5 – 1 miliarda lidí. I tito zbývající lidé musí ale být pod absolutní kontrolou. Že chtějí vyhubit 7 miliard lidí se ví dávno, ale kdo by tomu věřil, že? Že se bude muset nejprve vystrašit lidstvo nějakou nemocí, ať už skutečnou nebo vymyšlenou, to se také ví dávno, že bude depopulace probíhat přes vakcíny, je taky stará známá věc. Je na to dokonale napsaný harmonogram, jak to má probíhat krok za krokem a každý si to mohl přečíst. Dozvěděl by se tam dokonce i kdy má přesně naplánováno umřít.
 1. Shrnutí – Známe dějiny, známe cíle, víme maximum možného o technologické vyspělosti, takže víme vše, co potřebujeme vědět k tomu, abychom dokázali predikovat další vývoj, další kroky, které mají být na nás aplikovány. Jestliže se jim všechny předchozí plány dařilo vždy uskutečnit, tak si přece nemůžeme myslet, že teď najednou začnou mít problémy! Právě naopak, postupem času se jejich moc a možnosti tak násobily, že selhání nebylo možné.
  A konečně si můžeme začít klást ty správné otázky:
  Jak je možné, že se vůbec provalilo, že se jednalo o falešnou pandemii?
  Jak to, že se jim ten celý podvod nepodařil ututlat jako vždy předtím?
  Jak to, že nepovraždili všechny alternativce a konspirační teoretiky tak, jako to dělali doteď? Jak je možné, že lze na internetu neomezeně šířit pravdu o 9/11, o španělské chřipce, o AIDS, o samotném DS?
  Jak to, že nebyla celosvětově nařízená povinná vakcinace, když to byl nejdůležitější bod celé jejich depopulační agendy?
  Jak to, že ještě nejsou povražděni všichni členové La Quinta Columna, kteří provádí fenomenální pokročilý výzkum na jedových koktejlech s krycím názvem „vakcína“?
  Jak je možné, že ještě NATO nezničilo Rusko, když po tom toužily celé generace již několik set let a teď k tomu mají konečně unikátní příležitost, protože jim dal ruský medvěd záminku v podobě SVO na Okrajině?
  Jak to, že SVO na Okrajině trvá tak dlouho, když víme, že Rusko disponuje mimozemskými zbraňovými systémy, schopnými zlikvidovat bojeschopnost celé Evropy za 10 minut?

  Podobných otázek bych mohl sepsat ještě několik set. Bez ohledu na to, kolik by jich bylo, byla by na ně stejná odpověď:

Protože Aliance zvítězila a Deep State je mrtvý!

Deep State měl velmi komplikovanou strukturu, ale v zásadě lze říct, že to byla jakási pyramida. Aliance musela odstranit nejprve vrchní patra této struktury, která měla obrovskou moc. Jakýkoliv nezdar v těchto operacích by znamenal vyvolání okamžité odezvy.

Když si představíte, že jejich primárním cílem bylo zničit lidstvo, tak je asi jasné, jaké odvetné kroky by DS provedl, kdyby zjistil, že se ho někdo pokouší napadnout. Asi by byla zahájena jaderná válka, zločinci by se přestěhovali do podzemí a počkali by tam pár set let podle potřeby (ti nejvyšší zločinci mohou žít hodně dlouho, protože nemají omezení věku zabudované v DNA jako my).

Jednotlivá patra struktury nemají mezi sebou příliš přátelské vztahy, a tak většinou v těchto zločineckých strukturách spodní patro neví téměř nic o vyšších patrech. Proto bylo snadné každého odstraněného zločince ihned nahradit klonem nebo hercem v masce. Pochopitelně i Aliance vlastní klonovací centra už dávno a už dávno má vzorky DNA každého, koho plánovali v budoucnu nahradit. Uvědomme si, že plán na likvidaci DS se připravoval minimálně 70 let!

Jak se posouváme směrem dolů k nižším patrům, tak klesají možnosti samostatného rozhodování, klesá technologická podpora pro vykonání nějaké větší akce a klesá vliv a možnosti těchto zločinců. Co bohužel stoupá, je jejich počet. Těch pučmidrátů v dolních patrech je bohužel nejvíc (miliony!) a mají jednu příšernou vlastnost: jsou přesvědčeni o správnosti svého počínání a dokáží škodit jen z přesvědčení a klidně i zadarmo. To jsou ti, co stále ještě dělají tu odpornou práci, přestože by už dávno nemuseli, prestože jejich přímí nadřízení jsou již popraveni (oni to ale neví!). To jsou ti váleční štváči, mediální prostitutky, ředitelé televizí, lokální politici, lidé zodpovědní za rozprašování chemtrails, dobytek sedící v podzemních řídících centrech zodpovědných za zemětřesení v Turecku pomocí HAARPu, doktoři, co píchaj jedovky, ředitelé nemocnic, co kryjí vraždy a rektoři vysokých škol, co kryjí všechny ty danushe a jim podobný lidský nebo nelidský odpad. Co mají společného? Mají jen malou a omezenou lokální moc, jsou řízeni jen svojí vlastní debilitou, jsou to zločinci z přesvědčení a bohužel je jich hodně. Bude trvat ještě dlouho, než se je podaří všechny pochytat a popravit. V okamžiku, kdy dojde k měnového resetu a najedeme zcela na kvantový systém, tak přestanou mít přístup k financování svých temných aktivit a měli by přestat škodit. Jakmile i přesto bude chtít někdo něco vyvádět, kvantový systém ho okamžitě usvědčí. Kvantový systém právě teď už jede paralelně se starým satanským systémem (včetně SWIFTu) a dokáže usvědčit zločince na základě jedné jediné „špatné“ platby.

Tento čistící proces bude trvat ještě několik let, ale už nebude mít vliv na spuštění Gesary. Ta již byla neoficiálně vyhlášena, měnový systém je dokončen, všechny měny jsou v současné době kryté zlatem a jsou nastaveny převodní kurzy, čekalo se na poslední nastavení kurzu v Iráku. USA Inc. je dnes mrtvé, Washington je prázdná rezervace bez lidí a je připravená na demolici. Tam by se mohla fialová pětidemolice realizovat a demolovat o stošest! Bidet je oficiálně odstraněn, ruský agent Zelňačka odvádí perfektní práci, protože současně denacifikuje Okrajinu, odzbrojuje celý kolektivní západ, ničí NATO a pomáhá Rusku k jeho nezávislosti a prosperitě. Jako herec překvapil, takový výkon bych od něj nečekal!

Díváme se na film, který režíruje Aliance. Jmenuje se The Great Awakening – Velké probuzení. V souladu se svým názvem má přesně tento účel – má probouzet. V tomto filmu hrají jak skuteční herci v maskách, tak kloni, ale i klauni. Jeden z nich se právě chystá svoji smradlavou hnátou pošpinit náš hrad. Uvědomme si, že máme tu výsadu dívat se na tento film, protože kdyby DS ještě existoval, nenechal by se nikdy nikým režírovat a kompars bychom byli my sami. Všichni bychom byli v tomto okamžiku napíchaní 20 dávkami a čekali bychom na pomalou smrt. Žrali bychom brouky s rakovinotvorným chitinem, ale to už by nám mohlo být jedno, protože bychom věděli, že stejně umřeme.

Každý, kdo by se vzepřel autoritám, by byl exemplárně a pro výstrahu veřejně popraven, což by pro něj možná bylo i lepší.

Vše výše popsané je neprůstřelný důkaz existence Aliance, nevyvratitelný důkaz porážky DS. Vše je jen divadlo, někdy absurdní drama, někdy veselohra a někdy tvrdé porno. Do té poslední kategorie nepochybně patří celá česká politická scéna.

Kdo chce vědět datumy, tak je stejně naivní, jako já v roce 2020, kdy jsem si ještě myslel, že budoucnost může mít jen jednu časovou osu. Ano, přiznám se bez mučení, že to je to jediné, co jsem fakt nevěděl. Od té doby jsem chytřejší a vím, že časové osy může měnit jak Aliance, tak klidně i nějací zapomenutí poskoci DS, kteří mají přístup k vyspělejším technologiím, a tudíž vzniká obrovské množství kombinací možné budoucnosti. Ten, kdo říká jakékoliv časové prognózy, tak neví, o co jde. Jedná se o vojenskou tajnou operaci a omylem neunikne ani písmeno. Když je nějakému informátorovi dovoleno pustit nějakou informaci ven, tak se musíme mít na pozoru, protože to může být stejně tak info pro povzbuzení nebo dezinfo pro oklamání nepřítele. A teď si vyber!

Totéž dělají děvky DS; vytváří falešné vlastenecké kanály a krmí nás nadějnými žvásty, očerňují skutečné bojovníky a vlastence a celkově v tom dělají záměrně ještě větší bordel, než jaký to je.

Myslím si, že nejpřesnější informace můžeme získat jen rozsáhlou syntézou velkého množství dílčích, zdánlivě bezvýznamných informací. Na plnou hubu to prostě nikdo z armády nepustí a když to pustí, tak jsou 2 možnosti: buď už to právě začalo nebo je to jasný podvod. Takže jedině drobečky a střípky skládat k sobě a doufat, že z toho vyleze nějaký konkrétní obraz. Stojí to spoustu času, ale když se chcete udržet ve formě, jinak to nejde. Takhle to dělám poslední dobou pořád a daří se mi dokonce některé kroky předpovědět, protože mají logiku a logické návaznosti. Rozhodně to ale není nic, co bych chtěl zveřejňovat a pak se nechat pranýřovat, že to nevyšlo. To je čistě pro mou osobní potřebu.

Poslední slovo na adresu nevěřících: jedno je naprosto jisté: Aliance vyhrála a tím bylo zajištěno, že nás čeká nepředstavitelně krásná budoucnost. Na tom nic nezmění ani Petr, ani Pavel, ani oba dohromady. Když ještě v tom krátkém čase, co bude mít dotyčný hlavu na krku, napáchá nějaké škody na našem národu a zahyne kvůli němu spousta lidí, můžete poděkovat těm třem miliónům vychechtaných debilů. Určitě máte ve svém okolí pár entit, které se ke svému vlastizrádnému zločinu ještě hrdě hlásí, tak bych doporučoval začít tam. Ve světě se už praktikuje lynčování vlastizrádců a vražedných doktorů, tak se tento pěkný zvyk možná brzo dostane i k nám. Já myslím, že za to, co jsme právě teď předvedli před očima celého světa, nějaká reakce nepochybně přijde. To nám přece nemůže projít jen tak!

Ten Augiášův chlív, který tady na Zemi zbyl po činnosti DS se bude muset uklidit. Jestli se to nejdřív odhalí a potom se bude ještě uklízet za pochodu nebo se bude čekat až na úplný konec úklidu, to nikdo neví a nikdo vám to neřekne.

Co chcete vědět víc k tomu, abyste zase měli svoji víru? Že to dobře dopadne? Už to dobře dopadlo, to by vám mělo bohatě stačit! Ale jestli se dožijete závěrečných titulků a opony? To záleží už jen na vás.

Je takové jedno pěkné rčení:

Nakonec to všechno dobře dopadne. Když to ještě dobře nedopadlo, tak to znamená, že ještě není konec.

Co dál potřebujete vědět k tomu, abyste nebyli v depresi a nepáchali sebevraždy? To by byl asi nerozum páchat sebevraždu těsně před koncem, né? Představte si, že se polijete benzínem a škrtnete sirkou. V okamžiku, kdy vzplanete, začne nouzové vysílání, ale vy už se sami neuhasíte, když jste v plamenech! Fakt, nedělejte to, blbě se to hasí a hrozně to bolí. Nebo si představte, že skočíte ze 17. patra z okna a když poletíte okolo otevřeného okna sousedů v 5. patře, uslyšíte z televize známý hlas, jak říká: „My Fellow Americans….“ Ne, fakt to nedělejte, kdo to má potom po vás uklízet!

Teď vážně: denně se na světě odehraje řekněme 10 výjimečných událostí s obrovským významem, kde každá jednotlivě má sílu jaderné bomby. Některé zprávy mají dokonce sílu zvednout celý národ okamžitě z gaučů a donutit ho jít rozvěsit zločince po okolních lesích! Některé zase mají úkol dát lidem víru, že je vše v naprostém pořádku, že se blížíme ke konci. Mimochodem, Aliance to dělá pravidelně a vypouští signály, aby ti, co ví, věděli, že se jede podle plánu, a že byl další krok splněn. A s lidmi nehne ani jedno, ani druhé. Ani když se sečte 100 takových událostí, tak to s nimi nehne. Takže ono to nebude o těch informacích, ale o lidech samotných. Kdo chce, stačí mu k víře jedna událost a věří jednou pro vždy a nemá s tím už nikdy problém. Někoho můžete ujišťovat od rána do večera, že je všechno v naprostém pořádku a druhý den bude stejně zase z něčeho vyděšený jak malé dítě.

Dokážu pochopit, že někoho dokáže vyděsit hrozba mobilizace, zvláště, když má doma 3 syny a manžela. Ale na druhou stranu jsme to my, co jsme dovolili, aby se to stalo. Jsme pořád ještě příliš velcí liberálové a sluníčkáři. Dostávám občas maily, kde mi čtenáři píší, že jsem moc radikální, že nemám rád lidi, a že se o nich vyjadřuji hnusně. Tak sem se to zrovna hodí, mohu se k tomu rovnou vyjádřit. Jsem bytostně přesvědčen, že sluníčkářství, liberalizmus, demokracie a politická korektnost je právě to zlo v rouše beránčím. Jak už jsem psal mnohokrát, na jedné straně je zlo a na druhé straně je dobro, které dovoluje svým měkkým postojem zlu páchat to, co ho napadne. Tím se dobro stává naprosto stejným zlem, jako zlo samotné. Můžou si podat pravice, vzít se za ručičky a můžou jít spolu světem. A kecy o Bohu a o tom, že se nemá nikdo soudit, tady prostě nemají co dělat, to je úplně jiné téma. Povinností dobra je stát pevně na stráži a nedovolit zlu, aby se mohlo projevit. Nedovolit to! A to jakýmkoliv způsobem, stejně jako to dělali naši dávní vysoce duchovně vyspělí předkové, naši slovanští praotcové. Ti zabíjeli lidské poddruhy po miliónech a neměli s tím žádný problém, protože to byla ochrana proti napadení primitivními kmeny a hordami krvelačných podlidí. Dělali to v zájmu svého přežití, své ochrany a ochrany své čisté krve. Slovanský svět byl nakonec stejně oklamán a postupně mnozí jedinci podlehli lákadlům podsvětí, nechávali si podstrčit ženy z primitivních kmenů s nečistou nebo nelidskou krví a tím nastalo období degenerace slovanské čistoty. Konečná stanice tohoto procesu je právě zmiňovaný liberalizmus, který staví člověka do role té nejovcovatější ovce, naprosto odevzdané svému osudu, bez jakéhokoli náznaku, že by se mohla bránit. Víra v Boha a láska k lidem nemá nic společného s tím, že nazvu lidi, kteří to například do sebe nechali vpálit ovcemi a debily. Tak to prostě je. Neměli pud sebezáchovy, a tak byli odstraněni z bytí. Oni ze sebe udělali ovce a debily, já to jenom pojmenoval! Tito lidé jsou reálným nebezpečím pro přežití lidské rasy. Jednak svým rozhodnutím prokázali, že si záměrně odepřeli právo na život, a navíc svým chováním a počínáním budou od teď ohrožovat všechny kolem sebe. Vždyť se podívejte, co se děje na silnicích, zhoršuje se to týden od týdne, sanitky jezdí tak často, jak ještě nikdy nejezdily, se zapíchanci se nedá vůbec bavit, ať jsou v obchodě, na úřadu, v servisu, prostě kdekoliv. Jejich emoční inteligence, empatie a myšlení se střemhlav řítí k zemi a máte pocit, že se domlouváte v lepším případě s odpadkovým košem. Dělají neskutečné kraviny, kiksy, zabíjejí svým chování sebe, lidi okolo, jsou zlí, nezodpovědní a jsou hrozbou pro všechny zatím ještě zdravé. A pak mi někdo řekne, že jsou to boží tvorové, stejně jako my, a že mi nepřísluší je soudit. Tak především: už to nejsou boží tvorové, ale geneticky modifikované kreatury, které se staly vlastnictvím nějakého farmaceutického gigantu, jako je třeba Pfizer. Jsou něco jako obdoba GMO kukuřice.

A jestliže by se mě to absolutně nijak netýkalo, tak OK, ať si dělají, co chtějí. Jenže mě se to zatraceně dotýká, mám s tím každodenní problém a ohrožuje to na zdraví mě a moji rodinu, a to od ledna 2021. To je asi tak, jako kdybyste spali někde v divočině, napadli vás vlci a vy jste se v zájmu ochrany přírody nechali sežrat! Ne, prostě je v zájmu ochrany svého života postřílíte a problém je vyřešen. Je otázkou, jestli nás čeká něco podobného se zapíchanci, anebo jestli je MedBeds dokáží opravit do takové míry, že aspoň přestanou být pro své okolí nebezpeční.

Jsem dokonce přesvědčen, že i volba prezidenta byla tak trochu řízená záležitost. Co když všichni zapíchanci dostávali přes vysílače impulzy k tomu, aby volili tak, jak volili? Co když už jsou pod plnou kontrolou umělé inteligence a nemají už ani trochu své vlastní vůle?! Zdá se vám to přitažené za vlasy?

Máme v rodině takovou jednu novou sportovní disciplínu. Jakmile se ocitneme ve společnosti neznámých lidí, zapínáme Bluetooth na mobilu a zjišťujeme, jak na tom jsou okolní občané se zapíchaností a tudíž jak velké riziko to pro nás představuje. Není to úplně spolehlivá metoda, ale pro orientaci to bohatě stačí. Můžete si to sami vyzkoušet v restauraci, v práci, na ulici nebo v MHD, pokud máte chytrý telefon. (některé starší mobily to nenačtou a některé verze Androidu s tím také mají problém.)

Ukáže se vám seznam všech elektronických zařízení okolo vás, které jsou přes BT detekovatelné, takže i sluchátka, chytré hodinky, televize, wifiny,… Tato zařízení se identifikují svým jménem, takže ty poznáte bezpečně. Od jara 2021 v tomto seznamu uvidíte řádky v hexadecimálním kódu, které mají všechny stejnou strukturu, jedná se o 6 čísel v hexadecimálním kódu, oddělených dvojtečkou. Tyto kódy představují vakcinované jedince. (píšu jedince, protože je sporné, co v tuto chvíli vlastně jsou, řekněme bývalí lidé) Vypadá to asi takhle:

Jestliže jsou detekovatelní přes BT, tak je s nimi nepochybně možná obousměrná datová komunikace. Tomu, kdo čte pravidelně mé články a zejména ty o vakcínách, už začíná svítat… Tohle je jediné vysvětlení, které mi je ještě hlava schopná pobrat. Protože poté, co vláda ožebračí celý národ, zlikviduje ekonomiku tak rychle, jak to ještě žádná jiná nikde na světě nedokázala a národ jí za to ještě zatleská a křičí: „opakovat, ještě jednou!“ To je zcela mimo chápání!!!!!!!!!!!!!!!!! To, co jsme předvedli, je na Darwinovu cenu a nepochybně to vejde do novodobých dějin.

Závěr

Tak co, bezvěrci? Pomohlo vám to? Jestli ne, tak už fakt nevím, co s vámi! 😊

Možná už se dlouho trápit nebudete a někdo to ukončí za vás. Situace je v těchto dnech doslova třaskavá. Naši milí ruští bratři naládovali svoje křižníky jadernými hlavicemi a vyrazili do světa. Pravděpodobně obsadí strategická místa, aby měli svět pod kontrolou a jistotu, že se to nevymkne, a pak to rozbalí naplno. Křižník Admirál Gorškov, nejnebezpečnější loď na světě, byl právě včera vyfocen v přístavu v Jihoafrické Republice. Víte, co to znamená pro DS? Výměnu plínek a definitivní konec hry! Do toho ještě trapná mimozemská invaze, při které si člověk teprve uvědomí, jak je to všechno naivní a dětinské. Ale oni tu svou poslední kartu, co jim v ruce zbyla, ještě museli zahrát. Řekli to, a tak dodrželi slib.

Tento článek je pravděpodobně poslední, který píšu ve starém systému. Jestli budu v Novém světě cítit, že je Křesadlo nadále potřebné, budu křesat dál. Jestli ne, tak to vůbec nevadí, protože podle všech reakcí, které jsem dostal za celou dobu existence tohoto webu vím, že Křesadlo splnilo svůj účel, kterým bylo „Zažehnout jiskru poznání a udržovat plamen naděje“. Tento článek o víře se pak zdá být víc než jen symbolický.

Mějte se krásně!

Milí čtenáři,
píšete mi krásné maily, za které vám moc děkuji, i když na většinu už nestíhám odpovídat. Jestliže moje články považujete za přínos jak pro sebe, tak pro ostatní nebo se vám prostě líbí styl, jakým píšu a chtěli byste mě v této činnosti podpořit třeba i malým finančním darem, budu rád.

Přispět můžete libovolnou částkou na korunový účet číslo:
2436417017/3030.

Pro platby ze zahraničí:
IBAN: CZ09 3030 0000 0024 3641 7025
BIC/SWIFT: AIRACZPP   

Do zprávy pro příjemce napište prosím DAR, abych věděl, o co jde.

Za vaši štědrost vám předem děkuji!
m.