Geopolitika

Lakmusový papírek

Dnes už musí být jasné všem lidem bez rozdílu, že svět dospěl do svého konečného stádia. Zemětřesení, tornáda, sesuvy půdy a záplavy jsou tak časté, že nemohou být přírodního původu ani omylem. Povodně v poušti? Sníh v arabském světě? To je přece úplně normální, ne? V posledním měsíci se v Americe každý den stala nějaká železniční nehoda. Při té první v Ohiu z toho byli všichni v šoku a dnes už to každému přijde jako úplně normální, přestože při každé z nich vždy vytekly do přírody nějaké nepředstavitelné hektolitry příšerně nebezpečné chemikálie. Kam pořád vozí takové množství jedů? Proč vykolejí vždy jen vlaky, které vozí chemikálie? Takže všichni se určitě shodneme na tom, že je to závěrečné dějství. Na čem se ale určitě neshodneme, jsou příčiny, proč se to děje, neshodneme se určitě ani na tom, kdo to způsobuje a už vůbec se neshodneme na tom, k čemu to povede a jak to skončí.

Apokalyptici ohlašují konec světa bez jakékoliv naděje na budoucnost.

Skeptici, pesimisté a realisté, což je v zásadě stejná verbež, vidí jen to špatné, nechtějí se na události podívat z jiné strany, protože se bojí, aby se nenechali napálit, aby neskočili na špek nějakému podvodníkovi, a aby pak nakonec nebyli zesměšněni jako naivní důvěřivci.

My všichni ostatní, co máme víru ve světlé zítřky, to vidíme jinak. Čím horší to právě teď je, tím blíže se dostáváme k bodu, na který všichni netrpělivě už dost dlouhou dobu čekáme. První odvážlivci už pouští do éteru termíny, což je vzhledem ke špatným zkušenostem velmi odvážný počin. Přesto to signalizuje, že se něco velmi nadějného blíží. Skoro bych si troufl napsat, že už je cítit vodu ve vzduchu, jako před pořádným lijákem. Ale víte, jak to je, v těch obřích měřítcích je výraz „teď“ velmi relativní, světové události mají setrvačnost letadlové lodě.

Stav bankovního systému už teď překonal poslední finanční krizi v roce 2008, což znamená, že jsme za bodem zvratu a čeká nás jen strmý volný pád. Před 15 lety měli ještě zločinci způsob, jak to zvrátit. Dotiskli si pár biliónů nekrytých dolarů a chvíli jim to vydrželo; ale to už teď nemohou, navíc polovina světa se od dolaru odvrátila. Takže nejenže skončil petrodolar, ale dolar skončil i jako rezervní měna, a to je opravdu konec světa tak, jak jsme ho znali. Kvantový bankovní systém už má naštěstí za sebou docela dlouhé testovací zkušební období, při kterém se odladily všechny možné problémy, ale teď už funguje na pozadí rutinně. Můžeme to vidět i na takové banalitě, jakou je rychlost bankovních transakcí, a to i mezinárodních.

Británie zažívá těžkou finanční krizi, kdy poprvé vypukl i hladomor. Potravinových bank je tam teď v provozu více než fastfoodů McDonald‘s. Jak ještě více naštvat už tak do běla rozpálené Brity, než uspořádat fiktivní korunovaci dávno popraveného Karla s výdaji ve výši 250 miliónů liber?! Dalo by se říct, že teprve teď té šaškárně nasadili korunu! Jestli měl Bidet falešnou inauguraci, tak korunovace Karlíka byla zfalšovaná kompletně. Tam nebylo skutečného vůbec nic, snad kromě té Smrtky, která proběhla ve dveřích. Ta možná jediná byla skutečná! 😊

Jen u nás je klídek. Vláda utahuje šrouby, až se z ní kouří, každý den posouvá hranice absurdity a překračuje všechny červené čáry, za které se nikdo nikdy neměl dostat. Jestli to dělá proto, že chce tento národ co nejrychleji zničit, nebo co nejrychleji probudit, je to jediné, co stále nevíme. V každém případě jim to jde fantasticky a v této disciplíně je toto demoliční komando jedno z nejlepších na světě. A co na to Švejci? Nic. Já osobně považuji za úplně největší fiasko a ostudu našeho národa, že jsme si nechali líbit plošné okradení důchodců. To měla být ta poslední kapka, na základě které měla okamžitě začít generální stávka, blokáda všech vládních institucí, televize, a to v celostátním měřítku. Podívejte se, jak reagovali Francouzi na důchodovou reformu, která je o tomtéž! Nejen Paříž, ale celá Francie je na nohou a v plamenech! To je jedno, že tím stejně Makaróna nesesadí, ale aspoň mají čisté svědomí, že pro to udělali maximum. Demonstrace přerostly plynule v další francouzskou revoluci, a to je přesně to, co jsem očekával i od nás. Jako národ jsme udělali největší možnou odpornost tím, že jsme dovolili těm gaunerům, aby legálně okradli nejslabší a nejbezbrannější skupinu našich babiček a dědečků a nepostavili jsme se za ně! Povinností všech dětí by mělo být, že se postarají o své rodiče. A to jsme neudělali! Chce se mi zvracet z tohohle přizdisráčského zakomplexovaného a impotentního národa!!! Bléééé!

A aby toho nebylo málo, tak se nám rozhádává alternativní scéna! Kdekdo na kdekoho kydá hnůj, ti zakydaní se pak pokouší očistit tím, že ze sebe ten hnůj setřásají a hází ho po jiných. Po určité době jsou nakonec vlastně všichni od hnoje a našinec na to zírá a nevěří vlastním očím, ani uším! Ale kdyby se jednalo jen o zírání, to by tolik nevadilo; koneckonců naše bezvláda nám zajistila, že z údivu nad tím, co je ještě všechno možné, už vlastně nikdo ani na okamžik nevychází, horší je, že už málokdo ví čemu, a hlavně komu může ještě věřit. Na ty svítící majáky, na které se ještě myslící část upínala, je vržen stín, a to je zlé. Škody, které takové, třeba i křivé obvinění napáchá, jsou většinou nevratné, anebo minimálně dlouhodobé. Lidé mají tendenci odsoudit snadno kohokoliv i na základě ničím nepodložené lži, ale vzít někoho zpět na milost poté, co se obvinění neprokázalo, už se moc nechce. Na tomto principu je založena celá západní propaganda a jak vidíme, je to velmi funkční systém. Mainstream klidně napíše, že ruská raketa zasáhla obytný dům a zabila 5 lidí, přestože na to nemá jediný důkaz, a navíc nepochybně všichni redaktoři vědí, že je to naprostý nesmysl, protože Rusové nikdy na žádný civilní objekt rakety neposílají. Pochopitelně, že to byla ukrajinská raketa, protože jenom samotní Ukrajinci jsou schopni těch nejodpornějších prasáren na civilním obyvatelstvu, nikdo jiný. Ale to je jedno, lež už byla vypuštěna a už napáchala spoustu škody a přilila trochu benzínku do rusofobního kotlíku. Kdyby se našel někdo odvážný a pořádně jim to vytmavil, tak oni to klidně uznají jako svůj omyl a malinkatým písmem, na nějaké nepodstatné stránce dole, to dementují. Tím ale už nikdy nenapraví škody, které napáchala původní lež. 1000x opakují všechny nehorázné a sprosté lži pořád dokolečka ze všech stran tak dlouho, že většinové stádo to přijme jako hotovou „pravdu“ a bude ji bránit vlastním tělem a bít se za ni na život a na smrt.

Proč to tak je, asi všichni víme. Jsme svědky závěrečné fáze této současné „civilizace“, pakliže se to tak dá ještě nazvat. Chcípající kobyla kope nejvíc. Úpadek ve všech oblastech můžeme vidět na každém kroku a pomyslná křivka lidskosti letí střemhlav k zemi. Vidíme okolo sebe nemyslící zombifikované spoluobčany, kteří ze setrvačnosti vykonávají naučené úkony, ale člověk už v těchto bio-oblecích nebydlí. Duše byly vakcinací násilně odpojeny od těl a trpí jak tělo, tak i duše. Úřednice, učitelé, prodavačky, řidiči, zkrátka lidé všech profesí vykonávají to, co se dřív naučili rutinně dělat a dělají to ze setrvačnosti dál, ale už bez jiskry, bez radosti, bez empatie, bez přemýšlení, bez lidství. Dříve se vedly diskuze, jestli je robot schopen nahradit lidskou práci. Někteří tvrdili, že se umělá inteligence rychle vyvíjí, a že jednoho dne bude schopna nahradit i velmi specifické činnosti, které jsou čistě doménou myslících lidských bytostí. Kdo by tehdy řekl, že lidé sami půjdou robotizaci naproti tím, že začnou tak rychle degenerovat. Vnímavý člověk si musí klást otázky: „Kam až to takhle ještě může jít dál?“, „Co ještě všechno budeme muset zažít a vidět?“ Řidiči profesionálové jsou svědky, jak se situace na silnicích zhoršuje z týdne na týden. Do toho lidé páchají čím dál tím častěji absurdní sebevraždy, houkání sanitek ve městech se stalo nedílnou součástí zvukového pozadí do té míry, že už to spousta lidí ani nevnímá. Sanitky jezdí jako nikdy předtím nejen ve městech, ale už i na vesnicích, kde je zoufalé houkání slyšet mnohem častěji než dřív. Saniťáci vypovídají, že už se téměř neresuscituje, protože je teď v módě umírat „náhle“ a nevratně. (died suddenly – na Googlu je to nejvyhledávanější výraz posledního roku. Proč asi?).  

Trvá to moc dlouho, všichni jsou z toho už unavení, možná jsou už vyčerpaní i herci v maskách politiků. Možná opravdu nikdo dopředu nevěděl, jak dlouho to bude trvat, než bude zlo vykořeněno! Možná to trvá déle, než se předpokládalo a možná je to naopak – čekalo se, že to bude horší a jde to vlastně skvěle. Nakonec se všichni dozvíme čistou pravdu, jak to doopravdy bylo, kdo byl herec, kdo byl klon, kdo byl šmejd a kdo představoval zlo. Budou odhaleni falešní proroci, řízení agenti nastrčení mezi vlastence a alternativce, náhle se probudivší politici a v neposlední řadě překabátění hlasatelé té jediné pravdy. Je to velice těžká doba a má to vliv pochopitelně na každého, i na tu naši slavnou alternativu. Mnohým z toho všeho už kvalitně hrabe a u každého se to projevuje jinak. Někdo chlastá první ligu, někdo je čím dál tím vulgárnější, někdo kydá špínu na druhé a někdo už nevěří nikomu a ničemu. Teď už je to asi jedno, kdo se měl probudit, už se dávno probudil. Kdo na to nemá, aby pochopil principy této 3. světové války, je stejně tak jako tak v háji zeleném. Kostky jsou vrženy a my to tady s naším švejkovským přístupem k životu koneckonců stejně nevytrhnem. No nic, v učebnicích bude jednou provždy napsáno, že v dávných dobách existoval ve střední Evropě národ, který si nechal srát na hlavu tak dlouho, až už nebyl pod nánosy hoven ani vidět. A kdyby ho na poslední chvíli nezachránili, tak už by dnes neexistoval.    

A teď k tématu „Lakmusový papírek“. Zamýšlel jsem se nad tím, jak vytvořit jednoduchý návod pro snazší orientaci v nepřehledném zástupu figur, které se nám před očima točí jako apoštolové na orloji. Mým cílem bylo vytvořit jakýsi test, aby mohl běžný člověk jednoznačně poznat, kdo je kdo, kdo je vlastenec a kdo vlastizrádce, kdo je na správné straně barikády, kdo to myslí s naším národem dobře a kdo je naopak placený kolaborant vedoucí stádo do slepé uličky jako Krysař. Dá se tímto testem jednoduše odhalit nepovedený člen jinak osvícené rodiny, falešný alternativec, který organizuje démon-strace, politik, který jakmile se dostal do opozice, se náhle probudil, prozřel, otočil kabát naruby a najednou mu začalo záležet na lidech, zkrátka můžete tímto testem odhalit každého podvodníka s dost vysokou pravděpodobností.  

Mimochodem, ušil jsem si na sebe docela slušný bič, protože to nebylo vůbec jednoduché zformulovat tak, aby to nebylo samá výjimka, aby tam nebylo bodů ani málo ani moc… 😊

Milí a věrní čtenáři,

neměl jsem teď nějakou dobu čas na psaní, práce mi sebrala veškerý volný čas. Tímto poněkud rozsáhlejším článkem se to snažím trochu napravit.

Takže, když si nebudete jistí, kdo je kdo, podívejte se na jeho postoje k následujícím 6 tématům a myslím si, že budete mít jasno. Platí to na všechny, kteří se jakýmkoliv způsobem zviditelňují ve veřejném prostoru, bez rozdílu. Není možné, aby někdo obstál ve všech 6 bodech a současně to byl podvodník a podvraťák. Takovou schizofrenii by asi dlouhodobě nezvládl a neustál. A současně, jakmile neprojde přes 3 až 4 body tohoto testu, je to s železnou jistotou podržtaška Nového Světového Neřádu a podle toho i špatně skončí.

Body jsou seřazené sestupně, podle důležitosti a podle závažnosti.

 1. Vakcinace – nejdůležitější parametr ze všech!

Jestliže se někdo staví k vakcinaci jinak než záporně, a to myslím i třeba sluníčkářsky neutrálně, tak si na něj dejte velký pozor! Proč je to tak důležité? Je to podle mě úplně nejdůležitější parametr ze všech, protože tady jde opravdu o životy v masivním měřítku. Vakcína je velmi zákeřná zbraň hromadného ničení s odloženým účinkem, nesrovnatelně ničivější, než jakákoliv nukleární bomba a zahrávat si s těmito hračkami není žádná legrace. Dalo by se říct, že vzhledem k její nebezpečnosti je jakékoliv vyjádření na toto téma ukazatelem inteligence člověka.

Celý vakcinační průmysl je více než 100 let vlajkovou lodí depopulační agendy. V posledních řekněme 50 letech mnoho set statečných doktorů, biologů a novinářů položilo svoje životy za to, že chtěli obeznámit lidskou populaci s tímto mega-giga podvodem. Bohužel marně. Až do roku 2019 bylo všeobecné povědomí o zdrcujícím dopadu vakcinace v běžné populaci na bodu mrazu. Tupé stádo dávalo svoje mláďata lobotomizovat hned po narození a mnozí jedinci ještě navíc dokupovali svým potomkům vakcíny nad rámec povinného vakcinačního programu! Svým vlastním dětem tak dopřáli další dávku jedů navíc, zřejmě aby ukázali, že na to mají! Nic nemůže lépe vystihnout stav naší civilizace, jako právě vakcinační téma, které může být zjednodušeně ukazatelem míry odlidštění této společnosti. Ale to jsme zabředli příliš hluboko do filozofie. Pojďme si to zjednodušit: kdo o tomto podvodu nevěděl do začátku roku 2020, budiž; dostal další 1 rok navíc a tím i poslední příležitost se to naučit a pochopit principy depopulační agendy. Materiálů a impulzů k zamyšlení bylo v té době víc než dost. Jestliže to někdo nepochopil a ze strachu před neexistujícím virem raději spáchal sebevraždu nebo dokonce k tomu ještě vyvraždil svoji rodinu, nemá smysl se takovým člověkem dál zabývat a poslouchat jeho „moudra“. Prostě se nechal vyřadit ze závodu díky své vlastní hlouposti a debilitě, získává pomyslnou „Darwinovu cenu“ a je zbytečné s tímto člověkem ztrácet čas, natož poslouchat jeho rady.

Kdo se naopak nenechal píchnout, ale ještě dnes, v roce 2023 mluví shovívavě o vakcinaci poté, co poslední hit vakcinačního průmyslu má k dnešnímu dni na svém účtu několik set miliónů mrtvých, (ano, čtete dobře, to číslo je správně!), tak je to jednoznačně zločinec na straně farma mafie čili Deep State. Takové individuum mohou poslouchat a brát vážně jen šílenci!

Jediný správný postoj k JAKÉKOLIV vakcinaci (a když píšu jakékoliv, myslím tím k jakékoliv, a to i k vakcíně proti tetanu, té úplně nejabsurdnější ze všech!), je ostrý nesouhlas, odsouzení a pranýřování všech, co se na chemické a biologické genocidě podíleli. Zde není absolutně žádný prostor pro diskuzi nebo polemiku, nedej bože pro názor. Tohle je danost a zákon a kdo s tím má problém, tak by se měl nad sebou hluboce zamyslit, zalézt někam pod šutrák a studovat a studovat. A až z té díry vyleze, tak by se měl kát, klanět, všem omlouvat, slibovat, že už to víckrát neudělá a při tom si mazat na palici teplý dehet, aby všichni viděli, co je to za vola!

Pravidlo č. 1 – Kdo bude propagovat nebo obhajovat vakcinaci smrtícími koktejly na bázi mRNA a grafenu, je buď nejdebilnější debil ze všech debilů, kteří kdy v debilákově debilovali nebo je součástí genocidní mašinérie. Pošlete ho někam a rychle utečte!

 1. Postoj k EU a k NATO

Spojil jsem tyto dvě organizace do jednoho bodu, protože k sobě nerozlučně patří. Jsou to dvě hlavy stejné hydry. Prosazování, obhajování, glorifikace anebo jakákoli podpora těchto fašistických uskupení může mít pouze 2 příčiny: naprostou debilitu, prospěchářství nebo oboje dohromady.

Začneme tou debilitou a uděláme si nejkratší možnou rekapitulaci důležitých částí dějin sto let zpátky: Uměle vyvolaná 1. světová válka, po ní uměle vytvořená světová hospodářská krize, z ní vzešlé optimální podmínky pro vznik německého nacizmu a tím vytvoření ideálních podmínek pro rozpoutání 2. světové války, opět uměle. To jsou všechno jen dílčí kroky chazarské satanistické mafie, směřující velice zjednodušeně k jednomu jedinému cíli – k porážce Ruska. Všem chazarským zločincům vždy šlo a vždy půjde jen o jedno – o likvidaci Ruska. Jsou tím úplně posedlí! Rusko je poslední bašta, která je schopna udržet rovnováhu ve světě. Poslední překážka, aby mohli zločinci ovládnout celý svět, ve kterém se už s lidmi nepočítá!!! Ruský národ je jediný a poslední slovanský národ, který si v sobě uchoval schopnost bojovat za své slovanské ideály a za skutečné lidské hodnoty na život a na smrt a zachránit se tak před vyhlazením. Ostatní národy už tuto schopnost nemají, byli jsme přeprogramováni západní zvrhlou propagandou. 

Chazarům v průběhu 2. světové války došlo, že vojenskou silou svého cíle zkrátka nedosáhnou, a že na to musí jít jinak. Ke konci války, kdy bylo jasné, že to neprojde podle jejich představ, začali pracovat na plánu Evropské Unie, umělého superstátu, který postupně zlikviduje národní autonomie jednotlivých zemí, a pak bude postupně likvidovat salámovou metodou jednu svobodu za druhou. Pochopte to! Evropa je pro Amíky, kteří potřebují pořád všechny ovládat, sledovat, odposlouchávat a pak vydírat a zabíjet, jedna velká noční můra! Na tak malém území žije tolik národů a každý mluví jiným jazykem, má jinou kulturu a jiné zvyky! To se nesmí dovolit, takže celé zničit a vytvořit po novu!  

Evropská hnůjnie se nejdříve jmenovala Evropské hospodářské společenství. Začalo to nenápadně a pomalu. Těmi mozky, co tuto myšlenku uvedly do života, byli němečtí nacisté zachránění Američany v rámci operace PaperClip. Následně po válce, když vše utichlo a všichni si oddechli, že je konečně mír, byli dosazeni ve vhodnou chvíli na vhodné místo tito největší a nejzákeřnější zločinci a bylo jim umožněno, aby mohli své šílené plány dokončit. Válka tak mohla plynule pokračovat na plný plyn, jen se to všechno jmenovalo jinak a vypadalo to jinak. Začala studená válka – svět byl uměle rozdělen na východ a západ a západ donutil východ k závodům ve zbrojení. Tato studená válka měla za cíl ekonomicky vyčerpat Sovětský Svaz, a pak se té bezbranné a oslabené trosky zadarmo a bez boje zmocnit. Ten okamžik, kdy si západ myslel, že je Sovětský Svaz už na lopatkách, nastal hned začátkem devadesátých let. Studená válka tak splnila své cíle, a dál už jí nebylo potřeba. Nastala fáze demontáže překážek uprostřed rozdělené Evropy. K tomuto účelu se rozjela v Evropě vlna státních převratů, které měly za cíl zbořit fyzické i pomyslné zdi mezi východem a západem. Naivně jsme si tehdy mysleli, že se zdi boří proto, abychom se my z východu mohli dostat na západ. Pravda byla ale jiná, opačná. Zdi se bořily proto, aby se západ mohl dostat k nám a tím pádem i blíž k Rusku.

Ke stejnému účelu, ke kterému byla vytvořena EU, bylo vytvořeno i NATO. Bez ohledu na to, jak se toto vojenské uskupení samo identifikuje, je to útočná zločinecká a teroristická organizace sloužící ke svrhávání nepohodlných režimů, likvidaci neposlušných vlád a vytváření chaosu kdekoliv na světě. NATO slouží jen jednomu páníčkovi, kterým je americký vojensko-průmyslový komplex. Díky Vencovi Flaškovi máme tu čest být součástí této „slavné“ organizace! Havle, Havle, ty prase jedno vlastizrádné! Ještě si po tom blbovi pojmenujeme letiště, aby hned každý vědoucí, kdo zde přistane, okamžitě poznal, co jsme za pakáž!

V roce 1991 se oficiálně rozpadl Sovětský Svaz a Západ se vrhl na svou kořist, po které už více než 100 let toužil. Ve stejnou chvíli byl kapitalizmus amerického typu těsně před svým krachem a porcování ruského medvěda ho pomohlo postavit znovu na nohy. A tak bylo začátkem 90. let, aniž by si to tehdy kdokoliv uvědomil, zahájeno poslední vítězné tažení Chazarů proti zbytku lidstva. Na konci této etapy, což je právě teď, už jsme neměli existovat. Takový byl plán.  

Ve stejném okamžiku, kdy začalo porcování Sovětského Svazu na díly (území Sovětského Svazu mělo být rozděleno na 41 dílčích částí, kde každá by se stala kolonií některého ze západních států), pochopila Aliance, že už nelze dál vyčkávat s otevřenou konfrontací a začala velmi zásadním způsobem řídit a měnit světové události k velkému finále. Nejdůležitější krok byla záchrana Ruska. Byl dosazen první originální a původní V. V. Putin. Ten byl sice velmi schopný, ale prakticky neovladatelný a pro tak gigantický úkol, který ho čekal, lidsky slabý. Následně byl vyměněn za entitu, která není z našeho světa a nejdůležitější plán Aliance – obnova ruské slovanské říše mohla začít. Za 20 let se pod taktovkou Vladimíra Vladimíroviče podařilo prakticky z nuly vybudovat novou supervelmoc s nejmodernější ekonomikou, sociálně spravedlivým systémem a s neporazitelnou armádou. Je jasné, že něco takového není v běžných lidských silách, ale je to výsledek pomoci veškerých složek Aliance zvenčí. I tak se jedná o největší ekonomický, duchovní a sociální zázrak v dějinách lidstva. Ale to by bylo téma na samostatný článek.  

Čili si to shrňme: EU je čistě nacistický projekt na ovládnutí Evropy, zorganizovaný Američany. Průběžným cílem je likvidace suverenity národních států a likvidace soběstačnosti jednotlivých zemí. Konečným cílem ale vždy od samého začátku byla likvidace Ruska. Amerika drží na vodítku EU a EU má na řetězu psa, který se jmenuje NATOuš. Natouš je zlý pes, který byl vycvičen v četných konfliktech všude po světě a byl vychován ke svému hlavnímu poslání, aby se ve vhodném okamžiku vrhnul na Rusa a rozsápal ho na kusy.

Kdo řekne, že chce být v EU a v NATO, tak je primitivní a blbý fašistický prase, které by se mělo zavřít do nějakého smradlavého chlíva, aby už dál nemohlo normálním lidem škodit. Hotovo, tečka. Tady se není dál o čem bavit.

A teď jsme u té druhé možnosti, že z toho má někdo prospěch.

Ano, ona taková pijavice, přisátá na fondy EU, může mít možnost získat hezkých pár miliardiček na své podnikání. Ale že jsme ty peníze nejdříve museli někde vydělat, že jsme museli odřít tisíce poctivých živnostníků na přiblblých daních, na DPH, na nesmyslném sociálním pojištění a dalších desítkách ještě nesmyslnějších daní a poplatků, poslat je nejdřív těm unijním fašounům, aby si pak ty samé peníze mohl vzít ten, kdo má dostatečně dlouhé prsty a gumovou páteř a použít si je pro svůj vlastní byznys, to už se všeobecně moc neví. Někdo by mohl říct, že tito mafiáni jen využívají možností, které se jim legálně nabízí. Ale já tomu říkám vlastizrada, kterou spustil Venca Flaška a ve které pokračují plynule všichni politici až do dnešních dnů.

Pravidlo č. 2 – Chtít být členem těchto uskupení je v přímém rozporu s lidstvím a vlastenectvím. Kdo hlasuje pro EU a pro NATO, je vlastizrádce a kolaborant. Ruce pryč od všech, kteří se k těmto organizacím hlásí.     

 1. Green Deal

Tento bod velmi úzce souvisí s předchozím bodem, protože EU je autorem všech těchto zvráceností. Ale zjistil jsem, že existují i tací sluníčkáři, kteří věří do morku svých kostí, že s každým dalším prdnutím roztaje kus arktického ledovce a že každý, kdo sedne do dieselu je terorista vraždící celé generace ještě nenarozených dětí. Jsou to duševní mrzáci a mozkoví invalidé. 

Tak především: jestli přijmeme fakt, že EU tady je jen kvůli prosazení New World Order (NWO), jehož cílem má být likvidace lidstva, tak proč by asi vymýšlela jakékoliv projekty, které by byly ve prospěch lidí?! To je nesmysl a protimluv. Jestliže jsem v roli kata, tak asi nebudu léčit odsouzeného a poskytovat mu první pomoc! Prostě všechno, co přichází z EU, musí být logicky proti lidem. A jestli něco vypadá, že je to ve váš prospěch, buďte si jistí, že jste něco zásadního přehlédli. Proč takhle jednoduchou věc nechtějí lidi pochopit? Mnohem obšírněji jsem se zabýval zrůdným GreenDealem v článku Smrtelná ekologie?.

Samostatnou kapitolou jsou elektromobily: nerozumím lidem, kteří jdou a koupí si místo normálního auta elektrošrot. Krematorium na kolech! Ještě by k tomu výrobci měli udělat reklamní slogan: „Zpopelníme vás i s celou rodinou v pojízdné rakvi s luxusním interiérem a s výhledem na krásnou přírodu okolo vás“. Škoda, že neznám nikoho, kdo si to koupil. Potřeboval bych totiž vědět, jak debilní důvod ho k tomu vedl.

Zrušit jadernou energetiku, všude nainstalovat vrtule, zakázat diesely a zavést elektromobily. Hlavně, aby bylo všechno udržitelné. Především je ten jejich idiotský GreenDeal neudržitelná lež, kterou naštěstí začínají i běžní lidé chápat.

Už se těším, až někde potkám nějakého ekoaktivistu přilepeného k silnici. Určitě na to setkání dlouho nezapomene!

Pravidlo č. 3 – Jak začne někdo používat výrazové prostředky z dílny WEF (Světové ekonomické fórum nebo světový ekonomický fór?) hemžící se výrazy jako udržitelnost, udržitelný rozvoj, zelená energie, elektromobilita, uhlíková stopa, EURO 7 a vyšší, globální oteplování, tání ledovců, skleníkové plyny, žraní brouků, maso tištěné na 3D tiskárně, umělá vejce v igelitu bez skořápky a podobně, dejte mu rovnou přes hubu! Je to zbytečná existence a přesně podle jejich vlastních pravidel – ekologická likvidace jednoho takového idiota sníží uhlíkovou stopu lidstva a přispěje tak k záchraně velryb! 

 1. Rusko

Možná někoho překvapí, že jako důležitější parametr uvádím Rusko a ne Ukrajinu. Čtěte dál a pochopíte. Vztah k Rusku je velmi komplikované téma, které může být u některých lidí zabarvené nějakými dávnými osobními událostmi a zážitky. Dokážu pochopit, že někdo v sobě může nosit nějaké antipatie k Rusům, ať už z dob studené války, kdy za vlády diktátora Chruščova na něj nemuselo Rusko udělat zrovna dobrý dojem nebo z roku ’68, který nemusel každý psychicky ustát, protože byl on nebo někdo z rodiny obětí „okupace“. Mnoho lidí na to nemusí zrovna vzpomínat v dobrém. Bohužel takové negativní postoje z minulosti má málokdo chuť zkoumat z různých stran a vědomě pracovat na jejich odstranění. Takže znova opakuji, chápu to.

Přestože to chápu, tak dnes to již považuji za jistý přežitek a druh lenosti nebo pohodlnosti. Nechat v sobě hnít přes 50 let něco, co se sice subjektivně mohlo zdát hrozné, ale objektivně to dnes nemá žádnou hodnotu, může mít dopad na fyzické i psychické zdraví. Ruské dějiny a speciálně rok ’68 je nezbytné správně pochopit a přehodnotit z dnešního pohledu na věc, jinak riskujete, že myšlenkově zamrznete na nějaké zbytečné neobjektivní křivdě a ta vám neumožní vidět pravdivé dějiny z nadhledu.

Myslím si, že s Ruskem, resp. se Sovětským Svazem jako takovým, nemá zas až tak moc lidí problém. Ten opravdu nastává až s nepochopením událostí roku ’68 a následujících. Nemluvím o nepochopení situace v té době, kdy se to dělo. Tehdy nebyly k dispozici žádné informační zdroje, takže jsme byli závislí na „tiché poště“ mezi lidmi, nějaké zakázané literatuře apod. Mluvím o nepochopení té doby dnes, s odstupem času, kdy máme díky internetu všichni možnost dohledat jakékoli souvislosti, které nám tehdy zůstaly zcela skryté.

V 60. letech probíhala již naplno studená válka mezi USA a Sovětským Svazem. Ty si šly po krku, jak jen mohly. Že byla studená válka vyvolaná stejnými silami, kterými byla zase i ukončena, to většina politiků tehdy vůbec nevěděla. A tak jejich vzájemná rivalita, vyhrožování a harašení jadernými zbraněmi bylo skutečné a nepředstírané. Západ se vždy snažil rozvracet všechny východní země jak jen mohl a všemi dostupnými prostředky rozdmýchávat u lidí žijících ve východním bloku nenávist k socialistickému zřízení a k Sovětskému Svazu. Využíval k tomu veškeré pozlátko západu jako hlavní propagandu a je jasné, že pro spoustu lidí žijících v tak trochu šedivém světě socializmu, to bylo neodolatelně lákavé. Koneckonců vypovídá o tom počet emigrantů, kteří zdrhli v letech 68-69 a kterých bylo okolo 80 tisíc. V následujících 20 letech, 69-89, už to bylo jen 150 tisíc celkem. Tedy celkem 230 tisíc od roku 1968 do roku 1989. V porovnání s tehdejší populací Československa to bylo přibližně 1,5 %. Je to málo nebo hodně? Já si myslím, že málo. Kdyby ta situace byla tak neúnosná, jak se někteří mladí, kteří to nezažili, snaží tvrdit, tak by to číslo bylo mnohem vyšší. Mimochodem, víte, kolik Ukrajinců uteklo od začátku SVO do Ruska? Z celkových cca 7 miliónů utekly do Ruska 3 milióny! Není to nějaké celé na hlavu?

Ve druhé polovině 60. let se začala situace měnit, a to jak v samotném Sovětském Svazu, tak i ve státech východního bloku. Samozřejmě, že na tom měli významný podíl i agenti západních tajných služeb. Nálady v Československu vykulminovaly v roce 1968 do událostí Pražského jara, došlo ke změnám ve vedení KSČ, slábla cenzura a napětí ve společnosti se zvyšovalo. Sovětský Svaz začal tlačit tehdejší vládu a komunisty k urychlené stabilizaci situace a když bylo jasné, že nejenže není vůle něco měnit, ale dokonce se situace začíná vymykat kontrole, musel Sovětský Svaz zasáhnout. Musel!

Toto jsou dějinná fakta, se kterými nic neuděláme. Co ale můžeme dělat je, že se na to podíváme z dnešního pohledu. Je jasné, že se západ snažil již v roce 68 uspořádat u nás majdan, jak se tomu dnes moderně říká. Západ se potřeboval dostat co nejblíže k hranicím se Sovětským Svazem, takže tady vůbec nešlo o nějakou legrační svobodu v Československu, ale o vojenské zajištění Československa, jako bezpečnostní zóny. Nechat si napochodovat wehrmacht (nebo NATO nebo UN, to je úplně jedno) těsně ke svým hranicím, to prostě v žádném případě nemohl nikdo dovolit a Československo muselo zůstat součástí socialistického východní bloku. Na to nemusí být člověk zvlášť velký vojenský stratég, aby to pochopil. My jsme měli pro Sověty cenu hlavně jako strategické území a bezpečná zóna a pro západ jsme byli neodolatelně lákavá příležitost dostat se o 1.000 km blíže k hranicím Sovětského Svazu. Úplně jednoduché a logické. Kdyby to Sověti dovolili, změnilo by to rovnováhu sil mezi západem a východem a mělo by to zásadní vliv na veškeré další události. Můj osobní názor a současně čistá spekulace – všechny události proti lidem, které byly spuštěny v posledních 20 letech, by se tak mohly spustit o 20 let dříve. Je otázkou, jestli byla Aliance před 20 lety tak silná, aby mohla genocidní procesy zastavit. Možná by lidstvo dnes vypadalo jinak, kdo ví.

Takže ze strany Sovětů to byla naprostá nutnost a jiné řešení tehdy neexistovalo. Bylo potřeba zasáhnout silou, diplomatická jednání by byla na dlouhé lokte a kdo ví, co by se všechno mezitím zvrtlo. Teď se na to podívejme očima člověka žijícího v socializmu. Tak třeba já jsem byl v roce 1968 malý kluk, který vůbec netušil, co se děje. V roce 68 jsem viděl jezdit tanky, a to je asi tak všechno. Prožil jsem celé dětství a mládí v socializmu, a dokonce jsem v něm stihnul i vystudovat. Byly to roky krásného a naprosto bezstarostného života, kdy sice bylo málo peněz, ale zato všeho ostatního bylo dost. Měli jsme spousty koníčků, kamarádů, pořád jsme lítali venku, bylo naprosté bezpečí všude, ve městech, na venkově. Nikdo o nás neměl strach, protože společnost v sobě měla zabudované přirozené kontrolní mechanizmy. Tak například cizí chlap dokázal dát malýmu klukovi facana, když ho viděl s cigárem a veřejná bezpečnost se opravdu starala o to, co měla ve svém názvu. Všechny potraviny byly zcela automaticky v bio kvalitě, přestože jsme si to neuvědomovali a bylo to pro nás samozřejmé. Neexistoval žádný přiblblý liberalizmus, když někdo něco provedl, dostal po hubě a bylo po problémech. Učitelů jsme si vážili a měli jsme před nimi respekt. Za facku od učitele nešel učitel k soudu, nýbrž fotr doplnil druhou doma. Pohlaví byly opravdu jen 2 a s cikány jsme si vždycky nějak poradili. Značkové oblečení měli jen synkové s rodiči v diplomatických službách a někdo jim záviděl, jiný se jim vysmál. V televizi se nelhalo a točily se seriály, které jsou dodnes nepřekonatelné. Byli jsme tak průmyslově vyspělá země, že na západě nikdo nechápal tak obrovský rozsah výrobků od porcelánu, přes turbíny jaderných elektráren, až po lokomotivy vyvážené do celého světa. V Československu bylo takové množství talentovaných hudebníků, zpěváků a herců, že nám mohli sousedé leda tak závidět. Byli jsme stát, za který se tehdy nikdo nemusel stydět, což by dnes mohl říct leda tak blázen. Jsem šťastný, že jsem právě tohle období zažil na vlastní kůži, protože mi dnes nikdo nemůže vykládat žádné blbosti o hrůzách socializmu. Když nepočítám krutosti 50. let, tak od 60. let bylo Československo velmi důstojným místem pro život. Spousta věcí nebyla k dispozici, mělo to i své mouchy, ale tyto nedostatky byly vyváženy celou řadou jiných faktorů, které zase nebyly k dispozici na západě, a které už dnes nejsou ani nikde na světě. Je potřeba hodnotit i jiné parametry než jen západní materializmus se zářícími barvami na obalových materiálech všech výrobků. Takže za mě: já jsem vděčný za těch 20 let navíc, které jsem získal díky roku 1968.  

Z toho vyplývá, že bezcitní dravci ze západu se k nám díky roku 1968 dostali až o 20 let později. V socializmu tak stihla vyrůst jedna další generace normálních lidí. To jsou ti lidé, kteří to zažili na vlastní kůži a mohli ještě něco z toho předat svým dětem. Ti, co to nezažili, mají paradoxně velmi vyhraněný názor na to, jak to bylo strašné. 

Po převratu to šlo velmi rychle. Ano, sice byla svoboda cestování, dostalo se sem západní pozlátko, ale brzo jsme zjistili, že to všechno jenom hezky vypadá, ale moc dlouho to nevydrží. Začala tady řádit vládní mafie, rozkrádání republiky ve velkém, šlo do hajzlu školství, postupně se likvidovaly fabriky, omezovaly se služby a dál už to všichni známe. Dnes jsme na tom mnohem hůře než Bangladéš, nepatří nám tady naprosto nic, jsme levná montovna toho „slavného západu“ a máme fašistickou vládu, která nám jde po krku, jak ještě nikdy nikdo předtím. Teď už je to vyloženě kdo s koho.

Tak co, když se to vezme z tohoto pohledu, opravdu vypadá rok 1968 tak strašně, jak se nám ho pokouší vykreslit novodobá prozápadní garnitura?

A teď se pokusím vysvětlit, proč jako důležitý faktor uvádím vztah k Rusku, a ne vztah k Ukrajině. Co si kdo myslí o Ukrajině, není totiž vůbec důležité. Mnohem důležitější je, jestli je dotyčný rusofob nebo ne a od toho se to všechno odvíjí. Dám příklad: Saudská Arábie napadla v roce 2015 Jemen. Úplně normálně a bezostyšně se tam vraždilo civilní obyvatelstvo, používaly se tam náboje s ochuzeným uranem a nepamatuji se ani na jednoho Čecha, ani Moravana, ani Slezana, ani Slováka, ani Poláka, ani Maďara, že by mával Jemenskou vlajkou, nosil na klopě jejich stuhu a posílal jim zbraně!!! Před osmi lety tam zahynulo 500.000 civilistů!

Totéž Jugoslávie! Totéž Libye, totéž Írák, Afghánistán, Sýrie a dalších 200 válek proti civilnímu obyvatelstvu kdekoliv na světě pod taktovkou USA.

Tak proč se teď může každý podělat z Ukrajiny? V žádném případě to není proto, že by byla Ukrajina tak výjimečná, a že by se tak zásadně lišila od jiných zemí. O Ukrajinu tady totiž vůbec nejde! Tady jde jen a pouze o to, že Ukrajina byla napadena Ruskem! To je ten problém! Američané pořádají války 200 let jak na běžícím pásu, zavraždili desítky miliónů nevinných civilistů, a všechno je v naprostém pořádku! Jakmile ale udělá nějakou vojenskou akci Rusko, tak se můžou všichni posrat!

Ten, kdo není rusofob, je schopen vidět situaci na Ukrajině objektivně a tudíž ví, že na Ukrajině vládne ten nejodpornější fašistický režim, jaký si jen lze představit. Ukrajina je zkorumpovaná smradlavá stoka, kde si celý západ pere peníze, obchoduje se tam s lidmi, s lidskými orgány a řádí tam vládní fašistická samozvaná lůza, která vraždí svoje vlastní obyvatelstvo. To ví a vidí každý normální člověk kdekoliv na světe, pakliže není rusofob. Když si poslechnete výroky různých politiků z celého světa na adresu Ukrajiny, řekněme před rokem 2019, tak se všichni veřejně vyjadřují o všech svinstvech, která se dějí na Ukrajině! Všichni to věděli a veřejně se o tom mluvilo i v mainstreamu. Jakmile vstoupila ruská bota na území Ukrajiny, vše se změnilo během vteřiny o 180o.

A teď vážně: Ruská federace, jakožto vítězná mocnost 2. světové války, má legitimní právo legálně likvidovat fašismus kdekoliv na světě. A nemusí k tomu mít žádný mandát, ani souhlas žádné další země. A tak tento svůj úkol právě teď plní. Aby toho nebylo málo, tak to navíc dělá na svém vlastním území, protože Ukrajina jako stát právně neexistuje!!! Nejedná se o žádný suverénní stát, je to stále jen území bývalé svazové republiky, které zdědila Ruská federace po zaniklém Sovětském Svazu. Takže Rusové čistí svoje vlastní území od zhoubného fašizmu, který si tam západ od devadesátých let za stovky miliard dolarů uměle vypěstoval. Protože je naše vláda zasunutá obzvláště hluboko do západních řití, tak kvičí úplně stejně jako celý kolektivní západ, kterému právě někdo šlápl na ukrajinské kuří oko.    

Pravidlo č. 4 – Jestliže má někdo vyloženě protiruský postoj, pak vězte, že je to líný, ne příliš chytrý člověk, který na sobě nepracuje, nevzdělává se a jeho názory jsou dokonalým produktem západní propagandy. On je chodící důkaz, že západní protiruská mašinerie Goebbelsovského typu funguje velmi dobře a on je její dokonalou obětí. Není potřeba Rusko milovat za každou cenu, ale je potřeba si uvědomit a vzít na vědomí, že je to největší stát světa, je to slovanský národ, je to ochránce lidstva na Zemi a v neposlední řadě v Rusku žijí nejstatečnější lidé na světě, kteří opakovaně prokázali, že jako jediní se dokáží postavit všem temným silám a mocnostem, utkat se s nimi tváří v tvář, a dokonce je i porazit. To se zatím nikomu jinému nepodařilo.

Dnešní Rusko je naprosto odlišné od Sovětského Svazu éry Chruščova. Je to moderní stát se všemi výhodami a nevýhodami dnešní doby. Je pochopitelné, že pátá kolona v Rusku je nejsilnější ze všech, a tudíž ruská vláda čelí nejen obrovskému tlaku zvenčí, ale současně i vnitřnímu nepříteli v mnohem větší míře než v kterékoliv jiné zemi na světě.

Rusko právě teď zachraňuje lidstvo před vyhlazením. Kdo si tento fakt neuvědomuje, je mimořádně tupé hovado. Nadávat na Rusko je asi totéž, jako když pes kousne do ruky, která mu dává krmení.      

 1. LGBT+IQ …. IQ TYKVE

Pohlaví jsou od Boha 2. Ti, co tvrdí, že mají jiné pohlaví, tak by se měli nechat vystřelit někam do jiného vesmíru, kde tyto anomálie a psychické poruchy tolerují. Nebo jim dát svěrací kazajku a pořádné skotské střiky přesně mířené na to jejich „jiné“ pohlaví. Já myslím, že bych jim tu úchylku opravil WAPkou za pár minut a měli by po problému jak oni, tak všichni okolo.

Jsme zase u toho, že kdyby tady bylo normální prostředí, jakože není, tak by takové úchylárny nemohly ani vzniknout. Protože se ale tady všude okolo nás zavedl liberalizmus jako norma společné tolerance ke všemu a ke všem, tak tady mohou bujet prasárny všeho druhu.

Tak si to rozebereme. Pohlaví jsou 2. Nejsou „jen 2“ nebo „až 2“ nebo „i 2“. Jsou prostě přesně 2, protože žijeme v dualitě. Žijeme ve třetí dimenzi, ke které nerozlučně patří dualita, existence času, 2 vlákna šroubovice DNA, den a noc a světlo a tma. Také začátek a konec, narození a smrt. Každý si to své pohlaví ze dvou možných vybral ještě předtím, než se sem narodil, takže pak není potřeba takové psychicky vyšinuté individuum chápat jenom proto, že si vybral špatně a teď si stěžuje.

Základem každé zdravé společnosti je náROD, ROD a RODina. Rod byl založen mužem a ženou a jejich děti tvoří další generace rodu. Rodinu je pak možno chápat jako část rodu žijící v určitém časovém úseku na stejném místě. NáROD je množina rodů, které žijí na společném území, mají společný jazyk, společnou kulturu a uctívají stejné hodnoty. Příroda nebo Bůh nebo vesmír nebo to je jedno, jak si tu nejvyšší instanci nazveme, to tak zařídila a jedině tak je to správně. V dualitě máme k dispozici jen smrtelná těla a princip nekonečného RODu tuto smrtelnost dualisticky vyvažuje tím, že se novými inkarnacemi udržuje ROD naživu. Předávají se zkušenosti, vědomosti a dovednosti z generace na generaci. Rod má tudíž dlouhou rodovou paměť, má svou hrdost, velmi hluboký a niterný vztah ke svým předkům, úctu k tradicím apod. Společnost postavená na rodových principech, kde je muž opravdovým mužem, takže manželem, otcem, dědečkem, ale také zemědělcem, pastevcem, řemeslníkem a stejně tak, když je to potřeba i lovcem, válečníkem a ochráncem a žena je jeho harmonickou polovinou, ochránkyní rodu, zdrojem duchovní a tvůrčí energie, lásky, péče a bezpečí, taková společnost je nezničitelná, nepřeprogramovatelná a hlavně zvenku neovladatelná. Je jasné, že novodobá emancipovaná žena, v mužsky střižených kostýmcích, zachraňující svět odněkud z kanceláře, ve které tráví 10 a více hodin denně, asi do tohoto modelu nezapadá. Zrovna tak to rádoby mužské „něco“ rachytické postavičky a zženštilých rysů i gest navlečené v upjatém modrém obleku s krátkými nohavicemi a v hnědých naleštěných polobotkách také tomuto modelu nevyhovuje. Muž vytváří pilíře rodiny ve fyzické rovině a žena v duchovní rovině. Jsou to 2 části téhož celku a jedna bez druhé nemůže úspěšně existovat. Pakliže si oba uvědomují důležitost a význam každé z těchto dvou rolí, nemůže dojít k tomu, že se začne muž povyšovat na ženu a žena na muže nebo že si své role v rodině v podstatě vymění (žena je ten, kdo doma „nosí kalhoty“), jak se v dnešní „emancipované“ době dost často stává. Oba si sebe navzájem váží a vědí, že jeden bez druhého nemohou vytvořit dokonalý celek. Když to teď píšu, tak mi dochází, jak astronomicky vzdálené jsou dnešní mladé generace takovému uvažování.      

Položme si otázku: „Jak nejlépe a nejdůkladněji zničit jakoukoli společnost?“ Nejefektivnější způsob je zničit pilíře, na které společnost stojí. Zbytek se zhroutí sám. Takže začneme u rodiny, která je tím pilířem nejvýznamnějším. V předchozím odstavci jsme si charakterizovali, na čem stojí a padá úspěšný princip rodiny, tudíž rodu, národa, a tím i celé společnosti. Když zničíme principy, na kterých stojí rodina, přerušíme rodové linie a zničíme klidně už za 2 generace celou společnost. Spočítejte si, kolik uplynulo času od státního převratu v roce 1989! Více než 2 generace. A výsledek se opravdu „povedl“.

V rodině jsou stěžejním principem role muže a ženy. Na likvidaci těchto hodnot už mají na západě dokonale zmáknuté metody. Liberální společnost tyto role jednoduše otočila a znetvořila k nepoznání. Muž už není mužem v původním slova smyslu; je to jakási nově vzniklá entita, pro kterou se bude muset ještě vymyslet v budoucnu pojmenování. V podstatě je to jakýsi uměle vyšlechtěný pinčl, který není ani pes, ani kočka, ani neohlídá dům, ani neloví, ani to není domácí mazlíček. Výborně se mi k tomu hodí slovenský výraz „čudo“, takže je to takové novodobé přiteplené čudo. Poznáte je snadno, vypadají všichni stejně (popsáno výše)! Následuje obrazová přehlídka dokonale vystihující toto téma:

Na ženy šli jinak; vytvořili nový -izmus, který navíc ještě trapně nazvali feminizmus. Vtloukli ženám na celém světě do hlav pitomosti o rovnoprávnosti, o harassmentu (v překladu obtěžování), o tom, že ženy nejsou spravedlivě ohodnocované v práci, že mohou dosáhnout stejných, ne-li větších úspěchů než muži, podrbali jim jejich ega a už to jelo! Mezi námi, ono je to vlastně všechno geniálně vymyšlené, protože ta fakta, na kterých feminizmus stojí, nemůže nikdo zpochybnit, protože je to v podstatě všechno pravda. Co však není pravda, je závěr, který je z toho vyvozen. Ale takhle daleko už dnešní generace nejsou schopné přemýšlet, takže přesně na tomto bodě se to celé podělalo. Ženy, místo aby si uvědomily, že je to podvod, že jejich role je naprosto odlišná od role mužské, začaly s muži soutěžit v mužských „disciplínách“. Ovšem to by se jim nikdy nepovedlo, kdyby byli muži takoví, jací správně mají být nebo jací bývali dříve. Ale geniální liberální mozky myslí na vše, a tak jim toto soutěžení výrazně usnadnily tím, že stejným procesem udělaly z mužů ženy; tedy ženy… spíš zženštilé zrůdy. A výsledek? Stačí se podívat okolo sebe! U mnohých máte problém identifikovat, co je to zač, jestli muž, žena, mimozemšťan nebo parodie na člověka. Mnozí už neví roupama, co by ze sebe udělali – buzny, lesby, transky, nebinární, pansexuálové, demisexuálové, teď se do toho ještě různě mrzačí, jako kdyby nestačilo, že psychicky jsou zmrzačení dostatečně. Kdo má na to žaludek, můžete se pobavit například zde. (https://lgbt-zdravi.cz/slovnik-pojmu/)

No a je to! Po rodině je veta, protože jestliže je žena ještě dnes opravdovou ženou, tak najít opravdového chlapa je prakticky nadlidský úkol, a totéž platí i opačně. A i kdyby se opravdu ještě takoví dva zázrakem našli, tak je to stejně v řiti, protože určitě bude aspoň jeden z nich dvou zapíchnutý. Je po lásce, po rodině, po národu a po lidství. Proč? Protože ti všichni zmrzačení transitní plynovodi se stejně rozmnožovat nebudou, protože na to buď ani nemají vercajk, nebo maj zase vercajku moc, ale hlavně – a to je úplně nejdůležitější – jaká duše by se asi tak chtěla do tak zvráceného prostředí vtělit? Normální lidská určitě ne, takže zbývají nelidské duše a zbloudilá hmyzí chamraď z celého vesmíru. Fůůůj! Koneckonců, už teď to můžeme vidět v celém západním světě; porodnost letí střemhlav k nule, když se něco narodí, tak je to podezřelé už od pohledu. Zeptejte se nějaké duly, jak vypadá situace dnes ve městech, kde se koncentruje liberální odpad a nebudete se stačit divit. 2 ukázky, co se rodí po vakcinaci rodičů:

Jestliže zničíte role muže a ženy v rodině, přestane rodina existovat, tudíž je ukončena nesmrtelnost rodu a s rodem končí i rodová paměť. Tím končí i hrdost národa, slovanská vzájemnost, slovanské kořeny a jsme jen krůček od toho, aby nám přepsali dějiny, takže bude vše obráceně. Jak by řekl klasik: dvě věci jsou nekonečné, lidská blbost a vesmír. S tím druhým si ale nejsme jistí.

Krásně jsme si tímto odstavcem ve zkratce ukázali, jak zhoubná je LGBT ideologie, a co všechno z toho vzejde, když se to nechá rozbujet do obludných rozměrů a nezničí se to hned v zárodku.

Pravidlo č. 5 – Nikdy nevěř nikomu, kdo neví, jestli je chlap nebo žena. A když nosí duhový deštník, tak mu ho vraž do zadku a roztáhni, aspoň pozná, co je to duhová rozkoš! 😊

 1. Sekty – postoj nebo členství

Sekty byly, jsou a doufám, že v budoucnu už nebudou!

Dlouho jsem zvažoval, jestli sem tento bod zařadit nebo ne. Problematikou sekt jsem se v minulosti do hloubky zabýval, a tak velmi dobře vím, jak složité a ošidné je toto téma. Rozhodně se s ním nejde vypořádat v jednom odstavci, ani v jednom článku. Takže bez nároku na úplnost se pokusím napsat jen to nejdůležitější.

Co jsou to sekty a jak se liší sekta od běžného spolku?

Když se najde skupinka lidí, která má nějaký společný zájem nebo cíl a vytvoří za tímto účelem nějaký spolek, který má za úkol zájmy svých členů prosazovat ve společnosti nebo u vlády, sdružovat stejně smýšlející lidi na jednom místě a jsou-li mluvčí nebo vedoucí představitelé pod kontrolou svých členů, pak je vše v pořádku a o sektu se nejedná, i kdyby platili členové jakkoliv vysoké poplatky. Členové tak úplně přirozeně ze své vůle delegovali svoje pravomoci na nějaké zvolené vedení skupiny a toto vedení, pakliže dělá svou práci dobře a je svými členy průběžně kontrolováno, zastupuje zájmy svých členů. Jakmile se někdo z vedení utrhne ze řetězu a začne prosazovat svoje zájmy na úkor zájmů skupiny, pak by měl být okamžitě odvolán a potrestán. Takto lidé vnímají, že by měla fungovat ta správná demokracie.

Jak se pozná sekta?

Někdy je to zřejmé na první pohled a někdy to zjistíte, až když jste v tom až po uši. Jsou sekty, jejichž podvod neodhalíte, dokud jste uvnitř. A uvnitř zůstáváte proto, že vám nenápadně vložili do hlavy, že bez nich špatně dopadnete. Najít v sobě sílu a odvahu čelit následkům a odejít je pro většinu členů sekt prakticky nemožné, a proto v sektě zůstávají. A čím déle v ní zůstávají, tím komplikovanější je možnost sektu bez úhony opustit. Dalo by se říct, že opustit opravdovou sektu je to nejtěžší a teprve v této chvíli se dozvíte, čeho všeho je sekta schopná. Neodsuzujte lidi, kteří naletěli sektě, je to opravdu velmi těžké. Viděl jsem hodně velmi inteligentních lidí, kteří do toho spadli, ani nevěděli jak. Sekty se vyznačují některými charakteristickými rysy, ale také nemusí. Uvedu pro ilustraci jen několik příkladů:

 • Vedoucí se považují za neomylnou autoritu
 • O jejich učení se nesmí pochybovat
 • Vybírají se vysoké poplatky
 • Sekta vychovává svoje členy, aby se chovali jinak, než je obvyklé
 • Sekta používá specifická slova nebo specifický způsob vyjadřování pro odlišení od ostatních
 • … a mnoho dalších

Dalo by se říct, co sekta, to originál. Některé se liší v temném úmyslu, s jakým byly založené, u některých se rozvinuly sektářské manýry až postupně.

Jsou sekty obrovské i bezvýznamně malé. Jsou lokální i celosvětové. Některé jsou nebezpečné, některé se tváří hodně přátelsky aspoň do okamžiku, než jim ten podvod prokouknete.

Největší sekty světa jsou církve. Tvrdí, že zprostředkovávají kontakt s Bohem. Tyto sekty si netroufne kritizovat nikdo, protože jejich vliv je nedozírný a jejich členské základny jsou obrovské. Naštvat tolik lidí najednou by se nikomu nemuselo vyplatit, a tak okolo toho všichni chodí po špičkách jak baletky. Ale nechme církve církvemi, jejich současná škodlivost v českém rybníčku je v porovnání s jinými institucemi naprosto zanedbatelná.

Jak ještě mohou vypadat sekty? Třeba jako politické strany! Znám jednu lokální politickou stranu, která má svého místního mafiána, a to byste koukali, jak dokáže své členy vydírat a ovládat. Kdo se mu postavil, toho zničil!

Co z toho sekty mají? Buď peníze nebo energii. Ty šikovnější obojí. Sekta pracuje na principu egregoru. Přesměruje vaši energii, kterou byste normálně vysílali ke Zdroji, k sobě a z toho žije. Peníze jsou taky energie, jen v jiné formě.

Sekty se nemusí projevit špatně hned ze začátku. Mohou mít svůj program rozdělený do etap, kde v prvních fázích dělají všechno ve prospěch svých členů a sbírají členskou základnu a důvěru lidí. Jakmile ale mají zajištěné zázemí, jsou dostatečně známé a díky tomu mají zajištěné financování na další rozvoj, začnou realizovat svůj temný plán. Sekty vždy těží z lidské blbosti, naivity, důvěřivosti, zkrátka z lidské malosti a pocitu nedostatečnosti. Sekta vždy cílí na nějakou lidskou neznalost a slabost a nabízí, že jejím prostřednictvím umožní jedinci to, čeho by údajně sám nebyl schopen.

Nejjednodušší rada, jak se uchránit před sektou je, nevstupovat pokud možno do žádného takového seskupení a být vždy sám za sebe.

Proč to všechno píšu? Na alternativní scéně se objevily diskuze o jisté sektě, která je tu už hezkých pár let, je známá a naivně jsem si myslel, že ji všichni, kteří aspoň trochu používají mozek, prokoukli. Velmi mě překvapilo, když jsem zjistil, kolik lidí tomu podvodu uvěřilo a tím pádem i naletělo! Některých jsem si i vážil, ale tohle mě skutečně dostalo. Nechápu!!! Vždyť je to tak okaté, jak to jen může být! To už mi přijde mnohem uvěřitelnější, že čápi nosí děti, než uvěřit jejich nesmyslům!

Vůbec nepotřebujeme sektu, která nám slibuje ráj na zemi, zaručí nám spravedlivé přerozdělení nerostného bohatství, spravedlivé odměňování, zaručí nám bezpečnost a podobné nesmysly! Že prý je lidský život nejvyšší hodnota a oni se postarají o to, aby byl každý člověk v bezpečí! Jakpak by to asi tak chtěli ti chytráci udělat? To jako půjdou za těmi nejvyššími zástupci DeepState a řeknou jim, ať už té genocidy nechají a ať se vzdají svého bohatství?! Může být ještě někdo tak kvalitně přitróblé, že na tohle skočí?

Sekta, o které zde píšu, přestože ji výslovně nejmenuji, ale modří již vědí, je naprosto jednoznačně na temné straně, je placená temnou stranou a všichni, kdo se k ní hlásí, jsou buď zkorumpovaní, anebo blbci.

Tak vážení, dejte si velký pozor, komu věnujete svou pozornost, své myšlenky a svou energii. Když to udělá 5 lidí, tak se ještě nic nestane, ale když bude posílat myšlenkovou podporu 5 miliónů, tak vás mohu ubezpečit, že některým mimozemským entitám, které se za sektou schovávají, to bude bohatě stačit jako potrava, aby tady mohli zůstat a škodit, jak dlouho budou potřebovat. Jestli vy sami neumíte využívat posílanou energii, tak to neznamená, že to jiné rasy neumí. A že vypadají všichni jako lidi? No a co? Je to jejich přirozená schopnost, na které nemají žádnou zásluhu.

Jestli budete podporovat takovou evidentně temnou sektu už jenom třeba tím, že budete číst jejich knihy a budete v myšlenkách souhlasit s těmi nesmysly, co vám říkají, tak se vám může stát, že to s vámi nedopadne dobře. Jakmile se myšlenkově napojíte vy k nim, otvíráte kanál, kterým se stejně tak oni mohou napojit k vám, a to už můžete mít zaděláno na velice slušný problém. Pak se s vámi mohou začít dít divné věci, které nemusíte zvládnout, pakliže se nedokážete bránit různým energetickým útokům.

Pravidlo č.6 – Jakmile někdo nevystupuje sám za sebe a schovává se za zájmy určité skupiny, tak už je primárně podezřelý, protože každý už by měl dnes vědět, že podle obecného práva, které nepochybně začne už brzo platit pro všechny, bude existovat jedině zodpovědnost každého sama za sebe. Nikdo neuteče spravedlnosti s výmluvou, že jednal na něčí příkaz, tedy ve smyslu „já nic, já muzikant“. Na každého dopadne kladivo spravedlnosti za všechno, co kdy udělal. Na felčara za píchnutou vakcínu, na exekutora za okrádání lidí a na politika za každé jeho zvednutí ruky v parlamentu. A na člena sekty, která sloužila k temným cílům, dopadne kladivo rychle a tvrdě.

Jsou lidé, kteří si myslí, že je všechno náhoda, a že když má někdo podezřelé logo, že ještě nemusí být součástí satanistické agendy. Tak takového člověka mohu ubezpečit, že se šeredně mýlí, protože náhody neexistují a obzvláště ne v tomto oboru. Ten, kdo se pohybuje ve veřejném prostoru, tak musí bezpečně vědět, jak vypadají symboly a loga, která patří temné straně, jakými gesty si dávají temní najevo, že jsou všichni z jedné party a jak se správně stavět k tématům, která slouží jejich agendě, viz všechny výše uvedené body.

Závěr

Článek je takovým shrnutím různých témat, kterými jsem se zabýval v minulých článcích na Křesadle. Chtěl jsem tímto uceleným souhrnem ukázat, jak všechno se vším souvisí a jak není možné brát něčí názory na zdánlivě nepodstatné téma na lehkou váhu. Všechno je důležité a všechno o něčem vypovídá. Hra na toleranci různých názorů pod hlavičkou liberálů se blíží ke svému definitivnímu konci a dále už bude jen pravda a lež.

Názor může mít někdo na barvu auta nebo na model telefonu, ale postoj k zásadním tématům dneška není názor, který si budu měnit podle potřeby. Jakmile někdo řekne, že Česká republika musí zůstat v EU a v NATO, tak by měl být okamžitě vyhodnocen jako nebezpečný vlastizrádce a všichni by od něho měli dát ruce pryč. Být placený temnou stranou, infiltrovat se mezi alterativce s cílem podvést statisíce důvěřivých lidí, to už je dostatečný důvod na provazový náhrdelník. Na druhou stranu lidi by si sami měli každého prověřit, než půjdou za zvukem jeho píšťaly. Ony Jezinky byly sice odpad společnosti, ale Budulínek neměl být takový naivní a důvěřivý blbec. A hlavně: jelen nemusí být vždycky k dispozici!

Na závěr tohoto složitého tématu si poslechněte toto milé poselství:Milí čtenáři,
píšete mi krásné maily, za které vám moc děkuji, i když na většinu už nestíhám odpovídat. Jestliže moje články považujete za přínos jak pro sebe, tak pro ostatní nebo se vám prostě líbí styl, jakým píšu a chtěli byste mě v této činnosti podpořit třeba i malým finančním darem, budu rád.

Přispět můžete libovolnou částkou na korunový účet číslo:
2436417017/3030.

Pro platby ze zahraničí:
IBAN: CZ09 3030 0000 0024 3641 7025
BIC/SWIFT: AIRACZPP   

Do zprávy pro příjemce napište prosím DAR, abych věděl, o co jde.

Za vaši štědrost vám předem děkuji!
m.