Geopolitika

Vražditelé a vražděnci

Výrazy uvedené v nadpisu budete těžko hledat v nějakém slovníku. Vymyslel jsem si je pouze pro účely tohoto článku. Proč jsem se rozhodl konkurovat Jungmanovi, vysvětlím později. Doufám, že mi to Pepík promine.

Před více než týdnem se stala v Americe tragédie, kdy nějaký psychopatický magor najel s SUV do mírumilovného davu lidí ve městě Waukesha ve Wisconsinu. Zabil 5 lidí a 40 těžce zranil. To je tragédie a bude se to přetřásat v médiích ještě dlouho.

Nechci tuto šílenost jakkoliv komentovat ani jakkoliv snižovat či zveličovat její tragičnost. Chci ji jen použít jako základ pro srovnání s jinými zločiny, které se rovněž dějí právě teď.

Objektivní pohled na věc:

Určitě se všichni shodneme, že je to tragédie, když se něco takového stane. Ano, dalo by se na tuto tragédii dívat z různých úhlů pohledu, jako je politický význam, duchovní rozměr, ale pro tuto chvíli nechme všechno stranou. Pravděpodobně tady dojdou k naprosté shodě všichni. Politici napříč celým spektrem, chlapi, ženy, policie, zkrátka asi jen nějací vyšinutí psychopati by k tomu mohli zaujmout nějaké odlišné stanovisko. Pachatele nepochybně FBI brzo najde a jak bývá jejich „dobrým“ zvykem, rozstřílí ho na hadry, aby se nemuseli případem dál zabývat. Pakliže chytí toho pravého, je to asi i správně a dobře mu tak.

Subjektivní pohled pachatele:

Prý se zde jedná o nějakou odvetnou akci Black Lives Matter (BLM) po zproštění viny Kyle Rittenhouse. Ale je to stejně jedno, navymýšlet si mohou, co chtějí. Důležité je, že ten, kdo to udělal, nepochybně uvěřil v nějakou nespravedlnost nebo křivdu a šel se pomstít. Koneckonců oni i pumoví atentátníci, obložení trhavinou, mají vždy nějaký důvod, proč to udělat. Je jedno, jestli je to pravda nebo ne, ale když oni tomu věří, tak jsou ochotni zabít nejen sebe, ale i všechny okolo.

Nepochybně jsem nenapsal nic, s čím by naprostá většina lidí nesouhlasila a k tomu jsem se právě potřeboval dostat. Jedná se zde o standardně provedený zločin, kde pachatel má subjektivní víru v cosi, co ho dohnalo k nějakému činu. Jestliže má tento čin všechny náležitosti a atributy kriminálního zločinu, celá veřejnost je sjednocena a všichni to vidí stejně. Pojďme si to zopakovat a pojmenovat:

Klasická scéna

Vrah – můžeme ho nazývat teroristou, sebevražedným atentátníkem a masovým vrahem – všichni si nějak tyto šílence představujeme, ale asi se ta podoba příliš lišit nebude od následujícího obrázku:

Oběť – oběti atentátu – opět naše představy jsou silně konzervativní, ovlivněné médii, takže většina si je představuje takto:

Místo činu – to s tím také úzce souvisí, většinou se fotí až po tragédii, kdy už je částečně uklizeno, aby to nebylo tak nechutné.

Zbraň – součástí zločinu je většinou zbraň, s jejíž pomocí provedl vrah svůj útok. Většinou to bývá nějaká trhavina, kterou má atentátník na sobě, a nebo je to nálož v nějakém zaparkovaném autě.

Motiv činu – jakýkoliv fanatizmus ve jménu Aláha, ve jménu BLM, ve jménu čehokoliv, v co dotyčný magor věří.

A teď si představte, že se scéna změní. Změní se kulisy, změní se typy lidí v jednotlivých rolích, změní se oblečení účastníků, změní se motiv, zkrátka všechno je trochu jinak, než jsme zvyklí, ale výsledek bude stejný, možná i horší.

Představte si, že místo teroristy zabaleného v černém hábitu, bude vystudovaná paní doktorka, cca 35 let, která má doma 2 děti a manžela. Každý den ráno udělá rodině snídani, oblékne se do slušivých šatů, nalíčí se, odveze děti do školy, kde jim hned ve vchodu nějaká učitelka vyšťourá nos k velké spokojenosti paní doktorky, protože „test“, který nic netestuje, ukázal negativitu. A spokojeně odjíždí pracovat do vakcinačního centra. Odjíždí tam ráda, protože vše, co souvisí s Covidem, je mnohem lépe placené než cokoliv, co bylo doposud ve zdravotnictví běžné. Navíc ji platí stát čili my lidé ze svých daní. Vím, že ve vakcinačních centrech pracují hlavně brigádníci a sestry právě kvůli penězům, ale zůstaňme u té paní doktorky, která na to na všechno dohlíží. Odpoledne se sebere a jede domů, vyzvedne děti ze školy, udělá s nimi úkoly, uvaří večeři, podívají se celá rodina na zprávy, kde se dozví, jak je to všechno zase horší, jak se dostáváme do špatných čísel, ale ona má dobrý pocit z dobře vykonané práce, protože zase dnes svou troškou přispěla k tomu, abychom se díky vysoké proočkovanosti vrátili k normálu.

Tak při psaní této pohádky nebo spíš tragédie mě hrůzou vynechávaly klávesy na klávesnici, protože si zřejmě myslely, že se pan M zcela regulérně zbláznil. Chápu! Omlouvám se klávesnici, už to víckrát neudělám! 😊

Alternativní scéna

Vrah – vážený pan doktor nebo velevážená paní doktorka nesplňují všeobecnou představu o vrazích nebo o sebevražedných atentátnících, i když dělají totéž. Uvědomte si, že i on i ona jsou vakcinovaní minimálně třemi dávkami, takže nejen atentátníci, ale opravdu i doslova sebevražední atentátníci. Ale výraz vrah mi pro ně stejně moc neseděl, tak jsem si musel vytvořit vlastní – oni jsou teď pro mě VRAŽDITELÉ. Jestli to dělají vědomě nebo nevědomě, jestli je k tomu dovedla zvrácená, satanistická a toxická západní medicína nebo jejich vlastní debilita, je úplně jedno. Na planetě právě probíhá genocida lidstva a oni se stali těmi výkonnými články, těmi katy, kteří opravdu ty popravy fyzicky vykonávají!!! Podle vesmírných zákonů jim tohle nikdo nikdy neodpáře! S tím magorem obloženým trhavinami si můžou podat ruce, protože to jsou kolegové.

Oběť – ani naše české oběti nejsou typické oběti sebevražedného atentátníka. Nejsou zabalené v hábitech, ale mají dnešní typický evropský oděv. Výraz „oběť“ evokuje jakousi nevinnost. Je to náhodný účastník masakru, který se ocitl ve špatnou chvíli na špatném místě. Naše oběti ale toto nesplňují. Ony tam jsou dobrovolně, ony se objednaly na určitý termín, aby si pak stejně ještě vystály hodinovou frontu. Někteří se na to těšili, slyšel jsem dokonce, že si stříhali i metr, a dobrovolně se nechávají sprovodit z tohoto světa. Normálně by se tomu říkalo eutanázie, ale to je kontroverzní výraz, který by mohl spoustu lidí od vakcinace odradit. Navíc eutanázie je vymyšlená tak, aby byla bezbolestná a většinou ve spánku. Tohle bezbolestné rozhodně nebude. Takže to nejsou oběti v pravém slova smyslu, ale nejsou to ani sebevrazi v pravém slova smyslu, protože sebevrah aspoň ví, co dělá. Oni jsou tak nekonečně tupí, že jim to pořád ještě nedochází. Tak jsem si zase musel pomoct a vymyslel pro ně nový výraz a jsou to pro mě VRAŽDĚNCI.

Místo činu – v islámských zemích dochází nejčastěji k útokům na ulicích, před školami, na tržištích, vyhazují se do povětří školní autobusy apod. Tady je to jiné. U nás máme nákupní centra, kam se chodí materialistická lůza pobavit, najíst a trochu podojit svoje kreditky. Tak pro stejnou lůzu se přesně tam, kde se zdržují nejvíc, zřídily speciální arény, které vypadají všude úplně stejně hnusně a neútulně. Takže třeba v Praze máme Popraviště Chodov, Popraviště Hlavní nádraží, Popraviště O2 Aréna. Dokonce i ten autobus jsme dokázali zakomponovat do našich odlišných podmínek. Zkrátka na masové vraždění je potřeba vytvořit odpovídající masové podmínky. Zákazníci musí být zlikvidováni, tedy pardon, chtěl jsem napsat odbaveni rychle a na úrovni. „Nechal jsem se zapíchnout v O2 Aréně“ přece zní mnohem lépe, než „Mě pích vakcínu obvoďák v ordinaci“. Materialisti to potřebují mít snobsky značkové a stylové! Musí u toho mít pocit, že to je světová akce, že to jede, že je to trendy! Zkrátka továrna na věčnost, aby náhodou někdo nepodlehl malosti a nezačal o tom o všem příliš přemýšlet. Ne, každý se musí podívat okolo sebe a vidět, že on sám není jediný idiot ve vesmíru, ale že jsou jich milióny! Tak jak nazvat takové místo posledního vpichu? Vymyslel jsem VRAŽDIŠTĚ.
Zbraň – jo tak chudáci teroristi si musí pracně shánět trhaviny, které je pak rozpráší po krajině, a navíc mají jen jeden pokus. Jestli se to dotyčnému magorovi nepovede, tak to jeho životní Bum! nemusí být dostatečně velké, aby to udělalo Aláhovi radost. To naše paní doktorka má jiné podmínky! Dostává nepřetržitě dostatečnou zásobu munice přímo od vlády, která se tak stala největším překupníkem se zbraněmi v dějinách našeho národa. Nevím, jak se ten člověk jmenuje, Prý je to Mula, ale stará se, aby bylo střeliva pořád dostatek. A tak i kdyby přišlo výjimečně o pár tisíc sebevrahů, pardon VRAŽDĚNCŮ navíc, tak se na všechny dostane. A tak má naše paní doktorka víc životů než kdejaká kočka a může, na rozdíl od toho atentátníka, vesele vraždit každý den.

Vražditelé musí mít vytvořené takové podmínky, aby mohli likvidovat vražděnce v klidu a bez nějakých problémů a po relativně dlouhou dobu. To byl cíl. DS věděl, že to nevydrží donekonečna, že se to jednou provalí, a tak se musí potichu a pilně vraždit, aby se toho stihlo vyhladit co nejvíc. Tomu odpovídá i předimenzovaný marketing. Všichni se musí vyvarovat nějakých mimořádných událostí, které by mohly ovce ve frontě vyplašit. No, i když! Jestliže to s někým šlehne hned po vpichu a s ostatními stojícími ve frontě to ani nehne, tak si myslím, že nebezpečí splašení stáda je minimální. Paní doktorka musí mít zajištěno, aby mohla v klidu každý den odcházet z práce, takže to nesmí být žádná řezničina a omdlivší se musí tiše a rychle z podlahy uklidit. Požadavky DS na smrtící injekce byly striktně dané. Účinky musely být odložené minimálně o 6 měsíců a maximálně o 3 roky. V zásadě se jim to povedlo, až na těch pár „slabých“ jedinců, se kterými to šlehlo hned na vraždišti. Představte si bitvu s palnými zbraněmi, kde by všichni do sebe stříleli jak o život, a pak se vrátili v pohodě domů, žili by si své veteránské životy a najednou by umřeli. To by bylo překvapení! No a přesně takhle to teď funguje. Na tuto situaci už jsou dávno nachystána média se svými tisíckrát omílanými frázemi, že ať umřete na cokoliv, s vakcínou to určitě nemůže mít nic společného. No a je to! A všichni jsou z tohoto zločinu venku. Stačí upravit názvosloví, správně zvolit zbraně a můžete dělat genocidu, kdy se vám zachce. Nacisti byli břídilové proti dnešním šíbrům!

Motiv činu – DeepState prostřednictvím médií, politiků, a hlavně skrze FDA a CDC vytvořil tak masivní kampaň s jedním ústředním narativem, že každý musel uvěřit, že vakcinace je naše jediná spása. Nějaký náš zastaralý imunitní systém? Se prober! To je přežité a úplně k ničemu! Teď už se na to nevěří a vše se jede moderně přes vakcíny. Každý, kdo tvrdí totéž, co je oficiální schválenou lží, je hrdina a každý, kdo tvrdí jakýkoliv opak, je nepřítel lidu, černá ovce a skvrna planety. Z hlediska zdravotní gramotnosti jsou těmi nejblbějšími jedinci právě doktoři, sestry a celý zdravotnický personál, který se proti této zvůli nepostavil. Takže přátelé, systém, to temné zlo, využil této skutečnosti a nechal tu nejšpinavější práci skutečně vykonat těm nejvypatlanějším a nejomezenějším jedincům ze všech, čili lékařům. Takže lékaři, jestli to ještě nevíte, tak jste masoví vrazi, popravčí, kati a zkráceně teď po mém – VRAŽDITELÉ! A dobře vám tak, měli jste použít mozek a pochopit ten strašlivý megapodvod a povstat nebo utéct, dokud byl čas. Pošpinili jste tak nejen sebe, ale i celou západní medicínu, takže ta právě v těchto dnech definitivně končí. Pá, pá! A končíte i vy všichni, kteří jste se na tom svinstvu podíleli. Stejně jako islámský bojovník uvěřil nesmyslům o tom, že Aláh je věčný a ve jménu Aláha může zabíjet lidi, tak paní doktorka uvěřila naprosto stejně zhovadilým nesmyslům o vakcínách a v rámci neexistující pandemie neexistujícího viru pere do lidí smrtící koktejly. Pochopitelně se totéž týká i všech těch brigádníků a sester, kteří to fyzicky na vraždištích vykonávali a vykonávají. Vůbec nezůstanou stranou obvoďáci, kteří to svým pacientům doporučovali, a to dokonce ještě za peníze. Za každého, kterého poslali na smrt, měli asi pětikilo! Každý kretén, který si nalepil na dveře, že ošetřuje pouze očkované, se tak stal spoluviníkem systému a bude popraven. Myslíte si, že přeháním? Tak si najděte na telegramu kanál S.H.A.E.F. a tam si vyhledejte všechna ta oznámení o vykonaných popravách na německých lékařích, kteří to mysleli se svými pacienty nepochybně dobře! Dokonce se někteří dopustili velezrady i tím, že jen agitovali za vakcinaci. 3x můžete vidět popravu smrtící injekcí. Death by injection! Používá se ale i oběšení a zastřelení. Německo, to už je docela blízko, co? Ta oznámení vypadají asi takto:

Závěr

Informací o tom, co se skutečně děje, je už dnes takové množství, že to není možné ani přehlédnout, ani ignorovat, ani popřít. Už to leze postupně i ze samotných strůjců pandemie! Stačí si přečíst elaboráty na webu CDC a Pfizeru. Databáze VAERS, která byla vytvořena pro hlášení vedlejších účinků vakcín, je záměrně sabotována jejími provozovateli, což je právě CDC a FDA. Ještě před pár měsíci se tvrdilo, že hlášených úmrtí a vážných vedlejších účinků je tam tak asi 1/100. I tak by toho bylo příšerně moc! Ale ne! I tento šílený odhad už je překonán a je nově odhadováno, že to bude o nulu horší. Dostat nějaký nový záznam do hlášení, je totiž prakticky nemožné. Prasklo to u jednotlivých soudních líčení v USA, kdy se ukázalo, jak moc je to samotným CDC sabotováno. Mám v hlavě nějaký odhad, jak to asi tak dopadne, ale nebudu ho raději uvádět, i mě samotného to hodně děsí a přál bych si, abych se v tom co nejvíc zmýlil.

Takže popírat existenci současné genocidy pomocí smrtících injekcí, už rozhodně nelze. Zároveň už taky nikdo před svými zločiny nikam neuteče. Teď je spíš potřeba, abychom se my, kteří víme, začali připravovat na situaci, kdy se všichni ti, kteří se na tom podíleli dozví, co doopravdy spáchali, a co s nimi bude dál. Umíte si představit tu melu? To bude jako když vezmete celou společnost a otočíte ji naruby jako mikinu! Nezůstane kámen na kameni.

Ti, co to dělali vědomě a za peníze, ti to mají spočítané tak jako tak a je jedno, na co nebo na koho se budou vymlouvat. Amerika je od této satanské spodiny již skoro vyčištěná. Dozvěděl jsem se, že teď zbývá už jen ta nejvyšší a nejviditelnější vrstva bažiny. Německo je také už z nejhoršího venku a teď je na pořadu dne uklidit banánové republiky. Takže celá naše vláda předchozí i nastupující to má dané s výjimkou těch, co hráli nějaké předem domluvené role pro Alianci. Všechna svoloč z vrchních vrstev ministerstev, která v tom jakýmkoliv způsobem figurovala, totéž. Lékaři, propagátoři vakcinace, vykonavatelé, zkrátka všichni vražditelé končí a stanou se z nich vražděnci.

Ale ono se to nezastaví v nejvyšších vrstvách. Ono to půjde postupně níž a představte si, že jednoho dne skončí i ta vaše „hodná“ paní doktorka, která vám vakcínu tak urputně doporučovala, protože o vás měla strach, abyste nechytli ten neexistující Covid. To bude šok! Svět se otřese v základech!

Teď je ještě těch ovcí tolik, že se chrání všichni navzájem, takže do odhalení se všichni můžou v klidu navzájem vraždit. Ale kdybychom byli trochu jiná mentalita a temperament, myslím si, že už teď by byla práce na vraždišti velmi nebezpečná i pro samotné vražditele. A tak by to mělo správně být!!! Vražditel by se neměl cítit bezpečně ani doma, ani na ulici vzhledem k tomu, co má na svědomí. Vraždy vražditelů by měly být na denním pořádku, aby o tom začali konečně všichni přemýšlet a začali to správně chápat. Takže nakonec by vražditele museli přepravovali na vraždiště obrněné transportéry a u vchodu by musela stát speciální jednotka a prohledávat každého vražděnce, jestli u sebe nemá zbraň. A to by byl konečně ten správný impulz k tomu, aby se lidi začali ptát, proč se tohle vlastně děje!? V Čechách je to ale sci-fi, tady se nic takového nestane, takže vražditelé mohou být zcela v klidu. Jediný fyzický útok, který mohou očekávat, je pochvalné poplácání po zádech za to, co pro lidstvo dělají. No tak určitě! Je na tom vidět, že jako lidské společenství jsme zcela propadli. Odehrává se tady právě před našima očima taková hrůza a kati si klidně běhají po ulicích a nikdo jim nic neudělá. Totéž vláda. Jak je možné, že na všechny ty šmejdy, jako je Vojtěch, Prymula, Kubek, Hořejší, Flégr, Chlíbek a další, nečeká před barákem dav těžce nasraných „antivaxerů“ a rovnou je nenapíchnou osmi boostery najednou?! Nebo proč nedodržujeme staré dobré zvyky a neděláme ve Strakovce pravidelně před Vánoci defenestrace?

Je potřeba si uvědomit, že nikomu nepomůže výmluva, že jednal na něčí pokyn. To už neplatí, a není to argument. Každý jede absolutně ve všem sám za sebe, jako člověk. Policajt, který řízne někoho po palici, tak bude souzen jako on – Pepa Obušek, ne jako zaměstnanec PČR. Totéž učitelka, která má novou specializaci – nosní šťoura – a bude se trapně vymlouvat, že to dostala nařízeno od ředitele! Má smůlu, protože za tuto prasárnu na ní podá trestní oznámení za těžké ublížení na zdraví 30 rodičů. Debilní jsou jak rodiče, tak i učitelka, ale brzy se všichni najednou dozví, jak moc špatné to šťourání bylo. V podstatě i dítě by mohlo jít proti rodičům, kteří ho donutili chodit do školy, i když věděli, že tam bude páchán zločin. Totéž vakcinace dětí, kdy fotr přikázal odjezd na dovolenou a všichni museli udělat povinně píchy, píchy!

Zatím je ještě klid, ale je to velmi krátký klid před obrovskou bouří, která už dávno vypukla, jen k nám ještě nedorazila. Lidi půjdou natvrdo proti sobě a budou si vyřizovat účty. Myslím si, že to bude nezbytný mezistupeň k přerodu na novou společnost. Ale stejně to bude sranda, až se budou vakcinovaní řezat mezi sebou, protože to bude jako u blbejch. Budou se hádat blbý, blbější a úplně nejblbější, kdo za to může! Nakonec bude jedno, kdo vyhraje, protože stejně všichni natáhnou brka.

Na otázku, kdo za to může, my všichni na Křesadle už teď známe odpověď. Můžou za to všichni dohromady, kteří se toho jakýmkoliv způsobem zúčastnili. Že za to může celá vláda, všechny vládní složky, které s tím měly cokoliv společného a všechny statní instituce, to je jasné. To už jsme si mnohokrát vysvětlili, že to je to zlo, které je tady proto, aby vytvářelo dualitu a protipól dobra. To je to zlo, které tohle už z principu musí dělat, protože od toho tady je. To zlo, to je ten SATAN, který podvádí, blafuje, lže a láká na pozlátka. A teď je na každém z nás, na kterou stranu se přidá, na jaké pozlátko se chytí, na kterou úlisnost a podlost naletí. Někdo naletěl na možnost jet na dovolenou nebo jít bez obav na pivo, někdo skočil po iPhonu, někdo to udělal jen proto, že chtěl mít klid. Někdo proto, že je debil, někdo z vypočítavosti, někdo proto, že už to dál nesnesl. To je ale v konečném důsledku úplně jedno. Výsledek IQ testu je již teď známý. Jediné správné řešení bylo – VŮBEC NIC Z TOHO NEPODSTOUPIT, NIČEHO SE NEÚČASTNIT A BOJOVAT PROTI ZLU VŠEMI PROSTŘEDKY. Testem neprošli všichni ti, kdo něco nařizovali a kdo tato nařízení akceptovali, všichni, kdo nosili roubíky a kdo jejich nošení kontrolovali, všichni, kdo měli tu nekonečnou aroganci a drzost a dělali někomu testy, ti, kdo nařizovali je dělat i ti, kdo pak kontrolovali, jestli se dělají dobře; samozřejmě i ti, co si to vůbec kdy nechali udělat. No a okolo vakcinace úplně všichni bez rozdílu.

Nikdo na světě neměl právo nic takového nařídit a nikdo neměl za žádnou cenu připustit cokoliv z toho nechat páchat ani na sobě, ani na jiných. Všechna nařízení byla protizákonná a protiústavní. Bylo to tak záměrně, aby to každý mohl pochopit a naučil se hájit svoje práva, svoji svobodu, a to za každou cenu. I za cenu svého života. Neboť ten, kdo by položil život v boji za svou svobodu, by tím ten test vlastně zároveň i splnil, ale ten, kdo se zaprodal, zaprodal svou duši. A tak bychom mohli pokračovat ještě dlouho přes média, co lidem lhala a vládu, co lidem lhala a policii, co se lidí nezastala a podle hesla „Pomáhat a chránit grázly“ stála na opačné straně, než měla.

Proběhly IQ testy, výsledky už jsou známé. Polovina neprošla. Teď se dělají přijímačky do dalšího ročníku této pomyslné akademie lidskosti. Už probíhají a zase se lidé chytají na lep temné straně. Už by si konečně mohli uvědomit, že ta lehčí cesta je vždy špatná. Napovím několik klíčových slov, která jsou v těchto dnech nejdůležitější: charakter, morálka, ctnost, láska, čistota, vůle, síla ducha, pravda, spravedlnost, svědomí… Přijímačky to budou hodně těžké!

V roce 2020 došlo lidstvo na křižovatku svého vlastního osudu. Jít dál stejným způsobem jako doposud už nebylo dovoleno. Lidstvo by se samo velmi rychle zahubilo. Musela přijít řízená selekce. Jak vidíte, už probíhá skoro druhým rokem a přestup do další úrovně je právě v plném proudu. Zkouška stíhá zkoušku a propadnuvších je opravdu hodně. Dokud nedojde aspoň hrstka do cíle s nápisem VÍTEJTE V 5D!, selekce bude pořád probíhat. Zločin a trest. Dualita. Vražditelé a vražděnci.Na závěr pro odlehčení uvádím jeden obrázek, který je z líhně velmi kreativních absurdit: