Geopolitika

Q

Tak jsem se dnes zase velmi rozčílil! Uvědomuji si, že to bude přesně ta situace, kdy učitelka vynadá přítomným dětem za ty nepřítomné. Ale věřím, že inteligenční úroveň čtenářů Křesadla je vysoká, a že pochopí, že o nich to není. Tak se za tento výlev omlouvám, ale musí to ven!

Alternativních serverů není zdaleka tolik, kolik by jich mohlo a mělo být. Probuzených lidí, kteří mají koule na to, aby něco dělali pro naše osvobození, těch je jak šafránu a tito všichni, kteří by se měli spojit jak jeden muž, ještě proti sobě bojují, nadávají si a pomlouvají se. Neuvěřitelné!

Nebudu uvádět konkrétní servery ani aktivisty, oni se v tom všichni najdou sami a pozorný čtenář bude přesně vědět, o kom tady píšu. Chtěl bych, aby všichni ti, kterých se to týká, se chytili za svoje nabubřelé frňáky a okamžitě s tím skončili. Zajímavé je, že spousta zpráv a názorů je u nich v naprostém pořádku, ale jakmile dojde na Q, létají jiskry. Tak na jiskry pozor! Na to je tady Křesadlo! 😊

A netýká se to jen pojmu Q, ale pochopitelně i hnutí Anons, WWG1WGA, MAGA, Prezidenta trumpa, Prezidenta putina, Aliance apod. Když budu psát dále jen Q, myslím tím to všechno dohromady, co je na titulním obrázku.

Bohužel to nejsou jen nějaké ojedinělé ostrůvky, je jich docela dost a ztrácí energii tím, že do sebe kvůli tomu šijí, jako by to byl jejich hlavní cíl. Tímto článkem hodlám udělat hodně tlustou čáru za těmito nesmysly.

Tak především je potřeba si uvědomit, že celé alternativě by mělo jít o společnou věc a tou je osvobození národa od fašistické diktatury! K tomu je potřeba udělat pár nezbytných věcí, jako je likvidace kompletně celé vlády, jak té staré, tak té nové, likvidace vakcinačního apartheidu, farmaceutické lobby, podpora vlastenectví a okamžité zrušení všech vazeb na EU a NATO.

Dobře si to prosím přečtěte!!! Kdo nesplňuje všechny tyto výše uvedené body, měl by se z alternativní scény rychle vypakovat, překabátit a přejmenovat, protože to není vlastenec, ale zrádce národa. Takhle je to jednoduché a není tady možná žádná diskuze. Tady neplatí „já mám jiný názor!“ a „pluralita názorů“ a další nesmyslné liberalistické žvásty. Buď jsi vlastenec nebo jsi hajzl a zrádce! Tady nemůže být nic mezi!

Tohle by mělo být sjednocující motto a hybná síla celé alternativy, na tom by se všichni měli shodnout a táhnout za jeden provaz. Detaily si pak mohou vyříkávat někde u piva. Stejně i tak je té alternativy málo, probuzených ještě méně a budou se tady špičkovat, jak báby na trhu. Styďte se, volové!

A teď se konečně dostávám k jádru pudla a tím je vztah ke Q. Všichni, kteří s těmito pojmy máte problém, tak čtěte pozorně!

Ten, kdo bude tvrdit, že nic takového neexistuje, že to jsou pohádky, že nás nikdo nezachrání, že Q je jen řízená opozice, která má uspat lidi, aby seděli doma, nic nedělali a žrali popcorn, že se ještě nic nestalo, a že bylo naslibováno a nic, a tak podobně… tak je u mě za arogantního a namyšleného naboba! A teď vám řeknu proč! Jestli si někdo myslí, že svrhne vládu tím, že se přijde vyřvat na Letenskou pláň, tak je naivní jako děcko! Ve Francii se brutálně protestuje a manifestuje už více než rok a myslíte si, že to Makaróna zajímá? DeepState byl ještě před 6 lety tak nepředstavitelně silný, že i kdyby se rozzuřila miliarda lidí najednou, tak jim by to bylo naprosto fuk! Měli svá podzemní města, kde mohli žít celé generace (i 200 let) bez toho, aniž by museli vylézt na povrch. Měli technologie, kterými nás mohli zlikvidovat během jednoho dne, jak když vypnete žárovku vypínačem. Měli energetické zbraně, kterými nám mohli usmažit mozky jak vejce natvrdo. Disponovali nepředstavitelným majetkem, penězi, armádou klonů, armádami mimozemšťanů, disponovali vesmírnými plavidly dlouhými 20 km a dokázali se dostat do jakékoliv galaxie. Myslíte si, že tito mocní by váhali použít jaderné zbraně, a pak se zdekovat na jinou planetu? Ani náhodou! Byli jsme významní asi jako jedno mraveniště na jejich zahradě nebo krtinec na poli u souseda! Všechno, co se od roku 2016 změnilo, je zásluhou výhradně Q a Aliance. Nikdo jiný to nemohl udělat, protože tady nikdo jiný, tak mocný a odvážný, aby o tom vůbec začal uvažovat, nikdy nebyl. Proti tomu nepředstavitelnému zlu, které tady vládlo po tisíce let, se nikdo neodvážil postavit, protože si hlavně ani nikdo nebyl schopen uvědomit rozsah tohoto Zla. První, kdo chtěl utnout aspoň jednu hlavu té Hydře, byl JFK. Vyhlásil DS otevřeně válku a nepovedlo se to. Zlo se ukázalo v celé své velikosti a muselo se na to jít jinak. Všichni, kdo chtěli proti němu bojovat, se museli nechat prohlásit za mrtvé, a to dostatečně věrohodně, aby vypadli z hledáčku DS. Tak se postupně nabalovala Aliance patriotů a v okamžiku, kdy byla dost velká a silná, mohla se propojit s jádrem armády, a pak s jádrem CIA a s jádrem FBI, pak s jádrem Pentagonu a s Galaktickou federací a všichni dohromady vytvořili tak mocnou sílu, že poprvé v historii lidstva se někdo mohl s DS utkat. Součástí Aliance je i Prezident putin a čínský Prezident xi. Bez podpory člověku nakloněných mimozemšťanů bychom ale také neměli vůbec šanci, protože lidstvo nedisponuje zbraněmi, které by byly proti temným silám účinné.

Tohle všechno, co se právě děje, to, co vidíte, co se k vám dostane z různých zdrojů a zpráv, to všechno je jen zlomeček toho, co se děje skrytě. Zároveň je to NEZVRATITELNÝ DŮKAZ existence Q a dalších uskupení, která rozhodují o našem dalším osudu. Bez této války světů, ve které my rozhodně nejsme ani válčící stranou, ale jen jednou složkou z mnoha, by nebylo nic z toho, co se právě děje, možné!

Vůbec by se tady nevedla žádná debata, jestli bude povinná vakcinace nebo nebude, protože už bychom dávno byli všichni do jednoho zapíchnutí a ti, co by odmítli, už by byli popraveni na místě před svou rodinou nebo by měli nové trvalé bydliště v koncentrácích zbudovaných k tomuto účelu! Nikdo by už nevlastnil žádný majetek a jídlo by bylo na příděl. Mrtvých by bylo přesně tolik, abychom je my ostatní stačili pohřbívat a zpracovávat. Náš život, pakliže by se to tak ještě dalo nazvat, by trval přesně tak dlouho, dokud by nás elity potřebovaly jako pracovní sílu.

Neexistoval by žádný internet dnešního typu, kdy občas někomu zavřou FB. Copak to ještě někdo fakt nechápe, jak je snadné zavřít celý internet? To, že zavřou profil nějakému aktivistovi, je přece jen jasný důkaz toho, že existuje sice kontrolovaný, ale v podstatě ještě svobodný internet!

Arogance lidí, kteří tohle všechno popírají, spočívá v samolibosti lidského druhu a v uvěření takovým nesmyslům, jako že my lidi jsme na vrcholu vývoje civilizace! Jo? Tak se podívejte k nějakému vakcinačnímu centru! Tam uvidíte, jak vypadá vrchol civilizace! Dostali jsme se tak hluboko pod savce, že teď už jen nevím, jestli na planetě existuje nějaký živočišný druh pod námi, nebo jestli jsme na úplném konci a pod námi je už jen černé uhlí!

Vy, co popíráte existenci Q, jste zamindrákovaní idioti, kteří si honí svoje ega, aby tak nemuseli pohlédnout pravdě do očí a říct si nahlas, že jsme pro elitu méně než hmyz. Že nás žrali po miliónech celé generace, kradli a mučili milióny našich mláďat ročně a lidstvo nebylo schopno proti tomu udělat vůbec nic! V mase, které tito nabobové pak spokojeně žerou u McDonalda, je maso jejich maličkých dcer, synů a vnoučat, která zmizela ze světa a nikdo už je nikdy neviděl. Nevím jak v Čechách, ale ono se to asi moc lišit nebude. V USA je v tom údajném „mase“ 90 % lidského, ještě lépe řečeno dětského masa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale jen choďte dál do všech těch Mekáčů a KFCéček!!!

Jak to, že ti, kteří teď budou kritizovat Q, s tím nikdy v minulosti nic neudělali? To je jednoduché: protože neměli ani potuchy, že se něco takového vůbec děje. A i kdyby se to dověděli, nic by s tím nedokázali udělat, protože v tom jeli úplně všichni: policie, soudci, doktoři, prokurátoři, politici, novináři, herci, zpěváci… Tak dlouho byste těmito příběhy otravovali nějaké oficiální instituce, až by vás někdo rychle umlčel. Ti všichni ostatní „spořádaní“ občané trpěli kognitivní disonancí a dělali, že něco takového přece není možné, že kdyby to byla pravda, tak by to určitě nějaký novinář dávno vynesl!

Copak je to tak těžké pochopit, že tohle všechno, co nám bylo umožněno udělat, odhalit a vidět, je jen zásluha Q a důkaz, že DeepState je v podstatě už zlikvidován? Že herci v maskách už jen dohrávají své role a těší se, až to skončí? Že ještě máte peníze, za které si můžete koupit chleba? Že vůbec ještě existují obchody a auta a můžete si koupit benzín? To všechno je pro vás samozřejmost, vy tupci? A to má být jako naše zásluha? Že se jako DS lekl těch pár alternativců na internetu a rozhodl se, že teď se lidí právě začne asi bát a dá si novoroční předsevzetí, že přestane jíst děti a nebude to zapíjet adrenochromem? Dejte si hodně studený obklad na hlavu!

Na závěr to ještě jednou zopakuji: Ten, kdo si veřejně otvírá na internetu hubu, hlásí „alternativní“ moudra do světa a popírá Q, je blbej jak brok, protože to je totiž kombinace, která nemůže v reálu existovat. Jestliže se totiž dotyčný ráno neprobudí s kulkou v hlavě, pak tím jasně a nepopiratelně dokazuje existenci Q.

Takže pánové a dámy z alternativní scény: dělejte dál poctivě svoji práci, ale neotírejte se o ty nejlepší jedince a hrdiny z celého lidského rodu. Popírání existence Q, znamená popírání těch, kteří umožnili, abyste si mohli na internetu honit svoje egoistická trika. Je to zároveň nejvyšší forma imbecilizmu a kreténizmu, kterou můžete projevit. A dále je to neúcta ke všem těm, kteří denně pokládají svoje životy, abyste si vy mohli psát na internetu svoje žvásty. Bohužel tyto hrdiny možná nikdy neuvidíme, protože to ani nikdy nebude žádoucí, ale to neznamená, že neexistují!!! Přestaňte okamžitě s tou svou drzostí tvrdit, že lidstvo povstalo, a právě se osvobozuje svojí vlastní aktivitou samo! Ano, lidstvo povstává masivně a celosvětově, ale jenom proto, že mu k tomu někdo vytvořil podmínky. A to je velký rozdíl v chápání skutečnosti! A jestli si někdo stěžuje, že všechno dlouho trvá, tak je to z toho důvodu, že právě to lidstvo nepovstalo dostatečně rychle a v dostatečně velkém počtu, že si lidi chodí nechat dělat eutanázii, místo aby bojovali. Přesně ti, kteří kritizují, že to nejde dostatečně rychle, tak ti jsou právě tou příčinou, proč to dostatečně rychle nejde.

Každý, kdo bude od teď blábolit podobné kraviny, tak už bude ve vašich očích vždy zařazen jako egoistický nabob, který si mele svoje někde v koutku a hejtí statečné muže, kteří mu ve skutečnosti zachraňují jeho bezvýznamný přízemní tupý život.

Všechny si je zapamatujte, a až se vše odhalí a budou se chtít chvástat, jak oni byli stateční, tak jim to všem připomeneme. Vypálíme jim to Q na jejich zadky!