Geopolitika

17. listopad

Vážení čtenáři Křesadla,

Uběhl více než měsíc od uveřejnění posledního článku a cítil jsem, že bych se měl zase ozvat. Dostal jsem hromady mailů, za které všem ze srdce děkuji. Také jsem dostal inspiraci na celou řadu článků a také spoustu otázek, na které by se slušelo odpovědět. Bohužel není v mých časových možnostech ani napsat články, ani odpovídat na dotazy. Mám teď moc práce, což je na jednu stranu dobře, aspoň máme z čeho žít, ale na druhou stranu nemám vůbec čas a psychický klid, abych se mohl na psaní soustředit. Tímto se omlouvám všem svým věrným čtenářům za velkou prodlevu.

17. listopad – Ještě bych pochopil státní smutek, ale svátek?!

Dnešní den si připomínáme tragické výročí likvidace našeho státu, našeho národa, našich slovanských kořenů. Výročí podvodu srovnatelného s Mnichovem. Tehdy v roce 1938 se ale ještě hrálo s otevřenými kartami a všichni aspoň rámcově věděli, na čem jsou. Byli jsme podvedeni a přineseni cizími mocnostmi na podnose jako rituální oběť na oltář zájmů mocných. Roku 1989 se vše zopakovalo znovu, jen jinak – tentokrát jako psyop (psychologická operace) převlečená do kabátu „boje za svobodu“ a plně řízená a placená CIA. „Revoluce“ byla minimálně 20 let připravována tajnými službami. Totéž proběhlo ve všech zemích východního bloku. Byli vyškoleni všichni budoucí účastníci, kteří pak následně jen sehráli své role. Náhody tam neexistovaly a nic nebylo samoúčelné. Všechno byl čistokrevný podvod a černé divadlo, včetně Havlových kriminálů, celého slavného a vlastizrádného disentu, prognostického ústavu a předstíraných emigrací. Tu šaškárnu lze nazvat prakticky jakkoliv – politický převrat, převzetí moci nad samostatným svrchovaným Československem, import zahnívajícího západního marasmu, okupace cizího území pro strategické přiblížení se k Sovětskému Svazu, puč prostřednictvím anarchistických diverzních skupin řízených ze západu, prodej národa vlastizrádnými šmejdy nastojato…, cokoliv, jenom to zcela jistě nebyla něžná studentská a sametová revoluce. Znám lidi, kteří tomu ale ještě dodnes věří a ještě se k této debilitě drze přiznávají. Tehdy nebyl internet a věděli jsme jen to, co nám někdo dovolil vědět. Nemyslím si, že většina národa měla šanci pochopit, do jak velké pasti a léčky jsme tehdy vlezli. Dnes je to jiné. Je internet a existuje obrovské množství informačních kanálů, kde si každý může najít to, co potřebuje. Takže se vlastně ani nemůže stát, aby se někdo nechal na nějaký podvod nachytat! Informace o smrtelné injekci, zvané moderně vakcína, jsou na každém kroku. Jsou jich všude tuny! Pomohlo to? Vůbec ne! V roce 2021 si 60 % národa nechalo dobrovolně udělat eutanázii. Takže v těch informacích to asi nebude, co?

Tak jaký pokrok jsme udělali za těch 32 let? O pokroku zde asi může hovořit jen idiot. Zlikvidovaná ekonomika, ze slavné strojírenské velmoci je druhořadá montovna a popelnice jedovatých potravin, které by na „západě“ nedali ani prasatům. Rozklad etických, morálních hodnot, včetně duchovního pádu na samotné dno. Po 30ti leté degeneraci bych se styděl tento útvar nazvat národem. A poslední volby? Stojím si za tím, co jsem napsal v předminulém článku. Tyto volby byly úplně nejzbytečnější ze všech. Tedy, když teď o tom přemýšlím, tak možná ne zcela. Já osobně jsem se díky nim dozvěděl, že tento národ už přestal existovat, protože si dobrovolně zvolil to největší zlo, které na politické scéně existovalo a zcela ignoroval ty politické strany, které jako jediné měly aspoň nějaký potenciál ještě něco zachránit.

Kdybych nevěděl to, co vím, tak by to bylo na zrychlenou emigraci hodně daleko na východ.

Tak to jsem v rámci těch dnešních oslav „Den boje za svobodu a demokracii“ chtěl připomenout! Pít ano, ale jedině ze žalu!

Závěr

V každém případě jsem chtěl dát o sobě aspoň trochu vědět. Dát zprávu, že Křesadlo rozhodně nekončí, jenom jsem se musel dočasně odmlčet. Další články budou následovat, dokud půjde internet.