Geopolitika

Velké odhalení

Sepsal jsem si všechny dotazy, které jsem za poslední dobu dostal a roztřídil jsem je do skupin. V zásadě lze říct, že se všechny týkaly jen dvou témat. Jedno téma je Covid a vše s ním související. Nevěřil bych, jaké mezery mají i ti nejprobuzenější lidé, co se tohoto tématu týče. Hecnul jsem se a toto odporné téma jsem skoro celé znovu sepsal chronologicky. V následujících dnech, pakliže bude ještě internet existovat, se ho pokusím dokončit a uveřejnit.

Druhé téma je Velké odhalení, které nás v následujících dnech čeká. Tak dokud ještě jde elektřina a internet, tak bych tímto začal.

Internet se hemží výrazy, jako je The Great Awakening, Big Disclosure, MAGA, Q, WWG1WGA, Anons, Qanon, FJB, LGB… a zjišťuji, že lidé se v tom ve většině případů moc neorientují. Někteří tomu ani nevěří a píšou mi nesmysly pořád dokolečka. Abychom to zjednodušili, tak všechny výše uvedené výrazy mají jedno společné, a to je osobnost pana Prezidenta donalda trumpa. Stačí si zapamatovat, že ti, co sdělují tyto hlášky, to s vámi myslí dobře a nechtějí vás zabít.

Pak je tady druhá skupina výrazů, jako je The Great Reset, Green Deal, Udržitelnost, No jab – no job, Vakcína, lockdown, rouška, Covid pass, testy, blablabla… Tuto druhou skupinu hesel shrňme pod pojem DeepState. Ten to s vámi nemyslí dobře a chce vás zabít.

A pak si podle těchto klíčových pojmů můžeme lidi rozdělit do 3 kategorií.

  1. Lidi, kteří nevěří ani na DeepState, ani na trumpa – čistokrevné ovce! Idioti! Nevědí nic, ani ve které žijí galaxii! Věří, že přišel virus od wuhanského netopýra a ten jak mával křídly, tak ho roznesl po celém světě. Všechny vlády dělají, co mohou, aby té smrtelné nákaze zabránily, ale kazí jim to nezodpovědní antivaxeři a antirouškaři, kterým se pořád něco nelíbí! Aby měli čisté svědomí, tak té naší vládě pomáhají, jak mohou, a udávají a udávají. Tito všichni již mají dávno v sobě minimálně 2 nebo dokonce 4 dávky, takže touto skupinou se už není potřeba zabývat, ta se o sebe postarala sama. Nejen že nevidí světlo na konci tunelu, oni nevidí ani tunel.
  2. Lidi, kteří věří na DeepState, ale nevěří na trumpa. Čistokrevní pesimisté! Sebemrskači! Tito lidé udělali určitý myšlenkový posun a dostali se k důležitým informacím. Na základě toho uvěřili, že tady na světě vládne čiré zlo. To je pravda. Ale už v tom pátrání dál nepokročili a zůstali uvězněni v bezvýchodném meziprostoru. Tato skupina je na tom psychicky nejhůř, protože vědí, co je nepochybně čeká, ale nechtějí uvěřit, že je tady „něco“, co to zlo dokáže zastavit, porazit a zvítězit nad ním. Zde bych odhadoval největší počet sebevražd. O vakcíně vědí, že je to svinstvo, ale také uvěřili, že dříve či později to do nás stejně dostanou. Někteří podlehnou, protože nevidí světlo na konci tunelu. Jsou trvale v nekonečném tunelu.
  3. Poslední skupinu tvoří patrioti, kteří vědí jak o zlém DS, tak i o hodné Alianci, která ho porazila. Vědí to, protože jsou její součástí, součástí největšího apolitického lidového hnutí. Jakmile jste jednou součástí toho všeho, je to jako sněhová koule. Vidíte, jak se to nabaluje, je to stále větší a větší a osud vám přihrává do cesty další a další informace, důkazy, indicie a signály. Takže vy už nevěříte, ale VÍTE! Všichni z této skupiny vidí větší nebo menší světlo na konci tunelu. Jakmile na tomto bodě začnete ztrácet víru, světlo zhasne, spadnete do předchozí kategorie a jedete tunelem zase zpátky.

První skupinou se netřeba zabývat. Druhé skupině není pomoci, protože když odpovíte na jednu pochybnost, přijdou se 3 dalšími. Marnost a dekadence! Smysl má zabývat se pouze 3. skupinou, skupinou patriotů, skupinou válečníků, dobyvatelů, hrdinů s velkým srdcem. Pouze tato skupina má šanci znovu postavit svět na nohy, vrátit všem národům suverenitu a zbavit nás otroctví.

Takže přátelé ze 3. skupiny, mám zde pro vás malou a „skromnou“ úvahu, protože UŽ JSME SKORO TAM! Ze všech stran přicházejí velmi povzbudivé zprávy, probíhají různá odpočítávání, mnoho informátorů po mnoha desítkách špatně odhadnutých termínů, raději z opatrnosti dává odhady úplně přehnané na druhou stranu, jako jsou měsíce a roky. Což je pochopitelně k smíchu!

Mě to vůbec nevadí, jestli mi nějaké odhady termínů vyšly nebo nevyšly a vůbec se za to nestydím. Jsme totiž na konci 3. světové války, kde probíhá masivní dezinformační bitva na obou stranách. Znáte nějakou předchozí válku, kdy by byl v jejím průběhu znám termín jejího ukončení? Termín vítězství? Ne? Tak proč to pořád někdo chce vědět? Většina lidí nedodrží ani termín dokončení zahradní pergoly, ale chce vědět termín dokončení galaktické války světů, ve které my lidstvo představujeme asi tak jeden hřebík v té zmiňované pergole.

Ale já si to přesto troufnu, takže si stručně zrekapitulujeme, co víme.

  1. Čeká se na spouštěcí událost, takzvaný Event, nebo Black Swan, čili černou labuť. Tou může být ledacos. Původně to mělo být protržení přehrady 3GD (Čína), ale teď to spíš vypadá na oficiálně přiznanou smrt té odporné smradlavé šupinaté Alžběty. Ona je sice už dávno mrtvá, ale ne oficiálně. Média půjdou na 10 dnů v rámci „smutku“ dolů. Jakmile k tomu dojde, Aliance převezme iniciativu a přepojí starý internet na nový kvantový a nezávislý Starlink. Proběhne zatčení všech představitelů MSM a zbývajících vlád celého světa. V okamžiku, kdy se všechno znovu zapne, budeme v novém světě.
  2. S tím souvisí i operace London Bridge. Jedná se o krycí název ke spuštění protokolu, který zajistí, aby se informace dostala úplně všude a celý svět truchlil. Jakmile uslyšíte: „London Bridge is down“, tak určitě netruchlete, ale bouchněte šáňo!
  3. Mnoho set miliónů lidí čeká na hlášku od donalda trumpa: „My fellow Americans, the storm is upon us.“ Na telegramovém kanále https://t.me/RealTrump19 se tato zpráva objevila před třemi dny. Jestli už je ta hláška, na kterou čekáme, nebo jestli musí přijít z nějakého konkrétního kanálu, se ještě uvidí.
  4. John F. Kennedy Jr. prohlásil, že se objeví ihned, jakmile padne DeepState. Totéž se ví o princezně Dianě. Oba mají založených několik informačních kanálů a již týdny živě komunikují.
  1. Podobných bodů bych mohl napsal klidně 50! Jako například, že vojska S.H.A.E.F. jsou nejvyšší řídící složkou v okupovaném Německu, kde ani vláda, ani žádné ministerstvo, ani žádné politické strany nemají vůbec žádné pravomoci a jsou postupně demontovány. Nad Evropou je trvale poslední dny zataženo, aby se před veřejností skrylo to obrovské množství vojenských letadel, které zde lítá. Experti tvrdí, že tolik letadel nelétalo ani za WWII. A další a další.

Mohl bych sem nasypat celé hromady fotek a videí, které podle mě jasně ukazují, že jsme v oku tornáda. Patriotům toho není třeba, protože ti VÍ. A kdo ví, ten ví, jak řekl JFK Jr. A těm ze skupiny 2 nemá cenu nic dokazovat, protože ti nevěří ničemu, hlavně ani sami sobě.

Může to přijít i dnes, protože je 18. 11., takže podle Juliánského kalendáře 5. 11., a to je datum Remember, remember, 5th November, z filmu „V jako Vendeta“. Pak tu máme datum 22. 11., takže 9. 11. podle Juliánského, což je zase převrácené 11. září. A tak by bylo možné pokračovat se zajímavými datumy až do konce listopadu. Nejdříve dnes a nejpozději do konce listopadu. Toť můj troufalý odhad!

Závěr

Témat na články mám plno, otázkou je, jestli to ještě v době kvantového internetu bude někoho zajímat. Pak mám dokonce už i připravená témata do nové doby. Jedno prozradím už teď, bude to úvaha nad úlohou Med Beds v novém věku a úskalí této technologie pro duchovní vzestup člověka.

Nejpravděpodobnější vývoj bude asi ten, že po odhalení se zřejmě neocitneme rovnou ve zlatých časech, ale bude několikaleté přechodné období, kdy bude určitě o čem psát. A po tu dobu tady s vámi bude i Křesadlo.

Už je čas pane Prezidente! Jinak nás tady asi už moc nezůstane!