Zdraví

Moje osobní tečky za Covidem…

Jak jsem již avizoval, na základě množství dotazů na téma Covid, které se ke mně dostaly všemi možnými kanály, jsem se rozhodl toto velmi nepříjemné, složité a temné téma ještě jednou a naposledy otevřít. Vůbec mi to radost nedělá, ale je to asi nutné. Když slyším vyjadřování i těch nejprobuzenějších a nejosvícenějších doktorů, tak nechci vědět, jak vypadá myšlení toho neprobuzeného.

Nejčastější dotazy: Tak co je vlastně ten Covid, když to není vir? Existují vůbec nějaké mutace? Kdo jsou současní pacienti nemocnic? Co zjišťují testy? Jak moc jsou testy nebezpečné? Mám posílat děti do školy? Co mám dělat, když mě chce šéf vyhodit z práce? Mám v sobě první dávku, co se stane, když nepůjdu na druhou? Apod. Na jednotlivé otázky je možné odpovědět stručně a krátce, ale lepší je pochopit celý příběh a na jednotlivé otázky si odpovědět sám.

Chronologie Covidu

Tvrzení:

Tvrdí nám, že ve Wuhanu omylem unikl virus, a že nakazil milióny lidí. Tvrdí nám, že ho roznáší netopýři. Tvrdí nám, že se virus vzápětí rozšířil po celém světě. To jsou kraviny, co? Asi už nikdy nedokážu pochopit myšlení člověka, který tomu dokáže uvěřit!

Historie

Dnes už se ví, že Covid podvod byl plánován několik desetiletí. Já bych to ještě upřesnil. Vyhlazení lidstva je naplánováno mnohem déle a jen volba, že to bude pomocí smrtící injekce padla asi až před 25 lety. Pak se mnoho let přemýšlelo a zkoumalo, jak to udělat. Proběhly výzkumy, pracovalo se se samoreplikujícími se vakcínami, zkoušely se různé vakcíny proti „chřipce“, vraždili se Černoši v Africe jak na běžícím pásu, lítala letadla a zkoušela, co se dá na lidi nasypat a jaký to má efekt, aby se zjistilo, co funguje dobře a co ne. Poslední zkouška před ostrým spuštěním byla provedena v roce 2010 pomocí opět fiktivní a vymyšlené prasečí chřipky. Na základě zkušeností a vzniklých chyb z tohoto cvičného kola byl plán zdokonalen a celých deset let se intenzivně pracovalo na jeho bezchybné realizaci. Všechny rekvizity, jako jsou testy, roušky, vakcíny, byly dávno vyrobeny, všechny potřebné patenty minimálně od roku 2005 zaregistrovány a od roku 2017 je připravena scéna pro největší světovou show. Čekalo se jen na vhodný okamžik ke spuštění. Politické pozadí, díky němuž se to spustilo právě na začátku roku 2020, je také jasné. Aliance zlikvidovala v roce 2016 nejvyšší velení DS na Zemi – 13 pokrevních satanských rodin v Benátkách dne 24. 12. 2016. Zbytek DS pochopil, že jim moc času nezbývá a začal horečně pracovat na spuštění akce, i když byla na poměry DS velmi nehotová a nepřipravená.

Viry

Rozdíl mezi počítačovým virem a biologickým virem je, že počítačový virus může nakazit počítač, kdežto biologický virus nemůže nakazit nikoho. Biologické viry pochopitelně existují, ale v žádném případě nejsou příčinou žádných nemocí. Virus je odpadní partikula buňky vznikající při její detoxikaci. Čili přítomnost virů je důsledek očistného procesu těla od toxinů nebo od různých druhů elektromagnetického záření, nikoliv příčina nemoci. Jestliže někdo začne v těle člověka hledat viry, tak je tam pochopitelně najde. Je jich spousta druhů, pojmenovaných je jich více než 20, adenoviry, koronaviry, retroviry, reoviry, papillomaviry… a spoustu z nich máme každý z nás v sobě. Až sem je vše v pořádku. Ovšem když z toho nějaký imbecil vyvodí, že ty viry jsou příčinou nemoci, pak je to nezpochybnitelný důkaz, že dotyčný utrpěl jakékoliv medicínské vzdělání, a tudíž je zbytečné tohoto pomatence dále poslouchat. Mezi zvláště nebezpečná individua patří specializovaná skupina šílenců, kteří se přímo nazývají „virologové“. No, už se vám to soudruzi krátí, všichni skončíte na šibenici! Kdyby tuhle jednu jedinou a zásadní věc lidi věděli v březnu 2020, mohli se pouze smát a dívat se, jak se vláda snaží dělat jednu debilitu za druhou a žádná pandemie by ani nezačala. Bohužel tuto důležitou věc ví málokdo a ti, co by to zejména měli vědět, to dokonce ještě masivně a agresivně popírají. Mluvím pochopitelně o těch retardech v bílých pláštích. Všichni ostatní jim věří. S těmito oběma skupinami lidí to v každém případě špatně dopadne.

Rockefeller financoval začátkem 20. století obrovské zdravotní výzkumy. Cílem těchto výzkumů bylo zjistit, co způsobuje lidem nejvíc nemocí. Jestli si myslíte, že to chtěl vědět proto, aby dokázal efektivně léčit, tak nic nemůže být dále od pravdy. Utratil miliony dolarů proto, aby zjistil 2 velmi zásadní věci: 1. Většina lidských nemocí je buď přímo anebo nepřímo způsobena parazity (až neuvěřitelných 80 %). 2. Viry nejsou nakažlivé, ale jako strašák se hodí výborně. Dá se na ně svést cokoliv a léčit se to nedá. To ale nevylučuje konzumaci jakýchkoliv farmaproduktů. Takže ten šmejd zlikvidoval celosvětově z medicínských osnov parazitologii a zavedl největší pavědu ze všech pavěd – virologii. Tím se dostala „západní medicína“ do tak tragického stavu, že už to nikdy nerozdýchá. Nemocnost lidstva od té doby stále jen exponenciálně stoupá, stejně jako zisky farmako-mafie. To byly dobře investované peníze, co?! Tehdy se proti těmto zásahům vzedmula vlna kritiky, ale stejně to nebylo nic platné. Dnes po 120 letech se mi z toho vzedme leda tak žaludek, když vidím tupé stádo doktorů, biologů, epidemiologů a virologů, kteří jsou 100 x tupější a omezenější, než byli tehdy ti, kteří aspoň protestovali. Jo, pokrok nezastavíš!

Jakmile by totiž někdo oficiálně prolomil „virové tabu“, začali by se mnozí ptát, když to tedy není vir, co mě vyvolal například chřipku, tak co to tedy je? A když Španělská chřipka nebyla chřipka, tak co to tedy bylo? A odsud už by byl jen krůček k tomu, tu příčinu pojmenovat. Všechno to, co je dnes přičítáno chudákům virům, je důsledek znečistěného životního prostředí všude okolo nás. Sypou na nás jedy, pijeme jedy, jíme jedy, dýcháme jedy, žijeme v prostředí prosyceném nebezpečnými elektrickými frekvencemi bez možnosti úniku, a když se cítíme nemocní, tak do nás napumpují další jedy. Pojmenovat příčinu by znamenalo odstartovat začátek konce celých průmyslových odvětví, jako jsou telekomunikace v té podobě, jak je známe. S tím by souvisel zánik telekomunikačních gigantů, výrobců mobilních telefonů, všech možných SMART zařízení co svítí, září a pomalu a jistě nás likvidují. Pochopitelně jako první by přišel zákaz vojenské zbraně jménem 5G. Dokud bude mít DS aspoň jednoho přisluhovače, tak k tomu nedojde, protože mocní-nemocní tohoto světa by si nemohli dovolit riskovat, že by přišli o nejdůležitější zbraň hromadného ničení, jakou je 5G. Za žádnou cenu! Proto zabili každého, kdo jim na jejich hračky sáhnul. Tím jsme si vyvrátili první kravinu. Nemá žádný smysl snažit se jakýmkoliv způsobem obhajovat a tím i udržovat při životě více než sto let starý podvod jménem virologie. Už to stálo milióny mrtvých a je čas s tím okamžitě skončit, popravit nenapravitelné zastánce a začít znovu. Navrhuji, abyste od teď dali přes držku každému, kdo řekne slovo vir nebo virologie.

Biologická zbraň hromadného ničení

Pakliže vytvoříte nějaké bio-technologické geneticky upravené svinstvo v laboratoři, pak už to není virus, ale zbraň hromadného ničení. Jestliže to svinstvo rozšíříte mezi lidi, tak to není pandemie, ale válka. Stojím si za tím, jako že se M jmenuji. Tato válka je v pořadí již třetí a ve válkách vždy umírali lidé.

Proto se koneckonců války vedou. Pro současného primitivního člověka je to ale těžko pochopitelné, protože tato válka vypadá najednou jinak než všechny předchozí. Přestože to lidé jako válku nevnímají, tak je to válka jak vyšitá, a to se vším všudy. Jsou zde jasně rozdělené válčící strany (DS proti lidstvu), používají se zbraně s celoplanetárním dosahem (televize, Facebook, Google, vakcína, rouška, testy apod.) U nás máme ministra války Vojtěcha, máme rozvědku, kontrarozvědku, udavače a mrtvých je celosvětově již zhruba 6 miliónů a vážně zraněných okolo 100 miliónů (ta čísla budou pravděpodobně ještě mnohem vyšší!). A to je teprve začátek. Že je těch obětí méně než za WWII? Nebojte se, ona ta hrůza zdaleka neskončila. Oběti ještě nikdo totiž přesně ani nezačal počítat, protože neví, jak by to měl udělat. Dříve to bylo jednoduché, obešlo se pole a spočítali se mrtví. Dnes je zvykem připsat oběti vakcíny čemukoliv jinému, jen ne vakcíně. V roce 2020, když někdo onemocněl na cokoliv, včetně nože v zádech nebo kousnutí krokodýlem, tak to bylo vždy na Covid nebo s Covidem. Proto bylo zdánlivě tolik Covidu. Dnes, v roce 2021, když někdo evidentně umřel po vakcíně, protože se mrskal na zemi ve vakcinačním centru hned poté, co z něj tu jehlu vytáhli, tak umřel na všechno možné, jen s vakcínou to určitě nemělo nic společného. Důležité je, že aspoň tady na Křesadle můžeme nazývat věci pravými jmény. A od toho se to všechno odvíjí. Když věci nazvete správně, tak teprve s nimi můžete začít něco dělat. Slova jsou extrémně důležitá: srovnejte si například pojmy „Migrační krize“ a „Invaze islámu do Evropy s cílem nahradit bílého muže“. Garantuji vám, že by se v Evropě neukázala ani jedna jediná černá prdel, kdyby se to nazvalo popravdě. Anebo naprosto sprostý, pokrytecký a vylhaný výraz: „Lékařka vakcinačního centra“, si nahraďte pravdivým: „Masová vražedkyně, která za peníze daňových poplatníků a pod ochranou PČR již od ledna zabíjí stovky lidí denně a pak jde úplně v klidu domů uvařit dětem večeři“. Ještě se mi někdo bude snažit namluvit, že žijeme v normálním světě?

Přenos

Druhá kravina je údajný přenos viru. Kdyby bylo možné kdekoliv na světě vypustit „virus“, který by dokázal nakazit lidi na celém světě, tak se spolehněte, že tento článek by neměl ani kdo napsat, ani kdo přečíst; Deep State už by to dávno udělal a nemusel se namáhat s tak složitou organizací fiktivní pandemie. Věřte mi, já už znám DS velmi dobře! Je pravda, že na nás sypou z letadel hodně velká svinstva prostřednictvím chemtrails. Je pravda, že tím poškodili celý přirozený ekosystém přírody, zvířata a lidi na celém světě, snížili nám imunitu, plodnost, vyvolali spousty všelijakých nemocí, změnili přirozené počasí ve všech částech světa, ale nepodařilo se jim zatím vytvořit tímto způsobem žádnou plošnou pandemii. Prostě jsme se tomu svinstvu dokázali přizpůsobit. A kdo žije zdravým způsobem života, tak to doteď nepochybně zvládnul. Když to tedy nejde udělat uměle z letadel, tak už vůbec to nemůže jít udělat nějakým jednorázovým vypuštěním z laboratoře. Vždyť jenom ta představa je naprosto k smíchu! Že jako unikne nějaký mrak virů z laboratoře a vítr ho roznese po celém světě? Tak tomuto nesmyslu může uvěřit jen úplný idiot! Na rozdíl od nás lidí, Deep State nejsou žádní blbci! Oni moc dobře vědí, že zabít 7 mld. lidí není tak jednoduché.

První „nemocní“

Když chcete udělat podvodnou a úplně vymyšlenou pandemii, pak je nejtěžší vytvořit na začátku aspoň prvních pár tisíc pacientů a nějaké mrtvé. Jak to uděláte? DS jsou mistři podvodů, proto by nebyl problém, aby si to všechno vytvořili ve studiu a pak to jen dali do televize. Lidi by jim to sežrali tak jako tak. Jenže tady to mělo být natvrdo, nic neponechat náhodě a se vším všudy. Pomohli si tedy směrovým 5G paprskem a s pomocí frekvence okolo 60 GHz začali odstřelovat z oběžné dráhy pomocí satelitů Číňany. Zásah tímto paprskem se projeví tak, že se v těle dostanou do rezonance molekuly kyslíku, které pak není krev schopna roznášet po těle a vy se jednoduše udusíte. Padnete normálně na ulici jak prkno! Přesně to se ve Wuhanu dělo, na webu je z té doby spousta videí. Není to krásné a věrohodné respirační onemocnění? Dodnes nikdo netuší, kolik tenkrát umřelo lidí. Jako nejpravděpodobnější odhady považuji čísla okolo několika miliónů. Abyste to mohli označit za pandemii, potřebujete těch ohnisek na světě víc. Proto bylo vytvořeno několik dalších center „nákazy“ a zajímavé je, že se všechna centra nápadně shodují s pokročilou strukturou sítí 5G. Wuhan byl před několika lety vybrán jako pilotní město budoucnosti pro testování všech nejmodernějších technologií 5G. To jsou ale náhodičky! Dalším místem, kde je obrovské pokrytí 5G je severní Itálie. Tam se také ještě navíc Deep Statu podařilo úspěšně, a ještě v předstihu před sezónou naočkovat obrovské množství starých lidí speciální „vakcínou“ proti chřipce. V čem byla speciální? Byla to jednoduše stejná dávka hydroxidu grafenu, jako následná covid vakcína v roce 2021. Takže byla použita binární zbraň, kde pomocí 5G frekvencí byl hydroxid grafenu v očkovaných lidech aktivován a ti padali jako švestky. Pro dekoraci začaly jezdit v Itálii kolony pohřebních vozů, aby se měla média o co opřít. Příznaky, které se připisují tzv. Covidu, lze dosáhnout libovolnou kombinací všech složek, tj. 5G, hydroxidu grafenu, nanobotů v Hydrogelu a spike proteiny. Proto existuje tak široká škála symptomů, od žádných, až po terminální. Každý z nás je v různé míře promořený různými svinstvy a všechny tyto faktory se projeví na tom, jestli onemocníte nebo ne.

Politicko-mediální pandemie

Většina vlád z celého světa už v průběhu roku 2019 dostala podrobné pokyny, co má dělat. Všechny vlastizrádné kurvy, kterým se oficiálně říká politici, jsou vydíratelné a hlavně korumpovatelné. To je podmínka, aby se někdo mohl vůbec dostat ke korytu. Navíc ještě dostal každý nějaké nezanedbatelné peníze, aby byl ještě víc vydíratelný a média si v klidu mohla rozběhnout své představení. Jakmile byla vyhlášena „pandemie“, všichni zúčastnění – politici, média, nemocnice, doktoři – věděli již dopředu, co mají dělat. Scénář byl daný a geniálně vymyšlený. Politici hráli role ochránců lidstva a začali pandemii čistě politicky a psychologicky řídit. Každý týden bylo potřeba změnit pravidla, aby se v tom nedokázal nikdo orientovat, a aby se udržel strach lidí ve vysokých otáčkách. Lockdown, rozvolnění, přísnější lockdown, a ještě větší rozvolnění, a tak pořád dokola. Média vyráběla svá obvyklá fiktivní a prolhaná zpravodajství, aby udržela politický narativ při životě. No a celé zdravotnictví se stalo doslova výkonným katem, který musel dokonat dílo zkázy a ty mrtvé nakonec i skutečně vyrobit. Pro účely statistik byl každý pacient najednou covidový pacient, každé úmrtí bylo úmrtí na Covid nebo s Covidem. Nikomu najednou nevadilo, že jak mávnutím kouzelného proutku zanikla spousta ostatních nemocí jako jsou chřipky, rakoviny, zápaly plic, astmatické záchvaty a další. Hlavně, že se plnily covidové statistiky! Lidi v posledních letech umírali přibližně pořád v nějakých podobných statistických rámcích, ale v roce 2020 najednou umírali jen na Covid a na nic jiného. A důvodem je, že nemocnice dostávaly za každého covidového pacienta 13.000 USD a za smrt s Covidem dokonce 39.000 USD. Takové rito si žádná nemocnice nenechá ujít, protože většina nemocnic jsou normální komerční firmy a musí vydělávat. No, a tak vydělávaly tím, že zabíjely lidi! Nemocnice celosvětově se rázem změnily na pomyslné plynové komory, sloužící k likvidaci lidí. Jak se to stalo? Nemocnice dostaly povinné a striktně předepsané „léčebné“ protokoly, které musely dodržovat, pod hrozbou obrovských sankcí. Na základě těchto protokolů musely použít postup, který je pro toto konkrétní „onemocnění“ naprosto zcestné a pro mnoho pacientů bylo logicky likvidační. Současně, opět pod hrozbou likvidačních sankcí, nesměly použít žádnou jednoduchou, levnou a funkční léčbu pomocí triviálních metod, jako je Hydroxychlorochin, MMS, H2O2, koloidní stříbro, koloidní zlato, koloidní zinek, Ivermectin, vitamin D, vysoké dávky vitaminu C a spousta dalších jednoduchých a účinných přípravků, které by měl mít každý normální člověk běžně doma k dispozici. Je to asi tak absurdní, jako kdybyste měli nařízeno při tepenném krvácení pouze masáž srdce a nesměli jste používat zaškrcovadlo. Všichni doktoři tohle všechno museli vědět, a přesto to dělali. Uvědomte si to! Jsou to zločinci a masoví vrazi typu Mengeleho.

Zdroje nákazy

V této části uvedu aspoň ty nejdůležitější cesty a zdroje nákazy nemoci, kterou lidi neprávně nazývají Coronavirus. Jsem přesvědčen, že se postupem času budou objevovat další a další způsoby a cesty, jak to do lidí dostávali. Ale tento popsaný základ je již teď jasný a potvrzený.

 1. Testy
  Takže první tisícovky mrtvých máme, mezi lidmi je panika jako prase, která už sama o sobě bohatě stačí na to, aby na to někdo umřel. Ne nadarmo se říká, že nejhorší smrt je z vyděšení. Do toho se začalo masivně testovat PCR testem a antigenním testem. Ponechme stranou absurditu největší, že PCR test nikdy nebyl na testování nějaké nemoci určen. Byl vynalezen Dr. Kerry Moulisem k tomu, aby namnožil malé množství laboratorního materiálu na větší množství stejného materiálu čistě pro laboratorní účely. DS proto odstranil Dr. Moulise, aby jim nemohl překazit plány a využili všech výhod i nevýhod PCR testu na maximum. Pro DS to byl vyloženě dar z nebes, nebo spíše z pekla, protože pouze stanovením počtu cyklů lze ovlivnit výsledek. Když nastavím málo cyklů, tak i z „něčeho“ nic nenamnožím a když nastavím velký počet cyklů, tak i z „ničeho“ namnožím cokoliv. Super, ne?! Podvod může začít! Takže když WHO prostřednictvím svých loutek vydá například Řecku pokyn, aby zvýšili počet cyklů na 45, tak se do týdne dostane Řecko na nejvyšší příčku v počtu pozitivních případů a politici si pod zástěrkou „ochrany zdraví“ mohou s lidmi dělat, co chtějí. U žádného testu, a to jak PCR, tak i antigenního, nejde v žádném případě o zjištění nějaké pozitivity nebo negativity. Ten test nemá vůbec schopnost otestovat, jestli máte nějakou nemoc nebo ne! Je nastaven, aby porovnával vámi zadaný vzorek s nějakými řetězci, které nemají s nemocemi nic společného. Mimo jiné testuje přítomnost 8. chromozomu čili v podstatě zjišťuje, jestli jste člověk. Pak chápu, že spoustě „lidem“ vyjde test negativní. To je jenom taková přiblblá hra. Tyto testy mají jiné účely. Především šířit skutečnou nákazu, poškozovat tkáně co nejblíže k šišince mozkové, zanášet nanity (nanoboty) co nejblíže k šišince, děsit lidi a odebírat DNA vzorky v co největším rozsahu. Takže ten test dělá úplně všechno možné, jen to zaručeně netestuje, jestli máte nějakou nemoc. A proč nemůže tudíž nic otestovat? Protože to „něco“ neexistuje! To je jako bych vás poslal do lesa a řekl, přineste mi TO! Každý by mi přinesl něco jiného, někdo houbu, někdo žalud a někdo hovno. Přesně to dělá PCR test na Covid19. Snad i 13leté dítě pochopí, že když mám něco najít, tak nejdřív musím vědět, jak to vypadá a co mám tedy hledat! Prostě základem všeho je, mít laboratorně izolovaný vzorek Covid19!!! Když ho nemáme a my ho opravdu nemáme, to mimochodem písemně potvrdily všechny světové instituce jako je WHO a CDC, a dokonce i náš SÚKL, protože ho nikdo ani mít nemůže, když neexistuje, tak nemůžeme ani nic testovat. A i kdyby si někdo nechal nějakým jiným způsobem, třeba laboratorně otestovat, jestli to něco v sobě nemá, tak to také vůbec nic neznamená, protože všichni v sobě máme neustále všechny možné viry. A máme je v sobě proto, protože vir je odpadní produkt buňky, jak už jsem napsal v úvodu. Přítomnost jakéhokoliv viru pouze ukazuje, že v těle probíhá nějaký očistný proces, jehož důsledkem je přítomnost virů. Je to celé absurdní divadlo! Takže to nejsou testy, jestli nemoc máte nebo nemáte, ale jsou to aplikátory této nemoci. Je naprosto jedno, jestli vám test vyhodí positivitu nebo negativitu, svůj účel v každém případě již splnil. Po aplikaci si můžete být jisti, že jste byli obohacení o celou řadu unikátních technologií, o kterých jen málo lidí na Zemi vlastně ví, co všechno mohou způsobit. Dokonce si myslím, že na to ani nikdy nepřijdou, protože se jedná o minimálně trinární zbraň, kde se jednotlivé části chovají v závislosti na frekvencích z 5G a ty zase prostupují tělem podle míry kontaminace grafenových částic, a tak pořád dokola. Matematicky to dává neskutečné množství kombinací, na což nebude mít už nikdo čas.
 2. Roušky/respirátory
  Na jednu stranu je jedno, co si na tu hubu nasadíte. Vždy vás to poškodí, a to hned z několika důvodů. Nedostáváte do sebe kyslík ve správné koncentraci a nemůžete se správně zbavovat odpadních látek. Následně si ještě zkomplikujete život tím, že se již po několika minutách z vašeho hadru stává laboratorní Petriho miska a vy si kultivujete na držce všechny možné bakterie a plísně, které následně opět vdechujete. Nosit roušku déle než hodinu, a to ještě ve zcela výjimečných případech, může jen blázen! A to byl jen ten neškodný a doma ušitý hadr. Teď si dejte na frňák roušku, která byla záměrně vyrobena proto, aby nejen zachovala všechny nevýhody toho vašeho hadru, ale aby k tomu přidala něco navíc. V rouškách bylo už nalezeno kde co, ale nejhorší jsou podle mě grafenové částice a nanoboti v podobě umělých inteligentních červů. Zbavit se efektivně plísní je práce pro léčitele na hodně dlouhou dobu. Houby jsou tak úporné, že s nimi budete bojovat léta a bude vás to stát hodně peněz. Ale je to nic proti tomu, co vám způsobí nanočervi v mozku! A mimochodem, lidi často argumentují tím, že chirurgové, když operují, tak mají roušky nasazené nepřetržitě několik hodin a nic se jim prý nestane. Tak jsem si dal práci a zjistil jsem, že existují desítky studií, ve kterých se chytří lidé pokoušeli dokázat přínos roušek na operačních sálech, a přestože byly tyto studie silně potlačovány a zesměšňovány, tak to nevyšlo vůbec špatně! Přínos roušek pro pacienta na sále se nepodařilo prokázat vůbec, ale prokázala se škodlivost roušek pro chirurga, a to ve všech ohledech. Proč mě to nepřekvapuje!
 3. Chemtrails, jídlo, voda, …
  Zanesení našeho organizmu jedy, GMO potravinami, těžkými kovy, grafenem, nedostatkem vitaminů a minerálů, stresem, strachem – je nedílnou součástí plánu na naše zničení. Pracují na tom ruku v ruce veškeré myslitelné organizace na světě a každá po svém. Je to nedílná složka této bio-technologické zbraně zvané Covid.

 1. Zaočkovaní spoluobčané
  Od roku 2021 nám přibyl další velmi významný zdroj nákazy, a to jsou naši zapíchnutí spoluovčané. Ano, čtete správně. Ti skvělí, zodpovědní, ohleduplní, …a jak sami sebe ještě vůbec nazývají, tak ti jsou momentálně největším zdrojem nákazy! Proto se nás snaží všichni ti grázlové s profláknutými ksichty v médiích přesvědčit, že tohle je epidemie neočkovaných. Ono je tam písmenko jinak! Je to epidemie naočkovaných!!! Média se neustále pokouší otočit poměr vakcinovaných a nevakcinovaných na JIPkách, ale ono to stejně leze na povrch jako láva a už s tím nikdo nic neudělá. Prostě celosvětově leží na JIPkách 80 % vakcinovaných a 20 % nevakcinovaných. A ti nevakcinovaní tam leží proto, že se nakazili od těch vakcinovaných spike proteiny a dalšími vlivy. Testům jsme se dokázali snadno vyhnout, jakýmkoliv náhubkům také, ale vyhnout se zapíchnutým je téměř nemožné. Dobře to chlapci vymysleli! Tohle je fakt challenge! Málokdo to asi dokáže, a tak je spíš potřeba se s tím důkladně seznámit, jak to funguje, jak se to projevuje, a hlavně, jak se to dá léčit. Nechci to tady teď rozepisovat, tento článek o tom není. Jen je potřeba vzít na vědomí, že tohle je ten nejhorší a nejnebezpečnější zdroj. To je to skutečné nebezpečí a bohužel je to nebezpečí smrtelné. Mimochodem, všechny ty mutace a nové projevy „nemoci“, jsou způsobeny právě přenosem spike proteinů od vakcinovaných. Takže oni nejsou bohužel nebezpeční jen sami sobě, ale hlavně jsou naprostým nebezpečím pro své široké okolí!!! Kolik lidí tohle dneska ví? A kolik lidí je schopno si tohle vůbec přiznat nebo připustit?
Cíl veškerého snažení DS – Vakcína!

Korunu tomu všemu ovšem dává existence smrtícího roztoku, který byl pro zmatení veřejnosti nazván záměrně nesprávně „vakcínou“, aby se vytvořila pomyslná souvislost se všemi ostatními doposud používanými vakcínami. Vakcína proti viru! Větší blbost ve třech slovech budete jen těžko vymýšlet. Ani vakcína, ani proti viru, a dokonce ani proti ničemu. V tom roztoku totiž není ani nic, co by mělo v člověku vyvolat jakoukoliv odezvu proti něčemu! DS už neměl čas a ani se nenamáhal předstírat, že by to mohlo být k něčemu dobré. Ne, prostě jenom čisté zlo! Jako poradci, co do toho „dortu“ dát, byli vybráni reptiliáni, drakoniáni a archonti. Každý tam dal, co má rád a vzniklo několik druhů dortu. Proto se vakcíny mohou mezi sebou libovolně míchat, protože ono je totiž úplně jedno, jestli vás zabije Pfizer nebo zmrzačí Astra Zeneca. Ve smrtícím koktejlu je hydroxid grafenu, který udělá z člověka kyborga, spike proteiny, které donutí jeho tělo navždy vyrábět jedovaté spike proteiny a nejen jimi otravovat vlastní tělo, ale ještě to šířit okolo sebe. Dále počítač v mikro velikosti rozložený jako stavebnice na části, zárodky Archontských pavouků, no a samozřejmě čipy úplně na všechno. K tomu, aby to někomu nepřišlo líto, tak běžnou standardní výbavou každé vakcíny je dávka rtuti, hliníku, buněk z potracených tkání, opičích rakovinných buněk, dalších těžkých kovů, radioaktivních látek apod. A to je zatím jen to, co víme! Vsadím se, že je toho ještě spoustu, co ani nevíme. Vše v nanovelikostech, tedy pro lidské oko neviditelné – to pro ty, kteří se kdysi v začátcích nechali ukolíbat idiotem před kamerou, který ukazoval, že roztok vakcíny v lahvičce je naprosto čirý, tak jak tam mohou být ty údajné čipy a další svinstva podle konspiračních teorií, když není nic vidět? Ha, ha, ha, byl ohromně vtipný a díky jeho reportáži dodnes lidi páchají sebevraždu, protože mu uvěřili!

Hra

Teď si pojďme zahrát takovou hru. Na chvíli zapomeneme, co jsme si tady doposud řekli, protože jsme „šílení vědci“ a vypadáme jako Flégr! Připusťme, že viry existují a že jsou nakažlivé! A vy byste proti tomuto nebezpečnému viru chtěli vyrobit vakcínu. Co byste museli udělat? Předně byste si ten virus museli nějak identifikovat a popsat. Našli byste totiž v každém člověku obrovské množství dalších virů a musíte určit, který je ten správný. Dobře, bude to vir Pepa, z rodiny Koronáčů. Tomu se říká izolace viru. Teď můžete proti Pepovi začít vymýšlet vakcínu, která se vyrábí tak, že se vezme Pepa, malinko se přidusí, otráví, vyhladoví, bude držet zavřený bez vzduchu a světla a až bude Pepa tak zesláblý, že se už nezmůže vůbec na nic, tak ho naředíte do roztoku a píchnete toho oslabeného Pepu někomu do těla. K čemu to má sloužit? Biologové si totiž myslí, že naše tělo je úplně hloupé a nedokáže zareagovat na ostrého nadupaného Pepu dostatečně rychle. Proto se pomocí vakcíny má tělo seznámit nejprve s oslabeným Pepou a předpokládá se, že až pak přijde ostrý Pepa, tak tělo zareaguje mnohem rychleji.

To je mimochodem naprostá zhovadilost, ale pro tuto absurdní hru to nechme být.

Problém je, že viry neskutečně rychle mutují. V řádech minut, a to dokonce už pod sklíčkem mikroskopu. Takže jakmile si pojmenujete svůj virus Pepa, tak než začnete cokoliv okolo toho dělat, už je z něj Karel a do rána Mirek, Martin a Saša. To i Sysifos měl smysluplnější práci!

Prostě je to píčovina a idiotizmus a nejde z toho udělat ani vtip. Všechny „vakcíny“ proti jakékoliv chřipce jsou zvrácenost a výsměch farmaceutického průmyslu lidské tuposti. Neexistuje způsob, jak vyrobit vakcínu proti viru!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A hlavně, proč by takovou blbost vůbec někdo dělal? Prostě podvod na desátou! Ale ono to asi bolí takhle moc přemýšlet!

Skutečná nemoc!

Prostřednictvím infikovaných testů a stejně infikovaných roušek se do lidí dostávají nanotechnologie, které mají schopnost se v těle replikovat a množit. Je jedno, kolik testů jste absolvovali, prostě už po jednom v sobě máte nálož nanitů, které mohou podle potřeby a podle pokynů vykonávat různé funkce. Současně s tím má každý z nás v sobě určité množství grafenu, který získáváme dýcháním chemtrails, z jídla, do kterého se přidává, z minerálních vod, kde je obsažen apod. Další složku, kterou k tomu potřebujeme, je 5G. Toto nebezpečné záření je dnes už prakticky všude. Ve městech je to jasné, tam už je pokrytí dlouho a postupně se dostává i na venkov. Kdejaký kretén si postaví na zahradě štědře dotovaný vysílač a myslí si, jak je moderní. Takže leda tak moderní kretén! Už se těším, až po odhalení půjdu shodit sousedovi stožár. Zapřáhnu za auto ocelové lano a normálně mu ho složím.

Nanotechnologie v lidském těle vytvářejí struktury a prorůstají skrz všechny tkáně, zejména skrz mozek. V celém vašem těle se vytvoří obrovská anténa, naladěná na všechny možné frekvence. Vaše vodivost je mnohonásobně zvýšena, pakliže máte v sobě dost grafenových částic. Pak už zbývá jen přijímat 24/7 signály ze všech možných zdrojů jakými jsou wifi, 3G, 4G, 5G sítě, úsporné žárovky a všechny další přístroje s označením Smart. Snadno si to zapamatujete SMART-SMRT. No a nanoboti ve vašem těle pod taktovkou umělé inteligence začnou dělat neplechu. Ještě jsme si nepojmenovali původce nemoci, kterou někdo označil Covid19. Mimochodem ta zkratka má 2 významy: 1. znamená Certificate of Vaccinated ID a číslo 19 znamená AI čili Artificial Intelligence – Umělá inteligence. Lidově řečeno se jedná o certifikát o aplikovaném identifikačním kódu prostřednictvím vakcinace a s tím souvisejícím napojení na umělou inteligenci. Ještě to napíšu jinak. U Covidu nikdy nešlo o žádný vir, ale o oblbnutí davů a dovedení k vakcinaci za každou cenu. Všechny prostředky použité v této neexistující pandemii byly jen pomocnými prostředky, jak vás k té vakcinaci dostat. Vakcinace není léčba, ale cíl. 2. A ten druhý význam vychází z latiny: C-OVID 19 = See A Sheep Surrender = Ovce se vzdávají.

Vidíte, že oba významy perfektně sedí, oba významy nemají s viry nic společného a oba vycházejí pro lidi dost nelichotivě.

Jak se ta skutečná nemoc projevuje?

Jak jsem již předeslal, jedná se o minimálně trinární zbraň, kde množství projevů a symptomů je obrovské v závislosti na stavu imunitního systému dotyčného člověka. Začíná to u zcela asymptomatického průběhu, kdy je dotyčný třeba jen víc unaven než obvykle, přes standardní chřipkové příznaky (horečky, bolesti kloubů, svalů, kůže, zubů), až po masivní edém plic s dušením. Všechny tyto formy lze rozhodně zvládnout doma a se standardní domácí alternativní výbavou. V nebezpečí života se ocitne ten, kdo není zvyklý se léčit doma, sám a alternativně. Jestliže je někdo zvyklý chodit s každým prdem za doktorem, pak se dostává do standardního lékařského likvidačního soukolí, odkud nemusí být návratu. Hlavně je důležité nepanikařit! Z této skutečné nemoci vůbec není potřeba mít strach. Jestliže člověk zná celou škálu alternativních metod léčení čehokoliv, pak zvládne snadno i tohle. Protože je to umělá nemoc, tak je to dost úporné a trvá to dlouho. Ale to neznamená, že to nejde vyléčit stejně, jako cokoliv jiného. Rakovina taky dokáže být úporná, ale lze se jí zbavit úplně stejně, pakliže někdo nezačne panikařit a nejde spáchat sebevraždu pomocí chemoterapie.

Co všechno měly za úkol způsobit testy:
 1. Zanést nanity do nosohltanu, aby se dostali co nejblíže k šišince a odpojili člověka od intuice. Vedlejším efektem byly poruchy sluchu, zraku, čichu, slyšel jsem o zvýšeném výskytu tinitu. Někdo slyšel vysílání rozhlasu a televize, někdo to vnímal jen jako bolesti hlavy. V každém případě, účelem nanitů bylo vytvořit v mozku člověka tak speciální antény, aby mohl neustále přijímat podprahové pokyny systému MK-ULTRA, který je vysílaný všemi možnými i nemožnými kanály. Tyto signály měly postupně dovést člověka k dobrovolné vakcinaci.
 2. I malá dávka hydrogelu vyteklá z dutých vláken na tyčince mohla způsobit sama o sobě částečnou vakcinaci. Třeba ještě z jednoho testu ne, ale kdo se třeba na Slovensku nechal šťárat v rypáku pravidelně a má za sebou 20-30 testů, tak si myslím, že ho lze považovat za vakcinovaného. To se ukáže časem, kolik absolvovaných testů bylo potřeba k získání plné dávky. Všem, kteří toto nebezpečí podcenili bych doporučoval, najeďte na tu nejsilnější detoxikační kůru, které jste schopni a dělejte všechno, co dokážete z tohoto hlediska vymyslet. A modlete se, aby to stačilo. Všem debilním učitelkám bych chtěl poradit, aby si to šly už teď mrsknout někam do lesa, protože až se ti stejně debilní rodiče, kteří poslali svoje děti do školy, dozvědí, co jste jim svým imbecilním šťouráním v nose způsobily, tak vás ukamenují.
Co všechno měly za úkol způsobit roušky a respirátory:
 1. Zničit vám imunitní systém, poškodit mozek trvalým nedostatkem kyslíku, zaplísnit celý organizmus a vytvořit zejména u dětí psychické problémy. Odborníci tvrdí, že pro některé věkové kategorie došlo k nevratným psychickým změnám. Opět je potřeba zatleskat všem učitelům, kteří se na tom podíleli!
 2. A k tomu všechno, co jsem uvedl v bodě o testech.
Co všechno měly za úkol způsobit injekční smrtící roztoky, podvodně nazývané „vakcíny“?
 1. Vyhnat duši člověka z těla ven.
 2. Pomocí obrovských dávek hydroxidu grafenu zlikvidovat imunitu na nulu.
 3. Zajistit úplnou a 100 % sterilitu pro zabránění jakéhokoliv množení – je zbytečné se o to pokoušet, buď nedojde k otěhotnění vůbec, když k němu dojde, bude potrat nebo se to narodí mrtvé. A když se to náhodou podaří porodit, pak to zcela jistě nebude lidská bytost.
 4. Napojit dotyčného na umělou inteligenci tak, aby byl naplněn cíl IoT – internet věcí.
 5. Vytvořit zdroj nákazy pro ty zbývající čisté lidi, kteří se do této doby dokázali všem nástrahám vyhnout. Tomuto se vyhnout nelze, lze se proti tomu jen více či méně účinně bránit a doufat, že to člověk zvládne a přežije.
 6. U všech vakcinovaných se vyvine cosi jako velmi intenzivní a zrychlená forma AIDS. Dokud budou ve sterilním prostředí, mohou ještě nějakou dobu přežívat. Kvůli absenci imunitního systému se ale tělo stane ideální živnou půdou pro každý patogen. Konečně uvidíme v reálu chodit po ulici ještě trochu živé a rozpadající se zombíky.
 7. Všichni, kdo se jakýmkoliv způsobem zapletli s farmaceutickým průmyslem, a to jak na straně strůjců této apokalypsy, tak i na straně účastníků, podepsali smlouvu s ďáblem a jejich duše skončí recyklací. To je v podstatě to nejhorší, co si lze představit. Tomáš marný z tadesco.org přišel minulý týden s velmi zajímavou možností pro tyto zapíchnuté zoufalce, a to odchod přes portály zpět ke své zaprodané duši. Tak to bude ještě zajímavé! V každém případě tady všichni skončí buď tak, či onak. O přelidnění se už rozhodně není třeba bavit.

Objevit, co všechno obsahuje tato záhadná tekutina, jejíž tajemství se ti nejchytřejší odborníci snaží stále marně rozlousknout, bude ještě dlouho trvat. Ale i kdyby tam nebylo už nic víc, než se doposud objevilo, pak je to naprosto strašné, strašlivé a strašidelné. Aby toho nebylo málo, našel se tam i parazit, který připomíná Hydru, a který je prakticky biologicky nesmrtelný. Ať se ho pokusíte zničit jakkoli, pořád se vám bude množit pod rukama. Má chapadla, která dokáží dorůst do velké délky a je tak velký, že snadno dokáže zavřít přívod krve do některé části těla. Vědci si myslí, že se jedná o pozemského parazita Hydru vulgaris, ale já vím, že je mimozemského původu a pochází to od pavoučích Archontů. Z vakcinovaných se v podstatě staly líhně Archontských zárodků a budou se z nich líhnout malí Archontíci. Tento proces bude probíhat, i když už budou dotyční dávno po smrti. Nedej bože, aby ti pavouci existovali i ve fyzické podobě ve 3D! Pak jsou zde další energetické složky, které ani možná současní vědci nikdy nenajdou. To ale nevadí, protože i to, co se objevilo, bohatě stačí. Detailní popis účinků „vakcín“ je uveden v mých předchozích článcích, doporučuji každému přečíst znovu všechny.

Které další faktory zvyšují pravděpodobnost nákazy?

Celkový stav organizmu tvoří nejvýznamnější předpoklady zdraví nebo nemoci. Dále míra zanesení organizmu, a to jak částicemi grafenu, nanotechnologiemi, tak i přírodními parazity a těžkými kovy. S tím souvisí také stravovací návyky a z nich vyplývající míra překyselení organizmu. Kalcifikace a fluoridizace šišinky mozkové hraje rovněž významnou roli. Další částí je prostředí, ve kterém žijete. Zejména je významný elektrosmog okolo vás. Jestliže bydlíte v Praze a na střeše baráku máte antény 5G od O2, jste na mobilu se zapnutými daty nebo wifi 24/7, máte bluetoothová sluchátka nebo náramek, wifi považujete za dnešní příjemný standard a máte ji jak v práci, tak doma trvale, jídlo si ohříváte v mikrovlnce, tak bůh s vámi! To už ani nic dalšího nepotřebujete a můžete natáhnout brka dřív, než stihnete přečíst tento článek.

Dalším a velmi významných prvkem, jak získat jakékoliv respirační onemocnění, je nosit náhubek. Je to dokonce mnohem rychlejší a levnější způsob na likvidaci plic, než třeba hulit 60 cigaret denně. Nechápu, jak mohl někdo přistoupit na tuto hru? Prostě by mě nikdo nemohl donutit, abych si to na tu hubu nandal! Nandám si to jedině tehdy a dobrovolně, když jdu 1x za rok uklízet uhelnu. Těch 30 minut to vydržím a pak respirátor vyhazuju. I tak se pak dusím ještě půl dne. Jsou lidi, kteří to nosí prakticky pořád už 20 měsíců!? Nechápu, že ještě trochu žijí!

Tak to byly pomocné zdroje nákazy, kterým byla vystavena většina lidstva. Ale ten hlavní a zásadní zdroj nákazy byly všechny možné „testy“, při kterých se strkalo něco někam. A je jedno, který otvor si kdo nechal vytřít! Sliznice, jako sliznice. Máme nosohltanové, orální a anální výtěry. Pochopitelně nejkratší cesta k mozku je z nosohltanu, ale když by se někdo z nějakého důvodu tomuto zákroku bránil, tak naniti ani zadkem nepohrdnou a do toho mozku se dostanou stejně, jen možná o pár dní později.

Dalším zdrojem nákazy mohly být různé lékařské zákroky, při kterých byla potřeba transfúze. Dokonce i v neškodných infuzích se našla svinstva a prakticky všechny dnešní „normální“ vakcíny už jsou vylepšené o další technologie, takže ani stará dobrá tetanovka do zadku není bezpečná. Dále bychom mohli pokračovat aktivitami, při kterých se zpravidla vyměňují tělesné tekutiny, jako je líbání, rvačky, pohlavní styk a další podobné radovánky. Takový intenzivní pohlavní styk s pravidelně testovaným člověkem může být rovněž opravdu velmi plodný. A to jsme ještě nedošli k té největší šmakuládě, jakou je vakcína. Fujtajbl! Když si představím některé „aktivity“, které byly už i v době předvakcinační odporné a nechutné, tak teď to dostává úplně nový rozměr.

Léčba

Když někdo ví, jak fungují nemoci, jak je snadné vyléčit cokoliv a snadno dostupnými prostředky, nemá ani problém vyléčit tzv covid. Jak je možné, že na tuto nemoc tak dobře funguje antiparasitikum Ivermectin? To je jednoduché! Funguje to ze dvou důvodů. Jednak má každý člověk menší nebo větší parazitickou zátěž, která zatěžuje imunitní systém a ten se pak nedokáže postarat o likvidaci běžných přemnožených patogenů. Tím, že to Ivermectin zredukuje, imunita může začít plnit lépe svoji roli a s jakoukoliv nemocí se snáze vypořádá. Druhá funkce Ivermectinu je rozbití cizorodých uhlíkových struktur, které v těle nemají co dělat. To je primárně určené a vymyšlené proti přirozeným parazitických strukturám, které jsou na uhlíkové bázi, ale zároveň se tím ničí struktury vytvořené z hydroxidu grafenu. Hydroxid grafenu i grafen samotný je uhlíková struktura stejně jako grafit, diamant a fuleren.

Závěr

Celou šaškárnu je možné rozdělit na 3 pomyslná dějství:

 1. V prvním dějství všechno směřovalo k tomu, aby se vytvořil strašák jménem Covid. Všechny prostředky směřovaly k oblbnutí lidstva a vytvoření fikce, že je tady strašlivá a děsivá nemoc. Současně se začalo urychlovat poškozování lidí všemi existujícími prostředky, jakými jsou elektromagnetický smog, nekvalitní jídlo, otrávený vzduch, kontaminovaná voda a prefabrikované jídlo.
 2. Ve druhém dějství se vytvořený strach využil jako motor, který dokázal lidi dostat k dobrovolné eutanázii. Systému je naprosto jasné, že cíl dosažen nebyl, protože skutečné procento zapíchnutých není tak velké, jak si mocní-nemocní původně naplánovali. Proto jsou všichni agresivní a lžou a bojují ze všech sil, aby ještě stihli zabít co nejvíc ovcí za každou cenu. Kdo se šel nechat zabít na začátku, ještě může trapně vykřikovat, že tenkrát to tak jasné ještě nebylo, ale kdo tam jde teď, to už nemůže být lidská bytost.
 3. Třetí dějství bude nejzajímavější – všichni se dozví skutečnou pravdu, a pak nastane velká mela. Ti, co mysleli, jak jsou chytří, tak zjistí, že jsou úplně blbí. Ti, co to ustáli, zůstali čistí, přestože byli trvale za blbce, byli všemi zatracováni a osočováni, bylo jim sprostě nadáváno, byli označování za příčinu celé pandemie, za zlo na zemi, za skvrnu lidstva, zažijí obrovskou a nikdy nekončící euforii a satisfakci! Bohužel se při tom všichni budeme dívat na nehezký konec té hloupější, zbídačené a bohužel větší části lidstva, která bude za velmi nechutných okolností odcházet z tohoto světa.

Nemá cenu nikoho litovat, tohle je zcela mimo chápání normálního živého člověka. Myslím si, že stejně možná většina z těch, co to šla dobrovolně udělat, nebyli lidé.

Vše se už brzy dozvíme! Těšte se!