Geopolitika

Kriminalita a terorizmus

Článek na toto téma jsem chtěl napsat už dlouho, ale vždy byla nějaká jiná priorita. Následující video mě k tomu konečně dokopalo. Tak si ho pozorně prohlédněte:Chtěl bych poukázat na různé aspekty vnímání celé situace.

 1. Útočník. Na videu je to zdánlivě představitel ZLA.
  Video je o tom, jak si nějaká černá smradlavá tlama dala ve slušné kavárně dobrou kávu, a pak si řekla: „Hergot, dnes jsem ještě nic nezničil, musím to rychle napravit, abych nedostal od svých chlebodárců kartáč!“. A jen tak vyjde z kavárny s několikakilogramovým kamenem v ruce a jen tak pro nic za nic rozfláká autobus. Mimochodem, můj odhad škody je cca 200-300 tisíc korun. Co je tady špatně? Toto video je pravděpodobně z Itálie, ale je to úplně jedno, podobné a mnohem horší věci se odehrávají po celé západní Evropě. Tak především nemá tahle opice v Evropě co pohledávat. Německo prostřednictvím EU, což je dnes už skoro totéž, vykřikuje o migraci naprosté zhovadilosti, aby zakryly pravý důvod, proč se sem snaží navozit za každou cenu co nejvíc opic – zničit Evropu i s Evropany. Že tyto cíle prosazuje fašistická EU, je pro mě pochopitelné, protože vím, jaké jsou jejich cíle a koneckonců i důvod její existence. Co už ale vůbec pochopitelné není, že tomu ještě někdo věří! Nerozumím, jak může někdo nevidět, že všechna ta přičmoudlá svoloč je armáda, která se už po mnoho let postupně infiltruje do Evropy, aby pak na povel provedla závěrečnou bitvu a zlikvidovala bílého člověka na našem kontinentě! Vždyť je to tak jednoduché! A jakmile si tento pravý důvod přítomnosti těchto opic mezi námi řekneme nahlas, náhle začne dávat smysl, proč nám opice roztloukají autobusy kamenem, jak kokosové ořechy. Oni vědí, proč tu jsou, a také se podle toho chovají. Mají ničit, znásilňovat, zabíjet, prostě dělat bordel. Pro to jsou tady a za to dostávají pravidelný plat v podobě nabitých kreditek a sociálních dávek. No a pak je i logické, že je policie nesmí zatknout a už vůbec ne zavřít. To je jako kdybyste byli přijati na pozici pokladní v Normě a jen byste namarkovali první položku, tak by vás sebrali. Blbost, že? Ale takhle přesně to je s migrací. Oni tady jsou kvůli tomu, aby realizovali cíle EU. Oni se zkrátka chovají v souladu s tím, proč jsou tady, plní zadané úkoly a mají za to velmi slušný příjem, mnohem větší než většina z nás. Pakliže odvádějí „dobrou práci“, mají zajištěnou beztrestnost od represivních složek. I to je logické, protože represivní složky jsou tady zase od toho, aby jim dělaly ochranu před námi. Všechny tyto věci jsou plně konzistentní a dokonale do sebe zapadají. Všichni zúčastnění znají své role a precizně je plní. Kromě jediné složky, a tou jsou lidé, proti kterým je tato válka vedena. Ti nevědí nic. Když jim to řeknete, tak to popírají a mají vás za blázna, konspiračního teoretika a rasistu. Dalo by se říct, že konkrétně v této oblasti mají imigranti mnohem větší rozhled, než většina „civilizovaných“ Evropanů. To je strašné, co?
 1. Ostatní účastníci. Na videu jsou zdánlivě představitelem DOBRA. Všichni si to točí na mobily, vyhrkávaje u toho různá nesouhlasná citoslovce. Ale to je asi tak všechno, na co se zmohli. Tito lidé nesou plnou spoluzodpovědnost za to, že se společnost dostala do tak tragického stavu, v jakém je dnes. Tak například Němci svými volebními hlasy udržovali při politickém životě Hitlerovu dceru, která tak s jejich souhlasem dokončuje dílo zkázy svého povedeného papínka. Normální člověk neměl vůbec nikdy připustit a dovolit, aby se uvedl do chodu takový zločin, jako je cílený exodus mu-slimáků Arabů do Evropy s cílem ji zničit. Sem až vede liberalizmus, sem vede sluníčkářství! Ale je to také důsledek zcela překroucených výrazů jako je rasizmus a xenofobie. Nechali jsme si dovézt na zakázku Trojského koně až před barák! Ostatní účastníci zachycení na videu a napočítal jsem jich tam asi 15, nedělají správně vůbec nic. Oni selhali jako voliči, selhali jako lidé, selhali jako Evropané, jako myslící vyspělé bytosti. Jsou to přiteplené liberální onuce, které si nechají líbit úplně všechno. Místo, aby vyběhli 2 chlapi a sejmuli toho grázla, projdou jen netečně okolo a budou dělat, že nic neviděli, že se nic nestalo. Jenže ono se stalo! Jak se pak může takový eunuch na sebe vůbec podívat do zrcadla? Chlapi už neexistují, z původních válečníků zbyli jen nedůstojné kreatury.

Tak kdo tady vlastně představuje dobro a kdo zlo? Ten, kdo se nechal najmout na určitou práci a skutečně ji i vykonává dle pokynů svých nadřízených? Nebo ta tupá ovce, která jen stojí, čumí a bečí? Ta opice by si nikdy ani nevrzla, kdyby byla společnost normální a zdravá. Stihnul by jen jednou bouchnout do autobusu kamenem a už by měl pětačtyřicítku u hlavy! Ale hlavně by se nikdy do Itálie, ani do Německa ani nedostal a když, tak jen na týdenní dovolenou na základě přiděleného víza a neměl by v pazouře kámen, ale foťák.


Žijeme v dualitě, a tak by mělo být všude, kde je zlo, i dobro. Tady není. Tady je jen zlo. Je to totiž jen malý časový výsek nějaké události vyjmutý z časové osy. To dobro, které jednou vyrovná nerovnováhu, se odehraje později, v podobě životní lekce všem účastníkům videa. Přijde spravedlnost, která udělí nezapomenutelnou lekci všem zúčastněným. A třeba i tak, že je vymaže z existence jako nepotřebný odpad. To bude to dobro, které sice zde na videu chybí, ale které s jistotou přijde.

Už jsem podobnou věc psal ve svých předchozích článcích, ale tady to musím znovu zopakovat. Jsem skálopevně přesvědčen, že páchat zlo a dovolit páchat zlo, jsou v zásadě stejné zločiny, i když to tak na první pohled nemusí vypadat. Většina lidí se nechá oklamat rozdílností rekvizit – on má kámen a oni mají mobil! Správně by to mělo být – on má kámen, oni mají M16!

Shrnutí videa

Pro zjednodušení pomineme fakt, že tam ta tlama nemá vůbec co dělat. Pak za nejdůležitější příčinu, proč se to všechno stalo, považuji absolutní „bezbrannost“ tupého hodného liberálního stáda západní společnosti. Vrcholem odvetné reakce byly nesouhlasné zvuky?! Útočník se tedy v klidu vyřádil na autobusu, pojišťovna škodu zaplatí, lidi si to natočili, nasdíleli si to na sociálních sítích, zanadávali si u toho a tím to zhaslo. Migrantovi se nestalo vůbec nic, protože policie v celé západní Evropě nesmí proti migrantům zakročit, a dokonce ani nesmí evidovat jejich trestné činy. A to je ještě tento vandalizmus v podstatě legrace, proti vraždám a znásilněním, kterých jsou spáchány těmito „imigranty“ v Evropě tisíce.

KRIMINALITA

Tak jak je to s tou kriminalitou? Systém nastavil záměrně takové podmínky, aby mohla kriminalita a terorizmus vzkvétat, a aby bylo problematické a riskantní tomu čelit. Kořenem tohoto přístupu jsou před lidmi utajené, ale naprosto jasné a jednoznačné cíle EU, která skrze zvrácené pojmy jako liberalizmus, sluníčkářství, LGBT, imigrační krize, rasizmus a xenofobie a z toho všeho následně vyplývající lhostejnost, prosazuje genocidu bílého člověka na evropském kontinentě. Ti, co tuto agendu realizují, mají oporu v zákonech a ti, proti kterým je válka vedena, sedí v base.

Ale pořád to není u nás tak zlé, a i v současném právním vakuu se dá mnohé realizovat. Neznám přesně, jak vypadá zákonný podklad pro nutnou obranu v ostatních evropských zemích, ale v Českých zemích určité možnosti jsou. Je zde institut Nutná obrana a Krajní nouze, §28 a §29 Trestního zákona. Dále je v našich krajích stále ještě přijatelná verze Zákona o zbraních (zák. 13/2021 Sb., dříve zák. 119/2002 Sb.), takže v zásadě každý má možnost být ozbrojen. Samozřejmě všechny tyto možnosti mají svou stinnou stránku, protože zákony jsou záměrně dost nejednoznačné a děravé a závisí to na osobě soudce, jestli vás za stejnou věc pošle bručet nebo jestli vás osvobodí. Abyste dokázali projít všemi právními nástrahami bez ztráty svobody, museli byste mít velmi dobře nastudovanou právní problematiku a být gramotní v používání zbraní. Tak dobře jsou na tom jen aktivní střelci, kteří se touto problematikou již léta zabývají a mají určité zásady a návyky zažité. Chápou psychologii útočníka, znají zásady obrany. Ostatní sváteční držitelé zbraní, kteří se dostanou do stresové situace, jednají zkratovitě a většinou se dopustí celé série chyb vůči stávajícím zákonům. Tudíž to pro ně taky většinou špatně dopadne a skončí v lepším případě v base, v horším se třemi průstřely břicha na hřbitově.

Tak například, když se vám nepodaří najít svědky, kteří by dokázali, že se jednalo o přiměřenou obranu, nutnou obranu nebo krajní nouzi, tak se celá věc může velmi snadno otočit proti vám. U svědků těchto událostí dochází totiž k velmi zvláštnímu jevu. Začnou vnímat situaci teprve až v okamžiku, kde se napadený začal bránit. Předchozí prvotní útok grázla vůbec neviděli a situace z jejich pohledu může vypadal zcela opačně. Tak například migrant v metru chce hodit chlapa pod vlak. Ten se jakž takž ubrání pádu do kolejiště a když už leží na zemi a ví, že může očekávat poslední kopanec do hlavy, který ho vrhne do kolejiště, tak vytáhne zbraň a rozstřílí migranta na hadry. Lhostejný dav vůbec nezaregistroval primární útok migranta, ale zaregistroval až střelbu oběti. Takový svědek může vypovídat dokonce ve prospěch útočníka a zase jdete bručet. Četl jsem i o případu, kdy kolemjdoucí zastřelil oběť, protože z jeho pohledu se jevila jako útočník, protože již byla ve fázi nutné obrany. U nás je známý případ pana Jaromíra Šebesty z Chotěbuzi, který kuší zastřelil jednoho ze 4 cikánů, kteří se mu vloupali v noci do baráku. Pan Šebesta evidentně neznal definici nutné obrany a střílel až v okamžiku, kdy už byli cikáni na útěku. Podle našich děravých zákonů je to prý chyba! Soud to vyhodnotil tak, že už bezprostřední nebezpečí nehrozilo a poslal ho do vězení na 10 let. Jestliže to soudce vyhodnotil na základě našich zákonů, a řekněme, že asi nemohl jinak, pak to vyhodnotil správně a chyba je v zákonech. Selský rozum jasně říká, že jestliže se mi budou motat 4 cikáni každý den na pozemku, tak budu třetí den již tak vystresovaný, že je sejmu všechny. A je úplně jedno, jestli to bude při příchodu nebo při odchodu. Člověk by řekl, že ty zákony asi dělali debilové, ale nenechte se mýlit. Zákony jsou udělané naopak velmi chytře a to tak, aby před běžným člověkem vytvořily zdání spravedlnosti, ale při tom jsou těmito zákony vytvořeny tak nesmyslné, složité a nereálné podmínky, že jim 9 z 10 lidí nemůže vyhovět. Takže na jednu strany tady ty zákony „jako“ jsou, ale na druhou stranu jsou udělané tak, aby byly namířené proti obětem a ve prospěch útočníka. Soudy na základě těchto nesmyslných zákonů pak vydávají precedentní rozsudky a tím vzniká všeobecná obava se účinně bránit. Když k tomu připočteme stále sílící lhostejnost tupého nemyslícího davu, výsledek je zaručený. Kriminálník má vždy navrch!

Špatný je tedy jednoznačně zákon. A ten je záměrně špatný proto, aby se z lidí stali bezbranné oběti, a aby mohla kriminalita existovat a být strašákem. A také aby lidi pochopili, že brát spravedlnost do svých rukou se nevyplácí. Proto jsou ve všech médiích zakomponovány i krimi zprávy, aby se kriminalitě udělala patřičná reklama. Takže kriminalita je záměrně vytvořena celým Systémem (vláda, zákony, parlament), vyživována prolhanými médii a upevňována zkorumpovanými soudci a policisty.

Zločinci jsou většinou zbabělci, kteří využívají 2 velké slabiny společnosti a lidí: 1) Systém podporuje kriminalitu, tudíž je zločinec vždy v lepším postavení než oběť. 2) Lidi jsou zbabělí, lhostejní a neschopní se bránit, tudíž má útočník vždy lepší pozici než všichni ostatní. Svůj útok provede záměrně, má proto časový i myšlenkový náskok před obětí. Je to agresor, který nemá svědomí, takže je mu úplně jedno, jestli vám ustřelí palici nebo zlomí nohu. Na rozdíl od útlocitné oběti, která má většinou problém útočníkovi i tykat. Útočník se nebojí reakce kolemjdoucích, protože v 99,99 % k žádné nedojde a ví, že ho ve většině případů nikdo nechytí, ani chytat nebude. A když přece jenom chytí, tak se ve zločineckém prostředí zkorumpované policie a kriminálu velmi dobře orientuje a pomocí svých kamarádíčků se z něj vždy nějak dostane. Vůbec mu nevadí, že bude mít záznam v trestním rejstříku, naopak, pro kriminálníka je to spíš výhoda. Mezi kriminálníky je to něco jako šarže.

Oběť je v nevýhodné pozici po všech stránkách. Má mnohem méně času na vyhodnocení situace, protože útok nemůže očekávat. Může pouze reagovat na počínání útočníka, což může být úspěšné jedině pro pravidelně trénovanou osobu, která si dokáže zachovat chladné uvažování i ve vypjatých situacích. Ví, že je na všechno sama, nikdo jí nepomůže, protože jsou všichni podělaní a neschopní. Když se oběť rozhodne účinně bránit svou legálně vlastněnou zbraní, musí mít v hlavě neustále hlídání nesmyslných zákonů o nutné obraně, a kromě obrany vlastního života musí ještě přemýšlet, jestli je obrana přiměřená nebo ne. Ve „volných“ milisekundách při odrážení útoku, si musí odchytit nějakého svědka, který by ji pak pomohl zachránit se před jistým kriminálem u soudu.

Nezdá se vám, že to jsou vlastnosti pouze Chucka Norrise? Navíc má ještě oběť jednu super nevýhodu: je mnohem inteligentnější než útočník, na rozdíl od něj má svědomí a je součástí společnosti, kde se neodpouští několikaletý pobyt na „krimu“. Kvůli tomu totiž ztratí zaměstnání, postavení ve společnosti, mnohdy se od něj odtáhne i rodina a skončí v lepším případě na alkoholu. Nic z toho útočníkovi nehrozí, protože pro něj toto nejsou žádné hodnoty, on tím pohrdá, a hlavně nic z toho on sám nemá, a tudíž to nemůže ztratit.

To je kravina, co? Tohle jsme si nechali prosadit našimi poslanci do našich zákonů! Tak to jsme jednoduše idioti!!! Moc by se mi líbilo, kdyby se takovému soudci, který pošle do kriminálu slušného člověka za to, že se jen bránil, stalo úplně to samé! Jenže jemu se to stát nemůže. On je součástí mafie a jeho nikdo do krimu nepošle. Nebo by se to mohlo začít pravidelně stávat všem poslancům, kteří zvedli ruku pro takové zhovadilé zákony!

Lidi proberte se konečně!!! Vždyť jsme ta pověstná žába v horké vodě a voda už dost dlouho bublá!

Začněte se konečně chovat jako lidi, a ne jako tupé stádo!

Začíná to tím, že si necháme líbit, že kdejaká vypatlaná ochranka nás může terorizovat v obchodě kvůli absenci hadru na hubě a končí to tím, že vás v metru skope do kuličky nějaká národnostní menšina a nikdo nic neudělá a vy natáhnete brka při převozu kvůli vnitřnímu krvácení! Přece jestliže uvidím, že nějaká opice demoluje autobus, tak mu skočím zezadu na krk a ve vteřině leží na zemi. A ten šutrák je výborný edukativní prostředek, kterým se mu dá vysvětlit, že tohle tady dělat prostě nebude.

Kdyby se v takové situaci našli dva, bylo by to mnohem lepší a pro oba bezpečnější, ale výskyt tolika hrdinů na jednom místě je v současné době dost nepravděpodobný. V okamžiku, kdy by se chtěl opičák nějak výrazněji bránit, osmatřicítka to hned vyřeší. Kdyby pak následně soud rozhodl správně o nutné obraně majetku, jsem přesvědčen, že se to postupně mezi grázly rozkřikne a kriminalita začne slábnout.

Totéž je vstup na pozemek nebo do baráku. Ten soudce, který odsoudil pana Šebestu, ohromně pomohl všem kriminálníkům! Od té doby vědí, že mohou terorizovat koho chtějí a když se dají včas na útěk, tak se jim nic nestane. Pan soudce v podstatě dal kriminálníkům zelenou pro páchání jejich zločinů. Bravo, pane soudče, to se vám fakt povedlo! A opět jsme si to nechali líbit namísto toho, že bychom panu soudci předvedli totéž! Kdyby se mu po vydání rozsudku začalo každý den toulat 20 chlapů po zahradě, rozdělávat ohníček a přikládat jeho drahou pergolou, myslím si, že by následně rezignoval na funkci soudce. Ať jdou všichni se svými zákony někam! Prostě je to tak, že jestliže se mi budou motat 4 cikáni na zahradě, tak by to správně měl být pro ně velmi špatný den. A jestli právě přijeli, anebo byli už na odchodu, je úplně jedno. Jestli je zastřelím nebo ne, je jiná otázka, ale všichni šmejdi by si měli být vědomi toho, že jakmile překročí cizí pozemek nebo nedejbože vlezou někomu do baráku, stávají se terčem a každý je může beztrestně zastřelit. Ve Švýcarsku je relativně velmi bezpečno, protože každý muž, který absolvuje vojenskou službu, vyfasuje kompletní výzbroj domů. Tam se domy nevykrádají!

Kdyby „někdo“ chtěl zlikvidovat kriminalitu, nebyl by to vůbec žádný problém. Stačilo by pro to udělat několik zcela zásadních kroků:

 1. Neprodyšně zavřít hranice jako za socializmu.
 2. Deportovat veškerý černý marast, který sem vlastizrádní zločinci všech popřevratových vlád pod jakoukoliv záminkou za posledních 30 let dovezli.
 3. Zrušit okamžitě sociální dávky cikánům a jiným nepřizpůsobivým menšinám.
 4. Okamžitě upravit znění §28 a §29 trestního zákoníku o Krajní nouzi a Nutné obraně a veškerá práva dát jednoznačně na stranu oběti a obránce. Vydat detailní prováděcí předpis pro soudy všech úrovní, aby nemohly být paragrafy zneužity soudci, kteří jsou ještě ve službách DeepState. Měla by to být v podstatě varianta americké „My House, My Castle“, (Můj dům, můj hrad), což lidově znamená, že jakmile kdokoliv překročí můj plot nebo práh nebo se „dotkne“ mého majetku, musí si být vědom, že ho mohu beztrestně na místě zastřelit. Jako precedens zveřejnit verdikt několika soudů, ze kterých bude patrné, že útočník nemá žádná práva a je hotovo. Šmejdi si to mezi sebou velmi rychle sdělí a půjdou dělat bordel do jiné země.
 5. Zavést do trestního zákona nový paragraf, který by byl obdobou §151 – poskytnutí první pomoci při dopravních nehodách i do situací, kdy se odehrává trestný čin. Všichni lhostejní přihlížející nějakému zločinu, třeba jak grázl kope v metru do babičky, by se rázem dostali před soud. A bylo by po lhostejnosti!
 6. Zavést povinnou vojenskou službu a začít od píky vychovávat nové generace CHLAPŮ!
 7. Učitelům ve školách dát pravomoci, aby si dokázali sjednat pořádek jakýmikoliv prostředky, vykopat ze školství podělané ředitele, kteří si nechají kálet na hlavu od zbohatlických rodičů nezvladatelných výrostků jen proto, aby nepřišli o sponzorské dary. To, že je školství prohnilé jako takové, je jiná věc, ale je nepřijatelné, aby se učitelé žáků báli a nechali si od nich líbit současný teror, který se běžně odehrává ve vyšších třídách základních škol a na středních školách.

Bylo by toho ještě mnohem víc, co by se muselo změnit, ale už jenom těchto 7 bodů by bohatě stačilo k tomu, aby začala kriminalita rapidně klesat.

Migrant na videu vůbec není hloupý. On, na rozdíl od všech ostatních přítomných, si byl těchto všech skutečností vědom. Byl si tak jistý, že se ani nenamáhal dávat si pozor, jestli ho někdo zezadu nesejme. Má to zřejmě nesčetnými zkušenostmi ověřené, že si nikdo nic nedovolí. Videí tohoto typu je na webu nepřeberně.

Všechno, co jsem uvedl, má společného jmenovatele. Jsou to jen průvodní projevy terminální fáze nemoci západní civilizace – neschopnost ubránit svoje vlastní přežití. Lidi jsou už tak paralyzovaní nesmyslnými a protichůdnými vyhláškami, nařízeními, zákony, že už apaticky podlehli a čekají odevzdaně na své konečné vyhlazení.

Kriminalita může existovat jen tam, kde jsou pro ni vytvořené podmínky. Kde se neočekává buď žádný nebo malý odpor či obrana. Kde se neočekává prosazování spravedlnosti. Kde existuje jen malá hrozba trestu. Jsme na tom momentálně hůř než jakýkoliv druh ze zvířecí říše. Žádné zvíře se totiž dobrovolně nevzdá ochrany svého vlastního života, ochrany přežití svého druhu. Včela ví, že když dá žihadlo, zemře. Přesto to žihadlo dá, protože chrání svoje společenství. Člověk tuto schopnost dobrovolně odevzdal systému za kus žvance. Fuj!!!!!!!!!!

TERORIZMUS

S terorizmem je to naprosto totéž jako s kriminalitou, jen ve velkém. Podle mého názoru by žádný terorizmus neexistoval, kdyby si ho tajné služby a Systém nevytvořily. A vytvořily si ho ze dvou důvodů: Aby realizovaly své špinavé cíle cizíma rukama, a aby vytvořily dalšího strašáka na lidi. Aby mohl terorizmus existovat, potřebuje peníze. Neskutečně velké peníze! Peníze na zbraně, na výcvik teroristů, na výcvikové tábory, na špičkové psychology, kteří dokáží zabrnkat na citlivé struny latentních etnických skupin a náboženských fanatiků, a kteří dokáží vymyslet tak geniálně zrůdnou ideologii, že vše ostatní už jde samo. Například radikální islám: stačí všude vykřikovat „Allahu Akbar!“ a můžete vraždit o sto šest a vaše svědomí je nepochybně v naprostém pořádku, protože Aláh je věčný! Radikální islám byl postaven na skutečných základech, protože šílenci existují ve všech oblastech a v islámu tuplem. Ale vždy se jednalo jen o lokální problém. To, co z něj vzniklo za posledních 10-20 let, je čistě uměle vypěstovaná odnož, která je od A do Z dílem CIA. Pracují na tom více než půl století a stálo to miliardy dolarů. Výsledky jsou ale perfektní! Vidíme to velmi zřetelně od roku 2001, kdy si Bushova administrativa společně s Mossadem odpálila dvojčata, aby mohlo vypuknout šílenství pod krycím názvem „boj proti světovému terorizmu“. Největším a jediným teroristou na planetě je právě ten DeepState, který vyhlásil boj s terorizmem. Takže si jako vyhlásili boj proti sobě samým? Ne, to byl hloupý a nemístný vtip.

„Boj s terorizmem“ nemá s terorizmem vůbec nic společného, asi jako udržitelný rozvoj nemá nic společného s ekologií. Je to jen poslední fáze lidských dějin, která má za úkol zbavit lidstvo všech jeho práv a připravit ho na závěrečnou eliminaci. Terorizmus k tomu slouží jen jako nezbytná kulisa, stejně jako elektrická auta jsou kulisou k prosazení GreenDealu a Covid byl kulisou k vakcinaci. Lidi se musí pořád něčeho bát! To je základ celého zrůdného systému. Když začne ochabovat strach z terorizmu, vytvoří se strach z viru. Nebo z přírodní katastrofy, srážky s meteoritem, z návštěvy zlých UFOunů. Nebo také strach, že se přemnožíme a bídně zahyneme. Prostě strašit, strašit a zase jenom strašit. Naprostá většina „teroristických“ útoků z posledních let se vůbec nekonala. Tajné služby zinscenovaly divadlo, najaly krizové herce, bouchly pár dělbuchů a bylo hotovo. Média pak dotáhla celou akci k dokonalosti, když použila srdcervoucí záběry k vystrašení davů. Stejné oběti najdete na fotkách z bombových výbuchů po celém světě. Oblíbení šílení střelci střílí většinou jen slepými a maskéři se pak zapotí, aby to dokázali věrohodně namaskovat. V tajných službách nejsou žádní útlocitní žabaři, kteří by se zdráhali postřílet 20 civilistů. Ale zjistili, že je mnohem jednodušší zadat celý úkol nějaké agentuře, která si herce autobusem přiveze, namaskuje a sanitkami je zase odveze na bezpečné místo, kde je umyjí, zaplatí jim za výkony a domluví se s nimi na dalším teroristickém útoku.

Opět tomu všichni uvěřili! Bylo to v televizi, tak je to pravda! Když mě v televizi řeknou, že bude slunečno, beru si deštník. Když mi řeknou, že je úterý, 28.9., jdu se podívat do kalendáře. Nevěřím jim šmejdům ani jedno jediné slovo! Už 20 let vím, že jediným cílem Systému je nás všechny zabít! Proto jim už dlouhodobě nevěřím nic a vím, že všechno je naopak. Pár záběrů v televizi a lidi se dobrovolně masově vzdávají svých práv ve prospěch ochrany před vymyšleným „nebezpečným nepřítelem“, kterým je buď terorizmus nebo virus. Je to jedno! Poslouží to stejné věci. A jak jim to funguje, co?

Tohle všechno je možné jen proto, že jsou lidi nekonečně hloupí. Jsou to primitivní organizmy, které žijí jen proto, aby mohly konzumovat. Nevzdělávají se, nečtou, nepřemýšlí, sedí před televizí, cpou se jedovatými nesmysly a smaží si dál už tak vypatlané mozky mobily, bezdrátovými technologiemi a mikrovlnkami. Ani se tomu DeepState nedivím, že nás chtěl všechny vyhubit!

Závěr

Kriminalita a terorizmus jsou jen další prostředky na vyvolávání strachu, nic víc. Funguje to, proto to dělají. Lidi se fakt bojí. Problém je, že se bojí toho, co neexistuje a nebojí se vůbec toho skutečného a reálného nebezpečí, kterým je vláda. Té by se měli bát! Příčinou je samozřejmě hloupost. Kdyby lidé četli, mysleli, nikdy by si nenechali takové kraviny nakukat do hlav. Mít strach je slabost a vzniká z hlouposti.

Proč bych měl mít strach a z čeho?
 1. Strach z kriminality? Tak to těžko! Na tu já fakt nevěřím. Jsem kluk, který vyrostl v Praze na území Karlína a Žižkova, chvíli jsem žil i v černých Teplicích. O cikánech mi nikdo nebude nic vyprávět. Já je znám a vím, co jsou zač. Celá naše generace, která přišla s cikány do kontaktu, by byla dnes označena nepochybně za rasistickou. Ano, to je správně a jsem na to hrdý. Na hrubý pytel totiž patří hrubá záplata a kdo to popírá, je liberalistický vepř. Cikáni si za starých dobrých časů dovolili jen tolik, kolik jsme jim dovolili my. Každou chvíli lítaly dlažební kostky vzduchem a ten, kdo to začal, dostal vždy přes držku. V zásadě nás bílé udržovali ve střehu a ve formě a my je koneckonců taky. Aspoň byla sranda. A kriminalita? Žádná nebyla! Ani to slovo se nepoužívalo, protože nemělo dnešní význam. Používala se slova jako kriminál, kriminální ústředna, kriminálník, ale kriminalita? Vůbec! Všude bylo bezpečno a děti se mohly volně toulat po celé Praze a nikomu se nikdy nic nestalo. Když byl problém, všechno se vyřešilo ručně a rychle. Když se výjimečně něco stalo, všichni věděli, kdo to udělal a kde ho najdou. To samozřejmě věděl předem i ten, kdo by si chtěl něco dovolit, a tak si to každý radši rozmyslel. Grázl na to vždy dojel a kdo byl slaboch nebo křivák, dostal na budku. Jinými slovy, zažil jsem, jak vypadal život v „nejnebezpečnějších“ čtvrtích Prahy socialistického Československa. Dnes bych to v porovnání se současným stavem vyhodnotil jako přístav bezpečí, pořádku a přirozených zákonů, které všichni dobrovolně dodržovali. Cikáni znali svoje místo a my taky.
  Chodil jsem do školy, kde se občas realizovaly dnes zcela nesmyslně zavržené fyzické tresty. Takové šlehnutí přes prsty pravítkem fakt bolí a kdyby si bobánek chtěl doma ještě stěžovat na špatné zacházení ve škole, tak by ho táta tak zmaloval, že by druhý den ve škole radši stál. Když viděl někdo na ulici malého kluka s cigárem, tak dostal takového facana, že měl co dělat, aby vajgla nespolkl. Dotyčný ho odvlekl domů, kde dostal od mámy přídavek vařečkou, až ji o něj zlomila a musel jí z kapesného koupit novou. Pozvat si právníky proti učiteli? Proč by to kdo dělal? Všichni věděli, že jestliže učitel usoudil, že mazánek překročil meze, a proto si pozve rodiče do školy, tak k tomu má zatracený důvod a nikoho ani nenapadlo o jeho oprávněnosti pochybovat. Svět byl tenkrát totiž ještě v relativním pořádku. Skutečný úpadek všeho začal až po převratu po roce 1989. Vlastizrádci a Pražská kavárna otevřeli brány našeho státu dokořán, aby se nám tady mohla zahnízdit ta nejhorší satanistická a parazitická svoloč, jaká vůbec na planetě existuje. A přinesla s sebou veškeré zlo, kriminalitu, bezpráví, zvůli, strach, terorizmus, nemoci, špatné jídlo… Ukradli nám úplně všechno, co do té doby vybudovali naši rodiče a prarodiče a teď už nám vzali i vodu a vzduch. Takže já strach nemám, protože já vím, kdo je můj nepřítel – naše vláda, naši poslanci, soudci, naši právníci, exekutoři a nakonec i ti lékaři, kteří se kvůli své debilitě nakonec postavili proti vlastním lidem. To jsou naši skuteční nepřátelé, kteří nám sebrali veškeré bezpečí.
 2. Strach z nemocí? Pro mě jako pro léčitele je to absolutně směšné, jak někdo může věřit na viry. Virologie je pavěda, která by v tomto okamžiku už neměla vůbec existovat! Měla by být po tom fiasku s Covidem postavena mimo zákon. Řekneš, že jsi virolog a jsi okamžitě v Ruzyni na „ozdravném pobytu“. Strach z nemocí? Každá, ale absolutně každá nemoc, je způsobena naší vlastní nesprávnou myšlenkou, takže podezřívat neškodné chudáky viry z nějaké nemoci, je projev debility. Od roku 1860 se ví, že vir není původcem žádné nemoci, že je to bezvýznamná mrtvá odpadní partikula buňky, pomocí které se buňka čistí a obnovuje. Přesto se tady vyhlašuje virová pandemie a vyjadřují se k tomu virologové! Všichni doktoři, biologové, virologové a epidemiologové okamžitě spalte svoje diplomy, protože jste kvůli své blbosti zdecimovali náš národ na polovičku! Styďte se a zalezte už někam do díry! Ani bakterie, paraziti a plísně nejsou původci žádné nemoci. Jsou jen prostředkem, který nemoc fyzicky zrealizuje, ale rozhodně ne příčinou. Příčina je vždy v hlavě a nemoc je absolutně vždy jen důsledek nesprávných myšlenek, slov a činů. Tak jak můžete dostat nemoc? Normální, přirozenou nemoc bez svého vlastního zavinění jen velmi těžko. Existuje pouze jediná cesta: někdo by musel záměrně vyvinout biologickou vojenskou zbraň hromadného ničení a vymyslet nějaký způsob nebo technologii, jak to do vás dostat. A. Jeden ze způsobu jsou aerosoly prostřednictvím chemtrails sypané na nás z letadel již po 25 let. B. Další možností je zákeřné obejití imunitního systému tak, že pod záminkou vakcinace vstříknete někomu maskovanou a naprogramovanou mRNA, zabalenou do nanolipidového obalu, aby to prošlo přes imunitní systém přímo do buněk vašeho těla. Pak je to ale řízená genocida obyvatelstva a vražda smrtící injekcí a ne nemoc. Ale kdo by se dobrovolně nechal takhle blbě zabít, že? Tak proto nemohu mít strach z žádné přirozené nemoci, ale mohu se obávat těch umělých. Proto si dávám velký pozor, s kým se potkám a zapíchnutí mi nesmí přes práh. Teď jsem právě nakousl obrovské nové téma o nemocích a jejich příčinách, kterému se budu věnovat až po odhalení. Už se na to těším!
 3. Strach z přírodních katastrof? Další nesmysl. Vše je tady řízeno a ani povodeň vás nezasáhne, pakliže si ji něčím nevykoledujete. Způsob života, čistota myšlenek, život v pravdě, to jsou faktory, které určují, co se vám přihodí a co ne. Že kecám? Tak například jsem byl při tom, když byly v Praze povodně v roce 2002. Již tehdy jsem velmi dobře věděl, že se člověku nestane nic, co by mu nepatřilo a o co by se sám nějak nezasloužil. Přestože jsem o tom vůbec nepochyboval, byl jsem stejně zvědavý, jak takový „živel“ bude řešit selekci dům od domu. Byl jsem v naprostém šoku, když jsem viděl v zaplaveném Starém Městě dva domy vedle sebe, kde jeden byl zcela zničený a druhému se skoro nic nestalo. V jednom domě se voda valila z kanalizačních trubek tak, že utrhala záchodové mísy a dvoumetrový gejzír zničil vše. V dalším domě měli jen pár centimetrů vody, tak na hadr a kýbl.
 4. Strach z budoucnosti? Tak to už je úplná absurdita. Budoucnost bude přesně taková, jakou si ji uděláme. Strach jsme správně měli mít v minulosti až doteď. Od teď už je to nesmysl, protože to nejlepší nás teprve čeká. Tedy jak koho. Strach, a fakt oprávněný, může mít jen ten, kdo to do sebe buď nechal vpálit nebo kdo to do někoho vpálil. Kdo na tom bude líp? Asi ten vakcinovaný, protože se možná objeví nějaká technologie, jak to z nich dostat, ale taky možná ne. Uvidíme! Ale ten vakcinátor, ten to má spočítané v každém případě. Zatímco my ostatní začneme žít úplně nový a radostný život, bez matrixu, bez nesmyslných zákonů, bez daní, finančáků, úřadů, a hlavně bez blbců, oni se na nás budou jen přes záclonu nebo přes mříže dívat a budou vědět, že jich se to už netýká. Smutné? Ne, ne! Jen spravedlivé. Temnota prohrála a světlo zvítězilo. Že to ještě nevidíme? Četl jsem včera na Qanon.sk velmi hezké přirovnání. Je to jako když dva šachoví velmistři hrají partii a oba již vědí, kdo prohrál a kdo vyhrál. Přestože z pohledu ostatních přihlížejících zbývá dohrát několik závěrečných tahů a nic není jisté, tak oba velmistři vědí, že hra je již rozhodnutá. To je dnešní stav.

Přece jenom ale nějaký strach mám. Třeba některým, kteří to cítí stejně, udělám radost, když to ještě drze přiznám. Poslední dobou mám strach pouze sám ze sebe. Uvědomuji si, jak za všechnu tu hrůzu, kterou jsme prožili, mohou ti tupí lidé okolo nás. Naprostá katastrofa ve všech odvětvích, zkrachovalé firmy, živnosti, sebevraždy podnikatelů, kteří to nezvládli, zavřené restaurace, hotely, lyžařské areály, zmařené 2 roky života miliónů lidí, psychicky narušené generace dětí z roušek, z testů a z té hrůzy okolo! A přesto, ještě dnes, po jeden a půl roce permanentního podvodu a lži, která je tak evidentní, až to bolí, vidím autobusy a tramvaje plné otroků s náhubky! Asociuje mi to dobytčáky jedoucí na jatka. Vidím „matku“, jak tyranizuje svoji tříletou dceru náhubkem a vidím, jak celé to zmanipulované stádo ještě pomáhá ze všech sil Systému, aby byl ještě horší, aby mohl ještě víc přitvrdit. Chce se mi řvát na celý svět: „Lidi, už toho sakra nechte! Celý ten bordel udržujete při životě už jenom vy! Poslední zbývající poskoci systému to mají za pár, zbytek světa už to pochopil, půlka planety odhodila náhubky, druhá půlka se postavila policejní tyranii tváří tvář a vy tady ještě jezdíte v tramvaji dobrovolně s náhubky?! Už to skončilo, je konec, konec absurdního představení, jděte domů! Podvod je odhalen, ví to celý svět kromě vás!“ My jsme opravdu země Švejků, ale v tom nejhorším slova smyslu! Já se hrdě hlásím ke svému svobodnému názoru navzdory většinovému mínění, bytostně nemám rád Švejka, jeho způsoby a jeho filosofii. Pane Hašku, právě proto, že je tady tolik Švejků, proto to tady tak vypadá.

Doufám, že už se to každým okamžikem sesype, protože mám celého současného panoptika po krk! Matrix to všechno začal, ale teď už jsou problémem pouze sami lidi. Jsou sami sobě příčinou své vlastní zkázy. Nemohu se už koukat na ty tupé davy, jak si patlají dezinfekci v každém obchodě na ruce, jak se jim mlží brýle nad respirátorem, jak jsou trapní a blbí. Taky už raději nechodím do obchodů, protože se bojím, že až mi řekne ochranka v obchodě, ať si okamžitě nasadím roušku, jinak že mě tam nepustí, tak to bude to poslední, co řekne. Tak to je to jediné, čeho se opravdu bojím…