Geopolitika

Volby?

Lidé se mě ptají, jestli budou volby. Odpověď není tak jednoduchá, jak by se mohlo na první pohled zdát, ale ani otázku nelze takto zjednodušit.

Doufám, že volby, které se momentálně připravují na začátek října, už neproběhnou. Doufám, že se neobjeví nějaké komplikace, kvůli kterým by se celosvětový restart musel opět odložit. Armády jsou na pozicích, peníze čekají na uvolnění, většina světových politiků je po smrti a herci v maskách, kteří je parodují, už se modlí, aby to skončilo, protože se jim pod maskami dělají pupínky! Zkrátka závěrečné divadelní představení dávno překročilo hranici absurdity. Mělo by se to sice do konce září zhroutit, ale protože se jedná o největší vojenskou operaci všech dob, je samozřejmě možné úplně všechno. Odkladů od amerických voleb v listopadu 2020 už proběhlo tolik, že je těžko spočítáme. Ale jak už jsem několikrát napsal, Aliance určitě nechce nic natahovat nebo zdržovat bezdůvodně. Jestli i přesto k nějakým komplikacím dojde, můžeme si být jisti, že to jinak nešlo. Někdo argumentuje tím, že by měla Aliance vzít v potaz, že každý den navíc znamená celosvětově dalších několik miliónů zapíchnutých. Na to mám jen jedinou odpověď: „No a co?“ Internet je plný těch nejšílenějších fotek a videí, jak dopadli lidé po vakcinaci a stejně si jdou další stoupnout do fronty! Nutil je tam někdo jít násilím? Jezdí tady vojenská komanda a sbírají lidi z ulice? Ne, nic takového se zatím neděje, a proto je není třeba litovat.

Volby 2021
 1. Volby říjen 2021 neproběhnou, protože se systém zhroutí dřív, než k tomu dojde. Pak je to skvělé, ušetříme si jednu úplně zbytečnou šaškárnu. Vzápětí bude vyhlášena GESARA a nové kvantové volby budou muset být do 120 dnů, což vychází přibližně na konec ledna 2022. Užijeme si krásné Vánoce a rok 2022 už bude konečně normální.
 2. Volby říjen 2021 proběhnou, protože se objevily komplikace a zhroucení systému se protáhlo. Takže ta zbytečná šaškárna opravdu nakonec proběhne. Na jejích výsledcích vůbec nezáleží, protože následně vyhlášená GESARA to stejně všechno anuluje a nové kvantové volby budou jen o něco později, například konec února 2022. Stejně jako v předchozím případě si užijeme krásné Vánoce a rok 2022 už bude konečně normální.

Žádný jiný scénář nemůže nastat. Tímto odpovídám na otázku, jestli budou volby. Možná budou, možná nebudou, ale je to vlastně úplně jedno. Problém je totiž úplně jinde.

Mnohem zásadnější otázka, než jestli budou volby nebo nebudou, je:

Proč bychom vůbec měli volit nějaké politiky? Potřebujete k něčemu nějakého politika? Já tedy ne. Vůbec nevím, k čemu by mi byl?! Většina našich politiků bude po zhroucení systému buď po smrti nebo zavřená. Někdo asi zůstane, možná pan Volný, a ještě kluci a holky z Aliance národních sil, ale to je teď asi předčasné a zbytečné řešit. Když si budeme totiž klást starou vypelichanou otázku, koho volit ve volbách, tak se motáme stále v zajetí starého zatuchlého uvažování otrockého systému, kde se automaticky předpokládá, že politika je nedílnou součástí našich životů, že musíme mít nějaké politiky, že to bez nich nejde, a že musíme volit pouze politiky z nějakých předem vybraných politických stran. Ale to je totální nesmysl a podvod od samého začátku!!! Slušný, čestný a spravedlivý člověk, který nelže a nekrade, je bez škraloupů z minulosti a tudíž nevydíratelný, by se nikdy do politiky nedostal! NIKDY!!! Vše bylo vždy zařízeno tak, že i kdybyste se tam nějak omylem dostali, tak by vás to prostředí odhalilo a vyplivlo velmi rychle. Nemohli byste vytvořit politickou stranu, aniž byste se museli upsat čertu! Vše bylo pod kontrolou, výběr stran zajištěn a volba, kdo bude hlavní vládnoucí silou a kdo bude v opozici, byla vždy jen kosmetickou záležitostí. Teprve teď poprvé v novodobých dějinách je něco takového vůbec možné. Teprve teď, kdy Aliance pod vedením donalda trumpa sťala všech 13 hlav DeepState hydry, její struktura je zničená, financování zastavené a podzemní úkryty zatopené vodou nebo lávou a dál fungují už jen jeho bezvýznamní poskoci a debílci ze setrvačnosti, teprve teď je možné, aby si pan Volný mohl dovolit takové alternativní divadlo v parlamentu. Před pěti, šesti lety, tedy v době, kdy měl ještě politiku celosvětově DeepState pod kontrolou, by radikální chování pana Volného nebylo tolerováno ani den. Pan Volný by buď zmizel ze světa nebo by měl ošklivou autonehodu. Skutečnost, že tady vůbec teď mohly vzniknout nacionalistické strany je jen důkaz, že to bylo dovoleno, že se hraje řízené divadlo pro lidi, aby byl přechod od tvrdé politické linie mírnější. Nicméně i tohle všechno je jen přechodné období od politiky k nepolitice. Starý systém je před očima veřejnosti demontován pomalu, aby si ovce stačily na změny zvyknout. Politika, tak jak jsme ji znali, je ale dávno mrtvá. Tudy cesta už nikdy nepovede a je třeba shodit všechna přežitá klišé ze stolu a začít od nuly a jinak.

Nepotřebujeme žádné politiky, ani politiku, ani politikaření. Nepotřebujeme koalice, opozice, lobbisty, nepotřebujeme parlament, senát, prostě nic z tohoto stávajícího politického harampádí. Především potřebujeme silného vůdce. Potřebujeme toho pomyslného kohouta na smetišti, někoho, jako je donald trump nebo vladimir putin. Takoví tu ale zatím žádní nejsou. Je možné, že nám Aliance nějakého vůdce dodá, stejně jako postavila do čela Canady Romanu Didulo. Uvidíme!


Dal jsem si tu práci a pročetl jsem si pro zajímavost programové prohlášení většiny politických stran. Udělal jsem to jen kvůli tomuto článku, abych na nikoho nezapomněl, a abych nikomu nekřivdil. Jinak musím říct, že je to hnus fialový! Některé strany na mě působily jako politický dinosaurus pár minut před konečným vyhynutím! Proboha, proč ten zlořád pořád ještě vůbec někdo volí? Když budete volit „tradiční“ strany, dopadne to pochopitelně „tradičně“ špatně – ČSSD, ODS, TOP09, ANO, KDU-ČSL, Piráti, Zelení… To si jako někdo myslí, že když se strana jmenuje Piráti, tak že je to jen nějaký legrační bonmot? Ne, to je drzé přiznání reality, že vás nejdřív okradou o všechno a pak vás zabijí!

Pak je druhá skupina, kde strany vypadají na první pohled vcelku v pořádku, ale prozradí je pokřivený postoj třeba k ekologii, nebo ke Covidu, nebo ke školství. Čili jsou to zase převlečení zelení, nebo zastánci Agendy 2030 a GreenDeal, smíchané v různém poměru dohromady. Na ty velký pozor! Jakmile je tam i malá příměs zelené, je to průšvih a pryč od toho. Kdo již četl článek Smrtelná ekologie, tak ví, že celé zelené hnutí je jen převlečený a zákeřný neofašizmus.

A na závěr uvedu jen 2 strany, jejichž programy mi přišly „vcelku“ bez závad. Pro mě je to trochu smutné zjištění, že 2 nejradikálnější strany na naší politické scéně jsou na můj vkus ještě málo radikální. Tyto strany jsou Volný Blok a Aliance národních sil.

A je také velká škoda, že si tyto 2 politické strany neuvědomují tyto skutečnosti a že spolu nespolupracují. Zase tady zbytečně hraje roli něčí přebujelé EGO, což je ke škodě věci jak lídra samotného, tak i politické strany a jejích voličů. ANS prý vyzývala Volný Blok ke spolupráci, ale pan Volný se k tomu postavil bokem. Na webu ANS je o tom celé pojednání. Nevím, co je za tím a nebudu to ani hledat, je to jednoduše škoda. Z mého žebříčku vypadl i Tomio Okamura, který se v poslední době opakovaně vybarvil a dal najevo, o co mu vlastně jde.

Z výše uvedeného rozboru je patrné, že bez ohledu na to, jestli říjnové volby budou nebo nebudou, se jimi nemá cenu zabývat. Čím se ale budeme muset zabývat, jsou Volby GESARA 2022. Další text tedy bude už jen o těchto opravdu poprvé svobodných volbách.

Volby GESARA 2022

Tyto volby bude řídit kvantový počítač, kterému je vcelku jedno, jakým způsobem kdo bude hlasovat, jestli to bude z mobilu nebo z počítače. On si to všechno dokáže přiřadit ke konkrétnímu člověku a naprosto neomylně bez chyby. Výsledky budou k dispozici okamžitě po ukončení voleb.

První problém vidím v tom, koho volit. Vlastenečtí vůdci se v naší politice zatím nevyskytují. Bude je potřeba asi lovit v jiných vodách než politických. Vidím asi tak 2 možnosti – buď se někdo schopný vynoří z nějaké mediální alternativy nebo nám sem někoho Aliance dosadí na přechodnou dobu, než se vlastenecká třída vyprofiluje.

Druhý problém je podle mého názoru mnohem závažnější. Kdo bude volit? Nikdy bych si dříve nepomyslel, že něco takového vůbec budu muset napsat. Jsem z toho sám zděšen, ale posuďte sami, jak závažná problematika před námi stojí.

Může být vůbec vakcinovaný voličem?

K dnešnímu dni si do sebe nechalo vpálit aspoň jednu dávku smrtelného jedu cca 6 milionů lidí (56%). No tedy „lidí“; je otázka, jestli to byli předtím lidé a je s velkým otazníkem, co je to teď. Lidi už to určitě nejsou. Takže asi Androidi? Asi Humanoidi? Budeme je třídit podle verze operačního systému? Třeba Microsoft 4.321, CPU 438MHz? Tyhle chodící kožené počítačové figuríny by měly rozhodovat, kdo nám ostatním živým bytostem tady bude určovat pravidla? Tak to potěš!

Já si myslím, že u každého z těchto „strojů“ už svobodné volby proběhly. Někdo volil dokonce už i 2x a chystá se potřetí. A pokaždé blbě! Všech 6 milionů lidí už tedy svoji životní volbu udělalo a tím prokázali naprostou absenci inteligence, selského rozumu a pudu sebezáchovy. Zbaběle se sami vyřadili ze závěrečného zápasu o lidskou rasu. Jenomže pozor, to ještě není zdaleka všechno. Tito grafénoví roboti jsou 7/24 připojeni k internetu bez ohledu na to, jestli o tom vědí nebo ne. Viděl jsem na dark webu, jak je možné se na každého zapíchnutého připojit a zjistit o něm úplně všechno. Jakou má tepovou frekvenci, číslo jeho čipu, souřadnice jeho polohy, jestli spí nebo bdí, kdy se mu naposledy upgradoval operační systém a podobně. Víme vůbec, kam putuje takové obrovské množství dat o miliardách zapíchnutých lidí? A víme, kdo zase naopak tyto roboty řídí? Lze ještě vůbec u zapíchnutého považovat jakékoliv rozhodnutí za jeho vlastní nebo už jsou to pokyny z centrály? Víte, že ti, co se nechali geneticky upravit například Pfizerem, jsou od té chvíle jeho majetkem? A věděli jste, že jakmile něco geneticky upravíte, už je to věc? Věděli jste, že když byl před lety zaveden termín IoT (Internet of Things – Internet věcí), co se těmi „věcmi“ myslí? Říkalo se nám, že těmi věcmi, které si budou přes rychlé internetové sítě povídat, budou auta, kola, televize, ledničky, žehličky a další chytré spotřebiče, ale neřekli nám, že těmi „věcmi“ už budou v té době také i bývalí lidé!!!

Ještě si myslíte, že je správné dovolit všem „lidem“ v této zemi, aby mohli opravdu svobodně volit? Ještě upozorňuji, že proti výsledkům nebude odvolání, tyto volby budou opravdu neheknutelné a nezmanipulovatelné, protože je bude hlídat kvantový počítač. To jsme do této chvíle všichni nepochybně chtěli, ale teď se to může otočit proti nám.

Tohle fakt není legrace, oni už prostě nesmí o ničem důležitém rozhodovat! Dám teoretický příklad: bude se třeba rozhodovat o pokračování nebo likvidaci sítí 5G, pro živé tvory smrtelně nebezpečné. Co když těch 6 miliónů zapíchnutých dostane pokyn z centrály, aby vždy hlasovali pro a budou chtít ještě rychlejší internet, protože jsou na tom závislí kvůli aktualizacím svého operačního systému!? A budou chtít nastavit rovnou plný výkon na frekvenci 60GHz, kde je známo, že umře všechno živé do 1 minuty, protože se při této frekvenci rozkmitá molekula kyslíku tak, že ji krev nedokáže na sebe navázat a přenést. Co když je tohle záměr? Systému se nepodařilo zapíchnout všechny lidi, ale takhle se těch neposlušných odpůrců očkování může elegantně zbavit! To byl jen příklad, aby bylo jasné, že vakcinovaní by neměli mít možnost do čehokoliv kecat. Jinak, co se týká 5G sítí, tak je vymalováno! Robert Kennedy Jr. vyhrál minulý týden soud proti FCC. Tato organizace musí oficiálně vydat správné údaje o škodlivosti bezdrátových 5G sítí na celý ekosystém planety včetně člověka a zavést nové standardy a limity. Jinými slovy, to je začátek konce existence škodlivého záření a likvidace 5G celosvětově. (všechny národní telekomunikační agentury jako je naše ČTÚ pouze přesně kopírují FCC.) Takže si ty svoje antény můžou všichni nabouchat… však víte kam!

Další věc: Oni už neumí a nerozumí čééésky!

Někde jsem četl příběh ženy pracující jako operátorka. Líčila, jak se za posledních 6 měsíců neskutečně zhoršila schopnost lidí rozumět mluvenému slovu! A to je ta operátorka přesně na tohle školená a má mnohaletou praxi, aby znala psychologii člověka, který je ve stresu a dokázala na něj mluvit extrémně jednoduše. Prostě nezapíchnutá Češka mluví na zapíchnutého Čecha jasně a srozumitelně v těch nejjednodušších větách česky a on jí vůbec nerozumí! Prý se pak dotyčný dostane do takové patové situace, že raději zavěsí, aby se dál neztrapňoval. Pak mi kamarád vyprávěl opačnou situaci, že se pokoušel nějaké paní na dispečinku vysvětlit situaci okolo autonehody a tam to bylo zase obráceně. Ona byla zapíchnutá a vůbec nebyla schopna pochopit situaci a kam má poslat sanitku. A to je teprve začátek! V průběhu zimy ještě uvidíme věci!

I osobně už mám docela dost zkušeností se zapíchnutými a mohu zodpovědně prohlásit, že mnozí už nejsou svéprávní. Melou úplné kraviny, nemyslí jim to, něco řeknou a za minutu řeknou opak, za dalších 5 minut už nevědí, že s vámi vůbec mluvili, selhává jim obecně krátkodobá i dlouhodobá paměť, jsou totálně zmatení, dezorientovaní a nespolehliví. Mají problémy jezdit autem a všichni strašně smrdí! A to je teprve začátek! Podzim je tady a ti co šli první na porážku už prý podle odborníků začnou brzy kolabovat. Statistické křivky úmrtí v různých částech světa se již od začátku září začaly zvedat o viditelných 20 % navíc. Zajímavé je, že o tomto problému už začínají mluvit i majitelé pohřebních ústavů v Americe a v Británii. Všichni se shodují na tom, že rok 2020 byl z hlediska úmrtnosti podprůměrný. Ano, čtete dobře! Přestože měla být strašlivá smrtící pandémie, tak lidí umíralo méně. Oni si to nedokáží vysvětlit, ale já ano. Lidi totiž seděli doma na zadku a nechodili k doktorům, a tudíž se zmenšilo procento těch, které by za normálních okolností “vyspělá západní medicína“ sprovodila ze světa. Zatímco v roce 2021 přišla toužebně očekávaná záchrana před tou strašlivou nemocí v podobě vakcíny! A teprve tehdy se začalo fakt natvrdo umírat! Pandemie tedy nezačala v roce 2020, ale až 2021 a jedná se o pandemii idiotizmu, debility a kognitivní disonance!

Ale zpět k volbám:

Když už jsme si to všechno ujasnili, znovu zopakuji otázku: Opravdu si ještě myslíte, že by tyhle rozpadající se kreatury měly mít právo o něčem rozhodovat?

Zbylo nás tady 44 %, čili 5,7 milionu skutečných lidí. Na rozdíl od zombíků, my máme před sebou světlou budoucnost, oni ne. Takže jde o nás a jak si to uděláme, tak to budeme mít.

Ten, kdo se stane prvním vůdcem a je jedno jestli dosazeným nebo zvoleným, bude mít velmi nezáviděníhodnou pozici. První, co bude muset totiž udělat, bude kousnutí do tohoto velmi kyselého jablka. Tím si popularitu opravdu nezíská, ale bude to muset udělat. Vydávání volebních průkazů by mohlo být docela jednoduché. Stačí k tomu nějaký scanner a víme hned, kdo je zapíchnutý a kdo ne. Buď budete mít vakcinační pas nebo volební průkaz. Obojí zřejmě nebude možné. Dokonce je jedno, jestli dotyčný dostal ostrou dávku nebo placebo. Tím, že to do sebe nechal vpálit, prokázal neúctu ke svému životu a zvolil si raději nebýt člověkem. Něco jako nepovedená sebevražda.

Je to celá řada problémů, které bude potřeba vyřešit, abychom se dopracovali až ke skutečným volbám podle GESARA.

Podle čeho bychom měli poznat vhodného vůdce?

Musí splňovat celou řadu kritérií:

Musí být nebo mít:

 • Zdravý
 • Duchovně vyspělý
 • Heterosexuál
 • Mít rodinu – aby správně chápal její obrovský a nezastupitelný význam
 • Čechoslovák jako poleno, pakliže zůstaneme v právním útvaru zvaném Československo. Jestli to bude jen Česko, pak to musí být buď Čech, Moravan nebo Slezan jak poleno.
 • Hrdý vlastenec
 • Hájit především zájmy Čechů/Slováků/Čechoslováků a legálně zde žijících národnostních menšin
 • Odmítnout jakoukoli vazbu na zločineckou EU – okamžitě zahájit CZEXIT
 • Vypovědět Istanbulskou smlouvu
 • Vystoupit z NATO
 • Prosazovat pouze vlastní měnu
 • Obnovit hranice, pohraniční pásmo, zavést znovu vojenskou pohraniční stráž a obnovit hraniční přechody
 • Zastavit imigrační politiku a zpětně vyhostit ze země všechny černé držky, které tady nemají co pohledávat, a to i včetně rodin a příbuzných
 • Obnovit vlastní Československou lidovou armádu
 • Zakázat úchylácké LGBT aktivity
 • Vyvlastnit a zestátnit strategický průmysl a zemědělství od zahraničních vlastníků nebo od místních vlastníků s vazbou na zahraničí
 • Budovat hospodářskou samostatnost a soběstačnost
 • Navázat zpřetrhané vazby na bratrské slovanské národy a zejména Rusko
 • Zakázat provoz jakýchkoliv neziskovek na našem území bez výjimky
 • Zakázat politické strany obecně
 • Zahájit vyšetřování všech popřevratových politiků, včetně místních samospráv

Nesmí:

 • Být vakcinovaný
 • Být homosexuální či jinak úchylně LGBT orientovaný
 • Být cizí národnosti, ani jeho rodiče
 • Mít vazbu na jakýkoliv zahraniční kapitál
 • Hájit zájmy jakékoliv korporace
 • ….. a tak by se dalo pokračovat dál a dál ….

Vzhledem k tomu, že takový tu stejně není, tak se není o čem bavit.

Když si normální, běžný a myslící člověk – vlastenec pozorně přečte uvedený seznam, tak musí uznat, že tam není nic špatného. Naopak! Jsem dokonce přesvědčen o tom, že celá starší generace našich babiček a dědečků by ho považovala za naprosto normální a přirozený. Dokonce by se možná i většina lidí ve věku 30-60 na těchto bodech shodla, pakliže by tam nebyly nějaké jejich parazitní osobní zájmy, jako například: politická koryta, evropské dotace, hájení zájmů liberálních a zločineckých neziskovek, vrácení nějakého dluhu svému páníčkovi, třeba za drahá studia svých dětí v Americe, za peníze od Soroše na páchání trestné činnosti a účast ve zločineckém Aspen Institutu, za ústupky v evropské komisi, či za jakoukoliv jinou prasárnu, kterou dotyčný v minulosti udělal. Jinými slovy, vlastencem může NEBÝT jen nějaká úplatná děvka. Každý normální člověk tíhne přirozeně k vlastenectví.

Vlastenectví u nás hodně zesláblo, protože si každý musí nutně uvědomovat, že není být hrdý na co. Ale když by se měla znovu budovat naše vlast na úplně nových základech, jsem přesvědčen o tom, že by se to rozjelo s úplně jinou energií, jako když se v roce 1945 budovalo vše od nuly. Představte si, že by se nějaký charizmatický vůdce objevil a první, co by udělal, by vyhodil ředitele České televize z okna, sedl by si před kameru a začal by říkat PRAVDU!!! Umíte si představit to zděšení? Přes hranice na západ by utíkala hejna krys a chtěla by žádat v Německu o politický azyl, jenže by nebylo kde! Dr. Fuellmich by je rovnou posílal k Norimberskému tribunálu.

To nejsou žádné fantazie romantického snílka, ale realita, ke které už dochází na mnoha místech na světě. Ten obrovský posun k vlastenectví je teď nejvíc vidět v Americe díky Prezidentu trumpovi a jeho hnutí MAGA (Make America Great Again). Také vlna nebo spíš Tsunami hnutí QAnnon udělalo své, a přestože byli Američané i v minulosti hrdí na svou vlajku a na svou zemi, tak teď je to opravdu možné nazvat vlasteneckým šílenstvím!
Druhou zemí, kterou se vlastenectví šíří jak nezastavitelná lavina, je Rusko. Opět stejný princip. Velký a silný vůdce, který hájí zájmy lidu, dokáže neuvěřitelné věci. Minulý týden skončily volby, ve kterých zvítězila téměř jednohlasně jediná strana Jednotné Rusko, jejímž představitelem je nejen samotný putin, ale i charizmatický generál sergej šojgu. Velevážený Pan putin tak pokračuje v demontáži DeepState v Rusku mílovými kroky. Nejprve se mu podařilo prosadit do ústavy zásadní změny a teď ovládl celou státní dumu. Pochopitelně opět bude přiblblý západ vyřvávat nesmysly o diktatuře a konci demokracie, ale tomu už stejně nikdo nevěří. Lidé v Rusku to všechno vědí správně a jsou mu oddaní jako psíci! Chápu je a závidím jim!

Ta lavina postupně přechází na další země. V Bělorusku vyhrál volby opět Alexandr Lukašenko s výsledkem 80 % hlasů. Letos v květnu se konaly volby v Sýrii a Bašár Asad získal neuvěřitelných 95 % hlasů. Západ se z těchto výsledků může podělat a už neví, jak tyto skutečné hrdiny a vlastence očernit. Jenže ta vlna se už nikdy nezastaví a další vývoj na planetě je daný. Od otrockého matrixového rozdělení na levé a pravé, červené a modré, liberální a radikální, svět dospěl do stavu, kdy už žádné dělení na levé šmejdy a pravé šmejdy není možné. Jdeme do finále a tyto hry už se hrát nebudou. Buď čůráš s námi nebo proti nám!

Letos je do voleb zapsaných 22 politických stran! To je absolutní nesmysl, který jen ukazuje, v jakém stavu rozkladu se společnost nachází. Politické strany a „názorová pestrost“ obsažená v programových prohlášeních je jen odrazem „pestrosti“ celé společnosti. Tedy pestrosti ve smyslu – od naprostých zločinců a grázlů, přes sluníčkáře, liberály, buzeranty, až k „mírumilovným“ ekoaktivistům a zeleným pirátům. Těch pár jakž takž probuzených z Aliance národních sil a Volného bloku, kteří to v zásadě myslí s lidmi dobře, společnost dostatečně neocení, protože ani neví, že je něco na stávajícím stavu špatně.

Model rozdělení politického spektra na různé části, kde každá z částí slouží pouze k tomu, aby co nejvíc škodila lidstvu jen jiným způsobem, už definitivně skončil. U nás to ještě nepochopili ani politici, ani lidi. Nejlépe to lze vidět v Americe, kde rozdělení na demokraty a republikány ukázalo prohnilost tohoto politického systému. Volby skončily fiaskem. Satanističtí vládnoucí demokraté, aby se mohli udržet u koryt, upláceli republikány, aby drželi hubu. Když se odhalil volební podvod, tak mnoho demokratů zděšeně uteklo k republikánům a mnoho republikánů zradilo svou vlastní stranu. Znemožnili se všichni. Nové hnutí MAGA ukazuje novou cestu, kde roztříštěná politika proti lidem byla nahrazena vlasteneckým hnutím pro lidi, a tak to také zůstane. Tento model je potřeba prosadit všude. Ve vlasteneckém hnutí se už nikdo neschová za nesmyslné liberální názory, protože to jednoduše nepřežije. „Vlastenec“ bude hlásat nevlastenecké kraviny a dostane provaz za vlastizradu. A je to úplně stejné i v ostatních oblastech. Člověk bude plácat nesmysly o vakcíně, jako že je prospěšná, a že je to jeho názor, na který má právo. Tak OK, nechá si to vpálit a umře. Jejich špatné názory a postoje je oba zabily. A takhle to bude se vším, každý padouch bude dříve či později odhalen.

Proto nepotřebujeme žádné politiky, ani žádnou politiku. S tím je konec. Zvolíme si vůdce a buď bude pracovat pro lidi a správně, pak ho budeme velebit nebo když nebude pracovat správně, ale třeba jen proto, že na to nebude mít vlohy, tak ho vyměníme. Když bude pracovat proti lidem, tak ho pověsíme. Jednoduché kritérium, jednoduché řešení! Teď to bylo tak, že se každý mohl ve volebním programu vylhat, jak chtěl, nedodržel ani jeden slib a zpitomělý lid ho po 4 letech zvolil znovu.

Vlna probouzení ze spánku zasahuje i evropské jádro západu čili Británii, Francii a dokonce se možná probudí i nejvíc zotročená Austrálie a Kanada. Zde uvádím seznam vůdců, kteří už jsou na pozicích nebo by měli být oznámeni po odhalení:

 • Amerika – zůstává donald trump, viceprezident JFK Jr.
 • Rusko – zůstává vladimir putin
 • Kanada – Romana Didulo
 • Británie – Princezna Diana
 • Německo – Reiner Fuellmich

Prezident donald trump zaznamenal ve volbách 2020 drtivé vítězství, přestože to ještě nebylo zveřejněné. Další státy budou následovat, až se celá mapa Ameriky obarví na červeno.

Prezident vladimír putin teď předvedl v Rusku podobný mistrovský kousek.

Máme nové kritérium, podle kterého můžeme měřit probuzení národa té které země. Podle toho, v jaké fázi přechodu od klasické politiky k vlastenectví se daná země nachází, lze určit míru osvobození od otroctví. Vypadá to, že na prvním místě je Rusko, Sýrie a Bělorusko. Všechny 3 země jsou vzájemně spřátelené a pod ochrannými křídly vladimíra putina. Jakmile se decertifikují volby 2020 v Americe, vznikne jednotná vlastenecká vlna i tam. A jak je na tom Česká banánová republika se zahnívajícími 22 politickými stranami? Tohle by šlo právě teď snadno změnit. Kdyby k volbám ještě došlo a Aliance národních sil nebo Volný blok by získaly 35 %, tak bych uvěřil, že se národ opravdu probudil a naštval. Jenže to se bohužel fakt nestane!

Závěr

Jestliže se volby přece jenom budou konat, šel bych na jistotu a volil bych jednu ze dvou uvedených vlasteneckých stran. Můžeme doufat, že se pak kluci po volbách nakonec nějak domluví a vznikne z toho aspoň slušný vlastenecký základ do budoucna. Zřejmě to u nás bude trochu pomalejší, ale aspoň si ty naše vlastence tak trochu nanečisto otestujeme!

V každém případě si nelze vůbec dělat nějaké iluze, že volby nebudou ještě postaru zmanipulované a že nakonec si to stejně Babišák nějak zařídí. Těžko poznáme, jestli blbý výsledek znamená ukradené volby nebo další špatná rozhodnutí obrovského množství voličů, většinou i zapíchnutých. Vzhledem k tomu, že o nic nejde, tak jsem v klidu.

Volby podle GESARA už budou jiná liga, ale do té doby se odehraje obrovské množství událostí, které zahýbají myšlením každého člověka. V každém případě už teď je jasné, koho budeme dříve či později potřebovat. Silné vlastenecké vůdce s pevnou morálkou a charakterem! Zdravé jedince s duchovním přístupem k životu. Skromné lidi, kteří jsou ochotni pro budoucnost lidstva něco udělat a nečekají, až jim někdo za to dá třicet stříbrných. Určitě mezi námi jsou, ale kvůli absenci exhibicionizmu o nich málokdo ví. Nastal čas je začít hledat!

Silné jedince a budoucí vůdce mimochodem poznáte podle toho, že čtou Křesadlo!