Geopolitika

Den D – velké odhalení

Tak je to konečně tady! Po všech možných i nemožných odkladech, po týdnech krutého čekání, nastal den D.

Pro neangličtináře – v úvodním obrázku je napsáno – odinstalace Deep State, buďte trpěliví, vaše země bude brzy obnovena.  

Prezident trump dosáhl svého vítězství nad silami temna a zla a zítra, 20. 1. 2021, předá vládu nad Spojenými státy armádě. Scénářů bylo hodně a temná strana měla spoustu možností vzdát se. Ke svojí vlastní škodě hráli tu přiblblou hru až dokonce, a to je všechny bude stát život. Pro nás dobře. Čím méně zrůd zůstane na této planetě v novém věku, tím lépe se nám bude žít. Jakmile armáda dokončí svou práci a vyčistí planetu, pravděpodobně se Pan Prezident trump ujme úřadu jako první prezident v nově obnovené republice. Jestli bude prezidentem nebo králem, je v tuto chvíli nepodstatné. Nebo jestli si zvolí nějakého schopného zástupce místo sebe a bude se věnovat něčemu jinému. Necháme se překvapit. V každém případě je to jako v pohádce, dobro vyhrálo nad zlem.

Tento článek ale bude o něčem jiném, než o politických faktech. Nechci fušovat do řemesla alternativním webům, které mají své statečné redaktory a ještě statečnější informátory v různých tajných službách. Tyto vlastenecké weby dělají hrdinskou práci většinou zadarmo a s rizikem stíhání a smrti. Nesmírně si vážím všech těch statečných lidí, kteří se zasloužili o to, aby se neustále probouzely další milióny oveček. A jako vděk pak musí číst v komentářích kritiku, bláboly a urážky od těch tvrdě spících. To je důvod, proč jsem na tomto webu žádné komentáře nepovolil! Jednoduše mě to nezajímá! Kdo to chce číst, ať to čte a kdo nechce, ať čte „IDĚS“, „HOVINKY“ a další zvěrstva.  

Síly zla a síly dobra

Za posledních několik století nestály proti sobě síly zla a síly dobra tak otevřeně tváří v tvář, jako za posledních několik let. Dobro bylo zastoupeno jen jedinci, kteří zpravidla špatně končili na popravištích. Později se rozšířily „sebevraždy“ nožem do zad a následným pádem z okna. Zlo mělo přesilu, takže to byla v podstatě pouze hra zlých se zlými na modré a červené, na levé a pravé, ale vždy to byly jen zkorumpované politické strany, které obě vlastnil Deep State, aby vytvořil iluzi volby. Je to totéž, jako se značkami oblečení nebo bot. Někdo kupuje Adidas, někdo Nike, ale málokdo ví, že všechny peníze nakonec skončí ve stejné kapse a odlišnost, rozdílnost nebo pestrost, je pouze zdánlivá, falešně a uměle vytvořená pro zabavení mas. V České republice bylo ze stejného důvodu záměrně vytvořeno nepřehledné množství politických stran, aby se v tom dokázal vyznat jen málokdo, aby se v tom ale každý našel a mohl si vybrat „tu svoji“ a hlavně, aby se vytvořil jakýsi dojem „ostrého“ politického boje. V okamžiku, kdy bylo vládě nařízeno Deep Statem zavést Covid podvod a zničit ekonomiku, celá vláda se sešikovala do jednoho houfu a nikdo se neodvážil ani pípnout. Tak kde je to široké politické spektrum s pluralitou názorů? Jinými slovy: do nedávna bylo úplně jedno, jestli někdo volil ANO, ČSSD nebo ODS, protože to byla volba mezi zločinci A a zločinci B. V Americe to bylo totéž. Tam byla tvrdá diktatura tzv. „Demokratů“ proti „Republikánům“. Mezi Demokraty nebyl nikdo, kdo by nehájil zájmy Deep State a Republikáni byli dosazení rovněž Deep Statem a také zkorumpovaní, aby vytvářeli zdání opozice. Pěkně nechutné! Při prezidentských volbách 2020 se to ukázalo v celé nahotě.

Zvrat

S nástupem Pana prezidenta putina a Pana prezidenta trumpa se ale vše zásadně změnilo. Málokdo to ovšem vzal na vědomí a jel pořád dál ve stylu: „Já si přece mohu volit, koho chci!“ nebo „Já mohu sympatizovat s kým chci!“

A to je ten omyl a důvod, proč píšu tento článek!!!

Teď už to totiž není jedno, na kterou stranu se dám, protože už to není modré zlo proti červenému zlu, ale všechny barvy zla proti dobru. Dobrý člověk proti zlému. Bůh proti ďáblovi, atd.

Zkrátka trump s putinem zbavují lidstvo nadvlády satanských sil! Tak jsou dobří a jsem-li člověk s lidskou duší, musím se dát na jejich stranu. Hotovo, tečka. Neexistují žádná ale! Nevědomost neomlouvá! Kdo stojí na druhé straně, tak stojí na straně satanismu a to se všemi důsledky z toho vyplývajícími. Přestože třeba i nevědomě, ale stejně obhajuje zlo, korupci, kriminalitu, války, zvrácenosti, LGBT, pornografii, drogy, obchod s lidskými orgány, obchod s dětmi, satanistické rituály, obětování 5ti měsíčních dětí, zabíjení statisíců dětí ročně za nepředstavitelně krutých okolností kvůli Adrenochromu pro satanské elity apod. Souhlasí, aby se mohl prezidentem Spojených států stát masový vrah Bush, teplouš Obama, krvavá satanistka Clintonová, nebo slizký a úchylný Bidet, který 40 let pracuje na plánu prodat Ameriku Číně, který zavraždil svoji první i druhou manželku a svého vnuka nechal obětovat na satanistických rituálech, jen kvůli postupu v zednářské hierarchii!

Když někdo namítne, že tohle všechno třeba každý neví, tak to je právě přesně ten důvod, proč píšu tento článek – aby se to dozvěděl v plné nahotě!

Lidé, o kterých mluvím, nevypadají nijak odlišně od těch normálních. Nechodí na žádné satanistické seance a nenosí krvavé pentagramy na bundách. Jsou jen velmi omezení, žijí si své životy, sledují televizi, nosí roušky, mají zamluvené pořadí na vakcinaci a mají v hlavě naprostý chaos a nebo prostě prázdno. Přesto má takový člověk velkou potřebu prezentovat své zvrácené názory na Facebooku, aby se ujistil, že je mezi svými. Tak například si dá na Facebook záznam z ČT24, kde se velmi ostře kritizuje trump za to, že je to slaboch, a že není ani ochoten uznat porážku a důstojně odejít. Pak mu tam jeho vypečení přátelíčci dávají lajky a plácají ho po zádech, jak to tomu trumpovi nandal. Tak jsem zvědav, jak se budou tito lidé tvářit, až se to všechno odhalí a začnou se postupně dozvídat, čemu věřili a na jaké straně stáli. Jestli budou zase padat masky nebo jestli se budou rychle převlékat kabáty a korouhvičky obracet po větru, jako už mnohokrát v našich dějinách. Bylo by dobré, si všechna tato individua důkladně zapamatovat.

Ty masky vlastně paradoxně padají už rok, přestože v období hry na Covid si ovce myslí, že je v módě masky nosit. Dříve by člověk musel umět číst myšlenky, aby zjistil, co je kdo zač. Dnes ale poznáte idiota na první pohled. Např. sedí jen s manželkou v autě a oba mají roušku, nebo si jde do lesa zaběhat s rouškou, anebo jde po chodníku v roušce, a když vidí „bezrouškaře“ (čili normálního myslícího člověka), přejde na druhý chodník. Padají masky i v rodinách, rozhádali se rodiče s dětmi a sourozenci mezi sebou, rozhádali se přátelé a kolegové z práce. Je to dobře, že se to stalo, aspoň bude v nové době jasné, co je kdo zač.

Speciální kategorii idiotů tvoří umělci. Při všech politických zlomech se vždy zformovala garnitura umělců, kteří došli k závěru, že mají mandát, aby mohli kecat do věcí, kterým vůbec nerozumí. Přemýšlel jsem, čím to je způsobené a myslím si, že je to problém přebujelého EGA. Umělec stojí na podiu a svou performancí přivádí davy k extázi. Dokud se drží jen svého řemesla, třeba muziky, herectví a jiných druhů umění, je vše v pořádku a klidně ať je na to patřičně hrdý. Problém nastává tehdy, když nějakou zvláštní dedukcí dojde k tomu, že i jako člověk se cítí být vyvolený k pronášení filozofických mouder a rad na veřejnosti a šíření svého přebujelého ega mezi masy. Dotyčný pitomec si vůbec neuvědomuje, že zpravidla to, co mu příroda nadělila v uměleckých schopnostech, mu zase chybí jinde. Většinou je to v oblasti intelektu nebo schopnosti zdravého lidského úsudku. Tyto celeblitky pak většinou stojí na straně zla, protože zlo je doposud platilo a zlo jim umožnilo cestu vzhůru. Oni si bohužel nevšimli, že byli systémem zneužiti a myslí si, že udělali kariéru díky své genialitě. Přiznám se, že v některých případech mám problém dotyčného umělce (pakliže je to muzikant) dále poslouchat, přestože se mi doposud jeho muzika líbila. A vědomí, že jako člověk zcela selhal, že je to vlastně jen lidský bezcharakterní odpad, mě nutí přehodnotit i postoj k jeho tvorbě.  

Závěr

Užijme si plnými doušky čas opojného vítězství, kdy je lidstvo poprvé po 16.000 let svobodné.  Buďme šťastní, že jsme mohli být při tom. Zároveň nás, kteří víme, o co se tady hraje a jedná, to zavazuje k další práci. Hned jak se z tohoto opojení probudíme do reality, uvědomme si, že začíná dlouhá a trnitá cesta, po které budeme muset projít, než vrátíme neprobuzené lidi a přeprogramované bioroboty k jejich původnímu lidství. Na té cestě budeme muset od-programovat naši přeprogramovanou mladou generaci od závislosti na všech výdobytcích satanské civilizace, jako jsou telefony, počítačové hry, sociální sítě, jůtůbeři, influenceři a další debilo–beři. Musíme ukončit monopol americké válečné, zvrácené, sexistické a krvavé kinematografie, aby mohly národy začít produkovat svoji vlastní tvorbu. Hudbě bychom měli vrátit její původní úkol – povznášet! Zbavit se falešných dějin, očistit vrstvy bláta na velikánech minulosti a odsunout na smetiště dějin všechny falešné a uměle vytvořené modly. Zbavit se všech náboženství, která byla nositelem lidského útlaku a utrpení, vykonavatelem zvůle světovládců. Nikdo nepotřebuje žádné prostředníky mezi člověkem a Bohem, protože každá lidská bytost může komunikovat se Zdrojem sama. Zbavit se přebujelé administrativy, politiky, zjednodušit ekonomiku na nejmenší možné minimum – jedna rovná daň z příjmu 15% pro všechny. Držet se Pravdy a svobody slova, být hrdými vlastenci a nikdy nedopustit návrat zla.