Geopolitika

Proč nemůže donald j. trump nikdy prohrát!

Aneb – trocha optimizmu přímo do žil!

Objevilo se v mém okolí několik lidí, kteří přes svoji dosavadní pevnou víru ve vítězství světlých sil začali po včerejších událostech ve Washingtonu ztrácet hlavu. Takový člověk bez hlavy není hezký na pohled, tak tento článek bude moje vakcína optimizmu do žil.

Na začátek jen malá poznámka. Píšu jména lidí s malými písmeny, protože je to tak správné, není to omyl, již pracuji na článku, který to podrobně vysvětlí.

Prezident trump nemůže nikdy prohrát!!! Proč? Protože už dávno vyhrál. Ale pěkně popořadě:

1. Volby prezidenta USA

Z hlediska volby prezidenta, byly tyto volby zbytečné, protože žádného prezidenta už nebylo potřeba volit. Toto téma by vydalo na samostatný článek, takže teď jen stručně: Veškerý obchod a finance na světě patří pod jurisdikci námořního práva (Maritime Law, Admiralty Law). Všechny státy světa jsou firmy a řídí se tímto právem. Jednotliví lidé jsou také firmy. Státy – firmy, jsou zaregistrované v obchodním rejstříku v Londýně a mají svoje IČ a majitele. To samé platí i pro lidi (rodné číslo je jako IČ) a platí to jak pro Českou Republiku (Czech Republic Ltd.), tak i pro Spojené státy (United States of America Inc.). Vše lze dohledat. Kdyby Spojené Státy nebyly firma, ale svobodná a nezávislá republika, nikdy by nemohly zkrachovat, protože to nejde. Ale protože jsou, tak firma Spojené státy zkrachovat může stejně, jako kterákoliv jiná firma. Spojené Státy šly do likvidace už někdy v roce 2016 (nevím přesně, ale je to jedno) a rozhodnutí o likvidaci nabylo právní moci 5. 11. 2020. I kdyby byl zvolen prezident 3. 11., tak by jeho funkční období trvalo celé 2 dny! Celý svět se upínal na volby prezidenta jako na něco velmi zásadního, a přitom to byla jen past, jak načapat při činu celou zkorumpovanou svoloč, která se na tomto zločinu podílela. Výsledky voleb měly být vyhlášeny do 14. 12., ale kvůli soudním sporům se tento proces protáhl až na 6. 1. 2021. Tím je hotovo, volby splnily účel a dál není potřeba se tím zabývat. Výsledky jsou zcela irelevantní.  

Současně se na volbách dokázala dokonale odkrýt i mediální žumpa – MSM. Nejprve všechna média vyhlašovala vítěze voleb jen na základě nějakých čísel, která vydal Dominion – systém na výrobu podvodů. Dokud nevydal sbor volitelů verdikt, nikdo z médií si ani neměl dovolit pípnout o tom, kdo vyhrál nebo nevyhrál! Arogance médií je bezbřehá! Navíc, při znalosti výše uvedeného, je jakékoliv vyhlašování vítěze voleb směšné a jen to dokazuje, že dotyční nemají ani ponětí, co se tady odehrává.  

2. Kdo je trump a kdo za ním stojí

Likvidace Deep State je plánována přibližně 100 let. Posledních 40 – 70 let je již konkrétně rozpracováno, co se kdy a jak stane, a to s naprosto dokonalou přesností a synchronicitou. Jakto? Protože síly, které ovládají tuto planetu a lidstvo více než 16.000 let, jsou tak technologicky vybavené, že normální smrtelník nemá sebemenší šanci se tomu postavit. Nikdo z „normálních“ lidí, žijících na této planetě, nemá šanci vzdorovat této technokratické přesile. Ti, co se o to pokusili, dopadli špatně. Nechci příliš otvírat otázku struktury vládnoucích elit, ale nemohu se vyhnout alespoň hrubému náčrtku: Nejvyšším řídícím prvkem jsou mimozemské entity, které řídily z podzemních základen a měst celý hierarchický systém přisluhovačů, který doposud vykonával jejich vůli. Takže všichni ti illumináti, zednáři, banksteři, tajné kluby a lóže, to byli jen ocasové, kteří se zaprodali satanovi a vykonávali tu nejodpornější službu pro smradlavé a ohavné kreatury, zalezlé kdesi pod zemí.

Ve vesmíru existují rasy nám nepřátelské, jako právě například Archonti, Reptiliáni, Šediváci a další, ale také síly, které jsou na straně lidstva a chtějí mu pomoci (např. Plejáďané). Rada galaktické federace je nejvyšší orgán, který rozhoduje spoustu důležitých otázek v naší galaxii, jako např., jestli si už lidstvo zaslouží pomoc zvenku nebo jestli nás ještě nějakou dobu nechají trpět. Je od nich hezké, že se někdy okolo roku 2000 rozhodli nám pomoci a postupně vypověděli Archontům podnájemní smlouvy a vyhnali tu nejhorší vesmírnou verbež ze Země. Bez tohoto kroku by nešlo dělat nic dalšího. Již od 90. let se sem na Zem muselo dostat dostatečné množství světelných bytostí, které začaly měnit vědomí lidí. To se muselo stát proto, že jsme tak duchovně zaostalí, že bychom si sami nedokázali pomoct. Někteří se sem narodili standardním způsobem, někteří použili techniky výměny duší a vlezli si do již dospělého těla. Je jich celkem 144.000 a každý má svůj úkol. Jejich schopnosti jsou v porovnání s běžnými lidmi obrovské. Od loňského roku je planeta uzavřená a kontroluje se každá loď jak směrem ven, tak i dovnitř. Přijde vám to jako úryvek z Hvězdných válek? Nenechte se mýlit! Tohle je realita!  

donald a melanie jsou jedni z těch výjimečných, světelných. Mohou žít tak dlouho, jak je potřeba, dokáží využívat mozek řádově více než my lidé, dokáží cestovat v čase dopředu i dozadu apod. Mimochodem, na trumpa bylo od okamžiku, kdy oznámil svou kandidaturu na prezidenta, spácháno okolo tisíce neúspěšných atentátů. Neumím si představit, že by to mohl někdo zvládnout bez možnosti cestovat v čase!

Další nezbytnou složkou našich pozemských možností je armáda. Všechny kroky by byly odsouzené k zániku, kdyby nebylo vůle armády k osvobození lidstva. K trumpovi se přidalo minimálně 800 nejvyšších generálů ze všech možných oblastí, armáda, námořnictvo, určité významné části tajné služby, letecké síly, NSA a další. Tito lidé jsou mu plně k dispozici a nechají se od něj řídit. Vědí, co on je zač, a že jeho plány jsou tak dokonalé, že nemají šanci na tom nic vylepšit.

Současně mu velmi intenzivně, přestože to není moc vidět, pomáhá i další bytost z jiného světa, kterou je Prezident putin.

Aby toho nebylo málo, tak je tady ještě určitá skupina lidí, kteří v minulosti předstírali svou smrt, aby se stali pro Deep State neviditelnými a v přísném utajení s novou identitou pomáhali plánovat tuto operaci desítky let dopředu. Uvedu zde jen jednoho z nich, přestože vím, že jich bude mnohem víc. Je jím syn prezidenta johna fitzgeralda kennedyho – malý john john. Se svou ženou a s pomocí donalda trumpa nafingovali havárii svého letadla a v utajení celý život plánovali svržení Deep State.

3. Načasování

Aby byla jistota, že se akce nezvrhne, musela se uříznout té „hydře“ nejdříve hlava. To byla nejnebezpečnější operace a na ní závisely životy nás všech. Bylo to provedeno 24. 12. 2016 za pomoci speciálních jednotek a bylo potřeba zničit všech 13 pokrevních rodových linií, žijících v Benátkách. Bylo nutné to udělat rychle a všechno najednou. Nebyl druhý pokus a nebylo možné selhat. Každá z rodin disponovala tak obrovskou mocí, že kdyby se zničilo jen 12 rodů a jeden zůstal, okamžitě by se zrychlily akce na odstranění lidstva a jsem přesvědčen, že do roka by zůstalo na planetě jen těch nezbytných 500 miliónů otroků.

Operace se povedla a bylo možné pokračovat v chytání těch zbývajících několika miliónů zločinců. Pochopitelně velmi rychle, aby se jich vyplašilo co nejméně. Někdy na konci roku 2017 došlo k překročení bodu zvratu, kdy byl Deep State již tak poškozen, demoralizován, ztratil řízení a ztratil financování, že už nebyla šance, že by se mohl znovu vzchopit. Samozřejmě jeho poskoci mohou ještě napáchat spoustu zla a škod, ale už se nikdy nedokážou chopit moci v tom rozsahu, jako dříve.

4. Divadlo

Proč se tedy ještě hraje divadlo, když je vše pod kontrolou? Kvůli spícím lidem. Nikdy by to nepochopili. Troufnu si říct, že zde na planetě žije více než 7 mld. lidí a z nich bylo před nástupem trumpa probuzených maximálně tak 0,1% a možná i to je velký optimismus. Teprve postupné odhalování těch nepředstavitelných šíleností, které se odehrávaly pod našima nohama v tajných tunelech a v podzemních městech, které byly vytvořeny třeba i 30 km pod zemským povrchem, začalo lidi probouzet. Byly tam technologie, o kterých ani nemáme tušení, že vůbec existují, dalo se tam žít stovky let bez toho, aby se muselo na povrch. Až tyto postupně odkrývané skutečnosti začaly lidem otevírat oči. Stupňující se lži v médiích jsou už tak nestoudné, že v procesu probouzení také sehrály určitou roli, ale opačnou, než Deep State plánoval. Jejich lži už totiž začínají být tak průhledné, že díky tomu spousta lidí „procitá“. Překvapivě si myslím, že další bambiliony probuzených, má na starosti strýček covid, který v kombinaci s neschopným zdravotnictvím vykonal svou práci. Medicína se znemožnila v přímém přenosu a farmaceutický průmysl zrovna tak. Sice za cenu spousty mrtvých, ale asi to jinak nejde. Někteří potřebují ke svému probuzení velkou ránu do hlavy. Každý probudivší se jedinec zvyšuje kolektivní vědomí, a jakmile číslo dosáhne kritického počtu, bude to jako lavina. Jde o takzvaný fenomén „sté opice“. Myslím si, že jsme těsně před tímto bodem.

Závěr

V roce 2017 mohl trump za pomoci armády udělat rychlý konec a bylo by za měsíc po všem. Ale neudělal to pouze kvůli probuzení lidstva. Tato show pokračuje stále a její součástí byly i volby 2020, které byly vlastně úplně zbytečné. Kdyby trump dávno pozatýkal tisíce zločinců, neměl by pak to divadlo kdo hrát. Proto jim dá raději na nohu sledovací náramek a nechá je běhat. Další možností je, že popraví originál, ale použije mírně okleštěnou kopii – klona, aby tu roli dohrál. Je to jedno, stejně všichni skončí v Guantanámu na popravišti. Momentálně je Guantanámo zcela přeplněné a u jeho břehů kotví i vězeňská loď. Vše je plné. Zřizují se nové lokality na prozatimní pobyty dalších zločinců v táborech FEMA, které předtím připravili tito zločinci pro nás. Tak proč je nevyužít? Mohu být v klidu, protože tohle všechno vím. Vím, že to je jen hra, a že se tady hraje jen proto, aby se probudilo dostatečné množství lidí. Pak už další pokračování této hry nebude třeba. Proto tady sedím a píšu tenhle článek, abych měl čisté svědomí, že jsem pro to něco udělal. Zamysli se čtenáři, jestli třeba právě ty nejsi ta „stá opice“!