Geopolitika

Konec představení – falešná a zbytečná inaugurace

Náš milovaný donald trump opět nezklamal! Bylo asi 20 pravděpodobných scénářů, jak se může dvacátý leden vyvinout a nakonec to bylo stejně jinak. Proč se divím, je to s ním pořád stejné. Už to nejsou 5ti dimenzionální šachy, ale 10ti dimenzionální. Důležité je, že je divadlo u konce a začnou konečně hovořit zbraně.

Rozebereme si to pěkně popořadě.

Prezidentské volby

Z důvodu volby prezidenta byly prezidentské volby 2020 zbytečné, protože firma Spojené Státy Americké Inc. přestala existovat 5. 11. 2020. Když neexistuje firma, nepotřebuje ani prezidenta. To ale lidi neví, takže se musí hrát divadlo, aby se někteří neprobudili předčasně (v tuto chvíli ještě nikdo nechce, aby se lidi splašili). Firma neexistuje, není ani prezident. Jeho funkce byla zrušena se zánikem firmy. Skutečnost, že trump se chová, jako kdyby prezidentem byl, a předstírá, že jeho funkční období končí 20. 1. 2021, je součástí hry. Jeho mandát ve skutečnosti zanikl dne 5. 11. 2020 společně se zánikem firmy, 2 dny po volebním dni.

Kdo je vítěz prezidentských voleb 2020?

Žádný není! Ani kdyby volby nebyly ukradené, tak nemůžete zvolit prezidenta pro firmu, která zanikla, nebo víte, že za 2 dny zanikne. Volby byly zmanipulované a ukradené. Vměšování cizích zemí do voleb bylo masivní, podílely  se na tom různé státy, hlavně Čína, Itálie, Německo, Holandsko, Švýcarsko, Rakousko, ale i Česká republika (abychom v nějaké prasárně nechyběli, že!).

Volby se konaly 3. 11. a do 14. 12. 2020 měl být vyhlášen výsledek. Výsledek může vyhlásit pouze komise volitelů, nikdo jiný. Výsledek ale vyhlášen nebyl, protože probíhaly soudní tahanice. To však médiím vůbec nevadilo, ta si vyhlásila vítěze bez ohledu na cokoliv. Poslední termín na stanovení vítěze voleb byl 6. leden, kdy se měli vyjádřit volitelé z jednotlivých států a na základě toho měl kongres vyhlásit vítěze voleb. Ani to se se nestalo. Podle zákona platí, že když to nestihnou vyhlásit   6. ledna do 18h, žádný nový vítěz voleb není a zůstává ve funkci původní prezident. Tak proč se tady vlastně vůbec zabýváme inaugurací, když víme, že žádná ani být nemůže?

Inaugurace

Fiktivní inaugurace fiktivního prezidenta, „fiktivně zvoleného“ v podvodných volbách 2020, neznamená vůbec nic. Je to stejné, jako kdyby si zbývající členové satanského spolku Deep State uspořádali na soukromé zahradě další satanistickou seanci a jim sloužící média jim k tomu udělala reportáž. Nic víc! Otázkou je, co to udělá s lidmi! Lidi, kteří vůbec netuší, co by to pro lidstvo znamenalo, kdyby byl Bidet prezidentem, jsou v klidu. Lidi, kteří ví, že vítězství Deep Statu, v podobě Bideta znamená konec lidstva na planetě, už berou pistoli do rukou a jdou to ukončit. Krysy se naopak budou cítit v bezpečí, mají dojem, že „staré dobré časy“ jsou zpátky. Vylezou a začnou ještě víc škodit. Pojedou svoji kovidovou a očkovací propagandu na plné obrátky dál a tím se usvědčí další miliony lidí. To byl pravděpodobně ten důvod, proč bylo vůbec dovoleno, aby ta šaškárna proběhla.

Inaugurace byla předtočená dopředu, protože 20. ledna bylo ve Washingtonu jiné počasí, než je na záznamu (web kamery jsou svinstvo!). Někteří lidé, kteří se údajné inaugurace zúčastnili a byli vyfoceni ten den ve Washingtonu, měli jiné oblečení, než na záznamu. Média vysílala údajný přímý přenos, ale každá stanice v jiný čas (když už dělají podvody, to se neumí ani lépe domluvit?). Některým informátorům se podařilo získat předtočenou „inauguraci“ dokonce o den dříve! Místní obyvatelé Washingtonu, kteří byli dotázáni, tvrdili, že se nic ten den před Kapitolem neodehrávalo, ani odtamtud nebylo nic slyšet!

Zabezpečení Washingtonu bylo bezprecedentní. Cca 60.000 vojáků Národní gardy! Oplocení klíčových částí okolo Kapitolu, checkpointy, psi na výbušniny. Všechno bylo velmi neobvyklé. A ta „vysoká“ účast hostů! Srovnejte si to s inaugurací donalda trumpa 2017 – takhle to má vypadat!

Zabezpečení Inaugurace vyvolává celou řadu otázek. Obvykle se řeší ochrana těch, co jsou vevnitř, proti nebezpečí zvenku, ale tady to bylo obráceně. Žiletkový drát byl natažen na vnitřní straně plotu a veškeré šrouby a spony na plotě byly zvenku. Takhle se to dělá, když se chce někomu zabránit v útěku směrem ven! Že by venkovní vězení? V podstatě ano, vytvořili takovou zoologickou zahradu, aby opice neutekli, ale je to složitější. Washington DC je britské území, vlastněné britskou korunou na území Ameriky. Těchto 10 čtverečních mil tedy patří Deep Statu! Vše, co se odehrávalo v Kapitolu a v Bílém domě, bylo vlastně zasahování cizí mocnosti do politiky suverénního státu a to včetně voleb 2020! I z tohoto hlediska jsou volby neplatné. Prezident trump nechal toto území oplotit a tím všechny zločince uvěznil na jednom místě. Bílý dům byl po opuštění Prezidenta trumpa uzamčen a Bidet se umístil na Castle Rock, což je replika Bílého domu pro filmové účely. Z tohoto místa bude předstírat, že ovládá Bílý Dům! Přitom je to jen mediální show. Kongres ani sněmovna nefungují, všichni dostali volno do poloviny února. Také bych očekával, že vojáci Národní gardy po ukončení akce odjedou do svých působišť, ale ani to se nestalo! Dokonce začali přijíždět další!

Jinak musím říct, že deprese z tohoto satanistického rituálu jen tekla. I pohřby bývají veselejší! Rituální barvy oblečení, projevy, které vypadaly spíš jako nějaká zaklínadla! Mohli bychom pokračovat dál, ale je zbytečné se tím zabývat. Všichni byli úplně v depce, sedělo tam pár desítek lidí, kteří pravděpodobně odpovídají i počtu voličů Bideta a Kanála. Na ploše byly místo lidí vlajky a překvapivě vytvářely dojem vlajky Ruské federace! Absurdní divadlo!

Skutečnost

Uvedu v bodech, jak je to ve skutečnosti. Možná to bude některým nezasvěceným lidem připadat jako těžko uvěřitelná fikce, ale je to tak.

Pan donald trump se stal v roce 2017 45. prezidentem firmy Spojené Státy Americké Inc. Tato firma se neřídila původní ústavou Spojených států z roku 1776, ale zfalšovanou a překroucenou ústavou z roku 1871, kdy byla Amerika prodána britské koruně a stala se její kolonií podle námořního práva (Admiralty Law), které má nadřazenost nad zákony pevniny, i nad ústavou. Tato firma patřila Anglii a veškeré peníze byly do Anglie odváděny. Všechny státy světa byly firmy a všechny peníze odváděly do londýnské City. Všichni lidé byli rovněž subjekty podle námořního práva a tudíž zase jenom firmy. S lidmi se obchodovalo na speciálních burzách, stejně jako s jakýmkoliv jiným zbožím. Tak jako má mouka a ropa na burze nějakou hodnotu, stejnou hodnotu má i člověk – produkt. Člověk, ve významu živá lidská bytost s duší, podle námořního práva neexistuje. Zde existují pouze produkty, peníze a byznys. Proto se také tak s lidmi zachází, vždyť je to jen zboží, jako kterékoliv jiné. Člověk existuje pouze podle zákonů pevniny a tyto zákony se záměrně nepoužívají, právníkům a soudcům je jejich existence zatajena. Když napíšu jméno člověka – produktu podle námořního práva – napíšu ho s velkými písmeny, protože je to jméno firmy. Podle zákonů pevniny se živé lidské bytosti mohou pojmenovávat jmény, které se píší s malými písmeny. Živý svobodný člověk má nedotknutelná práva, o jakých se současným lidem – firmám, ani nesní.

Jestliže se donald trump rozhodl, že osvobodí lidstvo, tak velmi dobře věděl, do čeho jde. Musel nejen vyhubit bažinu, usekat hlavy celé chobotnici Deep State, vyhnat všechny zlé mimozemské entity ze Země, ale i zajistit přechod lidstva od námořního práva k právu pevniny. Donald trump odstavil Deep State od penězovodu, znárodnil FED a s ním všechny centrální banky světa. Zrušil a zničil všechna 3 centra moci Deep State, tj. Vatikán, London City a Washington DC. Zabavil jmění všech zločinců na planetě, zabavil peníze vatikánské i londýnské bance. A udělal tisíce dalších kroků, které byly nezbytné k osvobození lidstva.

Prezident donald trump ukončil svoje funkční období dne 5. 11. 2020, kdy oficiálně zanikla firma Spojené Státy Inc. Od té doby není ani firma, ani prezident. Vše byla jen hra a divadlo.

Dne 2. 11. 2020 založil ještě jako oficiální prezident novou svobodnou republiku Spojené Státy Americké 1776 (bez označení firmy Inc.) a vyhlásil GESARA/NESARA. Pro nově vzniklou republiku je potřeba uspořádat volby a připravit aktuální znění ústavy, navazující na původní ústavu z roku 1871, kdy byly Spojené Státy prodány do Britského majetku a ztratily veškerá práva. Dále je nutné mít připravenou novou měnu, která bude zcela oddělená od původního otrockého petrodolaru. Nový dolar má modrý pruh a je 100% podložen zlatem. Některé světové měny zcela zaniknou a většina zemí se vrátí ke svým původním národním měnám. Armáda Spojených Států všechny tyto skutečnosti ví a ctí je. Proto se také vojáci otočili zády k projíždějícímu Bidetovi. Celá generalita stojí za donaldem trumpem a nikdy tomu nebylo a nebude jinak. Jakmile bude Bidet žádat po armádě cokoliv, nebude na to armáda vůbec reagovat, protože nějaký samozvaný šmejd z podsvětí nemá co komu nařizovat.

Jestli se donald trump uvolí a bude ochoten dělat prezidenta nově vytvořené republice, to teď nikdo neví. Spekuluje se, že ano. Dle původní svobodné ústavy bývala inaugurace v březnu. Vypadá to, že by se mohl donald trump k této tradici vrátit.

Shrnutí

Od 5. 11. 2020 neexistuje firma Spojené Státy Americké Inc., ani neexistuje prezident. Deep State je postupně a celosvětově odstavován od moci. Nově obnovená republika je sice založená, ale není oficiálně vyhlášená, nemá ústavu a nemá prezidenta.

A v tomto bordelu si nějaká satanistická skupina pedofilních a zvrácených bestií uspořádá Inauguraci? Všechna média, která se tou temnou žumpou zabývala, ztratila vše! Kredit, licenci a poslední zbytky důvěry. Zařadila se na seznam firem k likvidaci. K smíchu! Nebo k pláči?

Co bude dál?

Teď už je představení dohrané dokonce. Kdo se měl odhalit, odhalil se. Trump udělal šachovou rošádu a skryl se za věž. Tou věží je armáda. Armáda teď musí dokončit svou rozdělanou práci a zločince pozatýkat a dopravit je na Guantanámo a nově i do Area 51, vyklizené po mimozemšťanech. Několik let probíhající vojenské tribunály budou pokračovat soudy na nejvyšších úrovních.

Následně musí v řádech dnů dojít k odstavení všech mainstreamových a prolhaných médií, protože to, co dosud předvedla, už opravdu stačilo. Musí přijít nouzové vysílání EBS (Emergency Broadcast System), aby se lidstvo dozvědělo konečně pravdu. Jakmile armáda dokončí odinstalaci Deep State, trump se bude moci vrátit a bude pokračovat ve své práci dál.

V jakém pořadí a v jakých časových intervalech bude vše pokračovat, ví asi jen šachový velmistr trump. Necháme se překvapit. V každém případě je to jako v pohádce, dobro vyhrálo nad zlem.

Důležité je vědět, že vše jede podle plánu, i když je to někdy napínavé. A jak pořád opakuji, trump nemůže NIKDY, NIKDY, NIKDY prohrát, protože už dávno vyhrál. Vše, co je vidět v televizi, a co bude vidět až do zavedení EBS, jsou jen pohádky ovčí babičky!