Zdraví

MATURITA LIDSTVA

Na úvod aktuální zprávy

Myslel jsem si, že už další článek nestihnu do Velkého odhalení napsat, ale kvůli globálním problémům, které způsobily posun v termínech, mám ještě možnost aspoň jeden příspěvek uveřejnit.

Došlo opět ke zpoždění a bylo by dobré si ujasnit, proč k tomu neustále dochází, proč je to všechno tak složité, a proč se všichni informátoři bojí v těchto závěrečných fázích uvádět jakékoliv termíny. Dostávám zároveň řadu dotazů na toto téma, které mě točí už jen nevyřčenou výčitkou: „Vždyť jsi říkal, že už to bude minulý měsíc a stále nic!“ Tak toto je moje odpověď malověrcům:

Současné osvobozování lidstva Aliancí je největší vojenská, zpravodajská, pozemská, mimozemská, Intel, PSY-OP… operace všech dob! Nemá ani vzdáleně srovnání s ničím, co zde na planetě kdy probíhalo aspoň v novodobých dějinách desítky tisíc let zpátky.

Kdo, s kým a proti komu? Kdo tady vlastně bojuje? Na temné straně stojí umělá inteligence, pod kterou se schovává rozsáhlá hierarchie mimozemských entit Archontů, Drakoniánů, Reptiliánů nebo Šediváků, polo-lidské kreatury mezi Ilumináty, zednáři a sionisty, spolu s křesťanskými církvemi a dalšími satanistickými uskupeními, ať se nazývají jakkoliv.

Na světlé straně stojí armáda světelných bytostí v čele s Galaktickou federací světla, Plejáďané a další lidstvu přátelští mimozemšťané, a také pozemští zástupci, které zastupuje Prezident trump, putin, melánie a další miliony pozemských světelných bytostí. Na straně světla kupodivu stojí už i zdravá jádra zpravodajských a vojenských institucí jako je NSA, CIA, americké námořnictvo a další.

Na obou bojujících stranách jsou využívány veškeré dostupné technologie pro výpočet pravděpodobných scénářů a časových os – kvantové počítače a technologie Looking Glass pro náhledy do budoucnosti. Současně je hojně využíváno cestování v čase, kdy se korigují chyby přítomnosti zásahy do minulosti a současně je nám pomáháno od vyspělejších budoucích generací zásahy do naší přítomnosti. Tyto technologie používají obě strany, přičemž světlá strana má k dispozici vyspělejší technologie, a tudíž má informační převahu nad temnou stranou. Na světlé straně je nejdůležitějším faktorem síla nejvyšších frekvencí Lásky, Pravdy a boje za spravedlivou věc. Motivy, myšlenky a činy, které jsou v souladu s vesmírnými zákony, jsou tou hlavní esencí vždy vítězící nad temnotou.

Když někdo v dnešních dnech argumentuje tím, že se pořád nic neděje, tak už to nelze nazvat jinak než slepota, hluchota a zabedněnost! Tito lidé vůbec nepochopili, jak dokonale dokázal fungovat Deep State, když byl ještě u moci a v plné síle. Tito naivní lidé si zřejmě myslí, že zločinci byli stejně omezení jako lidstvo samo, a tak dělají běžné chyby a zkrátka jim to už moc nejde. Asi zestárli, mají už dost nahrabáno, tak se na to vykašlali… Nic nemůže být dále od pravdy! Kdyby byl DS stále u moci, tak by žádné chyby nedělal a vše by jelo podle plánu na den přesně. Kdyby byl DS u moci a měl k dispozici všechny prostředky, jako je měl po celá tisíciletí, tak by nikdy covidová a vakcinační šaškárna neskončila, dokonce by ani na okamžik nezeslábla! Propaganda by jela na plné obrátky jednou provždy, až do vyhlazení 7,5 mld lidí! Internet by byl 100 % cenzurovaný, takže už byste nečetli ani tento článek, protože bych ho už nemohl napsat, neměl bych ho kde uveřejnit a vy byste si ho neměli na čem přečíst. Všichni bychom už v sobě měli smrtící vakcíny a těch pár posledních ještě nevakcinovaných lidí zahrabaných někde hluboko pod zemí, by hledaly tisíce zabijáckých dronů po celé planetě. Nikdo z lidí by už nevlastnil žádný majetek ani žádné dopravní prostředky a vojenská komanda by odvážela celé rodiny do koncentračních táborů. Tak to jenom pro připomenutí.

Cokoliv, co se odchyluje od tohoto dokonalého plánu popsaného v knize The Great Reset, je jasným a nezvratitelným důkazem vítězství sil světla!

Polevující mediální masáž? I v tom nejprolhanějším médiu ze všech, kterým je televize, už utichá covidová masáž – jak to vysvětlíte? Že jako už Covid skončil? Že měl smlouvu jen na dobu určitou a teď už odjel do Tunisu, kde bude napadat turisty na pláži? Nebo je to vysokou mírou „proočkovanosti“? Tak opět jenom pro připomenutí, kdyby to ještě někdo náhodou nevěděl: plán byl takový, že se v roce 2019 odpálí Covid-19 jako hlavní nástroj na vystrašení lidí (Covid-19 v březnu 2020? Ani to se jim nepodařilo spustit včas!?). Na základě této mediální kachny a pár mrtvých na ulicích ve Wuhanu odpálených 5G paprskem, se začali lidi masivně bát, začali nosit náhubky, postupně se testovali, čímž se rozšířila skutečná nemoc mezi lidi a následně se zfalšované statistiky použily jako důkaz, že nemoc skutečně existuje. Propaganda postupně dovedla lidi až k vakcinaci na přelomu roku 20/21, a protože se jedná o vakcíny s odloženým účinkem na půl roku, začnou vakcinovaní umírat nejvíc na podzim 2021. To by se svedlo na Covid-21, který je už dávno marketingově připraven, a byl by to další nástroj na prosazení ještě drastičtější vakcinace. A pak Covid-23… a dokolečka, dokola, až do konečného vyhlazení.

Dobrovolná vakcinace? Nejmonstróznější plán DS, který byl připravován 70 let a teď je to „jen“ dobrovolné? To je parádní prohra DS v přímém přenosu! A zároveň největší důkaz, že už DS žádnou velkou moc nemá, a že propaganda jede pouze vlastní setrvačností.

Roušky? Ty měly být už navždy součástí našeho outfitu jako znak otroctví lidstva. Rozhlédněte se okolo sebe: kolik vidíte okolo sebe blbů v respirátorech? Málo? Jak je to možné? Kde je policie, která by to mlátila hlava nehlava?

Cenzura internetu? Jasně, omezení jsou značná zejména na sociálních sítích, ale zdaleka ne taková, jaká měla být. Kdo je chytrý, dokáže to obejít. Všechno lze dnes na webu najít, někdy je to složitější, ale při troše šikovnosti… Tak například včera byl na webu záznam z amerického senátu, kde se střídali polodebilní senátoři před mikrofonem jako apoštolové na orloji a teď, po více než roce začínají řešit, jak to s tím virem vlastně bylo, odkrývají spiknutí Fauciho a BigTechu a teď teprve zjišťují, že je Amerika v totální válce s Čínou! Sice ještě vůbec netuší, jak hluboká je králičí nora, ale i tohle je neuvěřitelný úspěch! Jak je možné, že se to vůbec mohlo objevit na internetu?

https://www.bitchute.com/video/FJyVi7wyNVyT/

Nemohlo by to mít třeba souvislost s těmi čtyřmi černými bojovými vrtulníky, které stály minulý týden 9.6. na trávníku před Capitolem a dohlížely na transport zločinců z Capitolu? Nikomu není divné, že když je nad celým Capitolem bezletová zóna, že tam tedy jen tak vrtulník nepřistane?

Takových událostí jsou tisíce a stačí si je jen dávat do souvislostí. Tohle jsem chtěl, aby všichni pochybovači věděli jednou provždy. Pochybování je znak toho, že někdo nemá znalosti, vědomosti, zkušenosti, a hlavně víru postavenou na pevných základech. Když postavím dům na pevných základech a věřím si, tak přece už nikdy nebudu pochybovat, jestli mi náhodou nespadne! Zkrátka je vyhráno, Deep State se už nikdy na nohy znovu nepostaví a trump s putinem to dotáhnou do zdárného konce. Jestli to bude trvat do dnešního večera nebo ještě 2 týdny, je už úplně jedno. Tito 2 pánové a krásná melánie jsou superhrdinové a jestliže usoudí, že je k dočištění bažiny potřeba měsíc, tak nám vůbec nepřísluší o tom pochybovat nebo to nějak hodnotit. Zbývá to prostě vzít jako fakt a trpělivě čekat. Moje rada zní: než abyste vymýšleli katastrofické scénáře a přemýšleli o tom, jak to nevyjde, tak raději na sobě pracujte a stavte si pevné znalostní základy. Nevíte, jak začít? Otevřete si seznam doporučené literatury a můžete to vzít odshora! Vybudujte si tak silnou a neotřesitelnou víru, že s ní dokážete i skálu rozbít! A hlavně: zkoušky víry, odhodlání a vědomostí zdaleka nekončí! Po maturitě přijdou přijímačky a celá série zkoušek až ke státnicím. Těmi státnicemi bude přechod do 5D a tam pak přijdou další a další testy a nikdy to neskončí. A to je na tom to krásné!

MATURITA LIDSTVA

Nechal jsem se trochu inspirovat nedávno proběhnuvšími maturitami a uvědomil jsem si, jak je toto srovnání vtipné a paradoxní. Maturanti skládají takzvanou zkoušku z dospělosti a přitom na dospělost je škola nijak nepřipravila. Naučili se tam obrovské množství nepotřebného balastu a lží, ale o současném světě nevědí nic. Přitom se právě v těchto dnech rozhoduje o žití a nežití každého z nás. Někteří se nechali „zapíchnout“ ještě před maturitou, protože se blíží prázdniny a oni chtějí cestovat! Ale nikdo jim neřekl, že se tím zavázali cestovat jen s jednou cestovní kanceláří a tou je CK Smrt. Jsou na nás nastražené pasti na každém kroku a tato minová pole dokáže přejít jen ten, kdo má u sebe mapu nebo průvodce. Pro své blízké se snažím být tím průvodcem já a pro všechny ostatní píšu tento web. Kdo ho čte, má návody a zná nebezpečí, kterým se pak může úspěšně vyhnout. Kdo je mladý a nezkušený a nemá ani mapu, ani průvodce, hraje vlastně ruskou ruletu, aniž si to uvědomuje.

Celé lidstvo v současné době vlastně skládá maturitní zkoušky a výsledky se všichni brzo dozví. Ti, co zkoušku nesložili, nebudou mít v září žádný náhradní termín, jak bývá obvyklé, ale propadnou a zopakují si poslední život znovu. A jestli si někdo myslí, že je to nespravedlivé, že se po něm chce něco, co se ve škole neučil, tak ho chci vyvést z omylu a ukázat, kolik příležitostí k pochopení látky proběhlo.

Poslední rok a půl nás naučil opravdu hodně věcí. Poznali jsme nejen sami sebe, ale i partnery, děti, rodiče, své přátele a známé. Pochopili jsme, jak moc jsme byli ovládaní, manipulovaní, jak moc nám lhali všichni okolo nás a jak moc jsme byli nesvobodní. Mohli jsme zjistit, kde jsou skutečné hodnoty, co je důležité a co ne a měli jsme dost času o tom všem přemýšlet. I když asi jak kdo. Koneckonců, proto je toto období nazýváno oddělování zrna od plev.

První kolo testů – zkoušky proběhly v tomto pořadí:
 1. Virová pandemie – s důrazem na slovo virová – Každý měl povinně vědět, že virová pandemie nemůže existovat, protože viry nejsou nakažlivé. Nikoho neomlouvá ani to, že to řekli doktoři, epidemiologové, hygienici – ti všichni jsou naprogramovaní systémem, aby plácali blbosti. A jestliže je plácají i v televizi, tak už je to tuplem podezřelé, protože televize je nedílnou součástí systému. Za 5!
 2. Virová pandemie – s důrazem na slovo pandemie – Nejdříve je epidemie a pak je pandemie. Aby bylo možné nazývat pandemii pandemií, je nutné, aby bylo splněno mnoho podmínek. Pandemie je epidemie extrémně velkého rozsahu, zahrnující více kontinentů, kde počet nakažených je více než 1.600 – 1.800 na 100.000 obyvatel. Pandemii je možné vyhlásit po splnění podmínek a může být vyhlášena jen přesně popsaným způsobem. Nic z toho nebylo splněno! Za 5!
 3. PCR testy – šťourání klackem za hematoencefalickou přepážkou?! Tohle jsem dodnes nepochopil! Jak to vůbec někdo mohl někomu udělat a jak si to mohl někdo nechat udělat? A hlavně proč? Jestliže je nemoc tak nakažlivá, jak nám tvrdili, tak stěr může proběhnout kdekoliv na sliznici. Jestliže tvrdili, že rouška někoho chrání, tak ta choroba by podle nich měla být v každém sekretu, takže kdekoliv na sliznici. Tak proč výtěr hluboko z nosu? Opět, většina nepochopila! Za 5!
 4. Roušky, respirátory – Každý přece ví, že ať si nasadím na hubu cokoliv, tak se mi blbě dýchá! Ano, když skládám uhlí, tak to chvíli vydržím, abych pak nekašlal brikety; když jsem v lakovně, nasadím si masku s filtry, abych se neotrávil! Ale to všechno dělám vědomě a cíleně proto, abych se před něčím ochránil a hlavně to dělám po omezenou dobu, protože vím, že je to škodlivé. Tady se to už začíná kumulovat, protože neznalost v bodě 1, vede k poškození zdraví v bodě 4. Hlavně je důležité si připomenout skutečnost, že i rouška, kterou nosí chirurgové při operacích, je rovněž nesmysl. Nikdy se ještě nepodařilo prokázat, že by to bylo pro pacienta s otevřeným břichem dobré, ale nesčetněkrát se prokázalo, že je to špatné především pro toho chirurga. Když ale víme, že systému nejde o zdraví doktora ani pacienta, tak to vlastně logiku dává. Za 5!
 5. Rozestupy – Opět, neznalost bodu 1, vede k nesmyslné akceptaci dalšího nesmyslu z dílny Deep State. Věřím, že kdyby si DS vymyslel chození po rukách, že by vznikly speciální kurzy na osvojení této dovednosti a další firmy by začaly vyrábět drahé pomůcky pro staré lidi, které by je při vstupu do obchodu obrátily vzhůru nohama. Neuvěřitelné! Za 5!
 6. Lockdowny – Další krásné „české teplé slovo“ v našem slovníku! Do přecpaného Globusu, kde se motají stovky lidí jít můžu a malé pekařství na rohu musí být zavřené? Ani tento vtip není nikomu divný? Za 5!
 7. Děti – Všichni ví, že děti nejsou problém u žádné nemoci. Mají tak silnou imunitu, že i kdybychom připustili ten nesmysl, že vir je nakažlivý, tak to prostě nedostanou, ani to nepřenáší. Zavřené školy? Prosím? Na tomto bodě je hodně napáchané škody, především v sociální oblasti u malých dětí. Ale zároveň to přineslo i něco velmi prospěšného – postupné odpoutávání dětí od zvráceného systému školství. Aspoň ten přechod na diametrálně odlišné systémy vzdělání pro ně nebude tak tvrdý. Rodičové, mám pro vás vzkaz: Vy, kteří jste poslali svoje děti do školy, přestože jste věděli, že tam budou celý den sedět s náhubkem, ve kterém se dusí a odumírají jim mozkové buňky, vy, kteří jste je nechali šťourat v nose a dovolili poškození jejich zdraví vojenskými nanotechnologiemi, a to z jakéhokoliv důvodu (chtěli jste se jich už zbavit, nebo jste preferovali jejich „vzdělání“ před jejich zdravím), tak už nevyprávějte nikomu pohádky o tom, jak máte rádi svoje děti! Vy si je nezasloužíte, protože jste v kritické chvíli selhali a nedokázali jste je kvůli své hlouposti a omezenosti ochránit! Rodiče za nesplnění tohoto bodu – propadají!

Výše uvedené body lze považovat za sérii testů, kterými většina lidstva neprošla. Ovšem tresty za – neprospěl – nebyly ještě likvidační, protože se jednalo o první velké varování: Ty, ty, ty! Právě jsi se mohl přesvědčit o tom, že jsi hloupý a tupý jedinec! Tak jestli se rychle nedoučíš chybějící látku, špatně dopadneš!

Druhé kolo testů

Vakcinací“ se zahájilo druhé kolo testů. Rozdíl oproti prvnímu kolu je ten, že zde už jsou důsledky velmi vážné, řekl bych terminální.

Nejpozději v roce 2020 už měli všichni lidé na světě povinně vědět, že jakákoliv vakcinace čehokoliv proti čemukoliv, je kravina!!! Myšlenka očkování byla dobrá jen v jejím naprostém začátku v 19. století. Jakmile se tohoto nápadu ujal Deep State, bylo po prospěšnosti. Všechno, co dělá DS, je proti lidem! To je zákon! Jestliže to vypadá, že DS dělá něco prospěšného, můžete si být jisti, že jste něco přehlédli. Lze pochopit, když to někdo nevěděl před 20 lety. Tehdy nebyl ještě internet tak masivně využíván a kdo se o tyto věci vyloženě nezajímal, šlo to okolo něj. Vakcinace byla vždy problém, ale pro většinu ne fatální. Snižovalo to dětem „jen“ IQ, ale dalo se to přežít. Bylo možné nějakou usilovnou prací se všech svinstev z vakcinace beze zbytků zbavit. Kdo to nedokázal, měl doma autistické dítě, a to ho mělo přimět k tomu, aby pochopil, že udělal chybu. Kdo to do této chvíle z jakéhokoliv důvodu nezaregistroval, tak teď měl poslední šanci. Dnes už je neznalost neomluvitelná, protože je internet nasycen informacemi a je povinností každého, aby si všechno zjistil a ověřil. Jak je možné, že tolik lidí, kteří hlásali veřejně škodlivost vakcinace, zmizelo beze stopy? Viz. Farmamafií zavražděná Anita Petek! https://www.youtube.com/watch?v=ycpTHgQSjsk Vím o dalších asi deseti lidech, kteří skončili podobně a možná jich bude mnohem víc, o kterých jsme se ani nedozvěděli. Tito hrdinové položili svůj život proto, aby lidstvo varovali. Jak je vidět, asi ho položili zbytečně…

Proč si nikdo neklade otázky? Jak je možné, že farmaceutický průmysl musí obhajovat uvedení každého prášku na trh velmi složitým způsobem, trvá to desetiletí a stojí to milióny, ale vakcíny jsou pouštěny na trh prakticky ještě teplé? Na naší scéně je známá Prof. RNDr. Anna Strunecká DrSc., která napsala sérii knih „Doba jedová“ a očkování dlouhodobě kritizuje MUDr. Ludmila Eleková. Ani jedna z nich není na můj vkus dost revoluční, obě mají „vystudováno“, a to je silně limituje v pochopení obludnosti celého systému, ale i tak by to stačilo pro to, aby o těch věcech lidi aspoň přemýšleli a pochybovali. Všichni by měli mít povinně přečtěné celé jejich dílo! Ale ne! Přemýšlení a čtení zřejmě bolí. Lidi nečtou, nezajímají se, nestudují. Nikdo si už neklade ty správné otázky, protože by mu na ně mohly přijít nedejbože odpovědi a těmi by se musel řídit, a to už je moc práce. A tak lidé jen přežívají v nevědomosti a v tomto stylu vychovávají i své děti a ty tudíž taky nečtou, a tak to jde se všemi postupně „dole svahom“!

A teď nastal zvrat! Došlo to do bodu, kde se už nevědomost neodpouští! Signálů, které mohly každého varovat, bylo víc než dost. Následující seznam je určitě neúplný, dalo by se toho napsat mnohem víc. Ale každý jednotlivý bod je tak závažný, že kdybych se měl rozhodovat, jestli se nechám zapíchnout nebo ne, tak pochybnost i jen v jednom jediném bodě, by mě okamžitě zastavila. No a mnohé nezastaví ani všech 28 bodů:

 1. Očkování, jako ochrana proti nakažlivému viru? – Těžko dokážete vyslovit nesmyslnější větu, než je tato. Tam je špatně úplně všechno! Podrobně to vysvětlovat nebudu, stačí si přečíst moje předchozí články o Vakcinaci a Vaxxidents.
 2. Vakcína, která nesplňuje ani jednu část definice vakcíny? A není to ani očkování? A co to tedy je? Operační systém pro bioroboty?
 3. Vakcína s technologií mRNA, která ještě nikdy nebyla na lidech vyzkoušena? Proč ne, aspoň v něčem budu první!
 4. Vakcína s technologií mRNA, která mi změní moji DNA! Jasně, stejně se sebou nejsem spokojen, tak se nechám aspoň trochu vytunit!
 5. Vakcína, která byla schválena v nouzovém režimu, jen jako experimentální pro použití za nouzových podmínek? Kde jsou ty nouzové podmínky? Ta vymyšlená a neexistující pandemie?
 6. Vakcína, o níž se ví, že při všech pokusech na zvířatech žádné nepřežilo? A proto se od toho ustoupilo a píchá se to rovnou do lidí?
 7. Vakcína, která se musí převážet při teplotě -70oC? Nic víc bych už nepotřeboval vědět a zdrhal bych jak zajíc!
 8. Vakcína, před jejímž podáním by měl člověk podepsat papír, že bere na vědomí, že se jedná o experimentální vakcínu a že nese veškerou zodpovědnost za jakékoliv následky?
 9. Vakcína, od které se distancují všechny pojišťovny, které tudíž nezaplatí poškozenému ani jeho rodině při jakýchkoliv problémech ani cent?
 10. Vakcína, u které si všechny farmaceutické společnosti vymohly na všech vládách celosvětově zbavení se zodpovědnosti za cokoliv? A proč jako, když je to tak bezpečné!
 11. Vakcína, kterou vyrobily největší farmaceutické koncerny, které všechny vlastní Deep State?
 12. Vakcína, kterou propaguje Bill Gates, největší bojovník a propagátor depopulace planety? Ta zrůda, která má na rukách krev miliónů lidí v Africe a v Indii za nelidské vakcinační experimenty na lidech?
 13. Vakcína, o níž WHO a CDC tvrdí, že je zcela bezpečná, když obě tyto organizace nejen financuje, ale v podstatě vlastní stejný Gates z bodu 12?
 14. Vakcína, o které je na internetu tisíce varovných videí, a to i od skalních zastánců klasického očkování?
 15. Vakcína, u které je oficiálně tolik hlášení nežádoucích účinků, že na tom zkolabovala i databáze nežádoucích účinků VAERS, kterou si k tomuto účelu vytvořil sám farmaceutický průmysl?
 16. Vakcína, o jejíž nežádoucích účincích se nesmíte bavit na žádných sociálních sítích, protože je vše cenzurováno?
 17. Vakcína, o níž se ví, že si ji sami zaměstnanci výrobních farmaceutických firem píchnout nedali?
 18. Vakcína, ke které dostanete zdarma pizzu, koblihu, zmrzlinu, lístek na baseball, pivo nebo jointa marihuany? Ani tohle nikomu nesmrdí?
 19. V některých zemích (včetně ČR) nepotřebují děti ve věku 15-18 let souhlas rodičů, aby to do sebe mohli nechat vpálit, ale na školní výlet bez písemného souhlasu rodičů jet nesmí?
 20. Okolo vakcinovaných se samovolně zapínají televize, mobily, rozsvěcují se žárovky, a to je jako v pohodě?
 21. Vakcinovaní se stávají magnetickými, drží na nich magnety, které měli doteď na lednici, klíče, příbory, celé mobily, a to nejen na místě vpichu, ale i na hlavě! Pořád je to ještě v pohodě?
 22. Vakcinovaným se slibuje, že budou moci cestovat, přesto letecké společnosti hlásí, že jim nesmějí ani vkročit na palubu?
 23. Uniklý dokument od Pfizeru odhalil, že průměrná životnost vakcinovaného je 2 roky. To vám stačí??
 24. Křivky úmrtí ve všech zemích světa vyletěly prudce nahoru vždy po začátku vakcinace. Počet mrtvých kvůli vakcíně dávno mnohonásobně překonal čísla obětí podvodu „Covid“ i počet úmrtí na jakékoliv předchozí vakcíny, a to i kumulativně!
 25. Očkovaní jsou nebezpeční pro celé své okolí, nebezpečné a jedovaté spike proteiny z nich vycházejí všemi možnými způsoby a otvory, a navíc září víc, než silná wifina!
 26. Vakcinovaní postupně vyhasínají, mají temný a prázdný pohled, vytrácí se z nich život, dělají obrovské chyby ve všem, mají výpadky paměti, jsou zmatení, omdlívají a nikdo z nich neví, jestli umře za minutu nebo za rok!
 27. Vakcinovaní nemohou vykonávat řádně svoji práci a hodně firem už tyto lidi nehodlá zaměstnávat.
 28. Až se všichni lidé po odhalení dozví pravdu o vakcinovaných, tak se vakcinovaných začnou štítit a ti pak zůstanou v naprosté izolaci až do konce svých dnů.

Dosaďte si každý nějaký výraz pro toho, kdo tohle všechno dokázal ignorovat a pak si to nechal dobrovolně vpálit! Já adekvátní pojmenování pro takového ignoranta neznám!

Jediné, co se ještě může stát, aby tento scénář neproběhl v té nejhorší podobě, je objevení nějaké technologie, která bude schopna tyto lidi třeba i jen částečně opravit. Přicházející MED BEDS umí sice opravit DNA, ale rozhodně ne v tak obrovském měřítku, kdy je už jedinec kompletně přepsaný na něco jiného. Píšu na něco, protože už to není člověk. Je to jakási biotechnologie, která vzdáleně připomíná někoho, koho jsme znali. MED BEDS pracují s tachyonovými energiemi, které jsou velmi silné, a proto nejsou pro každého. Tak vysoké energie dokáže ustát jen duchovně vyspělejší jedinec. Tím, že do sebe někdo nechal dobrovolně vpálit takové svinstvo, jasně prokázal, že vyspělý rozhodně není. Tím se předem diskvalifikoval z tohoto světa. Moc bych si přál, abych se v této věci hodně mýlil!

Jak se stalo, že tolik lidí dobrovolně spáchalo hromadnou rituální sebevraždu?

Určitě se vám stalo, že někdo z vašich známých ještě před půlrokem tvrdil, jak je odpůrcem očkování a teď jste ho potkali a on vám hrdě hlásil, že má v sobě první dávku. Mě se to stalo už mnohokrát a vím, čím to je.

Je to ve většině případů důsledek MK ULTRA a celé řady chyb, které dotyčný postupně udělal. MK ULTRA je velmi silný nástroj na kontrolu mysli, který DS neustále využívá k řízení jednotlivců a mas. Pozor, i když DS právě chcípá, tento program stále běží, řídí ho umělá inteligence, která je prakticky všudypřítomná, a která bude úplně vypnuta až se zrušením internetu a odstavením napájecích sítí.

Funguje to tak, že se dotyčný nechal někde „nevinně“ pošťourat v rypáku a myslel si, že tím to skončilo. Jenomže určité velmi významné procento testů s testovacími tyčinkami (odhaduji 70 % celkem) je vyrobeno z dutých vláken, která v sobě obsahují Hydrogel. Na tomto místě jenom zmíním, že právě aplikace Hydrogelu byla tím pravým důvodem, proč se strkal klacek tak hluboko do nosu. Ne snad, že by to nedokázalo poškodit člověka i na kraji nosu, ale není to tak spolehlivé. Ovšem aplikace Hydrogelu za hematoencefalickou bariéru je úplně jiná káva! To je to nejlepší místo pro aplikaci nanobotů do člověka. Sázka na jistotu! A jestliže někdo absolvoval těch testů třeba 10? Domyslete si sami, co má potom v hlavě!

O Hydrogelu už jsem psal víckrát, ale ještě to zopakuji. Tento Hydrogel je výrobkem firmy DARPA, která vyrábí vyspělé vojenské technologie. Dají se s ním dělat dobré věci i velmi zlé. Zkušenosti s ním má armáda už nejméně 20 let. Pomocí něj vyrábí supervojáky s nadpřirozenými schopnostmi. Dokonce se to používá u sportovců na fyzické vylepšení jejich těla, aniž by to byla schopna jakákoliv dopingová kontrola odhalit. Zlé nebo dobré, záleží, kdo to používá. V tomto případě je strůjcem DS, takže lze očekávat jen to nejhorší. Hydrogel obsahuje samoreplikující se nanoboty, které mají za úkol vystavět v hlavě dotyčného trojrozměrnou síť nano antén. Tato síť dokáže prorůst mozkem skrz na skrz a zahltit celou hlavu signály ze všech možných zdrojů. Sítě 5G nejsou určeny pro nic jiného, než pro ovládání všeho živého i neživého na této planetě. Tvrdili vám, že jsou určeny pro rychlý internet? Nebo jako IoT – Internet of Thinks (Internet věcí)? Ano, tak to v podstatě měli pravdu, protože vakcinovaní lidé se stávají technologiemi, takže věcmi…

Nejprve probíhalo testování jen v nemocnicích, testovacích centrech, na hraničních přechodech a postupně se to rozšiřovalo dál, až to bylo prakticky celoplošně (viz poMatovič na Slovensku). Pak i ve větších firmách, v menších firmách, a nakonec ve školách… Už chápete? Nikdy nešlo o testy a o covid, ale vždy jen o způsob, jak dostat lidi k vakcinaci. To byl od začátku jediný cíl veškerého snažení DS. Vedlejší produkt „testování“ byl sběr genetického materiálu od obrovského množství lidí. K čemu ho potřebovali? To byl záložní plán, kdyby se vakcinace vymkla. Přes DNA dokáží ovládat kohokoliv a kdekoliv. Vůbec nepotřebují vědět, kde se dotyčný nachází, ani jak se jmenuje. Ta technologie je známá už dlouho. O tom třeba zase někdy příště.

Dotyčný pan Anténa pak přijímá úplně všechno z celého spektra frekvencí, což mu na jedné straně způsobí, že mu to zaruší komunikaci s vyššími JÁ, kterou prostě přes všechny frekvence už NIKDY neuslyší, a ještě navíc přijímá všechny instrukce od umělé inteligence a je už jedno, jakou cestou. Může to být přes TV, přes mobil, který to vysílá pořád, přes počítače, wifiny, přes 5G, přes úsporné žárovky, je to jedno. Ty signály ho dostihnou naprosto všude a neschová se před nimi.

Kromě ovládání dotyčného „robota“, mají signály v současné době za úkol dovést pana Anténu k vakcinaci. To pro systém MK ULTRA není žádný problém. Specialisté, jako byl doktor Mengele, na tom pracovali již od druhé světové války. Po válce se v Americe dotyčný přejmenoval na doktora Greena a jel ve všech tajných projektech dál, jako by se nechumelilo. Proto také zkratka MK pochází z němčiny a znamená „Menschen Kontrolle“.

To byl zároveň důvod, proč vakcinace nepřišla hned, jak DS odstartoval „pandemii“. Potřebovali nejprve dostatečný počet otestovaných, kteří budou k dobrovolné vakcinaci povolní. Ti pak následně strhnou svým příkladem další. Taková fronta před očkovacím centrem působí věrohodně a zajímalo by mě, kolika lidem stačilo jen tuto frontu vidět, aby se rozhodli to také spáchat. Kůň je stádní zvíře, ale na člověka nemá! Do toho mediální masírka, aktivní felčaři, kteří za mrský bakšiš zvou své pacienty na očkování tak, že jim rovnou napíšou termín do sms, sociální tlaky v pečovatelských domech, přizpůsobení se v pracovních kolektivech a další. Televize, billboardy, reklamy, cestování, a hlavně MK ULTRA!

Závěrem:

Neočekávám, že by tento článek četl někdo zapíchnutý. Proč by to dělal, když to stejně zpátky nevezme! To by byl skoro masochismus! Takže to budou číst spíš ti, kteří to vlastně ani nepotřebují, protože by stejně na „vachčínu“ nešli. Budu se tedy utěšovat tím, že třeba tento článek aspoň jednomu váhavci zachrání krk. Pak to nebylo zbytečné.

Je tady obrovská skupina lidí, která je skálopevně přesvědčena, že prošla všemi zkouškami na výbornou, včetně té závěrečné vakcinační. Současně pohrdá těmi, kteří to „nezvládli“. Ti jsou dokonce nezodpovědní a sobečtí! Představte si, že se v následujících dnech dozví, že to je zcela obráceně! Nechtěl bych být v jejich kůži!

Tak se lidi opatrujte a snad už brzy…!