Zdraví

Proč nenosím roušku

Dostávám často od různých a většinou úplně cizích lidí otázky, proč nenosím roušku. Jedni říkají, že by mě snad neubylo, kdybych si ji občas nasadil, že se za tu chvíli v obchodě snad neudusím, druzí zase, proč nerespektuji nařízení, další mi kážou o nezodpovědnosti, bla, bla, bla…

Mohlo by se zdát, že je to nějaký můj zbytečný a bezvýznamný šprajc. Ale není, je v tom totiž symbolika! Roušky a náhubky byly totiž vždy a v jakékoliv době znak otroctví. Je to ponížení člověka, zbavení lidských práv, zbavení lidské identity, je to příkaz: „Mlč!“

Když je někdo donucen pod hrozbou trestu něco takového udělat, když to udělá jen proto, aby přežil nebo se zachránil, tak tam je volba jasná. To, co se ale v současnosti děje, je úplně jiná situace!

Naše ústava nám zajišťuje ještě pořád určité lidské svobody. Sáhnout na tyto svobody může vláda pouze tak, že vydá zákon, který musí schválit parlament. Parlament to může schválit zase jen a pouze na základě dostatečně pádných argumentů. Nic z toho se ale nestalo, a přesto vláda často pouze prostřednictvím ministerstva zdravotnictví nařizuje, co chce a co uzná za vhodné. Řídit se tím ale může opět jenom ten, kdo chce, protože to není zákon! Když to někdo dělá dobrovolně, protože tomu nesmyslu o Coroně věří, tak je sice podle mě hloupý, ale je to jeho věc. Když mě ale úplně cizí pán nebo paní v obchodě napomíná, abych si nasadil roušku, a argumentuje tím, že když je to nařízené, a proto to musí všichni dodržovat, tak to je vrchol! Lidi vůbec neznají nic, nerozumí nemocem, neznají zákony, svoje práva, ústavu, a proto to tady vypadá tak zle. Jak může někdo dodržovat tak zásadní omezení lidských svobod jenom proto, že to řekl nějaký poskok ve vládě, který na to nemá vůbec žádné právo?! To je možné označit už jen za úplné selhání pudu sebezáchovy a úpadek člověka do morálního marasmu. Nehledě na to, že těch nařízení, které vláda vydává jak na běžícím pásu, je už tolik, že se v tom ani oni sami nevyznají. Dochází pak k takovým fraškám, jako bylo nedávné nařízení o pití kávy u stánku. Nebo další příklad – rouška v restauraci: do restaurace vejdu s rouškou, posadím se, vyberu si jídlo (stále v roušce), jídlo přinesou a já si klidně roušku sundám, budu dlooouho jíst, dlooouho pít a přitom klábosit, protože to najednou nikomu nevadí a já si můžu užívat volného dýchání, srozumitelné mluvy mého spolustolovníka a vidím konečně kolem sebe CELÉ obličeje! Po patřičně dlouhé konzumaci si ale roušku zase musím nasadit, protože po jídle už jsem zase „nakažlivý“!

Žádná pandemie koronaviru neexistuje, protože ani existovat nemůže. Viry nejsou nakažlivé, a proto je virová pandemie podvod. I kdyby to podvod nebyl, tak nosit roušku jako ochranu před virem je stejný nesmysl, jako se chránit před komárem pletivem na králíky! To, že rozhodně nehodlám být otrok, je první důvod, proč nenosím roušku. A ten druhý je čistě zdravotní. Když už lidé roušky nosí, měli by také vědět, jak s nimi zacházet. Každý odborník vám řekne, že po dvou hodinách se nutně musí vyměnit za čistou. Proč? Už na základní škole jsme se učili, že to, co vydechujeme, je odpad a musí z těla pryč. Ten, kdo nosí roušku, si na ni hezky dýchá, nosem i ústy a často celý den. Internet je plný odborných laboratorních zkoumání, co se na takové roušce nošené dvě hodiny, více hodin, celý den, popř. celý týden nahromadí. Různými bakteriemi a plísněmi počínaje, přes streptokoky a další havěť. Kdo nosí roušku, ten si nosí na obličeji svoji vlastní Petriho misku. Takže ti „bouráci“, kteří nosí měsíc někde v kapse pracovních kalhot už notně ušmudlanou roušku, kterou vytáhnou, jen když jdou do obchodu, ti vůbec netuší, co si na obličej nasazují! Nemluvě o vysokých koncentracích CO2, jehož hodnoty pod rouškou po několika minutách stoupají natolik, že anesteziologický přístroj hlasitým alarmem upozorňuje, že zkoumaná osoba je v ohrožení života z nedostatku kyslíku (pokus, který byl opravdu dělán odborníky v laboratoři). Důsledkem toho jsou na začátku bolesti hlavy, u slabších jedinců mdloby. Po čase si mozek „zvykne“, ale reaguje tak, že začnou odumírat mozkové buňky. To už ale nebolí, takže si dotyčný myslí, že už je vše v pořádku. A on vlastně v klidu blbne a blbne… a ani o tom neví. A vláda nařídila celodenní nošení roušky našim dětem! Děti jsou často pedagogy dokonce během vyučování hlídány a běda, když si dají roušku aspoň pod nos. Slyšel jsem i o případu učitelky z MŠ, která to dotáhla do naprosté dokonalosti, protože nutila děti v roušce po obědě i spát!

Vládám skoro na celém světě spolu s médii se zkrátka zatím daří šířit strach a ten lidi tak otupil, že přestali přemýšlet, přestali se ptát, přestali o sobě sami rozhodovat! Svěřili zodpovědnost za sebe, své zdraví a svoje práva do rukou někoho cizího! Někoho, kdo to s nimi ale rozhodně nemyslí dobře! Cílem vládnoucích elit je mít planetu jen tak akorát zaplněnou nemyslícím stádečkem ovcí, které budou jen tupě plnit jejich příkazy. Výraz „tak akorát zaplněnou“ jsem schválně zvýraznil, protože toto už je všeobecně známá věc: oni nás nepotřebují tolik, co je nás dnes. Moc jíme, moc dýcháme, moc spotřebováváme. Oni potřebují otroky, kteří je zvládnou obsloužit a udržet jim jejich životní standard. Ale tolik jich nepotřebují! Takže roušky jsou jen začátek! Vakcíny postupně zredukují počty, ti, co je přežijí, už budou mít díky vakcínám upravenou DNA, aby byli snadno ovladatelní. Následné čipy ještě označí toho, kdo zbyde, a to už vlastně nebudou lidé, ale otroci poslouchající na slovo. No, vlastně ani ne na slovo, ale budou řízeni přes internet 5G. Myslím, že biorobot je to správné slovo pro to, co pak z člověka zbyde.

Odmítám hrát tuto hnusnou hru! Je naprosto nezbytné, aby každý, kdo ví, že je to podvod, otvíral lidem oči, a to za každou cenu! I za cenu cesty na policii nebo rvačky s ochrankou. Nenosit roušku vůbec nikam je stále v dnešní době velká provokace! Takových odvážlivců je málo. Ale mě se to daří! Navštívil jsem takové instituce, jako je OSSZ, VZP, ČPP, FÚ, Banky, několik OÚ a MěÚ, Dopravní inspektoráty, Globus, Tesco, Lidl, Penny, Normu, Deichmann a mnoho dalších – a všude bez roušky! Samozřejmě také ne bez problémů. Lidi se v těchto situacích dělí do několika skupin: první se mi v obchodech vyhýbají obloukem, aby náhodou něco nechytili, protože oni jsou ta „ohrožená skupina!“ Druzí na mě běží bonzovat vedoucím nebo ochrance a další jsou natolik uvědomělí a „odvážní“, že mě napomenou sami a patřičně nahlas. Taková uvědomělá osoba je pak ode mě na oplátku poučena tak, že často lituje, že si nehleděla svého! Někdy mám pro změnu v supermarketu honičku s ochrankou mezi regály, ale roušku si nenasadím, i kdyby se na hlavu postavili! Dělám protiváhu k těm statisícům ovcí, které se tupě podřídí absolutnímu nesmyslu a ten otrocký náhubek dají nejen sobě, ale i svým nebohým malým dětem! To nejsou rodiče, ale hyeny! Jsou to hloupé, tupé ovce, se kterými si každá vláda bude akorát vytírat zadek! Pak se diví, že nemají práci, že nemají peníze, že nemůžou nic, že nic nefunguje, ale roušku tupě nosí dál! Stydím se za všechny tyto idioty s rouškou, kteří se právě nošením roušek na tomto podvodu de facto podílejí! Dobře vám tak! Když se tomu nedokážete postavit, tak se nedivte!

Svým životním postojem jsem maximálně svobodomyslný člověk. Nikdo mi nebude přikazovat, co mám nebo nemám dělat! Ani zkorumpovaná vláda, ani policie, která ji slouží, ani NIKDO! Už vůbec ne nějaký přiblblý pan ochranka z Globusu nebo Tesca! Normálně je to zakomplexovaný primitiv, který by si nedovolil ani nikoho oslovit, ale teď dostal moc a už se realizuje! Tuto skupinu „uvědomělých“ a „upozorňujících“ občanů považuji za vůbec nejnebezpečnější. Když tomuto podvodu totiž člověk věří a třeba se k tomu ještě i bojí, nic neví a nosí tedy roušku, prosím. Ale když tomu věří a ještě získají falešný pocit moci (vedoucí obchodů, prodavačky, ochranky nebo dokonce obyčejní zákazníci) a začnou vám kázat o nezodpovědnosti nebo vás jdou nahlásit výš, to jsou nebezpeční lidé. Ve škole byli určitě žalobníčkové a za minulého režimu by se nepochybně dobře uplatnili jako udavači.

Na druhou stranu musím říct, že přibývá lidí, kteří přesto, že roušku nosí, mě s úsměvem pozdraví (to poznám podle výrazu v očích), že jsem „bezrouškáč“ jim nevadí nebo dokonce při jednání se mnou roušku s úlevou sundají. A proto se budu bít za svobodu s kýmkoliv! Nepodrobím se těmto nesmyslům! Mě si nikdo neomotá kolem prstu! Nošení roušky by pro mě znamenalo kapitulaci před diktaturou vlastizrádných politiků, všech těch babišů, prymulů, zemanů a jiných šmejdů, kteří se neštítí zavést proti vlastním lidem otrocký nový světový řád (NWO). Všichni to dělají vědomě a za peníze! A taky všichni půjdou brzy do lochu! Tak moc se těším! Ještě bych jim to tam doporučoval zpříjemnit nějakými neprodyšnými náhubky a museli by je nosit i v noci!

Každý jednotlivec, který hrdě chodí bez roušky, každá restaurace i přes zákaz otevřená, každá sněžná rolba v ulicích města, každá demonstrace lidí nebo autobusů, které už skoro rok nemohly vyjet, to všechno pomáhá probouzet další a další LIDI a bude nás stále víc a nikomu už nedovolíme, aby nám nasadil roušku, protože: ROUŠKOU TO VŠECHNO ZAČÍNÁ!!!