Geopolitika

Světoví „Diktátoři“ – díl 1

V této sérii článků se podíváme na zajímavé osobnosti lidských dějin z jiného než z obvyklého úhlu pohledu.

Úvod

Globální politikou se zabývám dost dlouho na to, abych věděl, o co vládnoucím silám na planetě Zemi jde. Vždy to v konečném důsledku bylo a je Rusko. Naštěstí je tento proces zastaven a teď bude trvat ohromně dlouhou dobu, než se podaří vymýtit tuny mýtů a lží. Ať to vezmeme z jakékoliv strany a v jakékoliv době, vždy nakonec skončíme u Ruska, jako u konečného cíle. První světová válka a její pokračování v podobě druhé světové války, studená válka a s ní související závody ve zbrojení, rozpad Sovětského Svazu, kašpárkové divadýlko okolo dobývání vesmíru –  všechno to byly uměle vytvořené procesy financované světovými bankéři, sionisty a chazarskou mafií, jejichž konečným cílem bylo vždy jedno a totéž – zničit Rusko. Proč Rusko všem tak vadí, když titíž, kteří tyto plány osnují, současně tvrdí, jak je to zaostalá země, jak je ruský lid primitivní apod.? Odpověď je jednoduchá – Rusko je poslední slovanská bašta na světě, která brání satanskému Deep State zotročit celou planetu. Slovanské národy přežívající ve střední a východní Evropě a na Balkáně už byly postupně zotročeny, aby se síly zla dostaly co nejblíže k hranicím Ruska. Když se podíváme pozorně na přiloženou mapku, musí nám být okamžitě jasné, které státy jsou nejvíce ohrožené. Jsou to ty, které přímo s Ruskem sousedí nebo přes které je třeba se dostat na cestě k Rusku.

Rozpad Jugoslávie zorganizovaly tajné služby pod hlavičkou etnických a náboženských rozporů, které v té zemi pochopitelně latentně existovaly, ale nikomu to nevadilo. Vycvičení agenti využili tuto slabinu a rozdmýchali ji do té míry, aby tím zdůvodnili následné  „humanitární“ bombardování. Pak už probíhalo jen porcování medvěda. Na této prasárně jsme se pod vedením Vency Flašky (Havla) rovněž podíleli. Fuj!

Podle V. V. Pjakina je kritický počet obyvatel ve státě 10 miliónů, aby mohl stát správně fungovat. Z toho vyplývající metodika „rozděl a panuj“ pak začne dávat smysl. Taktika by se také mohla jmenovat – rozdrob-rozkradni-zotroč – to by více odpovídalo tomu, co se odehrálo třeba v Československu. Tady naštěstí humanitární bombardování nebylo potřeba, protože máme v zemi dostatek zrádců, kvůli kterým to prošlo vcelku hladce. Rumunsko a Bulharsko jsou důležité z důvodu přístupu k Černému moři, takže oba státy byly kolonizovány automaticky jako jedni z prvních. Další v pořadí byla kolonizace Ukrajiny, kde přes uměle vykonstruovanou barevnou revoluci byla celá země rozkradena a ekonomika zničena. Gruzie, která přímo sousedí s Ruskem, ta to taky měla spočítané a v roce 2003 tam CIA udělala vojenský převrat.

Temné síly velmi dobře vědí, jak silná je slovanská rasa. Oni totiž, na rozdíl od běžného lidstva, znají skutečné dějiny této planety a vědí všechno o Slovansko-Árijské rase, vědí, odkud sem naši předci před milióny lety přišli a na jaké byli duchovní úrovni. Také vědí, že kdyby si všichni Slované uvědomili svou minulost, své možnosti a svou moc, neměla by temná strana žádnou šanci nejen pokračovat ve svém díle zkázy, ale ani přežít. To je ten důvod, proč před námi byly skutečné dějiny Země úplně zatajeny. Ale časy se mění a blíží se den, kdy Slované svoji jednotu pocítí a začnou jednat. Prezident putin tomu velmi pomáhá, když postupně odkrývá jedno tajemství naší minulosti za druhým. Oficiálním zveřejněním informací o slavné Tartárii nastartoval všeslovanské hnutí, které od té doby nabralo na otáčkách tak, že už to nikdo nezastaví.

Ale zpět k diktátorům. Metody satanistů jsou pořád trapně stejné, přesto pořád fungují! Jak je to možné? Podle mě je to tím, že jsou lidi úplně otupělí a pohodlní a vůbec je nezajímá, co se okolo nich děje. Sedí pohodlně před televizí a nechávají si vyprávět místo skutečných zpráv smyšlené historky. Pak mají mozky tak vygruntované, že už nevědí vůbec nic! Jedině dokolečka opakovat televizní mantry. Jednou z těch manter je slovo diktátor. Jakmile se nějaký představitel státu stane nepohodlným, což v přeloženém slova smyslu znamená, že nechce hrát tu satanistickou hru, tak je zahájen proces na jeho odstavení. Probíhá to pořád stejně: nejprve se vykonstruuje nějaký smyšlený příběh – o ten se postarají agenti tajných služeb. Následně se do toho opřou média a vykonstruují na základě bezvýznamné události nějaký srdcervoucí příběh o tom, jak nelidský vládce ubližuje svým mírumilovným občanům a jak se ovečkám pod jhem tohoto tyrana špatně žije. Rozjede se šílená kampaň, kde se k tomu před kamerami a mikrofony vyjadřují přímo sami občané a po několika týdnech mediální masáže se nazve daný politik diktátorem. Ovečky na celém světě souhlasně zabečí a přesunou si dotyčného politika z krabičky „doteď jsem nevěděl, že existuje“, do krabičky „diktátor“ a tím to hasne. Když se pak kohokoliv zeptáte, co si myslí o tomto politikovi, řekne – diktátor! Nikomu vůbec nevadí, že je to úplně celé podvod, že na tom není pravda ani jediné písmeno, ale miliardy mají jasno. V dané zemi následně úplně chcípne cestovní ruch, podpora ostatních zemí slábne, obchody jdou čím dál tím hůř, a pak už jen stačí, aby evropská nacistická unie uvalila na danou zemi sankce a ta začne mít velký problém. A to je teprve začátek. Pak jde ekonomika logicky do háje, daný politik je i vlastním lidem označován za diktátora a začnou nepokoje. To už je jen krůček k tomu, aby tam naběhly speciální jednotky a dotyčného politika sesadily. Pochopitelně ho ihned zlikvidují, aby jim to nemohl už nikdo překazit a dosadí si do země nějakého svého Kašpárka, který zemi rozebere na atomy. V zemi začne bída a hlad a nejlepší je, že se to zdůvodní jako důsledek předchozí vlády toho strašlivého diktátora.

Protože vím, že když masmédia něco tvrdí, tak je to přesně naopak, dal jsem si tu práci a podíval jsem se na některé slavné „diktátory“ podrobněji. V našem seriálu začneme u běloruského prezidenta Lukašenka. Liší se od ostatních „diktátorů“ především tím, že ještě žije.

„Diktátor“ Lukašenko

Alexandr Grigorjevič Lukašenko – prezident Běloruska. Je prezidentem od roku 1994 a je označován na webu jako „poslední diktátor v Evropě“. Jak a kdy se stal diktátorem? Pravděpodobně přes noc někdy v lednu 2020. Hledal jsem na webu, kdy se objevily první zmínky o strašlivých činech tohoto „nelidského uzurpátora“ a zjistil jsem, že do roku 2019 vůbec nikomu nevadil. Pak se mu asi něco rozleželo v hlavě, možná se mu zdál nějaký špatný sen a ráno se probudil a rozhodl se, že bude diktátor! A hned na tom začal pracovat – odmítl diktát WHO a světové banky na vytvoření Covidové šaškárny na území Běloruska.

Světová banka a MMF požadovaly, aby běloruský prezident:

• uvalil „extrémní karanténu na svůj lid“
• přinutil obyvatele nosit masky
• zavedl velmi přísné zákazy vycházení
• zavedl policejní stát
• nechal zkolabovat ekonomiku

Jakmile tuto vyhlazovací agendu odmítl zavést, světová „zdravotnická“ organizace WHO mu nabídla úplatek cca 900mil USD. Po odmítnutí této částky z něj začátkem roku 2020 všechna světová media udělala „posledního žijícího diktátora“. Od té doby Covid v Bělorusku není, nejsou tam lockdowny, nenosí se tam roušky a umírá se tam jako za starých dobrých časů na všechny možné nemoci, kromě Covidu. Tento hrdina, který odmítl vyměnit blaho svého národa za „30 stříbrných“, si zaslouží nesmírný obdiv, protože tímto činem ze sebe udělal terč. Naštěstí má evidentně Deep State v poslední době starosti sám se sebou, tak už jim to za to nestojí, aby dotáhli svržení Lukašenka do konce. Nabízí se otázka, kolik asi dostala naše vláda a Babiš za to, že nás prodali? Třeba se to jednou dozvíme…

V této souvislosti mě ještě napadá jedna důležitá věc: nemohlo by ovcím ve zbytku světa stačit, kdyby se zamyslely nad tím, jak je to možné, že ve všech zemích Covid „řádí jak utržený ze řetězu“ a v této zemi si nedovolil ani překročit hranice? Nemělo by normálnímu člověku bohatě stačit takovéhle faux-pas k tomu, aby pochopil, že je to podvod?

Jestliže prezident nějaké země odmítne spolupracovat se satanisty, aby ochránil svůj národ před vyhlazovací agendou, současně odmítne 900mil. dolarů do své kapsy a tímto krokem ze sebe udělá dobře označený terč na mnoho let, tak je to podle mě obrovský frajer a skláním se před ním s úctou! V takové zemi, které vládne takový prezident, bych chtěl žít. Na následujícím videu můžete vidět tu vánoční pohodu v Bělorusku, bez idiotských roušek, bez trapných rozestupů a jiných nesmyslů, zatímco ve stejné době byl u nás zákaz vycházení.