Geopolitika

Zločin a trest

Nebojte se, nebudu fušovat Dostojevskému do řemesla!

Vypůjčil jsem si název slavného románu, protože se mi skvěle hodí k tématu pravděpodobně největšího zločinu proti lidstvu a humanitě v moderních dějinách – ano, řeč bude o podvodu Covid.

Určitě se mnou bude každý souhlasit, že když někdo spáchá zločin, měl by být adekvátně potrestán. Před chvílí jsem zahlédl ve zprávách, že nějaký mladík s ještě teplým řidičákem zavinil nehodu, několik mrtvých a dostal 2 roky natvrdo a zákaz řídit motorové vozidlo v délce dalších 6 let. Všichni se tam k tomu vyjadřovali, jako že je to adekvátní trest, a že s tím všichni souhlasí a bla, bla, bla. Ještě se k tomuto tématu vrátím později.

Hierarchie zločinu – Deep State

Vraťme se ale k zločinu Covid. Pro tento článek vynecháme rozbor, kdo za tím skutečně stojí. Nazveme si zjednodušeně hlavního a nejvyššího viníka Deep State, i když je to ve skutečnosti mnohem složitější. Jak potrestat Deep State? To není tak jednoduché, na to běžní lidé, ani za pomoci všech armád světa nestačí. S Deep Statem si to vyřídí úplně jiné instance, na jiných úrovních. O tom se nechci rozepisovat, to by bylo na samostatný článek. Spokojme se s konstatováním, že zde se o tresty nemusíme bát. Všichni, kdož bydlí v lidském těle, budou vymazáni. Tento Deep State, který řídil všechny vlády světa (dnes už to tak úplně není), nařídil prostřednictvím WHO (světová „zdravotnická“ organizace), rozpoutat umělou pandemii, zavřít ekonomiku, zařídit, aby veškerá média strašila lidi od rána do večera, testovat, očkovat a pořád dokolečka. Bohužel u nás v české kotlině jsme neměli to štěstí, jako měli lidé v Bělorusku. Prezident Lukašenko je vlastenec a evidentně miluje svůj národ, protože tam tyto zrůdnosti nedovolil a masivní úplatek 930mil.USD odmítl a vše zveřejnil. Proto ho hned celý svět začal nazývat diktátorem. Takže diktátor je ten, kdo chrání svůj vlastní národ před katastrofou a všichni ostatní, kteří genocidu vlastního národa dovolili, ty jsou jako normální?! Nemá cenu v ničem hledat logiku, tady žádná není!

Vláda

Abychom postoupili o krůček dál, tak hned za hlavním viníkem jsou vlády. U nás tedy prezident a premiér. Prezidenta můžeme vynechat, protože současný Zeman už není původní, byl nahrazen klonem a ten je plně ovládán MK Ultra. Odmítám se zabývat výroky a názory klonů, to je zcela zbytečné. Takže zbývá premiér! Jestliže Lukašenkovi bylo WHO ochotno zaplatit 930 miliónů USD, pak nepochybně dostal Babiš také nějaké spropitné. I kdyby dostal jen třetinu, tak má nějakých 7 mld. Kč, což mu mohlo při jeho širokém záběru udělat velkou radost! Že tím prodal svůj národ? To je mu jedno! Celý národ má – no vy víte kde! A navíc je to Slovák. Byznys je byznys! Ale není v tom sám, jede v tom s ním každý člen vlády. Aby každý věděl, co má dělat a čím se má řídit, dostal každý člen vlády knihu The Great Reset, což je prováděcí manuál, jak vytvořit pandemii a jak ji úspěšně dovést až do konce, což je likvidace ekonomiky, národa, likvidace soukromého vlastnictví a nakonec i likvidace většiny lidstva.

Lze ji normálně koupit, třeba na amazonu

S touto knihou se někteří i chlubí (to je neuvěřitelná arogance!). Někdo ji má vystavenou ve své knihovničce v kanceláři, a když je s ním veden rozhovor pro televizi, kniha je vidět. Naposledy jsem ji viděl u Havlíčka natočenou tak, aby byla celá vidět!

Kancelář ministra Havlíčka

Knihovna rakouského ministra zdravotnictví

Pracovní stůl řeckého premiéra

Jedou v tom všichni a všichni to dělají vědomě a za peníze. Kdo ještě v dnešní době bude tvrdit, že je tady nebezpečný virus, a že vláda dělá všechno pro to, aby nás před ním uchránila, tak je vypatlaný idiot! Jaký trest dostane vláda? O ty už je dávno postaráno. Speciální jednotky si najdou každého z nich a ve většině případů budou souzeni za vlastizradu před vojenskými tribunály. Samozřejmě, že sazby jsou ty nejvyšší. Ale bude to rychlé, viděl jsem, že na Guantanámo nakoupili úplně nové plně automatické guillotiny.

Média

Jdeme dál. Kdo se ještě na zločinu podílí? Podle mého názoru jsou na dalším místě média. Zcela zkorumpovaná, bez morálky a beze studu, lžou, lžou a lžou! Jak to redaktoři mohou dělat? Nevěřím, že to jsou všechno debilové, kteří by nevěděli, jak to je! Alespoň část to musí vědět, a přesto jdou a každý den a pořád dokola lžou. Musím se přiznat, že to mi hlava nebere! Dal bych výpověď a šel bych vyvážet popelnice, než se takhle pošpinit! Zločin je tady jasný, ale jaký bude trest? Prý existuje na světě jen 6 lidí, kteří vlastní veškerá média. Ti budou popraveni, celá mediální struktura bude asi zničena, ale je možné, že některé části médií si někdo vezme na starosti a udělá z toho nový a očištěný zdroj pravdy. Co s redaktory? To bude asi složitější vzhledem k tomu, že se ve většině případů bude jednat o zaměstnance, kteří vykonávali rozkazy nadřízených, takže asi tresty nebudou, a když, tak jen minimální. U těchto lidí vidím spíš morální problém. Podle mě by se měli někam uklidit a už nikdy nevylézt na veřejnost, protože na ty jejich prolhané a zprofanované ksichty už nebude chtít nikdo koukat.

Policie a armáda

Armáda je plně pod velením amerických a ruských jednotek, tak nebude zločin žádný. Policie, to bude horší, ta se dopouští pořád nějakých prohřešků proti vlastnímu obyvatelstvu, viz například fiasko na Staroměstském náměstí. Ale je to mocenská složka vlády, tak s tím musí hoši počítat, že se zaprodali temné straně.

Zdravotnictví

Z hlediska provinění je to ta nejdůležitější část obyvatelstva, ta, která se hodně zamotala do zločinu Covid a ještě ani ne kvůli penězům, ale kvůli své vlastní blbosti. Jak je možné, že nešlo zdravotnictví do stávky proti nesmyslným opatřením, proti zfalšovaným statistikám, proti nesmyslnému testování a kvůli smrtícímu očkování??? Protože to nejsou lékaři, ale zaměstnanci a vykonavatelé zájmů farmaceutického průmyslu! Jsem zvědav, jak se bude tvářit sestra, která nacpala klacky do mozku několika tisícovkám lidí (testy) a teď se dozví, co to vlastně provedla! To samé doktoři, kteří se nějak aktivně podíleli na testování a teď budou vědět, že poškodili spoustu lidí a dokonce se podíleli na spoustě úmrtí! A co teprve aplikace smrtící vakcíny? To bude jízda, až to všechno praskne! Představte si, že váš známý doktor vám napíchal dědečka a babičku vakcínou a oni oba umřeli! Co s ním uděláte? Vezmete bejsbolku a půjdete mu rozbít ordinaci nebo hlavu? Budou se všichni vymlouvat, že to nevěděli? Neznalost ale odjakživa nikoho neomlouvá! Věděli to statisíce lidí z celého světa, je toho plný internet, moudří lékaři to věděli, dokonce asi 40.000 lékařů založilo asociaci a troubili to do celého internetu, stačilo si to jenom přečíst a zamyslet se nad tím! Když přece 40.000 lékařů něco tvrdí, tak by to pro ostatní lékaře mělo být hodně velké varování, když to jsou kolegové, že? Tak na to jsem zvědav nejvíc. Tahle cílová skupina mě zajímá, jak dopadne. Můj názor je ten, že ti, kteří to dělali z blbosti, by to měli zabalit a jít prodávat kytky na hřbitovy. Ti, co to věděli, a přesto to dělali, by se měli rozeběhnout z hodně vysokého kopce a ti, kteří to věděli, a sice se zákrokům vyhýbali, ale ani nepípli, protože se báli, že přijdou o práci, ti by se měli stydět! A teď se vrátím k tomu potrestanému mladíkovi, který zabil při autonehodě další lidi. Ano, je to hrozné! Ale co takový doktor, který povraždil smrtící vakcínou 20 seniorů! Jak se bude tento zločin hodnotit? Co je vlastně horší? Zabít z nedbalosti nebo z blbosti? A co když je to dokonce s vědomím…?

Lid

A zbývá nám poslední skupina zločinců a tou jsou sami lidé, kteří jakýmkoli způsobem pomáhali držet tu lež a podvod při životě. Všichni ti zarputilí zastánci rouškování, členové ochranky, kteří dostali moc a byli najednou v roli bohů určujících, co kdo má a nemá dělat a jak se má „správně“ chovat. Tuto skupinu nikdo trestat nebude, protože jsou již potrestaní sami tím, že jsou hloupí. Možná bude pro některé zajímavým trestem samotné odhalení pravdy, kterou někteří neunesou. Od zasvěcenců vím, že to bude hodně tvrdé prozření! A možná aspoň některé „přeaktivní“ a horlivé udavače, upozorňovače a kárače potrestají sami ti, kteří byli jimi napomínaní, a kterým otravovali a znepříjemňovali život. Potrestají je možná minimálně tím, že se jich přijdou zeptat, co té nové a úplně jiné realitě říkají. Co říkají tomu, že je všechno jinak, a že to, za co doteď tak horlivě „bojovali“, je jedna velikánská lež! My všichni ostatní a normální, kteří jsme se na tomto zločinu nijak nepodíleli, nebo dokonce proti němu bojovali, bychom si měli zapamatovat, kdo byl kdo, a až se začnou převlékat kabáty, tak bychom měli být ve střehu. Tuto disciplínu umíme totiž v Čechách hodně dobře!