Covid-19 – volné pokračování: Indie a Bělorusko – versus – „vyspělý“ západ

O Bělorusku jsem psal v předchozím článku. Je to země, kde mají tak „hrůzného“ diktátora, že se ho asi lekl i Koronáč, a proto se rozhodl, že tuto zemi vynechá. 

Všimněte si, jak to má ten chudák virus těžké. Všechny sousedící země navštívil a do Běloruska se ne a ne dostat! Přitom je všude okolo: v Polsku, v Lotyšsku, v Litvě, v Rusku a na Ukrajině. V roce 2017 zrušilo Bělorusko vízovou povinnost asi pro 80 zemí a Koronáč zřejmě pochází z takové „díry“, že se na něj tato vízová výhoda nevztahuje. Ale dost legrace. Zkrátka Coronavirus v Bělorusku není, protože ho tam Lukašenko nezavedl. Z toho je snad každému jasné, že se jedná o nemoc čistě politickou. Politici ji zavedli, politici řídí její průběh a politici budou ti, kteří za to zaplatí svými životy.

V Indii je jiná situace. Tam nějaký lockdown asi tak jednoduše zavést nejde, a proto si země žije svým životem dál. Je to velká země a média se nám pokouší nacpat do hlavy, že neskutečně zaostalá. Osobně nemohu posoudit, do jaké míry a podle jakých kritérií někdo tvrdí, že je zaostalá, nebyl jsem tam, ale zkusíme se podívat na tu tak zvanou zaostalost z jiného pohledu.

Jak už jistě vědí pravidelní čtenáři Křesadla, jakmile média něco tvrdí, je to vždy naopak. V této souvislosti mě zaujala část článku, který na mě omylem vyskočil (https://www.businessinfo.cz/clanky/indie-koronavirus/) a kde napsal pan Ivan Kameník, ředitel regionálního centra CzechTrade Bengalúru:

„K 15. červnu zaznamenala Indie celkem přes 325 tisíc pozitivních nálezů covid-19 (z toho 146 tisíc aktivních případů) a více než 9 520 obětí a ve světovém žebříčku se tak posouvá na 4. pozici nejhůře zasažených zemí za Spojené státy, Brazílii a Rusko.“

Tak se na tu hrůzu pojďme společně podívat. Zde je graf ze serveru https://ourworldindata.org/. Z tohoto serveru mimochodem berou data i MSM média. Je veřejně dostupný, můžete si tam najít spoustu zajímavých souvislostí.

Tento graf ukazuje potvrzená úmrtí na coronavirus ve 4 zemích: údajně masivně zasažené Indii, Coronavirem opomenutém Bělorusku, v České a Slovenské republice – podle médií dvě vysoce civilizované země na rozdíl od Indie.

Kdyby náhodou někomu nepřipadaly země jako je Česká a Slovenská republika dostatečně prokazatelně civilizované, tak přikládám druhý graf, kde je celý takzvaný „vyspělý“ západ.

Jestli si myslíte, že jsou křivky nějaké pomíchané, tak nejsou! Pomíchané to mají hlavně redaktoři většiny médií, kteří píší žvásty. Ještě z důvodu zjednodušení pominu další faktor a tím je výraz – potvrzené úmrtí na koronavirus – další nesmysl a součást manipulace. Už snad úplně všichni musí vědět, že jako úmrtí na coronu se píše skoro všechno, včetně kousnutí krokodýlem a bodnutí nožem. Ale budiž, budeme pro tentokrát hrát hru, že ta čísla jsou jako pravá.

Proč je v Indii křivka tak nízká?

Jestliže budeme posuzovat Indii podle parametrů, jakými to provádí a hodnotí liberální západ, pak je Indie jednoznačně hodně zaostalá. Je to velmi lidnatá země, nízká míra vzdělanosti, špatné hygienické standardy a úroveň stravování dle západních kritérií také nic moc. Když budeme hodnotit západní země, podle jejich vlastních západních kritérií, tak z toho vyjdou země jako je Německo, Kanada, Velká Británie, Spojené Státy…a další velmi dobře. Je to logické, vždyť ta kritéria a parametry nastavují podle sebe. Pak ale nerozumím tomu, jak je možné, že Koronáč kosí právě ty „vyspělé“ země a nekosí ty „zaostalé“? Jestliže se jedná o tak nebezpečný, útočný a zákeřný virus, jak nám dnes ve zprávách sdělil prezident lékařské komory Milan Kubek (jinak jeden z největších idiotů na naší politické a lékařské scéně!), tak by musel napadat naprosto stejně a bez rozdílu všechny země světa! A nejvíce přece právě ty přelidněné, zaostalé, s nízkou úrovní zdravotnictví a dalších oblastí života. Protože u nás celá vláda tvrdí, jak jsou důležité rozestupy, roušky a lockdowny, tak o to by musel být v Indii stav horší, protože tam tyto blbosti prostě jednoduše nezavedete! Měly by se tam válet hromady mrtvol přímo na ulicích, v nemocnicích by měly být zaplněny pacienty chodby, půdy i sklepy a všechny „civilizované“ země by měly poskytnout té zanedbané Indii humanitární pomoc!

Mělo by to tak být, ale není! Jak je to možné? Chtěl bych vidět jakéhokoliv politika, jak by tohle vysvětlil! To vysvětlitelné prostě není! Proto se to také ve zprávách na jakékoliv TV nedozvíte!

Odpověď na otázku „Jak je to možné?“ není úplně triviální. Nejprve si musíme zopakovat a definovat pojmy. Kdo ještě nečetl 3 dílnou sérii o Koronáči – tak povinně přečíst hned teď zde.

Virová pandemie Coronaviru SARS-Cov2 – je největší podvod proti lidstvu v jeho celé historii. Toto samotné sousloví je úplně ta největší hovadina, jakou lze napsat. Virová pandemie je totiž oxymóron, neboli protimluv. Nemůže existovat! Coronavirus je sice virus, ale ten není nakažlivý standardním přenosem z člověka na člověka. Nemůže tedy vzniknout ani pandemie. Další označení SARS-CoV-2 je tam v podstatě přidané jen proto, aby měly ovce pocit, že je to dostatečně vědecké a normální lidi aby věděli, že je to pořadové číslo pro další blbost. Kolikátou už?

Když to není virus, tak co to tedy je? Víme, že nějaká nemoc tady rozhodně je, ale v úplně jiné míře, než se nám tady snaží systém namluvit. Není to ani žádná epidemie, natož pandemie. Standardním přenosem se lze nakazit pouze prostřednictvím bakterií, plísní a parazitů. A to ještě za zcela speciálních okolností, které v tuto chvíli pominu, abych to nekomplikoval. Když se budeme bavit o viru jako o odpadní partikule buňky, tak existuje jeden způsob, jak lze tento exozom dostat do člověka. Jsou to vojenské biologické zbraně, které jsou na lidstvo aplikované v čím dál větší míře, např. prostřednictvím vakcinace, chemtrails, PCR testů a dalšími zákeřnými cestami, při kterých je biologicky upravená sekvence mRNA dopravována do těla, aniž by se aktivoval imunitní systém. Využívají se k tomu velmi sofistikované technologie, jako hmota HydroGel, obsahující různé formy bio-nanobotů. V této formě je možné dostat i sekvenci mRNA do člověka a nano-hmyz začne pracovat na buněčné úrovni a předělávat strukturu DNA člověka zevnitř.

Bakterie a paraziti – rovněž tyto vyšší formy je možné vytvořit v laboratoři a použít proti lidem. Jejich distribuce už je o stupeň náročnější, než v případě nanotechnologií, ale pro systém to problém není. Co by pro lidstvo neudělali!?

Způsoby distribuce – s největší pravděpodobností se odehrává z výše uvedeného všechno najednou. Jsem přesvědčen, že na prvním místě v distribuci nákazy jsou PCR testy. Dokazuje to způsob, jakým se výtěr provádí. Ten nemá a nemůže mít žádné jiné opodstatnění, než dostat směs patogenů co nejblíže k mozku (proražením hematoencefalické membrány testovací tyčí) a zároveň tam umístit čipy a rezonátory.

Na druhém místě je chemtrails, ten je jasný a léty prověřený. Jestli systém provádí distribuci choroboplodných zárodků i dalšími jinými kanály (kontaminace spodních vod, některé druhy potravin…), je vysoce pravděpodobné, i když se mi k tomu nepodařilo najít bližší informace.

Léčebné protokoly – když vlády na celém světě vyhlásí virovou pandemii, tak co by se lékaři namáhali zjistit, jestli tomu tak skutečně je! Prostě je to virus, všichni dostali metodické pokyny, jak se to má „léčit“, tak proč si namáhat hlavu! Tady byla ta past. Tzv. Covid není virové onemocnění, a proto na něj ani všechny doporučené protokoly nemůžou fungovat. Je to dokonce tak, že tyto protokoly způsobují neustálé zhoršování stavu pacienta, vedoucí často až k jeho úmrtí.

Odhalení – jen velmi málo skutečných odborníků a lékařů z celého světa na tento podvod přišlo hned v počátcích a začali aplikovat účinné léky – antiparasitika, jako Ivermectin (veterinární antiparasitikum) a Hydroxychlorochin (na podobném principu jako MMS). Výsledky se dostavily okamžitě a pacienti se uzdravovali doslova před očima. Bohužel se nepodařilo tyto informace rozšířit, protože systém začal všechny tyto lékaře pronásledovat a dehonestovat, alternativní léčbu Covidu zakázal a účinné léky stáhnul ze světového trhu ještě před vypuknutím „pandemie“. Geniálního vynálezce PCR testu, Dr.Kellyho Mullise, zabili v srpnu 2019, aby nemohl celému světu sdělit, že používat jeho PCR testy na detekci virů může buď debil, nebo vrah. Přesto se jeho video, ve kterém to ještě stihl zveřejnit, stalo populárním. Vidíte, ani tohle lidem nestačí, aby tomu přestali věřit. Stejně dřepí u televizí s hadrem na hubě a třesou se strachy, kdy to chytí.

Shrnutí

Takže už víme, že se nejedná o virovou pandemii, ale o cílené šíření nákazy uměle vytvořených bakterií a parazitů zejména prostřednictvím PCR testů a pravděpodobně i dalšími kanály. Jak tedy vypadá typická geneze covidového pacienta?

Člověk se nejprve musí dostat do nějakého distribučního místa, kdy na něm proběhne krátká, leč účinná aplikace patogenů k mozku. Když vynecháme tu část tupého stáda, která si nechá nacpat klacek do mozku dobrovolně, třeba za účelem cestování nebo tranzitu do zahraničí, ze zvědavosti, jestli „TO“ náhodou nemám, nebo protože to neoprávněně a nelegálně vyžaduje zaměstnavatel, tak další způsob, jak se k tomu dostat, je návštěva nemocnice. Kamarád, který tam pracuje, mi potvrdil, že se testují všechny pacienti bez rozdílu.

Člověk, jinak zcela zdravý, si způsobí například nějaké banální zranění, které si nedokáže svépomocí sám opravit. Odjede nebo je odvezen do nemocnice. Kromě zranění je ještě stále zdráv, ale tam ho otestují. Od tohoto okamžiku je pro nemocnici velmi zajímavý, protože už jenom tím, že je testovaný (a je úplně jedno jestli s pozitivním nebo negativním výsledkem), a tudíž potencionálně nebezpečný, může si za něj nemocnice účtovat úplně jiné částky. Je to totiž ošetření s jakýmsi „rizikovým bonusem“. Poleží si 3, 4 dny, a když ho mají propustit, tak už zdravý není, má horečky, je dušný a vůbec se necítí dobře. Udělají mu znovu test (ten už bývá ve většině případů pozitivní) a rovnou ho přesunou do Covid centra, kde je to zase o dalších penězích pro nemocnici navíc. Aplikují na něm všechny nařízené léčebné protokoly a on se stále horší. Přesunou ho na JIPku, kde ho napojí na ventilátor, a to je v mnoha případech konečná. Parazit totiž napadá zejména plíce a ventilace jeho stav významně zhorší. Možná to přežije, možná ne, to už teď není podstatné. Podstatné je, že jsme si prošli celý proces vzniku covidového pacienta v tzv. západních vyspělých zemích.

Indie

Nyní se vrátíme k Indii a řekneme si, v čem se tam postupy liší. Tak především se v Indii nikdo nepohrne dobrovolně na testy. Takoví idioti se nachází pouze ve zvráceném západním světě, do kterého momentálně započítávám i Českou a Slovenskou republiku.

Postoj k parazitální nákaze – indičtí lékaři a léčitelé jsou na existenci nemocí z parazitů zvyklí odjakživa. Mají spousty způsobů, jak se čistit pomocí přírodních látek. Jejich jídelníček je plný přísad a koření, které parazity průběžně udržují na uzdě. Západní svět již více než 100 let dělá vše proto, aby vymazal existenci parazitů u člověka ze všech medicínských učebnic. Když se chcete něco dozvědět o parazitologii, musíte studovat veterinu. Tam se existence parazitů připouští, ale u lidí ne. Osmdesát procent veškerých lidských nemocí je důsledkem ignorování pravdy o parazitech. V Indii je to běžná věc, a proto nějaký parazit navíc, i když je vyroben v laboratoři, nemůže Inda rozházet. Navíc se ke mně dostala zpráva, že každý člověk v Indii, který byl pozitivně testovaný, obdržel od vlády zdarma balíček, který obsahoval Ivermectin, Hydroxychlorochin a vitaminy D, C a B. Hotovo! Pacient vyléčený, bez hospitalizace, bez dalších zbytečných nákladů a za celkovou sumu cca 200,-Kč! Bez likvidace ekonomiky, bez omezení osobního nebo pracovního života a bez stresu.

Takže zaostalá země? Lidi s nízkým vzděláním? Špatné hygienické návyky?

Není to takhle náhodou zase všechno úplně jinak? Třeba tak, že zcela zdegenerovaný západ, kde je vysoká míra „vzdělaných“ lidí, snadno masově naletí takovému podvodu, jako je covid? Nejdřív lidé naletí podvodu, protože jsou hloupí, a pak důvěřivě naletí „západnímu“ zdravotnímu systému v domnění, že je z toho vyléčí? Není právě vysoká vzdělanost překážkou k pochopení jednoduchých pravd? Je tedy stav přeprogramovaného mozku západním vzdělávacím systémem vůbec možné nazývat vzdělaností? Proti tomu si postavme „nevzdělané“ Indy, kteří žijí v mnohem těsnějším kontaktu s duchovními tradicemi svého národa a mají k alternativním metodám léčení mnohem blíže. Neumírají na nesmysly, protože jsou zvyklí spoléhat sami na sebe.  

Měli bychom především pochopit, že vše, co vyprodukoval západ, bylo vždy špatně a proti lidem. Snad kromě elektrické kytary a Harleye! 🙂 Západ sám je parazitická struktura, která může existovat jen na úkor něčeho a někoho jiného. Kolonie, války, drancování, drogy a morální a mravní pád. Tak by bylo možné charakterizovat západní svět. Aby se toto zločinecké zřízení udrželo ještě chvíli při životě, vyprodukovalo myšlenku depopulace planety a jde si tvrdě za ní. Fiktivní pandemie je jen posledním krokem k dosažení cíle. Tudíž všechny prostředky, při kterých zahyne co nejvíce lidí, jsou vítané! Jak píšu ve všech svých článcích, už to nestihnou zrealizovat, protože už jim to tady skončilo. Planeta se čistí od tohoto satanistického zlořádu a jsme těsně před cílem. Teď už zemřou jen ti, kteří do sebe nechají píchnout poslední polibek Satana, jeho Amen v podobě vakcíny. Vlastně nám tady odcházející zrůdy nechaly něco, co oddělí zrno od plev, respektive lidi od nelidí. Koneckonců, kdo chce kam…