O životě

Vánoce 2021

Milí čtenáři,

když jsem psal před rokem článek Vánoce na Křesadle, netušil jsem, že se Velké Odhalení o rok odloží. Myslím si, že to asi netušil nikdo, kromě pár nejvyšších. Do poslední chvíle jsem doufal, že nedojde ke spuštění injekčního armagedonu, a že to ještě stihne někdo včas zastavit. Přesto se to stalo a myslím si, že dnes už všichni víme proč. Přesto si neodpustím to stručně zrekapitulovat:

Muselo se to stát, protože šlo o to, dosáhnout jakýmkoliv způsobem nejmasivnějšího a nejrychlejšího probuzení lidstva v celých dějinách.

O nic jiného. Kvantový počítač po amerických volbách 2020 vyhodnotil, že v případě předčasného odhalení budou lidské ztráty nepředstavitelně velké a prakticky už pak nebude koho zachraňovat. Většina lidstva, která neměla ani tušení, v jak zvráceném světě žije, by vnímala sdělenou pravdu formou EBS (nouzové vysílání), jako fašistický převrat Prezidenta trumpa a postavila by se proti němu. Tím by se promíchaly frontové linie třetí světové války a lidi by se ve své hlouposti postavili na stranu svého vlastního nepřítele. Vznikl by tak obrovský chaos, že by měl nepochybně celoplanetární následky. No jen si zkuste představit, že by se minimálně 6 mld. lidí najednou začalo zmítat v negativních emocích, oscilujících mezi agresivitou a depresí, a ještě by začali bojovat proti svým vlastním vysvoboditelům a zachráncům! Počítač to tehdy správně vyhodnotil jako nejhorší možné řešení s nejvyššími riziky nejen pro lidi, ale i pro celou planetu a stabilitu naší sluneční soustavy. Ano, až takhle vážné by to bývalo mohlo být. Přešlo se tedy na jinou časovou osu a Aliance jela dál podle plánu, ale vše v nejpřísnějším utajení. The Show Must Go On!

Na klíčových místech nemohl zůstat nikdo z původních mocných hráčů DS, proto byla většina politiků již dávno popravena a místo nich byli nasazeni herci v maskách nebo kloni a ti měli hrát dál podobnou hru, jako jejich originály, až s tím rozdílem, že jim Aliance psala scénář. Proč? Aby to vypadalo částečně realisticky, ale aby se měl každý možnost ukázat, jestli je mozek nebo bezmozek. Hra byla sice reálná, ale tak okatá, afektovaná a uměle nakašírovaná, že si toho musel všimnout i mrtvý. Především si uvědomte, že nic nebylo a není povinné. Na příkladu ČR si můžeme ukázat, že žádná z vyhlášek, nařizujících nesmysly od roušek, přes testy a další opatření, až po vakcinaci, není podložena žádným zákonem, a tudíž neexistuje vymahatelnost těchto nařízení. Většina národa dodržuje nařízení, která vůbec nemusí dodržovat! Nic z toho není ani povinné, ani zákonné, a dokonce je trestným činem ta pravidla vynucovat na někom jiném. Všechny vyhlášky jsou jen štěkání psa za velmi vysokým plotem, kterému se normální člověk může jen zasmát a jít dál. Peklo nastává tehdy, když se toho ujme aktivní debil a začne to po těch ostatních vyžadovat. Takových je okolo nás bohužel obrovské množství.

Tohle všechno je přece jasným důkazem, že to řídí Aliance, protože kdyby to řídil DS, tak by si jakýmkoliv způsobem zrychleně prosadil potřebné zákony a s těmi už by tak snadno vyjebat nešlo.

Znovu opakuji: muselo to proběhnout tak, jak to proběhlo, i s těmi obrovskými lidskými ztrátami, protože neexistovala jiná cesta. Jinak by nebyl splněn cíl – probudit lidi. Nikdo by tomu neuvěřil, kdyby se to nestalo. Ani já bych tomu neuvěřil, a to stále opakuji, že nemám o inteligenci lidstva jako celku valné mínění. Kdyby někdo začal před rokem tvrdit, že jsou lidi tak strašně hloupí, že si nechají to svinstvo vstříknout nejen jednorázově, ale že se velmi snadno nechají přesvědčit na nezbytnost nikdy nekončící série teček, dokud nenatáhnou brka, byl by považován za nelidsky smýšlejícího negativistu. Argumenty by byly nepochybně všechny podobné: „Přece nikdo nemůže být tak hloupý, aby na tenhle podvod naletěl!“, „Nechat to do sebe opakovaně píchat lidi nedovolí!“ apod. Potvrzuje to i mnohokrát opakovaný výrok Prezidenta trumpa: „Nemůžete to lidem říct, musíte jim to ukázat!“ Takže si sami pro sebe položme otázku, kdo z nás by dokázal před rokem správně odhadnout, kolik lidí si nechá naprosto dobrovolně vstříknout do těla tu nejšílenější a nejzákeřnější biologickou zbraň, která kdy spatřila světlo světa? Troufnu si říct, že kromě úchylů z DS, nikdo. Proto se to muselo stát, abychom tu spoušť viděli na vlastní oči, abychom pochopili, s kým jsme žili doteď v jedné domácnosti, kdo jsou naši rodiče, kdo je náš přítel a kdo nepřítel. Bylo dovoleno, aby to došlo tak daleko, aby se každý musel nějak odhalit. Každý byl postaven do takových situací, aby nemohl zůstat neutrální. Bylo to hrozivé, ale geniální!

Rok 2021 způsobil pravděpodobně u většiny lidí větší revoluci v myšlení, než k jaké došlo za celý jejich dosavadní život dohromady. Přesto se každému staly jen takové věci, které potřeboval k tomu, aby se musel rozhodnout, na jakou stranu se dát. Zlo – Dobro. Vypozoroval jsem, že ti, jejichž postoje byly vždy železobetonové až skálopevné, nebyli téměř zasaženi nějakým velkým tlakem. Chodili si klidně bez náhubku, kde chtěli, nikdo po nich nechtěl ani testy, ani jiné blbosti, prostě žili tak, jako by se jich to ani netýkalo. Jsem si jistý, že se situace u těchto lidí začala připravovat již roky zpátky, kdy museli opustit svoji práci a postavit se na vlastní nohy a možná ani tehdy netušili, proč se jim to stalo. Zjistili to až v letošním roce, kdy právě díky vlastnímu podnikání se třeba mohli snadno vyhnout jakémukoliv vládnímu vydírání, byli svými pány a mohli projít celou šaškárnou bez jediného zaškobrtnutí.

Naopak ten, u koho nebylo jasné, jak pevná je jeho víra, si musel projít peklem a musel se rozhodnout, jestli si dokáže vybojovat a uhájit svobodu nebo jestli svůj život levně střelí za pohodlí, a hlavně za to, aby měl už klid. Mimochodem, věděli jste, že výrok: „Já už chci mít konečně klid!“ je nejrychlejší cesta na hřbitov? Ano, touto větou se nastartují procesy, které mají za úkol splnit vaše přání jakýmkoliv způsobem. Jó, zkrátka někdo si holt umí přát!

Jenom za prosinec se toho stalo tolik, že ani jeden článek by na to nestačil. Přesto je to někomu málo a chtěl by VÝÝÝC! Výběr z toho nejdůležitějšího: Nejvyšší soud v Americe potvrdil, že firma U.S.A. Inc. oficiálně přestala existovat 15. 12. 2021. Německo je kompletně pod správou vojsk S.H.A.E.F., EU se už nějakou dobu intenzívně demontuje pomocí demoliční koule, a dokonce už i u nás a na Slovensku probíhá předvánoční úklid. Celá Evropa je vojensky obsazena a čeká se jen na povel. Putin si bere zpět bývalé svazové republiky a společně s prezidentem Xi dává dohromady nové ekonomické a finanční přátelské dohody. Burzy kolabují jedna za druhou a před několika dny se Deep State jako celek oficiálně v Antarktidě vzdal Alianci. A o tom byl rok 2021. V tomto bodě je už prý množství probuzených lidí na planetě dostatečné k tomu, aby nedošlo k nežádoucím kataklyzmatům. Vše je připraveno na oponu, závěrečné titulky a dlouhé nekončící standing ovation.

A tak jsme došli po časové ose až k dlouho očekávaným Vánocům. Někdo Vánoce nesnáší, někdo je miluje. Vůbec teď nechci rozebírat Vánoce z hlediska satanské symboliky nebo jakékoliv afinity k církvi. To by bylo na hodně dlouhý článek a ten by se mi sem ani teď moc nehodil.

Chtěl bych rozebrat jen jeden jediný aspekt Vánoc, který se mi nelíbí, a který mi kazí jinak krásný zimní čas. Na můj vkus se z Vánoc stal příliš velký materialistický byznys. Jasně, že lze pojmout Vánoce jinak a materialistické prvky ignorovat, ale to lze udělat jen když je člověk sám nebo s partnerem. Jakmile máte rodinu a děti, tak z těch materialistických kolejí asi těžko můžete úplně odbočit bez psychické újmy nejmenších členů rodiny. Když budou všechny děti dostávat dárky a vytahovat se pak v lednu jeden před druhým, co má kdo nového, lepšího a dražšího a vaše ratolesti si jen zapálily vonné tyčinky a zazpívaly koledy, tak jim připravíte hodně těžké chvíle doma i mezi jejich vrstevníky. Dospělý člověk dokáže být ve společnosti úplným extravagantním exotem, ale pro dítě to není psychicky zvládnutelné. Zkrátka to jde jen do určité míry a dokud se celá společnost nezačne od materializmu odpoutávat, jedinec s tím nic zásadního neudělá.

Jsou profese, které Vánoce odskáčou každým rokem. Začíná to prodavačkami, které místo toho, aby byly doma a staraly se o své rodiny, slouží dlouhé šichty až do Štědrého dne. Líto je mi také poštovních doručovatelek, které tím trpí už od začátku prosince a jak jim asi musí být, když doručují luxusní a drahé dárky, přitom samy za nuzný plat a s nedostatkem času mají problém zajistit vlastní rodinu. Jak se musí cítit saniťáci, kteří mají doma děti, a přitom jezdí ve dne v noci, ve sněhu a v zimě a zachraňují přežrané, ožralé a dělbuchy zraněné pitomce? Dodnes si pamatuji na období, kdy jsem ještě podnikal. Vánoce byly jeden velký nekončící stres už od začátku prosince a až do 10. ledna. Týden „volna“ byl draze vykoupen stresem před i po. Stromeček jsem kupoval na poslední chvíli na Štědrý den v poledne a někdy to byl ten poslední, který na mě zbyl. Klidné Vánoce a podnikání nejdou vůbec dohromady a je hodně profesí, které jsou na tom stejně špatně. Pro manželky, maminky a asi pro ženy vůbec to ve většině případů nejsou svátky klidu a míru, protože jsou uhoněné tak, že si nějakou sváteční náladu ani nestihnou uvědomit. Nejhůř jsou na tom ty „zodpovědné“ a dobře vychované ženy, které musí mít doma všechno dokonalé a perfektní, od úklidu, přes výzdobu, dárky, stromeček, navaříno, nasmažíno, napečíno, a pak při rozbalování dárků usnou vyčerpáním nebo jsou zralé na psychiatrii.

Tak má tohle všechno cenu? Zeptejte se nějaké uhoněné ženy přesně v okamžiku, kdy právě dodělá štědrovečerní večeři a běží se převléknout ze špinavé zástěry do slavnostní róby, ač by si šla nejradši lehnout, co si myslí o „Kouzlu Vánoc“!? Vím, většina žen to dělá kvůli dětem, aby ty pak mohly celý život vzpomínat, jak krásné Vánoce byly u nich doma, když byli malí. Co bychom pro ty děti neudělali, že? Ale stejně všichni víme, že tady něco nesedí a mateřské oběti jsou mnohdy příliš velké.

Rozbalením dárků to ale ještě zdaleka nekončí. Přijdou ustálené zvyklosti obvyklé ve velkých rodinách, kdy je předem dané kdo, kdy a koho navštíví a tím se stres roznese i na další dny. Bylo by krásné, kdyby se rodiny navštěvovaly proto, že se mají všichni rádi a není jindy čas než o Vánocích. Pak bych to bral, ale ono je to spíš naopak. Jednotlivé generace se po celý rok navzájem moc nemusí a na Vánoce to všichni z povinnosti vydrží. Atmosféra u stolu podle toho potom vypadá. A jestli to bylo do letoška ještě únosné, tak po letošní vakcinační segregaci to bude teprve adrenalin! Všichni vakcinovaní jsou agresivní a vzteklí jako prase a jestli se sejdou rodiny zapích-nezapích, tak bych u těch hádek být rozhodně nechtěl!

Každý rok se těším, že si s rodinou zahrajeme a zazpíváme spousty koled a zbyde čas i na činnosti, ke kterým se člověk přes rok běžně nedostane. Většinou to ale dopadne jinak. Všichni pohromadě se sejdeme jen na Štědrý večer a v dalších dnech už má každý něco dalšího domluveného; svátky utečou a je leden. Přijdou pracovní povinnosti a zůstane takový zvláštní pocit, že to bylo krátké, a že jsme nic z toho, co jsme nejvíc chtěli, vlastně nestihli. Nechtělo by to nějakou zásadní změnu? Zredukovat předvánoční úklid na standardní údržbu obydlí, kterou děláme rutinně celý rok, množství jídla a pití na úplně normální režim, místo 20 druhů cukroví upéct 3, vykašlat se na hromady dárků za hromadu peněz a nahradit to jedním dárkem pro každého, koho máme opravdu rádi? Navíc by ten jeden dárek získal jiný charakter, než když je jich 10. Měl by o čem vypovídat, měl by dotyčnému něco sdělit. A když se s někým celý rok nesnesu, tak by tomu měl odpovídat i dárek. Prostě by žádný nebyl. Navštěvovat by se měli jen ti, kteří to cítí upřímně a těší se na to, a ne z povinnosti jenom proto, že jsou Vánoce. Předvádět se před nenáviděným příbuzenstvem na opulentních hostinách a ukazovat, co jsme všechno komu koupili, protože my na to máme, ve mně vyvolává výjevy z obrazů Hieronyma Bosche.

Bylo by fajn opustit pokrytectví a přetvářku a chovat se přirozeně a pravdivě. Ať se klidně zeptá ten, kdo žádný dárek nedostal, co proti němu mám! Ať se zapíchnutí rodiče nediví, že zůstanou doma sami, protože si nedali říct, když jsme je chtěli od sebevraždy uchránit. Ať si myslí příbuzenstvo, co chce, ale jestliže si nemáme o čem povídat, tak to asi o Vánocích těžko zachráníme. A pak bychom mohli všechen tento ušetřený čas věnovat těm, se kterými opravdu upřímně být chceme, a nejen ze soucitu, že je někdo doma sám. Milou babičku, která je i ve svém požehnaném věku samý úsměv a milá na všechny okolo, si každý rád vezme na Štědrý večer domů, ale protivného dědka, který pokazí každou atmosféru svým negativizmem, by měly jeho děti nechat samotného, aby si uvědomil, že se nechová správně.

Těm zapíchnutým, kteří pozdě, ale přece jen prozřeli, bych chtěl popřát, ať to nevzdávají předčasně a pracují na odčinění svého činu, který spáchali nejen na sobě, ale poznamenali tím i všechno a všechny okolo sebe. Měli by začít svého činu hluboce litovat a přemýšlet o příčinách, které je dovedly až k takovému zoufalství. Zatím není jisté, jestli se nějaká technologie, která by je dokázala aspoň částečně opravit, v budoucnosti objeví či neobjeví, ale v každém případě by měli o svém životě začít přemýšlet jinak než doposud.

Všem ostatním, kteří prošli minovým polem posledních skoro 2 let bez újmy, bych chtěl pogratulovat, protože přežili největší psychologickou operaci v dějinách lidstva, která byla připravována temnou stranou po celá desetiletí. Tento ďábelský plán realizovali ti nejlepší z nejlepších s nasazením enormního úsilí, času a za využití veškerých jim dostupných technologií a peněz. Studovali a zvažovali přitom veškeré možnosti, jak zotročit vaši mysl a přimět vás k vakcinaci. Snažili se vás nepřetržitě demoralizovat všemi možnými prostředky a nástrahami číhajícími na každém rohu. Snažili se vás zdiskreditovat pomocí peněz, darů a odměn, zmást vás, abyste zapomněli, kdo jste, abyste zradili svoje zásady a morální principy, na kterých stojí váš život. Dokonce dokázali obrátit vaše blízké proti vám. Obrovské množství lidí selhalo a spadlo do této hrozivé pasti. Kromě vás! Uvědomte si, kolik lží, nesmyslů, ponížení, příkoří a nástrah jste museli překonat, abyste si teď na úplném konci starého světa mohli říct:

Já jsem to dokázal a zůstal jsem čistý!“

Milí čtenáři, přeji vám, abyste dokázali najít rovnováhu mezi materialistickým a duchovním pojetím Vánoc, abyste se dokázali odpoutat od všech nesmyslných dogmat a předsudků, že všechno musí vypadat tak, jak jste si kdysi vzali do hlavy. Nemusí! Zkuste to a uvidíte! Letošní svátky budou nepochybně vypadat jinak, než jak jsme je znali. A myslím si, že se stanou tak převratné věci, že nějaká neumytá okna bude to úplně poslední, co by mohlo někoho zajímat.

Krásné Vánoce!